Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

List do Pasko... (czesc pierwsza)

2003-12-14 (17:50)

status Jacek
Data rejestracji: 2003-12-01
Ilość postów: 82

107
wpis nr 1 233
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Pasko

Dzieki za Twoja opinie, której mi udzielile. Jednak po tym w jaki sposób odpowiadasz na pytania, moge stwierdzic, ze jeste bardzo konkretna osoba. Nie rozdrabniasz sie i mówisz niewiele. Wiem, ze taka jest Twoja rola i musisz dobrze ja spelniac. Mam jednak do Ciebie probe: gdyby mógl sprecyzowac bardziej swoje odpowiedzi i myli, bo ja zrozumialem tylko czec Twojej wypowiedzi.

I gdyby mógl to bardzo bym prosil aby tym razem byla ona bardziej wyczerpujaca i dluzsza. Wtedy na pewno lepiej ja zrozumie. Wiem i doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze takich osób jak ja masz multum i takze multum odpowiedzi musisz udzielic - wiem, nie jestem jeden i nie jestem najwazniejszy ale gdyby mógl to bardzo prosze o bardziej zrozumiala i dluzsza wypowiedz.

Przejde do meritum: mam kilka pytan i chcialbym aby mi je wyjanil jako ekspert w tej dziedzinie. Napisale w odp. na moje pyt. z tematu: "Skrelenia na "dwa" i "trzy" góra. Dlaczego tak sie dzieje?", ze-cytuje: "to samo sie tyczy 2/2... no bo wystarczy wyczuc 2 glupie liczby i masz 16x, a dolozysz jeszcze 2 i uda Ci sie z nich trafic jedna, a tu wtedy juz tylko 4x" - to Twoje slowa, których wlanie nie rozumie. Przeciez, gdy trafimy 2/2 mamy 8x a nie 16x (czy Ty piszac 16x masz na myli stawke razy 2)? Nie rozumiem tez, ze jeli doloze jeszcze 2 i uda mi sie trafic z nich jedna to bede mial tylko 4x. Skonsultowalem to z 3 kumplami, ale oni tez nie rozumieja. Czy masz na myli 4 skrelenia tego nie wiem ale, gdy z 4 trafie jedna to nie mam nic. Zlotówka jest dopiero od dwóch a tak jak Ty sugerujesz 4x to musze trafic 3/4. Wytlumacz mi to janiej... Kurde - chce wyslac a tu ograniczenie znaków do 3000!!! cdn.

2003-12-14 (17:56)

status Jacek
Data rejestracji: 2003-12-01
Ilość postów: 82

107
wpis nr 1 234
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

cd. listu(czec druga) Czyli Pan z kolektury mial racje, ze na wydruku wygranych nie zmiecilyby sie wygrane 2/2 i 3/3, bo napisale, ze 2/2 jest kilka milionów

a ile jest 3/3, czy tez tak duzo? Po Tobie Pasko odp. udzielil Jasze, który napisal, ze 65% osób gra na 10 skr., a na 2 lub 3 skr. gra zaledwie 2-3procent. Czy to prawda, bo jeli tak to 2/2 i 3/3 jest malo popularne. Jasze pisze, ze szansa na 2/2 to 16,67 (to nie tak duzo). Ty Pasko uwazasz, ze 1620 parek dziennie tak jak pisze Jasze to zdecydowanie za malo. Piszesz, ze to miliony parek dziennie. Czyli wasze odp. sa bardzo rozbiezne i jest miedzy nimi kolosalna róznica. Wypowiedz Jasze to Twoim zdaniem przesada. Co znaczy stawka 100x i trafienie progresja? Czy naprawde sa tacy, którzy trafiaja okolo 1620 parek dziennie? Na dluzszy koniec chcialbym powiedziec, ze robiac strone Multi-Lotek.prv.pl odwalile kawal dobrej roboty. Sledze Twoja strone i wnikliwie sie z nia zapoznaje od ponad miesiaca ale dzisiaj jest to dopiero mój drugi wpis do Forum. Jestem zdania, ze na Twojej stronie jest wszystko czego potrzeba, niczego moim zdaniem nie brakuje. Jest full rzeczy. I powiem Ci Pasko, ze to tylko nie jest moje zdanie, ze Twoja stronka jest THE BEST, gdyz moje zdanie podziela takze Alpin, z którym mialem ostatnio przyjemnoc rozmawiac na czacie (a Alpin notabene to nie byle kto, bo przeciez najlepszy autor pewniaków).

P.S. Jeszcze taka moja mala dygresja: wczoraj wieczorem wszedlem na czat i ku mojemu zdziwieniu zobaczylem, ze i Ty takze jeste. Wiec od razu bez zastanowienia wszedlem na Twój priv i podjalem z Toba konwersacje. Zapytalem na poczatek czy Ty to Ty: odpowiedziale twierdzaco ale pózniej juz nie chciale ze mna rozmawiac. Widzialem, ze rozmawiasz z Jasze na glównym czacie. Chcialem poruszyc mój pierwszy temat, czyli: "Trójki" i "dwójki" góra, ale mi sie nie udalo. Myle, ze Ty nie rozmawiasz ze wszystkimi co sa na czacie, tylko masz tzw. "swoja paczke", czyli osoby, które znasz i które dobrze sie orientuja w temacie. To tyle. Aha, ja mam na imie Jacek ale wczoraj na czacie uzywalem nicku Kubus. Odpisz (tylko prosze na wszystkie pytania). Dzieki

Pozdrawiam

2003-12-14 (22:13)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 1 238
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ojoj... po pierwsze to nigdy nikogo nie ignoruje i nie mam zadnych paczek

Wczoraj na czacie nie widzialem Twojego priva... natomiast na glównej chwile rozmawialem. Gdybym widzial Twoje pytania, to na pewno bym odpowiedzial.



Wczoraj pisalem Ci strasznie szybko, wiec teraz troche sprostowan :

1) Szansa na 2/2 to oczywicie 8x a nie 16x ... pomylilo mi sie z rachunkiem prawdopodobienstwa Chodzilo mi o to, ze jeli masz 2 liczby i je trafisz to masz te 8x ... a teraz pytanie czy oplaca sie dolozyc kolejne 2 liczby, jeli wiesz, ze juz nie sa tak pewne jak tamte 2... trafisz z nich tylko jedna i w sumie bedziesz mial 3/4 wiec nawet mniej niz 2/2... nie wspomne juz o tym co bedzie gdy nie trafisz rzadnej i w sumie dostaniesz 2/4. Chodzilo mi o to wlanie, ze w Multi trzeba trafiac tyle liczb ile sie typuje najlepiej



2) Jasze mial duzo wiecej racji niz ja ... oczywicie znowu sie galopnalem. Ogólnie moze byc tych dwóje kilkanacie tysiecy myle. A tak jak mówilem raz rozmawialem z osoba, która jednego dnia pucila jedna parke liczb 2/2 za 25000 zl ... tzn ze stawka 20 000x i trafila... bylo to w progresji... wygrala tym samym 160 000 jeli dobrze pamietam. Tym samym jedna osoba zgarnela 20 000 parek naraz... oczywicie myle, ze to sporadyczny przypadke, ale jednak sa osoby, które ostro sie w to bawia.



Pozdrawiam

2003-12-14 (23:06)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 1 240
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bronie Pasko,ja tez pisze czasem szybciej niz pomysle. Paska ,,bledy,,zrozumialem od razu mam na mysli te 16x itd.

Nie wiem kto ma racje...zbyt malo danych Toto,te pare milionow to oczywiscie przesada. 2-3% gry na 2/2 i 3/3 to dane sprzed kilku lat kiedy gry progresywne byly nieznane lub malo jeszcze znane. Po roku progresji niewiele sie zmienilo. Obecnie-brak danych.

Na czacie bylem kilkanascie razy i nigdy jeszcze nie,,pogadalem,, z Pasko tak dlugo jak wczoraj tzn.wymiana 4-5 zdan.Pytalem o najnowsza wersje Multi Pairs ktora ma sie ukazac i pewnej ciekawej nowej funkcji-Pasko jako tworca i pasjonat nie mogl tego zignorowac.

Pozdrawiam.
2003-12-25 (21:22)

status Jacek
Data rejestracji: 2003-12-01
Ilość postów: 82

107
wpis nr 1 376
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witajcie Wszyscy w te mrozne, ale zarazem jakze cieple dni...

W tych wyjatkowych dniach chcialbym zyczyc Januszowi Pakiewicz (nie odmieniam, bo nie kazdy to lubi) oraz osobom odwiedzajacym te stronke wszystkiego naj, najlepszego, przede wszystkim tego co najcenniejsze, czyli zdrowia, poza tym duzo miloci, bliskoci, spokoju, rodzinnego ciepla oraz tego

o czym kazdy z nas marzy: duzej wygranej w ML i szczecia w grze. Jacek

z dziewczyna i juz niedlugo przyszla zona Kamisia.

A teraz przejde do sedna sprawy:

Ten przyklad, który podal Pasko jest naprawde duzym osiagnieciem

w Multilotku. Intryguje mnie i ciekawi fakt jak mozna byc tak pewnym, ze wpadnie wytypowana przez nas dwójka. Przeciez ta osoba, o której napisale musiala byc w 200% pewna swojej dwójki. Przede wszystkim omawiany gracz musial byc ekspertem (tak mi sie wydaje) w Multilotku. Tak obstawiajac trzeba naprawde wiedziec co sie robi. Chcac sie zorientowac jakie byly ekspertyzy omawianego gracza pokusilem sie o pewne obliczenia, mianowicie: skoro osoba, o której pisale pucila jednego dnia jedna parke liczb 2/2 za 25000 zl. ... tzn. ze stawka 20000x i trafila ta dwójke w progresji (nie bardzo rozumiem to pojecie

w odniesieniu do ML) ... wygrala tym samym 160000. Tym samym jedna osoba zgarnela 20000 parek naraz. I teraz tak: zakladajac, ze od momentu wyslania do momentu wydruku kuponu zajmuje to 3 sekundy, chociaz wydaje mi sie, ze to trwa dluzej to osoba, która wyslala 20000 tys. zakladów, oczywicie ze stawka 1x, bo tak obliczylem z Twoich danych, ze to podstawowa stawka - musiala by spedzic w kolekturze okolo 16-17 godzin. nie wiem, ale chyba dobrze to obliczylem. Kolektury zazwyczaj sa czynne 10 godzin, oczywicie nie wszystkie, tylko te najbardziej popularne. I teraz zastanawiam sie jak osobie tej starczylo czasu, zeby pucic tyle zakladów jednego dnia. Nawet gdyby caly dzien stala w kolekturze i tylko ona puszczala to i tak za malo czasu. Chyba, ze ...

w gre wchodzi taka opcja, ze blankiety tej osoby puszczaly w tym samym czasie jeszcze inne osoby i w róznych kolekturach. Bo wystarczylo, ze blankiety tej osoby puszczalo oprócz niej dajmy na to 4 inne osoby, czyli razem 5 osób

a wtedy wychodzi po 4000 blankietów na osobe i zajmuje to 3 godz. i 20 minut. To juz jest mozliwe i realne. Ale po co tak kombinowac jak mozna o wiele latwiej. Przeciez po to wymylili w multi-lotku stawki. Wystarczylo przeciez we wszystkich zakladach podniec stawke do 10x. Z moich obliczen wynika, ze to by bylo to samo jak ze stawka 1x, bo tez gdy wygrana, czyli 160000 podzielimy przez wygrana w jednym zakladzie czyli 80 zl. to wychodzi 2000 zakladów. To jest tylko 2000, czyli polowa zakladów jednej osoby z poprzednich pieciu.

A puszczenie tylu zakladów to tylko 1 godz. i 40 minut. To w sumie spokojnie mogla by pucic jedna osoba. Przepraszam Was ale to wszystko co napisalem (te obliczenia) to bylo spontaniczne. Wiem, ze dla Paska i innych odwiedzajacych i czytajacych Forum moze czytanie tego bedzie bardzo nudne ale prosilbym aby kto to policzyl i napisal czy dobrze jest i jako to podsumowal. Bo mnie denerwuja takie obliczenia ale je robie. Tak w ogóle to jestem raczej slaby

z matmy i mam pytanie wiazace do Paska: Czy trzeba byc mocnym z matematyki, aby poradzic sobie z nowa wersja MultiPairsa?

Co Pasko dzieje sie na stronie glównej z czatem. O godzinie 19/20 wszedlem na czat i bylo 5 osób a na glównej pisalo, ze jest 2. Ale to moze wynik tego, ze te osoby, które przychodzily szybko odchodzily i nie zdazylo sie zmienic. Napisz Pasko, bo chce uczestniczyc w akcji lottomat. U nas sa trzy kolektury, ta która jest najdluzej czynna jest czynna do 18-tej ale da sie zalatwic, zeby pucic 10 zakladów punkt 18-ta. Tylko napisz czy liczby mamy Ci wyslac na adres e-mail ten pierwszy czy zapasowy? Z tego co piszesz to w ciagu godziny - tak?

Abstrahujac od tego wszystkiego to wczoraj pucilem trzy parki-sam krelilem ze stawka 2x. Zaplacilem 7.50 i trafilem jedna parke. Wygralem 16 zl.

Pozdrawiam ...

2003-12-25 (23:07)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 1 379
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj.



Jak pewnie wiesz kupon Multi Lotka to taki sprytnie zrobiony papierek, na którym mozna jednoczenie zakrelic 3 zestawy liczb ( w iloci od 1 do 10 ) i ustawic stawke dowolnie ( od 1x do 10x ) dla kazdego z nich.

Pytanie : jak najszybciej ustalic stawke 20 000x dla naszej parki.

Odp : Skrelamy ta parke 3-krotnie na jednym kuponie i zaznaczamy opcje stawki 10x. I mówimy pani : Prosze przepucic ten kupon przez lottomat 20000/30=667 razy Jak widzisz to jeszcze nie tak dlugo



A jeli chodzi o tego pana, to z tego co wiem gral progresja i trafil ta parke dopiero za ponad 20 razem, wiec zysk z tego byl ogólnie niewielki... ale do przodu Jak kto jest porzadnie przy kasie i ma dobra firme, to moze sie pokusic na takie zabawy... ja przykladowo bym nie potrafil



Pozdrawiam

2003-12-26 (16:50)

status Jacek
Data rejestracji: 2003-12-01
Ilość postów: 82

107
wpis nr 1 383
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czec

Kurde-multilotek to temat rzeka ...

tyle pytan i wszystkiego

Chyba mala pomylka, zjadle jedno zero - nie 160000 tylko 1600000, bo jak trafila dopiero za 20 razem to bylaby stratna 340000 a tak to ma zysk 1100000 zakladajac, ze trafila za 20 razem Chyba nie masz za to do mnie zalu, ze to zauwazylem

Udziel mi odpowiedzi jeli chodzi o akcje lottomat i o matme i MultiPairs

Dzieki
2003-12-29 (09:22)

status jacek
Data rejestracji: 2003-12-01
Ilość postów: 82

107
wpis nr 1 392
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wiecie co sie dzieje z Pasko-chyba wyjechal na wieta. Tak to zawsze odpisywal od razu a teraz ani widu ani slychu. Cholera mogly by sie juz skonczyc te wieta bo wszystko stoi w miejscu, na czacie po losowaniu prawie nikogo-mogloby byc juz normalnie

Pozdrawiam
2003-12-29 (16:02)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 1 397
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie wiem co tu odpisywac... nie ma konkretnych pytan... mówilem ze w pewnym momencie kto doszedl do momentu w którym zagral za 20 000x czyli wygral 160 000



A matma MultiPairsa to temat rzeka



Pozdrawiam

2003-12-30 (15:59)

status Jacek
Data rejestracji: 2003-12-01
Ilość postów: 82

107
wpis nr 1 411
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czec

Widze, ze teraz to ja jestem winny ... i chyba wiem dlaczego ... dlatego, ze za bardzo drazylem pewien temat. Sadze, ze gdy wyczujesz kogo miekkiego od siebie to go zbywasz. Ale ... jeli nie byle do konca pewien jak ta osoba wygrala, to mogle po prostu napisac ... i tyle. Zreszta wydaje mi sie, ze w momencie, kiedy odpisywale mi na moje wypowiedzi nie byle w najlepszym nastroju, ja tez moge dzisiaj byc zly bo mi wysiadly korki i przez pewien czas nie moglem korzystac z kompa. Piszesz, ze nie ma konkretnych pytan. OK. Rozumie. Moze to idiotyczne pytania ale chyba jedno jest konkretne ... bo pytam na jaki adres mam wyslac dzisiejsze liczby. Nie pisz tak Pasko tylko powiedz lepiej, ze nie bylo Cie przez ostatnie dni. Wiem i zdaje sobie sprawe z tego, ze wiele trace bo moze malo sie orientuje sie o Twojej stronie, choc mysle, ze tak nie jest ? jednak pisalem kiedy, ze znam ja od niedawna i mam prawo nie wiedziec na którego maila. Nie wiem, w koncu wyle na dwa. A moze po prostu nie odpisywale, bo byle zajety tworzeniem nowej zakladki (reklamy) ?Expekt?. Ja to rozumiem i nie mam o to do Ciebie zalu ale wystarczylo dac jaki cynk, ze nie odpiszesz bo jeste zajety. A jezeli chodzi o te zaklady bukmacherskie to wole multi-lotka ...

Pozdrowionka !!!

2003-12-30 (17:34)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 1 413
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Jak sie czlowiek pieszy, to sie diabel cieszy"



Ostatnio rzeczywicie mialem duzo na glowie i wogóle jako ten caly zgielki zle na mnie wplynal Juz mi przechodzi powolutku.



Pozdrawiam

2004-01-05 (21:57)

status jkdgk
Data rejestracji: 2004-01-05
Ilość postów: 1

117
wpis nr 1 500
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mam 2 prawy

1. Multipairs nie chce ciagac mi losowan z internetu , moze to dlatego ze zalozylem stale lacze isdn

2.1xstawka kosztuje 1.25 moze zrobisz latke do multipairs
2004-01-05 (23:45)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 1 504
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj.

Caly Twój problem w tym, ze masz najwidoczniej starsza wersje programu.

W wersji 1.00 :



1) Wyniki aktualizuja sie bez najmniejszego problemu

2) Mozesz ustalic dowolna stawke za zaklad 1.25 np. jak teraz

3) Mozesz nawet stworzyc dowolny system w kalkulatorach gier.



Pozdrawiam

2004-09-29 (17:18)

status mlaskator
Data rejestracji: 2004-03-21
Ilość postów: 201

208
wpis nr 6 487
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2003-12-30 15:59

Jacek



Czec

Widze, ze teraz to ja jestem winny ... i chyba wiem dlaczego ... dlatego, ze za bardzo drazylem pewien temat. Sadze, ze gdy wyczujesz kogo miekkiego od siebie to go zbywasz. Ale ... jeli nie byle do konca pewien jak ta osoba wygrala, to mogle po prostu napisac ... i tyle. Zreszta wydaje mi sie, ze w momencie, kiedy odpisywale mi na moje wypowiedzi nie byle w najlepszym nastroju, ja tez moge dzisiaj byc zly bo mi wysiadly korki i przez pewien czas nie moglem korzystac z kompa. Piszesz, ze nie ma konkretnych pytan. OK. Rozumie. Moze to idiotyczne pytania ale chyba jedno jest konkretne ... bo pytam na jaki adres mam wyslac dzisiejsze liczby. Nie pisz tak Pasko tylko powiedz lepiej, ze nie bylo Cie przez ostatnie dni. Wiem i zdaje sobie sprawe z tego, ze wiele trace bo moze malo sie orientuje sie o Twojej stronie, choc mysle, ze tak nie jest ? jednak pisalem kiedy, ze znam ja od niedawna i mam prawo nie wiedziec na którego maila. Nie wiem, w koncu wyle na dwa. A moze po prostu nie odpisywale, bo byle zajety tworzeniem nowej zakladki (reklamy) ?Expekt?. Ja to rozumiem i nie mam o to do Ciebie zalu ale wystarczylo dac jaki cynk, ze nie odpiszesz bo jeste zajety. A jezeli chodzi o te zaklady bukmacherskie to wole multi-lotka ...

Pozdrowionka !!!





I CO PASKO WYSZEDLES WRESCIE ZA NIEGO???ZALOZYLISCIE RODZINE??? JUZ NA PIERWSZY RZUT OKA WIDAC, ZE FACET SIE W TOBIE KOCHAL....



O...P...O...W...I...A...D...A...J
2004-09-30 (01:42)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4318
ADMIN
1
wpis nr 6 499
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hehe mlaskator...



Moze jednak wróc do dzialu "Co na rozluLnienie i poprawienie humoru" i tam wpisuj swoje kawaly..



Pozdrawiam

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina