Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

VILTOMIERZ - TYPOWNIA

2005-11-14 (21:33)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 34 693
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz - bo ty nie potrzebujesz do losowania maszyny.

Tobie liczby moze losowac komputer i na tej podstawie mozesz zrobic program ... ja natomiast wieze w \"blad maszyny\", bo na niczym innym nie mozesz sie oprzec ... z matematyka przeciez nie wygrasz nigdy a z maszyna tak



Powiem mylenie, moze absurdalne, ale w którym jest nic prawdy ( moze nie duzo, ale nic i dlatego nie bedzie nagle zawsze min. 4/10, ale np. z 25% mozemy przeskoczyc do 29% redniej



1. Maszyna wczoraj wylosowala przykladowo 01,02,03,04,05. Kiedy w przeszloci tez tak wylosowala. Czyli teraz znajduje sie w takim stanie .... jej kulki sa na tyle przestarzale, wymieniane ile tam dni temu, itd. itd... wszystko sklania ku temu, ze zakladamy, ze maszyna jest w tej chwili w \"takiej kondycji\", ze wylosowala 01,02,03,04,05. Z przeszloci wiemy, ze kiedy byla w podobnej kondycji i w jakiej \"kondycji\" byla dzien póLniej !!! I to juz co



Mozna sie bawic, grac, trafiac, a moze i nie ... ale zabawa jest super ... czasami sie laczy z wygranymi ... chociaz 10/10 pewnie sie nie powtórzy



Lepsze to niz chybil trafil ???

Mariusz z szacunkiem.... ale podaj moze jakie liczby !!!!!!! No bo Ty nie typujesz itd... no podaj co pare razy... pokaz, ze jeste krok dalej w myleniu ...



Pozdrawiam







2005-11-14 (21:36)

status mlgracz
Data rejestracji: 2005-11-09
Ilość postów: 107

1395
wpis nr 34 694
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hmmm... troche taka bezproduktywna ta dyskusja...

Nie ma metody na wytypowanie liczb, jedynie mozna obrac stala metode która od czasu do czasu bedzie pozwalala trafic w wyz demograficzny jakiej grupy liczb...

Co do Mariusza to mam tylko jedno pytanko, szydzisz z numerologii a sam powiedziale ze napisalicie program, przeciez kazdy program to numerologia, gdzie tu konsekwencja? Co do tego ze programy to numerologia to wiem bo sam pisalem dlugi czas rózne rózniste i mozna powiedziec ze zeby na tym zjadlem, w tej chwili koncentruje sie na szukaniu metody która we wstecznych losowaniach pokaze ze potrafi czasem trafic w taki wyz demograficzny grupy liczb...

Mam znajomego który pisal ze mnaczasem co nieco do totka i on to nazywal prawem wielkich liczb, uwaza ze nalezaloby sie skupi na znalezieniu takiej grupy (duzej grupy) liczb która dalaby szanse by weszlo w nia sporo trafien a nastepnie poszukac sposobu na jej ograniczenie...

To tez ma sens, ale to zawsze bedzie numerologia, grajac u buka mozesz mówic o pewniakach bo tam one sa choc i tak zdarzaja sie wtopy, ale Multi zawsze bedzie czysta numerologia...
2005-11-14 (21:39)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 34 697
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Obaj Panowie macie po 200% racji. Tylko kazdy z Was robi co innego ; pisze i propaguje co innego.

Czynicie \"dobra robote\" .

Mariusz \"cedzi \" swoja metode jednoczenie ukazuje inny sposób podejcia do gry. Kazik_T demosntruje jak dokonal rzeczy niezwyklej.



Mariusz Twoje stwierdzenie

\"\"Nie ma sztucznego zalozenia o zaleznoci wyniku na nastepny dzien od wyniku poprzednich dni --i wyciagania z tego wniosków . \"\"

jest poprawne logicznie i chwiejnie sie z tym zgadzam :



logika mówi mi ze masz racje

obserwacje temu zaprzeczaja / mam na to wiele przykladów jeli bym mial je tu przytaczac zabraklo by tu miejsca na tym forum na Twoje wpisy )) /Tylko prosze nie zrozum ostatniej dygresji opacznie -szanuje Cie za to co robisz ; ucze sie od Ciebie i podpatruje / Dla mnie takimi sztandarowymi przypadkami sa typowania Statyka i to nie tylko ze strony Paki...... O innych nie wspomne......



Mariusz prosze odpowiedz mi jak to wytlumaczyc ze testuje sobie jedna z metod i jeli dokonam celowego wyboru to na zyczenie mam o kilka procent lepsza skutecznoc , lub jeli ta sama metoda bede typowal tylko w kierunku odwrotnym otrzymuje wyniki znacznie gorsze /zgodnie z zalozeniem.../

A przeciez opieram sie na tym \" sztucznym zalozeniu \" !!!





Mariusz w calym moim wpisie chce tylko przekazac myl jedna

Niech kazdy typuje jak chce byle by tylko skutecznie .

Moze to juz tu pisalem ze : Najwazniejsze jest dobranie wlaciwej metody do typowania we wlaciwym czasie



A w nastepne stwierdzenie skierowane jest wprost do Ciebie

Mariusz cóz proponujesz robic zeby wygrywac ..? jeli jeszcze wziac pod uwage to, ze nie wszyscy zwykli zjadacze chleba sa tak genialni by wymylac metody

doskonale .

Moze metoda Kazika_T jest pewna \"proteza\" ale jak na razie to ON pokazal swoja wielka skutecznoc a co najwazniejsze w pelni dzieli sie nia ze wszystkimi nawet z obcymi.....



Do Kazika_T. Kazik ja Ci zazdrosze- moze mniej pieniedzy lecz tego jak zachowujesz sie po takim poztywnym \"kopie do góry\" krótko mówiac ze Ci sie w glowie nie przewrócilo . Rzeczowo i naturalnie odpowiadasz na pytania itd.....

Po prostu ja bym nie umial:

miec tyle cierpliwoci

wpac na taka metode

i ze zrównowazonym spokojem reagowac po TAK WYSOKIEJ WYGRANEJ ))



Pozdrawiam Was obydwóch Panowie i prosze idLcie nadal ta droga i wiedzcie ze jest przynajmniej jeden czlowiek /moze ten nie najwlaciwszy / który co na tym skorzysta ......

Pokorny zen trzy fora ssie .

P.o.z
2005-11-14 (23:00)

status Kazik_T
Data rejestracji: 2005-02-12
Ilość postów: 10

666
wpis nr 34 724
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam ponownie,

zeby byla rzeczowa dyskusja potrzebna jest krytyka. Ale chcialbym aby krytyka byla kierowana odnonie metody. Bo programik napisany przez Pasko nie typuje liczb. Nie wskazuje ani na pewniaki, ani tez automatycznie nie symuluje zakladów. Za jego pomoca mozna wygenerowac mapy rozkladu liczb wg. zalozonych kryteriów. 10 osób bedzie mialo przed soba te sama mape i powstanie zupelnie 10 róznych propozycji. Która powinna byc bardziej trafna, oczywicie male prawdopodobienstwo wybrac te idealna. Programik swe zalozenia wykonuje idealnie - on pokazuje rozklad liczb. Wybór liczb nalezy do uzytkownika. Czytania map wymaga jednak wprawy. Sam od ponad roku codziennie identyczne statystyki w wersji drukowanej badL eletronicznej zgryzalem wzrokowo. Róznica byla taka, ze w kratkach mialem zaznaczone krzyzyki, w programiku natomiast liczby w zóltych kratkach. Pasko zrobil dokladnie w taki sam spsosób jak opisalem. Owszem uzpupelnil o statystyki wystapienia poszczególnych liczb i parek.



Zeby nie bylo kolejnych nieporozumien zacytuje swój wpis z PDF http://www.multipasko.pl/pliki/10z10.pdf na tej stronce:



\"Sa to tabelki w Wordzie, codziennie kilkanacie aktualizuje po losowaniu. W sumie mam ok. 2 tysiecy plików i zajmuje mi prawie 200 MB. Od lat je prowadze - wszystko - od ostatnich 30 losowan, dni tygodnia, dni miesiaca itp. itd. Najwazniejsze, zeby umiec je czytac. One liczb nie typuja, ale sluza pomoca, a wybór zalezy jedynie od wlasnej intuicji.

Korzystajac na przemian to z jednych, to z drugich statystyk zazwyczaj okazywalo sie, ze akurat odrzucalem te sluszne. Dlatego skupilem sie wylacznie na jednej zasadzie - jakie liczby padaja na jutro po okrelonej grupie liczb z poprzedniego losowania. Póki co nie spotkalem sie z takim programikiem, który mi graficznie narysuje mape rozkladu liczb, moze o tym nie wiem?

Konkretny przyklad:

22 paLdziernika 2005 zostala wylosowana liczba 27. Interesuje mnie przynajmniej ostatnie 30 wystapien tej liczby, a dokladnie jak sie rozkladaly losowania w dniu nastepujacym. To ze np. takie zdarzenie mialo miejsce w ciagu ostatnich 140 losowan czyli 5.06.2005 - 22.10.2005 i w dniu nastepujacym najczeciej wystapila liczba 38 (12 razy), ..., najrzadziej 12, 13,.., (4 razy) nic mi nie mówi. Musialbym zobaczyc tabelke z losowaniami z dni 6,9,16,18 czerwca .... az do 6 paLdziernika, bo 27 byla odpowiednio wylosowana 5,8,15,17 czerwca .... az do 5 paLdziernika.\"



Jescze raz fragment z powyzszego cytatu:



\"Najwazniejsze, zeby umiec je czytac. One liczb nie typuja, ale sluza pomoca, a wybór zalezy jedynie od wlasnej intuicji.\"



Dlatego do programiku nie miejcie pretensji. On spelnia swe wymagania. Natomiast czy komu on moze byc przydatny to kwestia osobista. Mozecie miec pretensje i krytyke odnonie metody po moim adresem, ale nie programu.

Osobicie bede gral swoja metoda. Ona codziennie nie przynosi mi zysków. Jezeli w skali miesiaca nie trafie co lepszego, to za pomoca \"drobnych\" trafien mam straty w mozliwych do przyjecia granic. Rzecz jasna, ze wyczynu nie powtórze. Mialem tzw. swoje 5 minut. Gram nadal, bo to jest moje hobby, to takie same jak inne, sami doskonale wiecie, co tu mam wiecej mówic. Najwazniejsze, zeby ono bylo jak najmniej kosztowne.



Pozdrawiam
2005-11-15 (00:40)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 745
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janusz



Swego czasu proponowalem wspólne napisanie nowoczesnego programu .



Nie zareagowale .



Ale odpowiedzieli inni i wspólnie napisalimy kilka programów .



POniewaz umówilimy sie wspólnie , ze nie bedziemy grac dokad nie bedziemy w stu procentach pewni swego stad trzeba miec odpowiedzialnoc .





Odpoweidzialnoc polega na tym , ze strzelanie liczbami jest zabawne tak jak Slawek001 bawi sie i tego nie ukrywa





................
2005-11-15 (00:46)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 746
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

............



Odpowiedzialnoc czlowieka polega na tym , ze jak kto sie bawi --to moze to robic .



Ale wierz mi , ze wielu ludzi moze potraktowac to -----nie jako zabawe .





Ale jako fachowa porade .





MOzna ludzim zrobic krzywde .





Ja aby jako wynagrodzic to opisalem wiekszoc metod ------wedlug których wykonalimy programy .





Rozumiem , ze do tej pory zgadzasz sie ze mna , ze trzeba byc odpowiedzialny .





Jausz





Ja mam precyzyjny plan .

I ja mam czas .



dzien w dzien realizuje projekt w kilku grupach .



I nie moge byc nieodpowiedzialny i podawac wyniki bez odpowiedzialnoci



Slawek001 pisze wesolej zabawy i ja go szanuje --bo przyznaje , ze to zabawa .





Dla mnie to nie jest zabawa .





Wielu ludzi dziwi sie zapewne , ze temató nie koncze .



Absolutnie sie zgadza .

Nie koncze z prostej przyczyny .



Kazda metoda konczy sie odpowiednim programem .



NO to musialbym ten program umiecic .



.................
2005-11-15 (00:57)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 748
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na koniec Janusz musze ci powiedziec tak .



Twoja strona jest jedyna powazna i sa dzilem , ze tutaj znajde wspólny jezyk z innymi .



I jaki czas tak bylo .



Ale czy ty nie widzisz , ze masa ludzi madrzejszych ode mnie odchodzi .



Bo nie znajduje nic dla siebie .



Tylko typowanie .



Popatrz , ze od kilku tygodni Forum ma jeden tylko wymiar .





Dyskusje sa takie :





Ja ci wysylam 3,45,56



A ty mi 34,55,66





A ty sie pomylile ma byc 70





i tak dalej .



............................





Powiesz co z tego ???????



Przeciez od tego jest Forum .





POwiedz jak ma sie cokolwiek dowiedziec kto kto jest nowy .



To wtedy nie jest Forum dyskusyjne ----tylko prywatne grupy dyskusyjne .



MOze i to dobrze .





Janusz



Ja nie mam wyjcia -----gdyz nie ma innej powaznej strony .



Pisalem kilka razy :





Te strone czyta tez killku powaznych ludzi o lepszych pomyslach niz ja .



Chcialem poprzez prowokacje zaznaczyc im , zeby co wspólnie .............



Czeciowo sie to udalo .



Ale na miloc boska .



Jaka to jest dyskusja .



Rysex uwaza , ze jak sie nie wali liczb i nie pisze artykulów -------to tych ludzi nie ma .



Czytelników jest tysiac .

A piszacych sto .



........................



Zrób raz tak





Przekopiuj jednego dnia wszystkie walone liczby z sufitu i zsumuj .





Bedziesz mial pelne 80 liczb .



To jest dyskusja .



Mnie i tak zmienila sie praca i nie mam tyle czasu , co kiedy a jak Rysex mówi i tak tych glupot nikt nie czyta .



Bede musial znaleLc inna droge .

MOze przez swój portal .



Myle , ze twoja strona nie straci



Pozdrowienia
2005-11-15 (01:00)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 749
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kazik



Dokladnie przeczytam , co napisale -tylko musze sie skupic .



Pozdrowienia
2005-11-15 (01:12)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 750
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do mlgracza



Napisalimy kilka programów .



Ale te programy nic nie typuja --tylko obliczaja .



Czym to sie rózni ?



Ja wiem , ze bedziesz mial problemy z pojeciami ale sam ocen czy to jest numerologia czy tez nie ?





Program nie wybiera LIczb .

Gramy na wszystkie liczby

NIe ma liczb lepszych czy tez gorszych .



Program pokazuje czasy oczekiwania alternatyw dla piatek i dla dziesiatek .



To los wybiera alternatywe -----a nie ja .



Jak wybiera .



A no w prosty sposób .



Zaczyna od pierwszego losowania .

Wszystkie alternatywy sa zerowe .

PO kolejnych losowaniach z calej puli ( a nie z wybranych przez gracza liczb ) pozostaja ostatnie .

I w tym momencie tworzy tylko liste rankingowa czasów oczekiwan .



Gdzie tutaj zauwazyle numerologie ?????????

Napisz .



Codziennie mam te ostatnie alternatywy i program to podaje od najdluzej czekajacch do najkrócej czekajacych .



Ale dla piatek trzeba to bylo zrobic na 24 milionach piatek .

Kazda jest tak samo dobra .





gdzie ta numerologia ????????????????????

Napisz
2005-11-15 (07:21)

status Statyk
Data rejestracji: 2003-11-30
Ilość postów: 631

97
wpis nr 34 758
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam !



Musze sprostowac wypowiedz Mariusza z dn.14-11-05 godz. 21:29 (cyt. \"I ciagle tworzymy a nie trwonimy czasu\") poniewaz juz od pól roku razem z Bodziem nie wspólpracujemy z Mariuszem i nie interesujemy sie jego programem. Temat uwazam definitywnie zakonczony i nie bede do niego juz wracal.



Równoczenie chce mocno podkrelic , ze jestemy zwolenikami wszystkich metod i systemów, które gwarantuja trafienia na poziomie wiecej jak 25%.



Osobicie preferuje metody Krzysztofa Plocharza , które opisal na swojej stronie.

Serdecznie pozdrawiam multilotkowiczów i zycze wysokich wygranych , conajmniej na poziomie Kazika T.

2005-11-15 (09:04)

status bodzio
Data rejestracji: 2005-02-09
Ilość postów: 26

653
wpis nr 34 764
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam !



Potwierdzam wypowiedL Statyka.

Od kilku miesiecy program nie jest rozwijany.

Uwazam, ze analizy wg pomyslu Mariusza sa bardzo ciekawym spojrzeniem na temat multilotka (i nie tylko), sa prowadzone calkiem inna droga od róznych programów dostepnych w necie. Ale ta metoda nie jest jedyna. Sam mam dowody na to, ze inne metody sa skuteczne. Sadze, ze dopiero polaczenie kilku specyficznych metod moze doprowadzic do trafnych decyzji.



Równiez pozdrawiam wszystkich cieplo.
2005-11-15 (09:23)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 766
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja mam propozycje do mlgracza





Otóz chodzi o to , ze my nie umiemy kierowac prawdoopodobienstwem liczb .



Ale czas oczekiwania mozemy dowolnie zmieniac i skracac .



Mam taka dzentelmenska propozycje .



Azeby zrozumiec czym sie rózni numerologia od programów opartych o badanie czasu oczekiwania .



Ja napisze precyzyjnie jak skócic czas oczekiwania na jedna liczbe z 80 .



Opisze to bardzo precyzyjnie w kilku zdaniach .



Tak zeby nie bylo kasusu liczby 80 , która czekala 40 dni .



Sam mlgracz sobie to wyliczy .

Inni potwierdza i policza na kartce .



Czas oczekiwania liczby nie przekroczy 15 dni w calej przestrzeni 3000losowan .



Mlgracz to potwierdzi i policzy .



A jezeli sie bedzie zgadzalo to zamieci post tej treci ......







Metody oparte na numerologii to ciemnota i robienie ludzim wody z mózgu .





A jezeli co sie nie bedzie zgadzoalo





To umieci post





Mariusz robi ludziom wode z mózgu , a metody w programach Kazika i Pasko sa dobre





To co umowa dzentelmenska i powazna .

?????????????????????????????????????????//
2005-11-15 (09:28)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 767
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ciesze sie , ze kolegów slysze .



Jestem wdzieczny , gdyz dzieki ich pracy dokonalimy postep niebywaly .



Ja na tej bazie poszedlem dalej i sadze , ze kilka spraw zalatwilem - ato i tak na tenn rok to 130 % planu .



Gdyby nie ich mozolna praca nic bym nie zrobil .



To nie numerologiczne programy i nie stracony czas .



Byc moze , ze w dzisiatej wersji wszystko bedzie ok .



Myle , ze teraz Rysex zobaczyl inny wiat .



Czekam na zgode na umowe z mlgraczem .





ja daje precyzyjne wyliczenie jak operowac czasem oczekiwania liczby .



A mlgacz daje wpisy na podstawie umowy powaznej i przy wiadkach



Ok?????????????????????/
2005-11-15 (11:16)

status cadilac
Data rejestracji: 2005-07-14
Ilość postów: 991

1060
wpis nr 34 777
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Witam

do Kazika

kiedy tez tak pracowalem ze swoim hobby (duuuuzo drukowalem itp.) potem

z pomoca przybyl janus który przeslal mi pakiet swoich programików zupelnie

bezinteresownie te pelen rozkodowal dzieki czemu zobaczylem co i jak.

moja praca nad statystyka liczb skrócila sie o 50 % dzieki temu moge spokojeni

analizowac choc i tak brakuje czasu.



i jak juz kiedy pisalem szukanie róznych systemów i metod ma jeden pozytywny

efekt uboczny \"intuicja do liczb\". Kazda metoda okazuje sie z czasem mniej lub

bardziej trafna ale to co podczas tej drogi zdobedziemy jest naprade bezcenne

Dzieki analizom rozwija sie nasza intuicja a z czasem jest coraz lepsza. Wiem co na

ten temat tak dziala podwiadomoc.



pozdraiwam
2005-11-15 (11:45)

status mlgracz
Data rejestracji: 2005-11-09
Ilość postów: 107

1395
wpis nr 34 780
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz opacznie rozumiesz trec mojej wypowiedzi, moze to moja wina, moze ja niezbyt jasno sprecyzowalem, moze bylem zbyt zmeczony zeby jasno przelac swe myli w slowa pisane...

Kazda metoda gry w gry losowe jest \"numerologia\", obliczanie czasu oczekiwania takze, dlaczego? Bo nie masz obustronnego ograniczenia zakresu wyboru, wiemy jedynie ze minimum to 0 a maximum jest nieznane, to ze dotad wynosilo np 30 a ze najczesciej wynosi 8 i ze rednio wynosi ile tam, to nic, to zadne informacje, to zgaduj zgadula czy w obecnym czasie oczekiwania liczba nie pobije maximum.

Mariusz, czy bierzesz liczby z sufitu, fusów, snów, programów... to jest numerologia, pod ta czy inna postacia ale numerologia, z jednej prostej przyczyny, nieda sie tego okrelic ani zamknac zadnymi prawami matematycznymi ani fizycznymi.

Typowania liczb w ML tyczy sie wlasciwie tylko jedno prawo matematyczne, jst to prawo statystyczne które okrela ze liczby daza do równowagi ale ma ono jedna zmienna której nie da sie w zaden sposób obliczyc, jest to przedzial czasowy w jakim nastapi ta równowaga bo on nie jest staly, kiedy próbowalem to zrobic napisalem program który poczawszy od pierwszego losowania szukal przedzialów czasowych w których nastepowala równowaga, obojetnie czy byly to przedzialy czasowe nastepujace po sobie czy nakladajace sie wynik byl ten sam... CHAOS!!!

Dlatego tez uwazam ze metoda chaosu jest tu jedyna która ma szanse powodzenia. Na czym polega metoda chaosu... Nie staramy sie wytypowac 10/10 czy 5/5... Najpierw szukamy metody która w swej matematycznej przypadkowoci pozwoli w miare czestych i w miare stalych okresach czasu typowac grupe 30-40 liczb z której % trafien bedzie na poziomie 40-50% nastepnym krokiem bedzie znalezienie innej metody która ograniczy zbiór 30-40 liczb choby o 10 przy jak najmniejszych stratach w trafieniach. Moze plote glupoty i moze nie ma to sensu ale jak dotad zadna metoda typowania liczb nie dawala rezultatów poza przypadkami tak jak 10/10 w metodzie Viltoma... Viltom nie obraL sie ale Twoja metoda jak kazda inna opiera sie glównie na zalozeniu ze w koncu i ten zakres liczb musi wejc, to nie jest metoda typowania ale ograniczania zakresu typowanych liczb, tak jak kazda inna znana mi dotad metoda ona poprostu uwalnia nas od wiadomego wyboru liczb, sami dobrze wiecie ze wiadomy dobór liczb udaje sie tylko farciarzom albo pojedynczym fuksom... Viltom sam przyznale ze przez farta kolejnoc liczb w Twojej szczeliwej 10 wygladala tak a nie inaczej, ze wystarczyl jeden krok i byloby 9/10 albo mniej...

Mariusz w jednym rozumiem Cie doskonale, przydalaby sie grupa lub cho topic o metodach, gdzie mozna byloby wymieniac spostrzezenia, uwagi rezultaty, moze wtedy kto znalazlby kolo, kto inny kierownice inni jeszcze reszte i kto z tego stworzylby samochód którym pojechalibymy po odbiór kasy... Jest tylko jeden problem, zawsze jest wiecej chcacych korzystac niz uczestniczyc, zawsze znajdzie sie ktos kto \"wydoi\" grupe i zamknie sie w takim malym gronie jak Wy i niepodzieli sie tym co mu z tego wyjdzie. Bo sorry Mariusz ale nie wierze ze nie korzystalicie z pomyslów innych a swoimi sie nie dzieliliscie...

W kazdym razie jeli miaoby cos takiego powstac to jestem gotów wesprzec taki projekt jak bede potrafil..
2005-11-15 (11:53)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 781
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mlgracz



mylisz sie



czas oczekiwania jest precyzyjny i okrelony .



Masz 80 liczb



czas oczekiwania minimalny to -0



Masz 3100 losowan i macie programy do analizy .



Podaj jaki byl najdluzszy czas oczekiwania



A ja ci podam jak go dwukrotnie skrócic .



No co jest umowa
2005-11-15 (11:59)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 782
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Podobnie jest w wyzszych grach .



Oczywicie zgodnie z efektem tunelowym moze zawze byc dluzszy czas oczekiwania .



Ale przy piatkach jest kilkanacie milionów alternatyw .



Jest kilkadziesiat tysiecy losowann polskich i innych .



Wszystkie alternatywy juz po kilkanascie razy wypadly .



zaluzmuy , ze najdluzszy stwierdzony czas oczekiwania wyniusl 1200 dni .



Oczywicie moze byc przypadek , ze znajdzie sie taka alternatywa , ze zajdzie przypoadek 1250 dni .





Ale oblicz jakie tego jest prawdopodobienstwo



1 do 24000000 i razy liczba gier wiatowych



To mniej wiecej tyle ile na skutek ruchów Browna cegla uniesie sie na 5 centymetrów w góre .





Pojedyncze liczby tak samo .



zaluzmy , ze najdluzsze czasy oczekiwania byly 45 dni .



Przedszkolny dobry system pozwala na takie obliczenie , ze na podstwie 4200 looswan czeskich i na podstwie 3100 losowan polskich najdluzszy czas wynosi 12 dni .



Oczywiste stanie sie tak , ze bedzie i 14 dni .





Tylko prawdopodobienstwo tego , ze ty trafisz na taka liczbe wynosi



1 do 7300razy 80



To sobie policz



2005-11-15 (13:17)

status mlgracz
Data rejestracji: 2005-11-09
Ilość postów: 107

1395
wpis nr 34 792
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Mlgracz , mylisz sie , czas oczekiwania jest precyzyjny i okrelony . \"



Czy jeliby tak bylo niemozna byloby spokojnie wytypowac 30 liczb z których padloby 20?



Chcesz mnie przekonac? podaj przyklad.. choc do konca nie rozumiem Twojego wyzwania to przyjmuje, ale nie bede pisal zadnych \"glupich\" info bo ich trec nie jest zgodna z moimi pogladami na te sprawy... Jeli jeszcze nie zauwazyle mój tok mylenia lezy gdzie miedzy tym co prezentujesz Ty a tym z czego drwisz, bo uwazam ze prawda lezy jak zwykle gdzies po rodku, ze tylko polaczenie mylenia podobnego do Twojego wraz z tym numerologicznym typowaniem ma sens i szanse na ziszczenie marzen uczestników tego forum
2005-11-15 (13:28)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 793
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja z niczego nie drwie .



ja jestem chemikiem i w trakcie akcji pozarnej musze precyzyjnie powiedziec



substancja jest niebezpieczna \\albo nie jest .



nie moge powiedziec troche jest a troche nie albo zalezy .



Bo by sie strazacy popukali w glowe .



Jak projektujesz system to musisz miec precyzyjnie okrelony silnik i jego zasade .



Nie moze byc troche to a troche to .



Jak sadze Ty niemasz wyrobionej opinii .



Nie stworzylby projektu bo co trzeba zalozyc i nie walnac sie .



Bo sie narobisz i niepotrzebnie i starcisz pare lat .



Tak sadze
2005-11-15 (13:30)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 34 794
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mlgracz



sa tylko dwa sposoby analizy wielkoci gry losowej :



1. prawdopodobienstwo -- tego nie umiemy analizowac -wszystkie liczby sa jednakowo prawdopodobne jak by ich nie analizowal



2. czas oczekiwania - tutaj szacujemy czas .-ale tutaj umiemy tym zarzadzac .

Mozemy go skrócic modelowac i badac





To w czym rzecz?





jakie jest wyjcie ????
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina