Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

VILTOMIERZ - opinie na temat programu,dyskusje na temat jego funkcjonalności

2005-11-19 (10:49)

status Multipio
Data rejestracji: 2004-03-11
Ilość postów: 214

199
wpis nr 35 215
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Napisale Pasko:



No ale mozna ustalic dowolny zakres losowan \"od ... do\" przyjety do analizy np. losowania od nr 1234 do nr 2345 i kropka.



Grzecznie i stanowczo napisane i widocznie juz tak musi byc.

Trudno nie zauwazyc jednak udogodnienia dla gracza chcacego sprawdzic \"Statystyke potwierdzajaca\" z losowan poprzedzajacych.



W tej sytuacji gdy dyskusja na ten temat zostala zamknieta na starcie mam probe dotyczaca \"golego\" zapisu do pliku tekstowego,poniewaz w tej chwili jest tak.ze przed importem do Excela trzeba ten plik tekstowy czycic z opisów tekstowych i dopiero wtedy mozna taki oczyszczony plik zaimportowac do dalszej obróbki w Excelu
2005-11-19 (13:57)

status Henryko
Data rejestracji: 2005-11-18
Ilość postów: 3

1426
wpis nr 35 238
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moje intencje chyba nie konca zostaly zrozumiane. Spróbuje je jeszcze raz sprecyzowac. Program pozwala na dowolny zakres losowan, natomiast moim zdaniem to nie wystarczy. Analizujac liczbe lub kilka liczb w zakresie 2501-3000 mnie moga nie insteresowac wszystkie wystapienia tej liczby (liczb). Chcialbym np. sprawdzic dzielac na dni parzyste i nieparzyste. Nie ma takiej mozliwoci. Intersuje mnie wystapienie tych liczb w tym samym zakresie 2501-3000, ale wylacznie w przedziale od 16 do 23 dnia kazdego miesiaca. Tez program na to nie pozwala. Zagadnienie filtrów w kazdym statystycznym programie do Lotto podnosi jego wartoc przydatnoci. Dlatego jeszcze raz ponawiam probe o uwzglednienie tego z nastepnej wersji.



Z szacunkiem

H.
2005-11-19 (14:35)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 35 243
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Henryko



Zapomniale o dniach deszczowych i slonecznych .



Przydaloby sie tez w zaleznoci od nieznych dni i suchych .



A w wersji rozwinietej w zaleznoci od imienin .



Byloby pasjonujace jakie wyniki padaly w imieniny Anny , a jakie w imieniny mojego ulubionego zenskiego imienia - Anastazji .



W imieniny meskie gorzej - imieniny Adolfa .



Proponuje naukowe opracowanie w tej sprawie . WróLka powiedziala , ze mam grac tylko w imieniny zaczynajace sie na G i H .



Pozdrowienia
2005-11-19 (14:57)

status Multipio
Data rejestracji: 2004-03-11
Ilość postów: 214

199
wpis nr 35 247
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To chyba nie jest obraLliwe w kontekscie tego co napisale Mariusz.

Byle na tym forum - jeste i juz chyba na zawsze pozostaniesz Pajacem od spraw teoretycznych.

Moge Ci zaproponowac zabawe praktyczna do której zaproszenia ze zrozumialych powodów nie przyjmniesz ,poniewaz twoja Tu obecnoc to lancuch rozwazan teoretycznych i nigdy nie zmierzysz sie ze strona praktyczna która reprezentuje poniewaz stracisz cala swoja teoretyczna \"wielkoc\"

Pozdrawiam
2005-11-19 (14:58)

status Henryko
Data rejestracji: 2005-11-18
Ilość postów: 3

1426
wpis nr 35 248
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz, troche to dowcipne, owszem.

Ale póki co nie spotkalem sie z naukowym wplywem na losowe zdarzenia, tym bardziej, gdy w gre wchodza pieniadze. Wszystko teoretycznie sie zgadza, natomiast praktyka jest kosztowna. Precezyjne wdrozenie w tym wypadku naukowego opracowania jest zupelnie mozliwe. Natomiast precyzyjne trafienie wiaze sie znów z prawdopodobienstwem, które latwo naukowo obliczyc.

Gra w Lotto mozemy porównac nieraz do medycyny. Jak nie pomagaja tradycyjne metody leczenia siegamy do medydcyna niekonwencjonalnej i zdarzaja sie cuda. Lekarze zawsze sa sceptyczni temu, nawet sprzeciwni takim praktykom.

Tak samo Ty równiez od samego poczatku jeste wrogiem tego typu rozwiazan. Tylko znów powiem dowcipnie. Bedac lekarzem nikogo by nie wyleczyl i pacjenci niestety szulaliby innych zbawiennych metod. Tak samo bedac naukowcem póki co nikomu nie podales liczb, wiec gracze uciekaja do sposobów niekonwencjonalnych, sprzecznych z nauka. Aby powstrzymac ucieczke w zlym kierunku musisz jako naukowiec na konkretnych przykladach podac trafne liczby. Bylby to racjonalny sposób na walke z wiatrakami. Wiec spróbuj moze wybrac nam naukowe liczby? Równiez napisalem dowcipnie, mam nadzieje, ze Cie nie obrazilem. Dla powstrzymania na duchu powiem, ze w imieniny Mariusza chyba nic nie wygralem, wiec masz czesciowo racje.

Z uszanowaniem

H.
2005-11-19 (15:00)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 35 249
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To ciekawe glupoty Multipio wypisujesz , poniewaz ukonczylimy oprogramowanie projektu i jeszcze w tym miesiacu podamy notowania i prognozy wników ciezko i z wielkim trudem opracowanego przez dwie ekipy programu .



Pajacem to ty jeste .
2005-11-19 (15:05)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 35 254
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak by chociaz 1 % takich teorii znal -to by takich glupot nie wypisywal .



Puknij sie w glowe .

trzeba miec troche wiedzy i odpowiedzialnoci .



Te strony czytaja rózni ludzie .

I czesto w te glupoty wierza i traca pieniadze .



A totalizator , dzieki takim jak ty frajerom sie cieszy .



Cale zycie mozesz te glupote adorowac .



Ja to wiem , gdyz dwie ekipy narobily sie :

pierwsza 6 miesiecy i druga od maja do paLdziernika i wiem ile pracy wlozono i ile pomyslów zaczym ukonczono cokolwiek sensownego .



A nie liczby z kapelusza .



Trzeba troche miec odpowiedzialnoci .



Ty jej nie masz -wiec nie dyskutuj tylko zajmij sie nauka w kursie podstawowym i przestan brednie wypisywac .



Ok?



Teoretyk to ty jeste wspanialy i jeszcze niegrzeczny .
2005-11-19 (15:12)

status Multipio
Data rejestracji: 2004-03-11
Ilość postów: 214

199
wpis nr 35 259
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie bedziemy sie przezywac:) napisalem w kontekscie twojej ostatniej odpowiedzi.

Czy masz wiadomoc,ze dwóch typuja \"NIC\" moze dac bardzo duzo wielu osobom grajacym.

Sam to nie znajduje motywacji.a tak we dwóch to mozemy sprawdzic polaczenie projektów opracowanych i mojej znajomoci rzeczy.



TO \"NIC) w naszym wydaniu na dzien doby moga byc dwie liczby z zalozeniem.ze zawsze jedna liczba bedzie trafiona.

Nie przezywamy sie:) i sprawdzamy swoja sile praktyczna OK?
2005-11-19 (15:16)

status Trebor
Data rejestracji: 2005-08-20
Ilość postów: 2046

1167
wpis nr 35 260
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zadziwiajace sa w ustach wyksztalconego na najlepszych uczelniach czlowieka takie ironiczne sformulowania. Chcialbym przypomniec, ze obiecale na tym forum obliczenie wygranych w dwie i pól osoby i jako dotychczas tego nie widac. Moze potrzebujesz pomocy - czekamy.

Pozdrawiam
2005-11-19 (15:17)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 35 261
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Multipio



Ja nie gram na liczby i ich nie znam .



Moja metoda jest prosta i wyniki podam -tym bardziej , ze jestem juz gotowy a jak pisal Pasko Janusz najlepsze to podac wyniki i sprawdzic .



To beda same piatki i jeszcze qanalizuje czas i godzine podania , bo odpowiedzialnoc nakazuje aby najpierw wyslac wynik a póLniej opisac na forum .



To moja emerytura i nawet cienia watpliwoci nie mialem , ze sie uda . A w caloci bralo udzial szec osów i ja .



POdanie jednego , czy dwóch wyników nikomu nic nie da .

Ale bede mial wiadomoc , czy wszystko sie powiodlo .

Bo system jest inwestycyjny - tak jak na gieldzie .





Pozdrowienia
2005-11-19 (15:21)

status hirek
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 71

36
wpis nr 35 262
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zauwazylem ,ze najlepsze wyniki uzyskuje sie z ostatnich 8 losowan.Czto tylko tak mi sie wydaje? Czekam na opinie. Hirek
2005-11-19 (15:22)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 35 263
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slyszeliscie moze o opracowaniu nauk. ameryk. \"Test malpy\"

W skrócie: obliczenia prawdopodobienstwa wystepowania zdarzen (losów, fantów itp.) pokrywaja sie z wyciagnieciem tychze przez lape szanownej malpy...
2005-11-19 (15:23)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 35 264
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie Trebor



Ale dziekuje .



Trzy osoby ( w tym dwie z forum ) mialy zadanie w pierwszym ogladzie niewykonalne .

Ale jak sie oakzalo w miesiac wszystko zostalo zrobione .

Najdluzej trwalo pisanie programu .

Ja chetnie wyniki podam , bo warto sie pochwalic .



Wszystko zakonczono szczeliwie - a balem sie , ze tyle pracy sie zmarnuje .



Najgorsze bylo rozlozenie alternatyw w czasie .

Podam tez oprócz wyników kilka szczególowych formul tablicowych - które sie przydaly przy rpjektowaniu i skalowaniu programu .

Po zakonczeniu pierwszej czeci z dwoma wspólpracownikami pozostal program , ale nie skalowalny - czyli niemozliwy do zman .



Wszystko zakonczone i juz nic nie bedzie zmieniane .

Kiedy trzeba zaczac grac .





Przy okazji dla Gartela

Spotkanie w Lodzi aktualne .



Pozdrowienia
2005-11-19 (15:27)

status hirek
Data rejestracji: 2003-09-22
Ilość postów: 71

36
wpis nr 35 265
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mialem oczywicie losowan ostatnich funkcji Viltom+1 dla 3 liczb spelniajacych warunek 50% trafnoci. Hirek
2005-11-19 (15:51)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 35 267
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Multipio



A tak w oólnoci obiecuje Tobie i innym , ze juz wiecej zadnych teorii nie podam .

Co by nie przeszkadzalo to niektórym .



Tak , ze spokojnie , zadnych teorii juz nie zobaczysz .

Nalezy dostosowac sie do ogólu.
2005-11-19 (17:18)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 35 281
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hirek Ty masz racje .Wytlumaczeniem na taki stan rzeczy jest taka sytuacja ze mamy do czynienia z liczbami sasiadujacymi inaczej mówiac uklad graficzny jest taki ze liczby skupiaja sie . Nie wiem jeszcze dlaczego tak sie dzieje i jaki to uzasadnic ale na to juz Kazik_T Viltom zwrócil uwage . Mam zamiar co na ten temat skrobnac na Totomanii przetestowalem excelem Viltomierza wzdluz i wszerz . Moje spostrzezenia na razie sa takie ze typowanie ta metoda jest równie dobre jak i inne tez podlega wahaniom czyli raz lepiej a raz gorzej .

P.o.z
2005-11-19 (18:38)

status Multipio
Data rejestracji: 2004-03-11
Ilość postów: 214

199
wpis nr 35 288
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Napisales Mariusz duzo i na zakonczenie zlozyle deklaracje osoby obrazonej,ze juz nic nie bedziesz pisal o zadnych teoriach.

W tej sytuacji gdy nie chcesz porozmawiac praktycznie o dyscyplinie zwanej Multilotkiem pozostaje Ci obserwacja.



Dziesiec stref po dwie liczby w kazdej strefie oznacza wykorzystanie 20 liczb wybranych z 80 liczb.

Tych dziesiec stref rozpisanych na dziesiatki to nic innego jak przemnozenie tych 10 par

2*2*2*2*2*2*2*2*2*2*2 = 1024 zakladów

1024 zakladów pomnozonych przez koszt jednego zakladu 1,25 daje nam kwote 1280 zl



1280 zl nalezy zaplacic za dziesiec stref dwuliczbowych rozpisanych na dziesiatki.

Nalezy spelnic tylko dwa warunki:

Trafic w kazdej strefie minimum jedna liczbe i drugi warunek to zaplacic w kolekturze za rozpisane dziesiatki. 1280zl.



Jak napisal Mariusz razem z nim grupa 7 ludzi pracuje nad rozpracowaniem metody skutecznej gry w multilotka.



Jestem realista i jako realista wiem.ze bardzo trudno trafic 10 stref i dlatego do gry wybieram 5 stref i do tych wybranych 5 stref dokladam to co jest realne w krótkim czasie do trafienia - jedna liczba Parka i Trójka.

Powstaja trzy komplety zlozone kolejno

liczba pewna i 5 stref gramy szóstkami

dwie liczby pewne i piec stref gramy siódemkam

trzy liczby pewne i piec stref gramy ósemkami.

Na tym konczy sie opis metody i pozostaje wybór 5 stref.

Dobrze sie bedzie wybierac jak bedzie na kazde losowanie minimum 5 stref z 10 trafione.

Jak bedzie z trafianiem w strefach bedziemy mogli w przypadku moich 10 stref prowadzic obserwacje od dzisiejszego losowania.

Ze spraw opisowych pozostaje jeszcze tylko policzenie wspólne kosztów takich trzech zestawów.

Piec stref to 2*2*2*2*2=32 zaklady*1.25 za zaklad to daje kwote 38 zl.



Wysylamy trzy takie zestawy rozpisane z 1 liczba ,para i trójka pewna .

38 * 3 = 114 zl

114 kosztuje jedno wyslanie

To juz naprawde wszystko w czeci opisowej i teraz juz tylko bede podawal 10 stref z których nalezy wybrac 5 stref do gry.a z pozostalych 60 liczb które nie beda uzyte w tych 10 strefach nalezy wybrac 3 liczby pewne do grylaczonej z tymi piecioma strefami.



10 STREF na losowanie nr. 3120 w dn. 19.11.2005



1. 28___77

2. 08___49

3. 39___64

4. 01___14

5. 29___30

6. 61___66

7. 06___07

8. 55___58

9. 62___80

10. 19___51



Wszysko na dzisiaj.

Pozdrawiam





2005-11-19 (18:55)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 35 289
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Multipio



Nie jestem obrazony .

Ale juz zadnych teorii nie napisze .

Efekt jest taki , ze nie potrzebuje wysluchiwac o teoriach .



Ja to sobie myle , ze caly totek to brak jakichkolwiek teorii .

I kazda teoria to dobro nieporównywalne z zadna inna sprawa .



Powiedz mi ile jest warte 150 typowan na tym Forum wzgledem jednej jedynej metody.



Tyle co nic .



Ja pisac nie musze . Odpowiadam juz tylko na zalegle listy i watpliwoci .

I na zadne podziekowanie nie licze .

Latami dochodzilem do tego .

Tak gwoli remanentu to we wszystkich postach podalem jakie 10 % pomyslów i metod .

Tymi powazniejszymi nie moge sie niestety podzielic .

Jeszcze tylko zibiemu-pozwolisz opisze jak sie przygotowuje dane i sie wylacze .



Nie zamierzam dyskutowac na temat jakichkolwiek systemów .



Znajde tylko dogodna godzine na zamieszczenie swoich danych i tyle .



Dla ciebie za na przyszloc rada :



Oby mial gdzie przeczytac chocby jedna teorie na temat totka .



Sadze

ze chocby przeczytal w zyciu wszystkie strony wiatowego internetu to nie znajdziesz bodaj jednej sensownej teorii -----------jako i ja nie znalazlem .



I takze nie znajdziesz nikogo , kto chcialby sie podzielic z Toba taka teoria .

PO prostu sa zasady .

To Forum publiczne . Raz dal popis Senior , bo nie chcialem mu programu sprzedac .

Innym razem kto inny .

Jak tak dalej pojdzie to nikt sensowny nic sensownego na takim Forum nie napisze .

To znajdziesz na Forum tylko góry walonych liczb i nic .



Nie wycofam sie i o systemach i teoriach nic nie bede pisal .

2005-11-19 (20:49)

status Multimajak
Data rejestracji: 2005-11-06
Ilość postów: 40

1376
wpis nr 35 301
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Multipio

Przepraszam, a ile jest kombinacji 5 z 10? Czy nie 252?
2005-11-19 (21:23)

status WARIAT
Data rejestracji: 2005-11-04
Ilość postów: 27

1370
wpis nr 35 306
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A JA MYSLALEM ZE TEGO PRZYDOMKU NIKT mi nie odbierze ale widze ze tu sa wieksi fenomeni niz ja a moze maja podwójna jazn LUB MOZE LEPIEJ pracuja na uslugach TOTO - LOTKA i próbuja jakby jeszcze PREZESOWI pensje podmiec JAM WARIAT ALE NIE DEBIL ZEBY WLASNE ROZWIAZANIA PODAWAC MARIUSZOWI BO MI TU COS SMIERDZI ze tak duzo GADA a tak w o ogóle to sie przechwala bo ta krowa co duzo ryczy malo mleka daje ..
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina