Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

WARIAT -- MA -- RACJE -- A -- MOZE -- NIE --???

2005-11-05 (14:54)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 32 989
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W starych demokracjach na takie fortuny, pracowalo kilka pokolen, a u nas i we wszystkich dawnych demoludach fortuny popowstawaly po jednym podpisie ukladowych kolesiów...
2005-11-05 (14:57)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 32 991
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz TY wogóle niew rozumiesz tego wiata, wybacz za taka opinie... To, co sie dzieje wokól, jest tylko konsekwencja tego, dobrego zarzadzania socjalistycznego naszym wspólnym dobrem... Z pustego i Salomon..
2005-11-05 (14:59)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 32 992
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

U nas naprawianie tego wszystkiego zbieglo sie z tendencja wiatowa ... Na calej Europie panuje teraz kryzys... To wojna wiatów... Czy Ty tego nie widzisz?
2005-11-05 (15:04)

status viedmo
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 32 994
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gospodarki panstw musza przejc na inne tory... Dotychczas oparte byly na przemyle... A musza byc oparte na uslugach... W przemyle ma zostac tylko kilka procent spoleczenstw... W rolnictwie tez... Taka jest tendencja wiatowa... Czy nam sie to podoba czy tez nie, tak musi byc...
2005-11-05 (15:06)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 32 995
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dopiero gdy osiagniemy takie proporcje zatrudnienia, zacznie sie poprawiac, to dlugi proces, ale konieczny... Nie ma odwrotu... Nie mozemy byc jaka enklawa z wlasnym widzimisie...
2005-11-05 (15:07)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 32 996
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bo zginiemy jako spoleczenstwo...
2005-11-05 (15:08)

status WARIAT
Data rejestracji: 2005-11-04
Ilość postów: 27

1370
wpis nr 32 998
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

JEZUS powiedzial jeli jeste bez winy piewszy podnie kamien i rzuc w NIA .. Po co poszlimy pod MOSKWE po co bilimy ZAOLZIE po co WANDA utopila sie w WISLE ----- PO to by teraz WANDA calowala niemca po rekach by nasze dzici uczyly sie nimieckiego by czesi przypominali nam ZAOLZIE .. A ILE DZICI kobiet zginelo przy wprowadzaniu CHRZESCIJANSTWA W POLSCE a ile lat mial JEZUS jak sie chrzcil bez przymuszonej woli .. PANOWIE I PANIE PROSZE OKULTURE WYPOWIEDZI BO MOZE SIE W KONCU OKAZAC zechoc nic niemam oprócz przydomku ..WARIAT .. to ito moze mi kto zabrac a to juz nieladnie by bylo ..
2005-11-05 (15:09)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 32 999
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stany Zjednoczone sa juz na ukonczeniu tego procesu... Europa Zachodnia w trakcie, a My dopiero na samym poczatku...
2005-11-05 (15:11)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 33 001
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wariat... Przeciez Ty oceniasz te wszystkie wydarzenia z perspektywy dzisiejszego czlowieka XXI wieku.... A wtedy wiadomoc ludzka byla na miare tamtych epok... Dzialano tak, jak nakazywala ówczesna wiadomoc...
2005-11-05 (15:14)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 33 002
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Porównam to do nastepujacego przykladu: Ilez z ans jest madrych po losowaniu, jakie liczby trzeba skrelac... A ówczesna \"przedlosowaniowa\" wiadomoc nam tego nie dyktowala...
2005-11-05 (15:14)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 33 004
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Vidmo



Jak kto wjechal na zly tor --to nigdy nie dojedzie do celu .



Europa znalazla dobre rynki zbytu dla swoich towarów i do tego sa potrzebni Polacy .



Ale jak te dobre rynki zbytu sie skoncza i naród zbiednieje i nic nie kupi to Europa juz przygotowuje sie do wykluczenia nas .



Juz dawno sa utworzone plany Europy drugie predkoci ------bez nas .



Dopuki da sie wydoic i wyprowadzic majatek - to dobrze .



A póLniej spadajcie .



Ale ci wyprali mózg .



To smutne
2005-11-05 (15:19)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 33 006
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz, nie obraL sie, ale jestem zszokowany, ze Ty który liznale tego normalnego wiata, tak malo z niego rozumiesz... Przeciez jeste dobrym inwestorem, potrafisz sie wietnie ustawic w zyciu, a masz takie anachroniczne poglady...
2005-11-05 (15:21)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 33 007
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz, zanim zaczniesz mnie wyzywac od \"wypranych mózgów\", skup se na czytaniu tego co napisalam.

Dalam tylko odpowiedL na Twoje pytanie: \"dlaczego strajkowali w 1980 roku?\"

- i to tylko przykladu. Powodów do strajku bylo wiele wiecej.



Mnie nikt nie musial prac mózgu ani w socjaliLmie, ani w kapitaliLmie.

Ja w tym zylam, uczestniczylam.

I Ty nie pieprz glupot, ze zaczelo sie od Walesy i jego rzekomego skoku przez plot.

Pamietam doskonale strajk w grudniu 1970, a wiec 10 lat przed tym slynnym skokiem Lecha. Godzina milicyjna, nie dzialala komunikacja miejska, mój ojciec w szpitalu. Codziennie, w miecie wojewódzkim przemierzalam pieszo kilometry, by dotrzec do szpotala i zaniec ojcu jedzenie, bo tak w szpitalach karmili.

Odmrozilam sobie kolana. Samochody prywatne nie mialy benzyny, taksówki nie jeLdzily. W Urzedzie Miejskim urzadzono szpital polowy i zwozono tam ludzi, do których strzelano.

Na parterze Urzedu na wszystkich oknach czerwone krzyze.

Zastrzelonych ludzi, m. in. dziewczynke 13-letnia, która podeszla do okna, zakopano w workach w jednym rowie na cmentarzu i to w nocy. Rodzinom nie udzielano zadnych informacji.

A wiesz dlaczego tak bylo?

Bo przed wietami Bozego Narodzenia Gomulka uraczyl nas wysoka podwyzka na prawie wszystkie artykuly spozywcze, które i tak byly drogie.

Stoczniowcy wyszli na ulice i szli pod Komitet Wojewódzki PZPR by rozmawiac z tow. Walaszkiem - I sekretarzem PZPR w Szczecinie. A tow. Walaszek powiedzial, ze z tymi \"wsiarzami\" rozmawiac nie bedzie.

W tym dniu, ludzie po wyjciu z pracy nie mogli nic kupic do jedzenia, bo sklepy zamknieto przed godzina 15 - zarzadzenie partii.

Na pólkach lezal chleb, a kupic nie mozna go bylo. Pod naporem tlumu pekly szyby na wystawach i ludzie rzucili sie na ten chleb. Za to ich sadzono w trybie doraLnym (w ciagu trzech dni). To tych ludzi nazwano warcholami i podzegaczami obywateli.



Mariusz, nie pisalam, ze to co teraz sie wyprawia mi sie podoba.

Gdy Ty obrzucale mnie blotem na tym forum, to ja szukalam chleba, takiego normalnego chleba, który wieczorem bedzie juz czerstwy.

Nie chce jec trocin, glutaminianu sodu i innych gównianych wypelniaczy, rozumiesz to?



Jeszcze jedno. Ja, pomimo mojej ciezkiej pracy, nie dorobilam sie tych hektarów.

Byl okres czasu, gdy chodzilam do pracy w jednej bluzce i jednej spódnicy. Wieczorem pralam - rano zakladalam. To byl czas, gdy moje dziecko chorowalo i tylko prywatne leczenie postawilo go na nogi. Bo ta opieka lekarska, która tak wychwalasz wpedzila go do szpitala z zapaleniem pluc - mial tylko 8 miesiecy.

Aby sie dostac do szpitala trzeba bylo dawac lapówki - nic sie nie zmienilo od tamtej pory.

Malo tego. Do szpitala ojcu nosilimy leki, bo szpital nie mial ich.



Zaklady pracy byly okradane przez wszystkich. Kradl kazdy w miare swoich mozliwoci. Bo to co panstwowe - to nasze.

Dodatkowo okradal nas ZSRR. Ze stocznia zawierali dlugoletnie (20 lat) umowy na budowe i remont statków, i pomimo inflacji ceny nie zmianialy sie. Doszlo do tego, ze musielimy Ruskim budowac statek za cene kilku samochodów.



Mariusz, kradli, umiercali ludzi, bylo pelno ludzi bez dachu nad glowa. Emerytury i renty tez byluy glodowe - zawsze. Ale o tym nie pisalo sie w prasie, nie naglanialo sie - byla CENZURA.



I komu ten mózg wyprano?



Twoje \"przemowy\" bardzo przypominaja mi szczekanie Walesy. Zero konkretów. Tylko jeden wrzask: \"zlodzieje, jest Lle, okradaja\" itp.

Takie wrzaski moga tylko zamacic w glowach ludziom, którzy nie myla. A jak jeszcze do tego znajdziesz ofiare, np. \"fobie\" - i \"huzia na Józia\" (jakie to piekne) - bo wiesz, ze znajdziesz wielu klakierów - Mariusz, zwyciestwo masz zapewnione.



Nie przypisuj mi slów, których nigdy nie wypowiedzialam.



Masz idealne cechy oszoloma. Zero konkretów - pelno wrzasku i polowanie na czarownice.



JedL lepiej do tej Kanady.

Czec

2005-11-05 (15:23)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 33 008
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rudzielcu,Przemily Ja musze po tej lekturze zglosic sie do \"specjalisty\" Pomimo iz duzo z tego rozumiem to nic nie rozumiem My tu w multi gramy czy w \"basebala podwórkowego\"? A zreszta...wali mnie to,i juz mnie nie ma... Papa!!!
2005-11-05 (15:24)

status WARIAT
Data rejestracji: 2005-11-04
Ilość postów: 27

1370
wpis nr 33 009
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

WIEM jedno ze jak dawniej prowadzono wojny to królowie stali na wzgórzach a naród bil sie iprzelewal krew w dolinach pytam sie za co za kogo .. TERAZ jestem zadowolony --Obie partie mocne silne jak dwie armie stanely naprzeciwko siebie by walczyc o ;; NARÓD ;; czy pieniadze ale starzy mówia jak na wschodzie sie bija to na zachodzie spokój .
2005-11-05 (15:24)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 33 010
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Najlepszym, podrecznikowym przykladem powstawania fortun jest Rosja postradziecka...Ska sie wziely fortuny praktycznie z dnia na dzien takich Chodorkowskich i innych? Z ukladów...Przeciez ich rodzice byli biedakami, tak jak i nasi w socjaliLmie...
2005-11-05 (15:30)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 33 012
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A co sie wyrabia w innych republikach postradzieckich... Wszyscy dawni sekretarze KPZR teraz sa \"demokratycznie wybranymi\" przywódcami panstw. (Patrz Kazachstan, Tadzykistan, Turkmenistan i inne)...
2005-11-05 (15:32)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 33 013
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Vidmo



Nie nauczyle sie lekcji -----labo ze zlych podreczników sie uczyle . Wyrzuc je





Podrecznikowym przykladem sa Sany Zjednoczone gdzie po to panstwo wprowadzxilo prochibicje ------azeby mógl powstac kapitalizm z fortun zarobionych na nielegalnym alkoholu .



Stad w Chocgo powstalo cale nielegalne gangsterskie Panstwo .



I jak powstaly niebosiezne fortuny to prochibicje zniesiono .



I wtedy juz byl kapitalizm .



Wyrzuc te podreczniki bo ze zlych sie uczysz .

Rosjanie tylko zmalpowali pomysl .



I zrobili to bardzo precyzyjnie za co trzeba ten naród pochwalic .



I peirwej tam bedzie kapitalizm jak w Polsce
2005-11-05 (15:37)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 33 014
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Vidmo



A wracajac do totka -to jak by sie uczyl z wlaciwych podreczników -to by podziwial ten naród za pomyslowoc niedostepna nigdzie .



Szkoda , ze nie znasz prac naukowych zespolu \" ALPHA \" rosyjskiego .



Bo mialby szanse wygrac w totka .

Zacznij czytac strony z domeny .ru to co sie nauczysz .



I niepotrzebnie piszesz glupoty bo rosjanie tylko malpuja karupcke amerykanska --mieli zdolnych nauczycieli .



Obejrzyj sobie film \" nietyklani \" i nie gadaj ludziom bzdur .



Jaeszcze sie rosjanom nie nilo o korupcji a juz amerykanie pokazali wietne wzorce
2005-11-05 (15:37)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 33 015
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

LUDZIEE!!!

Nie dajcie sie prowokowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Powiem tak: Zawsze na garbach \"maluczkich\" wspinali sie cwaniacy do koryta.

Czy nazwiemy to strajkiem, czy demokratycznymi wyborami. Nikt, nigdy nie zamierzal

dotrzymac obietnicy wyborczej. Ameryka i Europa tez nam nic za darmo nie dadza.

I NIKT z \"dyskutantów\" nie ma prawa obrazac drugiej osoby za odmienne widzenie

problemów. Ludziska opanujta sieee.

Mirku wesolej zabawy.

ruda
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina