Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Gdzie zainwestowac 100 tysiecy zlotych?

2005-10-24 (09:24)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 31 736
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz opanowale juz wiele dziedzin, ale musisz jeszcze jedna - jezyk polski... Co ma wspólnego ta nieszczesna onomatopeja z praca urzedników!?:)
2005-10-24 (10:05)

status vidmo
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 9320

449
wpis nr 31 737
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A tak na powaznie...

Mariusz , ja mam dzialke szec kilometrów za miastem 3960 metrów i przymierzam sie do budowy domu... Mylalem o systemie kanadyjskim, ale to bardzo droga technologia, jak na warunki polskie... Zapoznalem sie z oferta kilkunastu firm i stwierdzilem, ze systemem gospodarczym, czyli tak jak buduje wiekszoc Polaków bedzie taniej... A moze umknela mi jaka rewelacyjna oferta, która Ty z racji swoich zainteresowan, znasz?
2005-10-24 (10:12)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 31 738
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nic wspólnego Vidmo, a jednak wiele mówi.

Mówi, ze Mariusz jest tak najlepszy we wszystkim, a nas wszystkich ma za co najmniej ignorantów, ze juz nawet nie sprawdza , czy to co pisze ma sens czy nie, no przeciez kto tu zrozumie JEGO, po najleszych szkolach w Polsce a moze nie tylko, naprawde, nie picuje!!!

To, ze robi bledy , ortograficzne równiez, to co? Przeciez moze sie i geniusz POMYLIC.



Ja, poniewaz geniuszem nie czuje sie, raczej bledów nie robie, bo albo wiem , a jeli nie wiem to sprawdzam w slowniku. I jeli robie blad to z niewiedzy a nie z pomylki, bo nie rozumiem jak mozna sie pomylic i napisac np. wyraz z \"ó\" przez zwykle \"u\". U mnie to jest blad, nie pomylka.



I tylko zaluje Fobia 1 , ze poniosly Cie nerwy i wygarnela Mariuszowi prawde, trzeba bylo sie jeszcze troche wstrzymac, mielibymy pelny wizerunek Pana Mariusza, bo juz nie kontrolowal swoich wypowiedzi.



Ale i z tego widac , ze to zakompleksiony pieniacz, który musi sie bez przerwy dowartociowywac.



I na koniec Panie Mariuszu, bardzo uczciwy czlowieku, wszyscy, którzy nielegalnie zdobyli fortuny tlumacza sie tak jak Pan: GIELDA, to jest latwe, bo nie mozna tego udokumentowac, wierze w handel nieruchomociami, no tu musi zostac lad.



Pozdrawiam .
2005-10-24 (11:42)

status qbit
Data rejestracji: 2005-02-07
Ilość postów: 189

645
wpis nr 31 754
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kazdy sie myli, ale to nie powod, aby wytykac kazdy blad i kazde napisane slowo.

2005-10-24 (11:50)

status qbit
Data rejestracji: 2005-02-07
Ilość postów: 189

645
wpis nr 31 757
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Swieta inkwizycja:):):):):)

Nieomylna i tylko jedyna sprawiedliwa.:):):):0

Reszta do spalenia:):):):):)

2005-10-24 (17:55)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 791
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Qbit, chyba masz na myli Mariusza?

Poczytaj wszystkie Jego posty, ale dokladnie, to sie przekonasz.

Chcesz przyklady?

A prosze bardzo!

Statystyka - tylko idioci kieruja sie statystyka grajac w multilotka.

Nie masz ziemi, forsy - jeste dziadem.

Wszystkie analizy, programy do analiz, które podaje Pasko oraz inni autorzy - do wywalenia. To sie do niczego nie nadaje. To oglupianie ludzi i tak juz durnych, bo jedynym madrym jest Mariusz i Jego \"tajemniczy zespól\".



Nie chce mi sie dalej przytaczac.

Zwróc uwage na jedno.

Mariusz ma bardzo skrajne przekonania, zaczyna tematy merytoiryczne, ale nigdy ich nie konczy zaslaniajac sie \"tajemnica tajnych wspólpracowników\".

Jest we wszystkim najlepszy.

Jest ekspertem w dziedzinie ochrony rodowiska.



Tak sie dziwnie sklada, ze wspólpracowalam przez wiele lat z ekspertami z tej dziedziny, z rzeczoznawcami z ramienia Ministra Ochrony Srodowiska, którzy istnieja w takim specjalnym wydaniu polskim \"Kto jest kto\".



Przypuszczam, ze Mariusz jest tak tajny, ze nawet nie istnieje w tym wydawnictwie.



Sluchaj Qubit, nie twierdze, ze jestem wieta. Tez dorabiam \"na czarno\" jak wielu z nas. Ale moje \"czarne dochody\" siegaja w najlepszych miesiacach kilkaset zlotych.

W zyciu nie kupie sobie z tego ziemi i nie wybuduje domku systemem kanadyjskim.

Odciaze tym jedynie budzet, do którego odprowadzam przymusowa skladke na ubezpieczenie zdrowotne, a nie korzystam w ogóle z przyslugujacych mi praw pacjenta - nie mam nawet swojego lekarza pierwszego kontaktu.



A teraz przyrównaj to do wietego oburzania sie Mariusza na rzad, system, na urzedników.

Twierdze, ze jest ostatnia osoba, która ma prawo wszem i wobec glosic swoje poglady.



Najlepszy ekspert z dziedziny ochrony rodowiska byl bezrobotny, bo zarabial na czarno kupe szmalu. W porzadku. Mógl na tym skonczyc. Ale nie, temu bardzo uczciwemu czlowiekowi to nie wystarczylo. On mial jeszcze wyciagac reke po zasilek dla bezrobotnych majac kupe forsy i kupujac sobie nastepne dzialki i mieszkania.



Malo tego!

On ma satysfakcje, ze moze dokopac urzedniczce, która prawdopodobnie wiedziala o Jego dochodach. Bo inaczej, jaki mialaby cel zabierajac bezrobotnemu zasilek, który mu slusznie (podobno) sie nalezal?



Mariusz oburza sie na ekipe rzadzaca, ze kradnie. Oburza sie jako \"uczciwy\" czlowiek i katolik.

Smiechu warte!

A co On robi?
2005-10-24 (18:08)

status ruda
Data rejestracji: 2005-07-24
Ilość postów: 995

1094
wpis nr 31 797
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wesolej zabawy!!!!!
2005-10-24 (19:08)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 806
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wzajemnie!!!
2005-10-24 (20:19)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 31 819
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

moze ktos w skorocie powie jak zainwestowa 100 tys zl ...... powoli sie boje ze tez bede mial taki problem jak trafie 10/10

wesolej zabawy
2005-10-24 (20:31)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 822
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ziemia + domek kanadyjski



A tak naprawde, moim zdaniem, zawsze oplaca sie handel.

Gdybym miala taka forse, to zaden problem postarac sie o dobry towar (tanio, od producenta) i pchnac na Allegro.

Kilka dni temu jaka firma (prawdopodobnie chce wykosic konkurencje z rynku) sprzedawala laptopy NOWE po 1000 zl. I nie tylko. Elektronika szla za grosze.

Przy takiej inwestycji zysk gwarantowany 50% w bardzo krótkim terminie.



Druga moja propozycja, to kupno w dobrym punkcie malego lokalu uzytkowego, wynajem lokalu dla konkretnej firmy i co miesiac kasujemy niezly czynsz. Przy okazji, cena lokalu idzie w góre. Nic nie tracimy.



2005-10-24 (20:36)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 31 824
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Eureka ......... wiem co zrobie jak trafie 10/10 wynajme sobie lokal bede darmowe kawy rozdawal i Puntk Lotto w nim mial .......... jak to dobrze ze kuponow na 10 skreslen nie wysylam

wesolej zabawy
2005-10-24 (22:59)

status koronka
Data rejestracji: 2004-03-24
Ilość postów: 283

219
wpis nr 31 846
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawku? A dlaczego sie boisz, ze wygrasz.

Ja bym sie nie bala, ja bym sie cieszyla
2005-10-24 (23:36)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 853
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Koronko!

Ja bym splacila wszystkie kredyty, zrobila remont mieszkania i wyjechala sobie na tydzien urlopu nad polskie morze, niezaleznie od pory roku.

Gdyby cokolwiek mi jeszcze pozostalo - wlozylabym na konto i moglabym wybierac w razie potrzeby.



Od kilku lat nie mam takiego komfortu jak zycie bez kredytów.

Ech. marzenia...



Zapomnialabym. Marzy mi sie wygodne normalne lózko. Teraz mam warunki, by w drugim pokoju zrobic sobie sypialnie.

No i Norcia moja przez tydien jadlaby gotowana wolowine z niewielkim dodatkiem ryzu. A w nagrode dostawalaby Delicje marki Wedel - co teraz zdarza jej sie bardzo rzadko.



Chyba zaczne wreszcie grac.

2005-10-25 (00:18)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 31 854
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja nie mam problemów z tym jak je zainwestowac tylko jak je zdobyc i:tu jest pies pogrzebany : jak mowil mój dziadek .Jak dostane ta moja recine no to mam problem jak oszukac bank, zaplacic rate jak najpózniej bez odsetek no bo ja tez chce z nich zedrzec tak jak oni ze mnie,,,,ale ja dziad bez ziemi- nigdy nie moge sie mierzyc z Panami urzedujacymi w marmurach i tak im musze oddac co do grosza .Mialam taka historie z bankiem : 5 lat temu za nieterminowe splaty byly odsetki 4,85zl.nikt mnie o tym nie powiadomil , w lipcu dostalam pismo od firmy windykacyjnej ze mam zaplacic w ciagu 7 dni kwote 98,60zl, a w nastepnym dniu telefon ze jesli nie zaplace to moge sie spodziewac wizyty odpowiednich panów a wtedy to juz moge sie domylic co mnie czeka.No wiec PAN byl tak przekonujacy ze ze strachu pozyczylam i zaplacilam , wiecej nie chce miec do czynienia z ta MAFIA,,,,,,,,,,,,,,
2005-10-25 (00:38)

status koronka
Data rejestracji: 2004-03-24
Ilość postów: 283

219
wpis nr 31 856
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia i Halah - ja tez.

Dlatego sie dziwie, ze Slawek sie boi.

Moze tylko sie przejezyczyl. Ale to tak dziwnie wygladalo.

Ja sie ciesze, na sama myl o wygranej
2005-10-25 (07:39)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 31 860
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

koronka .... moze do bedzie dziwnie wygladalo ..... ale nie majac wlasnie 100 tys zl jestem szczesliwy .......... a widzac jaki klopot moze przynisc taka wygrana to az strach pomyslec jak moze mi sie w glowie poprzewracac

wesolej zabawy

2005-10-25 (12:26)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 31 877
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawek001-ma wieta racje,bo jest takie powiedzenie:\"pieniadze szczecia nie daja,ale bez nich ciezko zyc\".Moim zdaniem wystarczy zeby godnie zyc,bez kredytów i pozyczek u sasiadów czy rodziny.Przyplyw wiekszej gotówki unas Polaków wyzwala chec posiadania,a to nowe meble,nowa lodówka czy samochód,a przewaznie ten ze szrotu za zachodniej granicy.A po pól roku bierze Polak kredyt zeby wyremontowac to wspaniale auto aby go sprzedac zeby miec z czego zyc i miec na rate kredytu.Tak kochani trzeba spojrzec prawdzie w oczy.Pozdrawiam.M.
2005-10-25 (13:06)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 880
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To zalezy od wielu czynników.

Slawek pisal, ze zaczyna zycie od zera. Gdzie uzyl tego sforulowania.

Mnie pieniadze sa potrzebne, by wyjc na zero.

Samochód mi nie jest potrzebny, pisalam juz o tym. Nie bylabym dobrym kierowca i nawet nie próbuje robic prawa jazdy.

Gdy potrzebuje - nie ma zadnego problemu z taksówkami i o wiele taniej to kosztuje niz utrzymanie samochodu oraz jego eksploatacja.



Stary Kibicu, czy Ty wiesz jaki to stres, gdy dostajesz nedzne grosze z ZUS-u i musisz dokonac wyboru jaki rachunek oplacic w pierwszej kolejnoci, jaki kredyt, by nie nekali Ciebie wezwaniami do zaplaty?

Dorabiam, a jakze, ale to wszystko za malo, by posplacac wszelkie dlugi i biezace rachunki.

Od pewnego czasu korzystam z porad lekarza co drugi miesiac i prosze o wypisywanie podwójnych recept. Jednoczenie kazda dodatkowa dolegliwoc pochlania pieniadze na inne leki i wtedy staje przed problemem.



Kredyty zaciagalam na dlugi syna, zadne luksusy. I ja musze je splacic, bo syn nie poczuwa sie do tego. Ma inne spojrzenie na te sprawy. Mnie poucza, ze zbytnio sie tym przejmuje. On tlumaczy, ze jego nie stac, a mnie stac?



Nie wysylam nawet multilotka, bo nigdy nie mialam szczecia do gier. Czasami zdarzaly sie drobne wygrane.

Mialam za to szczeci do pracy, potrafilam zarabiac, pracowac po kilkanacie godzin dziennie. Spalam czasami tylko 4 godziny na dobe. Bylam jak automat.

Po obudzeniu sie pierwsze kroki kierowalam do komputera. Bezporednio od komputera szlam spac. Czasami nie mialam juz sily ani czasu na pocielenie kanapy i rozebranie sie, bo za 4 godziny przychodzil klient po odbiór zlecenia, a ja musialam jeszcze je skonczyc po przebudzeniu.

Zarobione pieniadze inwestowalam w sprzet, bo byl mi potrzebny do pracy. Nic z tego nie odlozylam, ale zylam bez dlugów.



Przeplacilam to zdrowiem.

Teraz brak pieniedzy na leczenie i normalne zycie.



Nie potrzebuje az 100 tysiecy. Ale regularna wygrana w granicach 1000-1500 zl miesiecznie zapewnialaby mi splate kredytów i zycie bez zadnych luksusów.



Wygranie 100 tysiecy pozwoliloby mi na splacenie tych kredytów i zabezpieczenie sobie rodków na leczenie oraz zycie bez stresu.



Ja na to wydalabym 100 tysiecy zlotych.

Pozdrawiam
2005-10-25 (13:42)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 31 881
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia1 .......... w calym sensie wygrania 100 tys zl jest to ze i tak ta suma jest za mala zeby cos z nia zrobic ......... bez wzgledu na co sie ja wyda i tak pozostanie niedosty zal ze tak malo jej bylo ......... przy wykonywaniu jakiej kolwiek analizy jest to tylk 2 letni zarobek sredniej krajowej ktora podobno jest w naszym kraju jak zostala wylicznona ta srednia nie bede wchodzil w dyskusje ......... ale jedno jest pewne ........ jestesmy wyzyskiwani wszedzie i tylko robi nam sie zludzenia ze tak naprawde to ...... ciemnogrod nas otacza
2005-10-25 (14:32)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 885
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawku, mylac tymi kategoriami, to po jaka cholere gramy na dwójki, trójki, szóstki?

Po co w ogóle pracowac, gdy to jest za malo?



Dla mnie to jest bardzo duzo.

Nie wiem, czy gdybym tyle wygrala, to w ogóle bylabym w stanie odebrac te pieniadze. Pewnie z wrazenia dostalabym zawalu.



Przypominam sobie, gdy wygralam ok. 500 zl w multilotka.

Wyslalam wtedy chyba 100 zakladów i w sumie tyle sie nazbieralo.

Sprawdzalam te zaklady, tu, 2 zl, tam 6 zl. Zapisywalam na kartce i sprawdzalam dalej. Gdy zobaczylam 7/10 to juz mialam mroczki przed oczyma z wrazenia. Wrzasnelam na syna, by przyszedl sprawdzac dalej, bo ja z emocji juz nie moglam.

Serce walilo jak durne, zawroty glowy.



Co to by sie dzialo gdybym miala 10/10? Az strach pomylec.

Od tamtej pory nie wysylam na wiecej skrelen niz 6. Czasami wyle wiecej, ale to naprawde bardzo rzadko.

Widocznie nie jestem stworzona na posiadacza duzych pieniedzy.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina