Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Gdzie zainwestowac 100 tysiecy zlotych?

2005-10-20 (21:54)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 31 246
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nonckiewicz....

.............................siadej!!!!!!
2005-10-20 (21:54)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 31 247
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Napisalem Ci inwestor , ze zasad inwestycji w ziemie nie da sie na Forum napisac .

Chetnie podziele sie wiedza , gdyz ja tez kiedy od pewnego czecha o takich inwestycjach sie dowiedzialem i poszedlem ta droga .

I prócz gieldy ta inwestycja byla najbardziej udana
2005-10-20 (21:57)

status inwestor
Data rejestracji: 2005-10-20
Ilość postów: 7

1334
wpis nr 31 249
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zaden za mnie inwestor Stanislawie. Podpisalem sie tak, ze wzgledu na okolicznoc wpisu. A co do inwestowania, to juz raz w zyciu sie sparzylem.
2005-10-20 (21:59)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 31 250
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

....Inwestor,zartowalem.
2005-10-20 (22:02)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 31 251
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widzisz Stanislaw



Ja przyjechalem tutaj z Lodzi .



I jak biore kredyt z Banku to najpierw ide po wszystkich kolegach i dokladnie wypytam sie na którym Banku moge najwiecej zarobic .

Bo Banki w Polsce sa glupie i daja sie ladowac .



A tutaj na wygnaniu sasiad najpierw straci 6000 na jakim systemie argentynskim i dopiero jak sie wpieprzy to przyjdzie i sie niemialo zapyta .



Najpierw nie wiedzialem dlaczego tak jest .

Ale sie dowiedzialem .

On sie nie zapyta najpierw , bo mu honor nie pozwala .



Ja ja bym chcial miec sie kogo zapytac i nabyc wiedze .



Zeby zainwestowac - trzeba sie pytac i pytac .

A nastepnie analizowac .



Ziemia to pasja i zysk



To ostatni i najwiekszy zysk na Ziemi .







2005-10-20 (22:11)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 31 253
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz

...to tez Inwestor to robi,znaczy pyta

Zdzwoncie sie ,umówcie sie na spotkanie a nuz co z tego wyda.



I On bedzie zadowolony i Ty ze mu pomogle.
2005-10-20 (22:14)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 31 255
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To on z tym musi sie przespac .

Wprawdzie nie ma popiechu -ale teraz jest najlepszy czas na kupowanie ziemi .



Ale jak to mówia na Filmie \" siedmiu samurajów \"



Trzeba znaleLc glodnego samuraja .



A to trzeba umiec .



Jak Inwestor bedzie chcial mnie znaleLc to jestem na stronie www.odpady.sos.pl i tam mnie znajdzie
2005-10-20 (22:18)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 31 257
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

....i jak mówi Pazura w jakim filmie....pic,to trza umic.
2005-10-20 (22:24)

status stanisław
Data rejestracji: 2004-11-22
Ilość postów: 1198

2831
wpis nr 31 258
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Inwestor.

A moze gra na jedna liczbe?



Dziewiec losowan i po klopocie he,he.



Niektórym sie wydaje ze umieja zartowac.
2005-10-20 (22:31)

status senior
Data rejestracji: 2005-05-18
Ilość postów: 567

947
wpis nr 31 259
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Mariuszu

Zachowujesz sie Pan jak ostatni polityk reklamujesz Pan swoje odpady, a najwiekszym odpadem jeste Pan samj, ja sie pytam dokad taki du...ek bedzie zerowal na TYM SZACOWNYM FORUM???????
2005-10-21 (11:42)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 31 296
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Senior - przyhamuj. To, ze nie potrafisz wymusic na Mariuszu, czego co wg niego jest nie po jego sposobie bycia, nie znaczy ze masz prawo rzucac takimi epitetami!

Mariusz to dorosly facet i nie Tobie go oceniac w taki sposób tym bardziej, ze dowodów brak. A nawet jesli sa to juz twoja sprawa!

Pa
2005-10-21 (11:50)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 31 298
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mnie tez nie podoba sie toze inwestuja w ziemie. Ziemia nalezy do wszystkich zgodnie z prawem czlowieka.

Jest podatek kasracyjny za pasem. To tylko kwestia czasu.....

Ziemia nie nalezy do nikogo. Czlowiek moze ja tylko uzytkowac placac za swoje korzysci w taki badL inny sposób.

Inwestycje to trudny wybór. Ryzyko zawsze jest. Nie kazdy ma talent w tym kierunku. Trzeba umiec siebie ocenic i zrobic co na miare siebie. Byc soba po prostu.

Inwestor ma niedobre dowiadczenia w inwestowaniu. No cóz takie jest prawo bytu. Mariusz robi co do niego nalezy. Ma po prostu inne dowiadczenia w tym kierunku, bo spotkal Czecha. Dla Inwestora takim Czechem moze byc wlasnie Mariusz. Ale to wybór Inwestora....

Ja np. proponuje inwestycje w budownictwo i wynajem dla np. firm, gabinetów.

Pa
2005-10-21 (12:27)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 299
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Inwestycja w ziemie.

Jeszcze kilkanacie lat temu, prawie wszystkie urlopy spedzalam w pieknej miejscowoci nad Baltykiem - Pobierowo. Ogrodzone, - to tylko prowizorycznie - byly branzowe orodki wypoczynkowe. Kazdy mógl tam wejc. Sliczny sosnowy suchy lat, teren bardzo malowniczo uksztaltowany - pagórki. Takiego lasu nie widzialam nigdzie na Wybrzezu Zachodnim.

Jedna dluga ulica ciagnaca sie przez cala miejscowoc (kilka kilometrów). Domki wczasowe FWP luLno rozrzucone po lesie. Zadnych barier, zadnych parkanów.

Tam naprawde wspaniale sie odpoczywalo od cywilizacji.



Póltora roku temu pojechalam do Pobierowa na jeden dzien, a bylam najwyzej 2 godziny.

Las podzielony na parcele ogrodzone siatkami, drutami kolczastymi, plotami.

Tereny prywatne wykupione w wiekszoci przez Niemców.

Mozna bylo tylko ic ta glówna ulica, od której biegly waskie ciezki-odnogi w kierunku plazy.

Do lasu WSTEP WZBRONIONY!!! - TEREN PRYWATNY!!!



To smutne, ze tak wyglada inwestycja w ziemie.

Z dawnego, pieknego Pobierowa pozostaly mi tylko czarno-biale fotografie. Mam ich duzo. Chociaz tyle.



Moje zdanie prywatne na temat inwestycji w ziemie jest takie:

1) W ziemie powinni inwestowac rolnicy, którzy neda ja uprawiac;

2) Wariant drugi - inwestycja w ziemie przeznaczona pod budownictwo.

___________



Mariusz, zadam pytanie, na które nie oczekuje odpowiedzi. Wlaciwie sama udzielilam sobie odpowiedzi na to pytanie.

Nie jeste rolnikiem, wiec nie uprawiasz swojej ziemi.

Na Twoja ziemie tez juz nikt nie ma wstepu. Ogrodzile ja plotem.



Kiedy krazyl taki dowcip: na pytanie \"co robisz\" odpowiadalo sie \"drzwi do lasu\".



To byl dowcip - teraz rzeczywistoc.

_________________



Majac takie pieniadze prawdopodobnie kupilabym lokal uzytkowy w celu wynajmowania go firmom. Ryzyko minimalne. Na tym stracic nie mozna.

Popieram Sonde.
2005-10-21 (12:33)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 31 303
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Senior,Sonda ma racje ze dala Panu,do wiwatu.Bo obserwuje Panskie dyskusje na forum na rózne tematy,wiecznie w Panskich wypowiedziach,przewija sie nuta niezadowolenia\"z calego wiata\".Radzil bym Panu zanim Pan siadzie do klawiatury wziac relanium.Pozdrawiam i zegnam.
2005-10-21 (13:15)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 31 306
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z przykroscia musze przyznac ze inwestycje w ziemie sa najbardziej oplacalne ......... bym mogl przytoczyc szereg przykladow gdzie nawet UE zaleca inwestowanie w ziemie i odkladanie jej odlogiem..... .....ale serio i tak inwestor musi sam zdecydowac ile chce stracic, a dopiero podjac sie jakiejs inwestycji ...... tylko w ten sposob nie spotka sie z zimnym prysnicem

wesolej zabawy
2005-10-21 (14:08)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 31 314
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak Slawku001, moze najbardziej oplacalne, ale bardzo zawezajac horyzonty mylowe.

Jeszcze kilkanacie lat takich oplacalnych inwestycji i beda na ulicach staly szlabany, nie przejedziesz swobodnie autem, bo to teren prywatny. Malo tego... teren w obcych rekach.

Inwestujac w ziemie liczysz sie z jej sprzedaza za jaki czas, sprzedaza z zyskiem. I komu? Ano zagranicznym kupcom. Nasi rodzimi juz sie nachapia tej ziemi i beda ja sprzedawac temu, kto da najwiecej.

A najwiecej da Niemiec, Holender (u siebie nie ma gleby do uprawy) itd.



Nas nie rozdziobia kruki i wrony.

Sami ta ziemie sprzedamy w reca odwiecznego wroga za pieniadze.

I w ten sposób Polska zginie z mapy.

_________________



I kto tu ma pretensje do polityków? Czy ma prawo wypowiadac taka osoba miec pretensje za zla gospodarke? Przeciez nasi politycy nic innego nie robia wyprzedajac majatek narodowy.

I to samo zrobi kazdy inwestor \"w ziemie\".



Klapki na oczach, licze sie tylko ja. A potem placz i zgrzytanie zebów.

Mariusz - i ty chcesz wyjc na ulice?

Pospiesz sie, bo kto moze te ulice kupic i nie wpuci Cie na nia bez pobrania odpowiedniej oplaty.



Zycze dobrego samopoczucia wszystkim inwestujacym w ziemie, liczacym na jej sprzedaz z zyskiem - Niemcom.

Nie beda musialy madre glowy jak Mariusz, Pasko i inni opuszczac kraju \"za chlebem\".

Sami sie sprzedadza wrac z ta ziemia i beda pracowac u obcych... bez ziemi.
2005-10-21 (14:24)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 31 315
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak Fobia, oj tak, tak. Jak by tu powiedziec. Tez mnie to delikatnie mówiac zadziwia. Jak mozna sprzedac ludziom dzialki z dostepem do jezior -Mazury. Jak oglupiaja ludzi tablice -Teren prywatny (i tu jest najlepsze) Wstep do lasu wzbroniony (czasami surowo)

Do czego to moze prowadzic??????? Tak samo jest z innymi dobrami NATURALNYMI (jeszcze) nazwa skad pochodzi?. A tak naprawde jak mozna miec cos na wlasnosc? Co to znaczy? Gdzie szeroko omawiany ZRÓWNOWAZONY ROZWÓJ?

Mariusz - Fobia ma racje az tak bardzo to krzywdy akurat ci politycy nie robia tzw. inewstycjom. Kto jest bystry, uparty i siebie przy tym nie potepia ten w kazdych warunkach sie odnajdzie. Z tego Kraju nie nalezy spieprzac tylko ewentualnie mozna sobie podrózowac i przypatrywac sie A nasz kraj, stary bo stary ale jest piekny, dobry przyjazny tylko szkodników nadmiar.. Gdzie jest piekniej i lepiej dla nas, ale tak naprawde?????

Pa
2005-10-21 (17:12)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 31 347
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sonda





O co chodzi w calej tej dyskusji nie bardzo rozumiem .



Ja jako kontrujace sprawy po kolei wymienie kilka spraw w punktach .



1. Dobrze wiesz , ze jezior przeplywowych nie mozna sprzedac .

Ja bym generalnie chcial , zeby zadnych jezior nie sprzedawac .



Ale .............zyjemy w Polsce

A to jest taki Kraj , gdzie jak nie masz swojego to jeste dziadem i nie masz prawa zyc .



Ja po prostu dowiedzialem sie o tym doc wczenie i najpierw kupilem sobie na wlasnoc kawalek ziemi , zeby miec wlasne miejsce na Swiecie .



A potem juz poszlo .



Jeszcze raz mówie .

W Polsce kto kto nie ma wlasnego jest dziadem .



Czy zarzucasz mi , ze nie chce byc dziadem ???





..........

2005-10-21 (17:28)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 31 358
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Inna sprawa to katastrat



Kto podjal te sprawe .



Ale nie bardzo sie zna .

Katastrat jest w POlsce od dawna bo dekret Prezydenta z 1926 roku .



I do dzisiaj jest .

Nikt jednak nie mie go egzekwowac , gdyz wielu cwaniaków zarobiloby na nim kokosy .



W III Rzeczpospolitej Korupcyjnej wystarczy posmarowac dobrze odpowiedniemu rzeczoznawcy i jedni za zaoranie placiliby niewiarygodne podatki -a Ci , których stac za najwieksze hotele w kurortach placiliby jak za szalas na ugorze .



Ktastrat to bron i zysk dla bogaczy .

A glóny katastrat placiliby ci , którzy zamontowali kafelki w miezkaniach -bo ich sa miliony .



Tylko idiota poparlby katasrat , gdyz wielu milionerów by sie niepomiernie ucieszylo .

A szczególnie skorumpowani urzednicy , politycy i wszelkiej maci przekrety .

....................
2005-10-21 (17:33)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 31 360
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a mnie i tak podoba sie tylko to ze zniknely tabliczki z napisem SZANUJ ZIELEN ..... NIE DEPTAC TRAWNIKOW........ ale tylko dlatego ze farby na napisy zabraklo

wesolej zabawy
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina