Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

HIT !!! Padlo 10/10 !!!!!!! - VILTOM

2005-11-09 (12:29)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 33 711
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.



Faktycznie ta opcja bedzie dostepna tylko w pelnej wersji.



Fakty sa bowiem takie, ze gdyby program stal sie ot tak ogólnie dostepny i powiedzmy po jakim czasie mial 5000 uzytkowników, z których codziennie powiedzmy 1000 aktualizowalaby pelna baze wyników z internetu ( obecnie 220 kB ), to codziennie ciagaliby ponad 200 MB wyników !! Miesiecznie daje to ponad 6 GB.



Niektórzy nie czuja moze sprawy, ale w praktyce albo strona by nie mogla funkcjonowac w takim przypadku, albo musialbym zakupic bardzo drogi serwer.

Pelna wersja na pewno bedzie platna, ale niedroga !!



Pozdrawiam

2005-11-09 (12:39)

status mlgracz
Data rejestracji: 2005-11-09
Ilość postów: 107

1395
wpis nr 33 714
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A nie mozna by bylo w tej wersji ibecnej dodac mozliwoci recznego wprowadzania wyników? Z pliku txt lub wpisujac je jako linijke \"1,2,3,4,5..\" i wciskajac dodaj?
2005-11-09 (12:40)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 33 715
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Drugi powód oplat tez chyba oczywisty.

Po prostu praca praca praca

Co mozna robic za darmo to mozna, ale pewne rzeczy sa na tyle cenne, ze trzeba brac za to pieniadze ... i albo sie cenic, albo byc asceta i do konca zycia nic nie osiagnac w kwestiach finansowych.



A pracy w program troche wlozylem... dzieki MultiPairs bylo jej duzo mniej, bo przeksztalcilem tylko niektóre potrzebne rzeczy.



Ludzi, którzy biora po 100 zl za nic nie brakuje... po prostu oszukuja.



Ja zawsze staram sie wszystko pokazac jak na tacy. Pobierasz program w wersji darmowej, widzisz dokladnie co i jak.. i wybór jest Twój - wierz co nabywasz.



Ps. Cena programu w wersji pelnej wyniesie prawdopodobnie 25 zl



Pozdrawiam



2005-11-09 (19:04)

status irko
Data rejestracji: 2005-09-21
Ilość postów: 48

1248
wpis nr 33 750
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko i gdzie ten programik mozna pobrac?
2005-11-09 (19:51)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 33 755
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

www.multipasko.pl/viltom.rar



Jest to wersja wstepna ... koncowa bedzie nieco bardziej dopracowana i ulepszona.



Pozdrawiam

2005-11-10 (18:44)

status mulin
Data rejestracji: 2005-11-09
Ilość postów: 28

1394
wpis nr 33 957
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Spróbowalem z tym nowym programem poszukac liczb. A zauwazylem, ze mimo okrojonej wersji, wiele statystyk jest nadal aktualna, bo bardzo duzo liczb razem nie wystapilo od znacznie dluzszego czasu niz 22.07.2005. Wczoraj wlanie wybralem 3/3 i 3/5, które tu typowalem. Jeszcze nie za bardzo umiem poslugiwac sie skojarzaniem liczb za pomoca tych map. Ale chce pogratulowac Pasko za dobra robote i czekam na premierowa wersje. Mam tylko taka probe, aby dodac do tego \"pomoc\", czyli jaki maly \"help\". Bo poczatkowo trudno bylo mi zrozumiec o co w tym wszystkim, chodzi.

2005-11-10 (19:10)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 33 961
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No faktycznie w typowaniach miale wczoraj 3/3 GRATULUJE.

Tym bardziej sie ciesze, ze przyczynil sie do tego programik.



Oczywistym jest, ze baza 3000 losowan, która jest w wersji darmowej jest na tyle pomocna, ze Ci, których nie bedzie stac na wersje pelna i tak znajda co dla siebie ... a narzedzie mimo, ze proste, to jest konkretne. Premiera moze jutro .. w kazdym badL razie na dniach Na 5-te urodziny strony najpóLniej ...



Pozdrawiam

2005-11-11 (12:25)

status Tadeusz M.
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 34 043
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Program jest fajny. Ale instrukcja w wersji ostatecznej powinna sie znaleLc. Dobrze, ze Pasko przytoczyl przyklad w jaki sposób generowane sa mapy. Przydaloby sie wiecej statystyk, bo przyklad ile razy liczba padla po danym losowaniu moze wprowadzac w blad. Mi sie wydaje, ze jezeli statyska wystapienia liczb, to tylko statystyka cykliczna, czyli np. liczba \"15\" w rozkladzie miala najwieksza przerwe - 4, liczba \"33\" - 5 itp. Wtedy widac bardziej, które liczby pasuja. Bo co z tego, ze liczba np. \"19\" ma najwieksza czestotliwoc wystapien, ponad 40%, jezeli ta liczba byla losowana np. 2 lata temu omal nie za kazdym razem, a obecnie wystepuje sporadycznie. Myle, ze w sposób zrozumialy opisalem swój waatek i oczekuje, ze w wersji ostatecznej to bedzie uwzglednione. Ale gratuluje pomyslowi stworzenia czego takiego. Licze na dalsze poprawki i uwzglednienie moje proby.



z powazaniem

Tadeusz
2005-11-11 (15:14)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 34 069
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Program w zasadzie skonczony.

W stosunku do tego, który udostepnilem sa duze zmiany i sam jestem bardzo dumny z efektu, bo powiem nieskromnie, ze rewelacja



Ci, którzy nie lubia sie bawic statystykami MultiLotka, do czego sluzy jednak przede wszystkim MultiPairs ... a jedynie chca miec proste i konkretne narzedzie, to na pewno bedzie co dla nich. Program zajmnie niespelna 0,5 MB, jest bardzo praktyczny i intuicyjny, no i daje efekty.



Nie chce tutaj wklejac slów VILTOMA, które do mnie skierowal .. bo obiecal, ze sam to zrobi w najblizszym czasie .. powiem jedynie ze program spelnil w 100,00% oczekiwania zarówno VILTOMA jak i moje.



Premiera moze jeszcze dzisiaj, moze jutro ... po prostu faktycznie pasuje jaka krótka pomoc napisac, zeby kazdy od razu zalapal o co chodzi w metodzie VILTOM



Pozdrawiam

2005-11-11 (16:30)

status Pęsko
Data rejestracji: 2003-08-15
Ilość postów: 1683

5
wpis nr 34 084
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Super Pasko czekam z niecierpliwocia - moze sie uda dzisiaj premiera?
2005-11-11 (16:55)

status bobparis
Data rejestracji: 2004-01-06
Ilość postów: 301

119
wpis nr 34 094
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Myle iz dzisiejsza data.11.11.bylaby bardzo odpowiednia do programu debiutanckiego,pozdrawiam
2005-11-11 (19:09)

status Kazik_T
Data rejestracji: 2005-02-12
Ilość postów: 10

666
wpis nr 34 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Wszystkich Miloników Multi Lotka!



Dzi otrzymalem od Janusza Pakiewicza najprawdopobniej ostateczna, pelna wersje programu opartego na metodzie, która mi sie udalo wytypowac 10/10. Bylem w stalym kontakcie podczas tworzenia tego programiku z Pasko. Jeszcze raz chcialbym Autorowi tu publicznie podziekowac za wlozona prace. W dodatku jako pomyslodawca otrzymalem programik w prezencie.

Nigdy tu na Forum nie udzielalem sie, kilka lat temu dokonalem chyba dwa wpisy i to bylo tyle, ze nawet swego hasla nie pamietalem.

Przy tej okazji chcialbym pogratulowac Pasko z okazji pieciolecia stronki, z która nieprzerywnie jestem zwiazany od ponad 3 i pól lat. Znalazlem ja w necie i tu pozostalem, jako pospolity typowicz:) Stronka przez ten czas przeszla duza ewolucje, ale co najwazniejsze pozostala taka sama zywa jaka poznalem na poczatku 2002 roku. Wielokrotnie podziwialem i przygladalem sie i nawet próbowalem rozgryLc metody tu tak skutecznie, nieraz dla mnie w bardzo niekonwecjonalny sposób typujacym nickom (uzyje tego okrelenia, bo bardziej to odpowiada netowemu jezykowi). Nie potrafilbym wszystkich tu wymienic, bo musialbym grzeszac chyba ulozyc litanie do Wszystkich Multitypowiczów:). Ale \"stara gwardia\" zawsze pozostanie w pamieci, tacy jak paulo, Artbitv, Szunaj, Wenek, MarCin, leo, Wojtek, kemysz, jarnik, Truskaweczka, Czarownica, Zielona Zabka .... (do tych trzech ostatnich zawsze mialem wrazenie, ze to jedno wcielenie:), i mamy juz dzi ponad 200 codziennie tu typujacych.

A teraz kilka slów o metodzie. Nie chce jej tu ani reklamowac, ani do niej zachecac. Gdyby nie bylo trafienia 10/10 - nie byloby tym zadnego zaciekawienia, ani tez nie powstalby programik napisany przez Pasko. Wszystkim rzadzi przypadek. Ale przypadek tez sie nie wzial znikad....

Powiem kilka slów o sobie, a dokladnie dotyczacych gry w Multi Lotka. Jestem bylym hazardzista, który potrafil co jaki czas co wygrac i jeszcze z wieksza latwocia przegrac. Dzi moge spokojnie mówic w to czasie przeszlym, chodzi oczywicie o hazard. Potrafilem z jego sidel sie uwolnic (nie bylo to latwe, ale nie pozwalaly na to dochody z pracy, gdy sie wyczerpaly oszczednoci). Natomiast z Multi Lotka nie mialem zamiaru wycofywac sie. Dla mnie wybór liczb, analizowanie, próba mozliwoci pozostalo nalogiem. Dla wielu z Was na pewno jest tak samo. Nie wierzac zupelnie w profity zaczalem poszukiwac metody jak najmniej przegrac. Nawet \"reanimowalem\" w tym celu swoja stronke VILTOM, osobisty blog, rozwazanie i analizowanie nad wlasnymi pomylkami w wyborze liczb. Dla odwiedzajacyh ta stronka byla i jest czym, gdzie mozna podejrzec jak typuje kto inny, dla mnie zupelnie co innego - \"poszukiwanie bledu wlasnej intuicji\". Wyboru liczb dokonywalem trzymajac sie jednego modelu - nie wazne czy to pasuje wedlug innych zasad czy nie. Zanim wybralem te metode sporo czasu mi zajelo stworzenie odpowiednich statystyk, pózniej nie mniej na ich przeanalizowanie, nie mówiac juz o stalej ich aktualizacji. Ale pomijajac ostatnie trafienie metoda daje skutecznoc zwrotu wkladu w granicach 50%. Moze to i mieszne. Spytacie po co grac? Wspierac sport i kulture? Ja osobicie po zerwaniu z hazardem zaczalem grac za kilkanacie zlotych dziennie. W skali roku owszem mialbym straty. Kazde wyzsze trafienie (np. 5/5 lub 7/8) rekompensuje je do minimum. A komu los sie umiechnie moze nawet byc pare zlotych do przodu. Nawet na poczatku roku mialem zamiar opisywac te metode na stronie VILTOM. Zrezygnowalem, bo jak wyczulem, to nie bylo tam takiego zainteresowania wród odwiedzajacych, a w dodatku mialbym codziennie dosyc czasochlonne dodatkowe zajecie przetwarzajac wszystko na HTML. Dlatego podawalem wylacznie 10 liczb, liczac na polowe trafien. Ostateczny wybór zawsze zalezal od wlasnej intuicji, pewnego dnia ona nie zawiodla, a przyznam, ze wielokrotnie mialem lepszy rozklad liczb niz wówczas, ale mylilem sie przy wyborze.

Dzieki zaangazowaniu Pasko powstal ten program. Niech kazdy zainteresowany sam go sobie przetestuje. Sam program oparty jest wylacznie na statystykach wg. jednego modelu. On nie podaje pewnych liczb. Trzeba troche dluzej czasu poswiecic na przeanalizowanie, który wybór jest bardziej skuteczny. Osobicie \"zgryzlem\" liczby, które wystepuja obok siebie i jaki najczestszy jest rozklad nazajutrz po ich wystapieniu. Te wszystkie statystyki prowadzilem non-stop recznie. Dzi dzieki programowi mam szersze pole wyboru. Nie ma watpliwoci, ze róznym analizom powiece sporo czasu. Najwazniejsze, zeby analizujac i obserwujac ciiekawe rozklady gdzie je odnotowac, zeby do nich wrocic w odpowiednim momencie i w miare skutecznie wykorzystac. Chcialem poczatkowo przytoczyc kilka ciekawych przykladów, ale po otrzymaniu rano dzisiejszej wersji programu od Pasko uznalem to za zbyteczne. Programik przerósl moje oczekiwania. Kazdy testujac sam zauwazy pewne \"nasuwajace sie\" liczby, a skutecznoc zawsze bedzie zalezala od jeego wyboru.



Pozdrawiam Wszystkich

Kazik_T (VILTOM)

2005-11-12 (17:16)

status Szunaj
Data rejestracji: 2003-08-15
Ilość postów: 1005

8
wpis nr 34 281
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kazik_T dobrze napisane no cóz \"stara gwardia\" co pisze na kartkach i w zeszytach powoli sie wykrusza przychodza nowi i maja prostsza \"robote\" bo w Excelu.

Czekam na \"wodowanie\" programu

Powodzenia
2005-11-12 (17:36)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 34 287
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PREMIERA PROGRAMU !!



Juz do pobrania w dziale \"PROGRAMY\" !



Pozdrawiam

2005-11-13 (20:39)

status irko
Data rejestracji: 2005-09-21
Ilość postów: 48

1248
wpis nr 34 531
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hym moze to i dobry pomysl z tym programikiem ale jak ja nie jestem kumaty to i lipa, a tak nawiasem mowiac to zauwazylem ze Vitom prawie za kazdym razem w swojej 10 tce ktora typiuje na swojej stronce ma 3 nie wspominajac 2 , czy jakby tak mogl typowac zamiast 10 to 6 liczb bo lepsze jest prawdopodobienstwo to ciekaw jestem czy tez by mu tak wpadaly 3-jeczki- hmm gdyby tak bylo to juz polowa sukcesu

co wy na to?
2005-11-13 (21:07)

status Kazik_T
Data rejestracji: 2005-02-12
Ilość postów: 10

666
wpis nr 34 537
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Irko,



nie zgadzam sie z Twoja opinia. Typujac 10 liczb wybieram jedna z mozliwych kombinacji, która mi sie wydaje jest najlepsza ze wszystkich wybranych. Róznica taka, ze celuje w 5/10, czyli polowe. Jest jak jest, rednio chyba ok. 3 liczb, nieraz gorzej, nieraz troche lepiej i tyle. Gdybym podawal 6 liczb, to rednia bylaby ok. 2 liczb. Podajac 3 liczby w dluzszym okresie czasu rednia trafionych liczb jest ponizej 1, mozesz to doskonale sprawdzic np. na AMS. Tam ta ona oscyluje miedzy 0,7 a 0,8.

Natomiast co do programiku opartego na tej metodzie zaraz wyraze swoja opinie tu na Forum, tylko w innym dziale. Wczoraj po raz pierwszy realnie zagralem wybierajac liczby wylacznie z analiz, jaki efekt, prosze samemu przeczytac i osadzc.



Pozdrawiam

2005-11-13 (21:25)

status irko
Data rejestracji: 2005-09-21
Ilość postów: 48

1248
wpis nr 34 540
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

pewnie masz racje bo ja tu nowicjusz tak tylko cos zauwazylem z tymi 3

pozdrawiam
2005-11-13 (21:28)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 34 542
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Irko : wystarczy przeczytac : http://www.multipasko.pl/viltomierz/pomoc.html



I chyba kazdy niekumaty stanie sie kumaty... opisalem bardzo dokladnie w czym rzecz.



Pozdrawiam

2005-11-14 (12:55)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 34 593
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mija miesiac od wygranej i LOTTO na swojej stronie - na licie osób które trafily 10/10, wciaz nie umiecily Kazika... Ciekawe ...

A powinno byc i to 4 wygrane .. zapewne w róznych miastach Polski i wszystkie wlanie 15.10.2005



Szczególy: http://serwis.lotto.pl/183-41e3c43b413bc.htm



Pozdrawiam



2005-12-19 (15:11)

status INWEST
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 39 503
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wreszcie na tronach Totalizatora zrobiono porzadek, faktycznie wpis 435 http://serwis.lotto.pl/183-41e3c43b413bc.htm zgadza sie z kuponem:)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina