Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Janusz Pasko - Czlowiek Pozytywnie Zakrecony

2005-10-05 (20:39)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 29 370
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wlanie Bravo. Wlanie. Ten Tom Hanks i jego \"Droga do \"Zatracenia\" albo inne starsze klasyczne obrazy.

Mialam fiola na tym punkcie

Pa
2005-10-05 (21:01)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 29 379
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

fobia1 .... troche zle wytlumaczylas rozlyczenia miesieczne,polroczne i roczne prokurator ale i tak nie ma sensu sprawy biurokratyczne na tym forum wyjasniac...... widocznie tylko czesci byly potrzebne i dlatego tak potoczyla sie cala sprawa
2005-10-06 (14:45)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 29 437
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A Ty Slawku mnie Lle zrozumiale. Pisalam tylko o rozliczanie poszczególnych prokuratorów lub policjantów w terminie miesiecznym.

Sugerowalam przez to, ze sprawy typu kradziez samochodu, kradziez telefonu komórkowego, czy wlamanie do kiosku - to sprawy, które pomagaja tym urzednikom nadgonic plan.

Wcale nie przykladaja sie do wyjanien tych spraw i maja mierne wyniki w lapaniu sprawców takich kradziezy. Ograniczaja sie w rzeczywistoci do sporzadzenia protokolu, przeslania papierów do prokuratury z wnioskiem o umorzenie z powodu niewykrycia sprawcy lub znikomej szkodliwoci spolecznej czynu (np. kradziez w hipermarkecie), nastepnie prokurator zatwierdza to umorzenie i sprawa laduje na póleczke, odfajkowana, zalatwiona.

Czasem bywa wywleczona na wierzch, gdy sprawca wpada im w lapy przy innym przestepstwie i sie wygada, ze co dodatkowo ukradl.



Dlatego Droga Sondo ciesz sie, ze szybko umorzyli. To oznacza dla Ciebie szybkie otrzymanie odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.

Jako pokrzywdzona masz prawo do odwolania sie od takiego postanowienia o umorzeniu zanim ono sie uprawomocni, ale czy to ma jakikolwiek sens?



A tak przy okazji to co Wam miesznego powiem. Pare lat temu mój syn, który nigdy nie mialsamochodu i nie ma nawet prawa jazdy (choroba blednika), otrzymal wezwanie z policji celem odebrania rzekomo skradzionego mu fiata125p. Fiat czekal na parkingu policyjnym - odzyskany z kradziezy. Tylko policja nie wiedziala komu go ukradli. Z pewnocia nie memu synowi.

Kupa wyjanien, ze to nie jego samochód. Nawet musial sie tlumaczyc w prokuraturze, ze nigdy nie mial samochodu i udowadniac ten fakt.



Organa cigania naprawde sa operatywne, moglabym na ten temat duzo napisac.

Pozdrawiam.
2005-10-06 (15:43)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 29 440
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Droga Fobio - dziekuje z poswiecenie mojej skromnej osobie tyyyyyyyle twojego jakze cennego czasu. Tak - towarzystwa finansowe. Wiesz, ze go skradli dzien przed ubezp. AC

To jest, albo nie jest juz sama nie wiem co.

Pa
2005-10-06 (16:16)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 29 446
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie gniewaj sie Sondo, ale to jest chyba Twoja glupota, a moze wiara w uczciwoc czlowieka?



Tobie powiecilam tylko jeden akapicik niewielki.



Sondo, teraz zabieraj sie powaznie do multilotka. Odegrasz sie jeszcze na tych zlodziejach.

Trzymam kciuki.
2005-10-06 (17:36)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 29 458
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak glupota i tego nie moge sobie wybaczyc. Az ciary chodza po plecach. Ale jak wiesz kasy w danej chwili jak jest potrzeban to brak i tak bylo z ubezp.

A poza tym dlaczego ciagle trzeba myslec jak zlodziej. ha

Pa
2005-10-06 (19:36)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 493
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fobia



Jest w tym Kraju jedyna alternatywa .



Albo my wszyscy wyjedziemy z Kraju a pozostana wszyscy zlodzieje i przestepcy politycy .



Albo oni wyjada .



Mam rodzine w Argentynie . I oni mi pisali jak to bylo kilka lat temu jak Argentyna zbankrutowala .

Jak sie obudzili rano w niedziele to nie bylo zadnej róznicy na pozór .



Tylko panstwo zamknelo wszystkie bankomaty i banki i zarekwirowalo wszystkie oszczednoci .



Pomyl co by bylo jak by nagle zaplombowano wszystkie automaty .





A ja i rodzina dorobilismy sie calkiem niedawno . Na ziemi , nieruchomociach i gieldzie .



Na tyle , ze starczy na chleb biedaczy .



Ale nie wszystkim starczy .



A kolejni politycy ciesza sie , ze jeszcze nie wszystko rozkradzione -----i dla nich jeszcze starczy .





To dlatego 60 % narodu powiedzialo --TAKIEGO WALA -----------NA KSIEZYC KAZDEGO ZLODZIEJSKIEGO POLITYKA ----------------------------POD WARUNKIEM , ZE JESZCZE KSIEZYCA -------NIE UKRADLI .

Te 60 % wiedzialo co robi .



Nie kradnij ----nie rób konkurencji panstwu .



2005-10-06 (19:53)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 502
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Masz racje Mariusz, tylko, ze jak tak dalej bedzie spoleczenstwo olewalo wybory i mówilo wala, to dwa Waly , którym kiedy nie udalo sie ukrac ksiezyca jutro po niego siegna i to bedzie katastrofa. Wiesz ilu ludzi zbankrutowalo juz przez jednego z nich, bo wszystko chcial sam podpisac i o wszystkim sam decydowac i wstrzymal wielkie inwestycje, bo sam to sie dupek nie wyrabial, a teraz przebiera króciutkimi nózkami przed kamera i silnego prezydencika udaje. Dalej od stolicy ludzie maja inna optyke i wierza w jego szumne hasla.

Panstwo policyjne, ciemnogród i skrajna nedze szykuja sobie i nam wszystkim Ci co mówia WALA.

Pozdrawiam.
2005-10-06 (20:03)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 506
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A to Ciekawe



Ci co poszli -dlatego nie poszli , bo nie mieli kogo wybrac .



To ty mylisz ze ja mam póc na wybory --i dlatego , ze nie lubie pajaca Kaczynskiego--mam glosowac na innego zlodzieja .



A poza tym wiekszoc nie poszla z przyczyn religijnych .





Bo katolikowi nie wolno sobie robic na szkode .



No to jak wybiore kolejnego zlodzieja to ma grzech i to ciezki .



Tak jak bym samobójstwo popelnil .



A ja nie chce aby mnie ksiadz pochowal pod plotem .





To nie moglem pójc .





A drugi aspekt to taki -



Jak szybciej rozkradna Polske - to szybciej sami zdechna .



No szkoda , ze ja z nimi .
2005-10-06 (20:05)

status skaplar
Data rejestracji: 2005-08-11
Ilość postów: 466

1148
wpis nr 29 507
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przyjemnej lektury Bravo:

http://www.spieprzajdziadu.pl/nowosci/2005/07_niech_berlin_sie_boi.html
2005-10-06 (20:14)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 509
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie gniewaj sie Mariusz, nie chce Cie obrazic, ani wywolac awantury, ale chwilami jak mówisz o katolicyzmie, to bardziej wiadkami Jehowy mi zajezdza, to raczej ich wiara nie pozwala uczestniczyc w zyciu politycznym, to oni omijaja takie akcje bo sa niezgodne z ich wiara. Moim zdaniem, zawsze nalezy starac sie wybrac mniejsze zlo, jeli nie mozemy go zupelnie wyeliminowac.
2005-10-06 (20:25)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 513
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bravo



Tak bylo w Polsce od wieków .

I tak bedzie po wieki wieków

amen





Przypomne Ci daty powstania chasel :





Panstwo to najwiekszy zlodziej ----------rok 1932



Nie kradnij - nie rób kokurencji Panstwu ------rok 1934





A przypomne tez niejakiego Melchiora Wankowicza .

I przypomne tez pewnego naczelnego ===lapsa === I Rzeczypospolitej





Bo wtedy cukier to byla dzisiejsza benzyna .



Milych mysli o tym Kraju bidy
2005-10-06 (20:27)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 515
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bravo



No to chyba jakies inne nauki pobieralimy na lekcjach religii .



Mnie uczono , ze robienie sobie na szkode to grzech .

A ja przestrzegam zasad
2005-10-06 (20:31)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 516
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz i co, tak mamy to zostawic?

Co o nas powiedza nasze dzieci.

Pewnie to niemodne byc patriota, ale ja jestem i bez walki sie nie poddam.

I gdyby bylo nas wiecej...
2005-10-06 (20:31)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 29 518
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A wiecie gdzie ja to wszystko mam?



Temat tegoz watku brzmi: \"Janusz Pasko - Czlowiek Pozytywnie Zakrecony\".



Wracajac do tematu apeluje do pozytywnie zakreconych by pozostali w tym kraju.

Moja Mama zawsze nam (mnie i memu rodzenstwui) powtarzala, bymy nigdy nie plakali po stracie pieniedzy.



Nie mam zadnych oszczednoci. Gdy na którymkolwiek z kont (mam w trzech bankach) nazbiera mi sie 50 zl - wybieram z bankomatu.

Nie mam ziemi, nie mam nieruchomoci, mieszkanie spóldzielcze lokatorskie (wklad budowlany splacony, ale tego betonu nie mam ochoty sobie kupowac).

Mam wszystko co potrzebne mi do zycia, zwyklego normalnego zycia. Pod bokiem postój taksówek, a i na telefon chetnie przyjada i jeszcze rabat dadza.

Nie musze wstawiac sobie metalowych drzwi, krat; nie drze, ze mnie okradnie panstwo - predzej mnie sie to uda, bo nie splace tych wszystkich kredytów i sobie spokojnie zamkne oczy.

Ten wariant przewiduje w przypadku ciezkiej choroby, bo wiadomo, ze mnie nie beda leczyc. Bede miala satysfakcje, ze przyczynilam sie do upadku kilku banków.



Glodna nie chodze, stac mnie na utrzymanie duzego psa, który ma tak piekna sierc, ze ludzie pytaja mnie jaka karma go odzywiam. A ja mu gotuje normalny ryz z miesem i dlatego wyglada wspaniale.



I naprawde nie potrzeba mi nic wiecej.

Mam swoje marzenia o jaki podrózach, ale póki mam psa sa one nierealne, wobec tego nie spieszy mi sie tak bardzo do tej wygranej na podróze.

Od czasu do czasu robie krótkie wypady nad morze, samochodem (nie moim). Stac mnie na zaplacenie za taka ekstrawagancje. I ciesze sie z tego.



Stac mnie równiez na to, by oplacac prywatna pomoc lekarska (Ratownictwo Falck) oraz prywatnego jednego lekarza od prawie 7 lat. Nawet nie zapisywalam sie do zadnego lekarza pseudo-rodzinnego, bo zaden z nich nie powieci mi tyle czasu co ten mój, który doskonale zna mój organizm, wie jak reaguje na leki, które mi pomagaja i nie wyprawi mnie na tamten wiat na sprzedania mych zwlok jakiej firmie pogrzebowej. To mu sie zwyczajnie nie oplaci.



Wracajac do nauk mojej Mamy. Bardzo czesto powtarzala, ze widziala w czasie wojny jak ludzie w sekundzie tracili ogromne majatki, dobytek swego zycia.

Po co mam gromadzic jakie dobra materialne?

Nie bede zyla wiecznie.

Poza tym bedzie mi latwiej zniec kazda zapac finansowa panstwa - mnie ona po prostu nie dotyczy.



Tak Mariusz, Ty masz sie czym martwic. Na Twoim miejscu pewnie sprzedalabym to wszystko i pieniadze ulokowala w jakim zachodnim pewnym banku. Ale i tak spokojnie bym nie spala, bo moze jaka bomba zabladzic i walnac w ten caly system bankowy.

A ja sobie zyje spokojnie.



Pewnie tez jestem pozytywnie zakrecona, bo zyje tak jak lubie.

Pozdrawiam.
2005-10-06 (20:34)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 519
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bravo



Jeszcze tak.



Mi wpajano przez piec lat - szkielko i oko .

Wpajano mi abym wierzyl w nauke i prawde naukowa .

Bo gdybym jako chemik mial wierzyc w alchemie to bym nie mial pracy i juz dawno bym nie mial rak i nóg .



Ja kazdego polityka traktuje dostojnie---jako chorego psychicznie i do zamkniecia .



Mam obraz duzego zamknietego obozu w Berezie i tam zamkniecie kazdego polityka dozywotnio - aby sami sie okradali .



Do mnie i do moich pozostalych 4 czlonków doroslych mojej rodziny przed wyborami zaden przekret nie przyszedl i nie powiedzial -





Mariusz -jakie ty masz problemy .

Ja ciebie bede reprezentowal w Sejmie .

A nie jaka zlodziejska partie .



To dlaczego ja mam ich wybrac skoro nie chca mnie reprezentowac ????
2005-10-06 (20:36)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 520
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I moze Mariusz powiniene widziec wiecej niz czubek wlasnego nosa.

I chyba rzeczywicie, inne te nasze nauki religijne byly.

Jeste inteligentny i wyksztalcony wiec sam znajdziesz przyklady w historii takze kociola i to tak niedawno, ze trzeba powiecic nieraz siebie.

Ale Ty masz wypaczony obraz katolicyzmu.
2005-10-06 (20:40)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 522
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na zakonczenie tej nudnej dyskusji najwazniejszy glos mojego krajana i sasiada z tej samej ulicy w Lodzi niejakiego ====Juliana Tuwima





Item gledziarze i bajdury,

Ciagnacy z nieba gruba rente,

O, lapiduchy z Jasnej Góry,

Z Góry Kalwarii parchy wiete,

I ty, ksiezuniu, co kutasa

Zawiazanego masz na supel,

Zeby ci czasem nie pohasal,

Calujcie mnie wszyscy w dupe.
2005-10-06 (20:41)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 523
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No widzisz? Wpajano Ci szkielko i oko, a Ty swoim pseudokatolicyzmem reprezentujesz raczej \"wiare i czucie\".

To jak to z Toba jest?

Pozdrawiam,czec.
2005-10-06 (20:43)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 524
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co ty nie powiesz Bravo



To ciekawy oglad Swiata .



To znaczy ze sa dwie religie .



A tych 60 % co nie poszli na wybory to Jechowi .



A podobno 98 % to katolicy w Polsce



Ciekawe rachunki .



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina