Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Janusz Pasko - Czlowiek Pozytywnie Zakrecony

2005-10-04 (19:48)

status Wojciech Winiecki
Data rejestracji: 2005-08-14
Ilość postów: 91

1152
wpis nr 29 203
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Januszu.



Jak do tej pory nie bylo okazji pogratulowac Panu pomyslu, realizacji, wytrwaloci w prowadzeniu przez Pana portalu www.multipasko.pl, jak tez pozostalych portali, których adresów nie bede juz przytaczal. Z przyjemnocia zagladam codziennie na Pana strone, czytam wszystko od deski do deski. Z przyjemnocia zazdroszcze Panu licznego grona aktywnych na Forum osób. Równiez z przyjemnocia musze stwierdzic, ze skupil Pan wokól Swojego portalu elite prognostyków wszystkich gier Totalizatora.

Ciesze sie kiedy kto wygrywa kilka zlotych, ciesze sie, ze potrafi podzielic sie swoimi przemyleniami, prognozami, pomyslami z innymi, dajac równiez im szanse wygrania w Totalizatorze.

Powinien Pan pretendowac do Nagrody Ludzi Pozytywnie Zakreconych. To bardzo prestizowa nagroda.

Zycze Panu, jak tez Pana rodzinie, kolezankom, kolegom i wszystkim przyjaznym Panu ludziom wygrywania w grach Totalizatora, jak ja to mówie - powyzej kosztów poniesionych na wyslanie zakladów.



Z powazaniem, sympatyk Pana portalu



Wojciech Winiecki



2005-10-04 (20:03)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 208
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Winiecki



To jak ja bym mial chwalic Janusza i dlaczego to inni by nie uwierzyli .



Otóz na tym jego Forum zebrala sie pewna grupa ludzi , którzy wcale nie pisza i nie dziela sie niczym .



Ale maja rewelacyjne pomysly .



Po prostu --nie maja charakteru wywnetrzniania sie .

To ludzie skromni .



Ja takich kilku poznalem i znalazlem fantastycznych ludzi .



POdzielilem sie z nimi moimi planami co do mojej przyszlej emerytury w III PRL-u .



A oni pomagaja mi te plany wspólnie wykoanc .



W zaufaniu powiem Panu , ze jak by sie wszystkie powalone Firmy zebraly , te które pisza programy komercyjne do gier liczbowych to niektórym kolegom ---pilnie ledzacym Forum moglyby najwyzej buty pastowac .



A to dzieki Januszowi ... miedzy innymi



Alleluja , alleluja
2005-10-04 (20:09)

status skaplar
Data rejestracji: 2005-08-11
Ilość postów: 466

1148
wpis nr 29 210
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wszystkie Janusze to pozadne chlopaki.
2005-10-04 (20:24)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 216
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz napisale:



Otóz na tym jego Forum zebrala sie pewna grupa ludzi , którzy wcale nie pisza i nie dziela sie niczym .



Ale maja rewelacyjne pomysly .



Po prostu --nie maja charakteru wywnetrzniania sie .

To ludzie skromni .



Ja takich kilku poznalem i znalazlem fantastycznych ludzi .









Masz racje, ale gdyby nie to wywnetrzanie sie / a Ty tez masz takie sklonnoci lub potrzeby/, ta strona dawno by padla a Ty nie mialby gdzie i do kogo pisac.

Pozdrawiam.
2005-10-04 (22:15)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 235
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bravo



Masz absolutna racje .



Przeciez jest wiele stron o grach .



Widocznie ludzie tak sobie wybrali .



Dlatego ja tylko moge Januszowi gratulowac .
2005-10-04 (23:19)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 29 243
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.



Dzieki za dobre slowo.

Myle, ze wyniklo to z faktu, ze od poczatku mialem duzy zapal do strony....



WyobraLcie sobie, ze przez pierwsze 2 lata bylem tylko modemowcem, który 2 razy dziennie laczyl sie na 3 minuty z internetem, aby zaktualizowac wyniki, wyslac odpowiedzi na e-maile, które ciagnalem w poprzednim polaczeniu, itd. itd.



PóLniej takie dzialy jak \"Pewniaki\" czy \"Typy na zywo\" dawaly mi w koc. Wszystko codziennie przeliczac, tworzyc rankingi ... nierzadko z duzym opóLnieniem, ze juz nie moglicie sie doczekac Wszystko dlatego, ze wszystko praktycznie trzeba bylo robic recznie....



Z pomoca przyszedl mi nowy platny serwer i PHP, którego nauczylem sie w kilka dni i od razu wykorzystalem. Teraz jest super, bo przy stronie nie musze wiele robic.. bo wszystko liczy sie samo. Mniej wiecej tak od zawsze wyobrazalem sobie strone... a trzeba bylo czekac jak widac blisko 5 lat, aby dojrzala .... przy okazji sam dojrzalem, bo co tu duzo ukrywac.. jak strona wystartowala to mialem raptem 19 lat... Obecnie od 2 tygodni moge sie pochwalic, ze mam 24, tak ze juz inaczej na mnie patrzycie chyba



Obecnie jestem na 5 roku studiów dziennych Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Informatyka ... szykuje sie bardzo zakrecony rok, który mam nadzieje zakonczy sie pozytywna obrona pracy magisterskiej o temacie \"Algorytmy integracji wiedzy w systemach rozproszonych\" ... narazie temat mi mówi prawie tyle co i zapewne wiekszoci z Was



Ogólnie uwazam sie faktycznie za czlowieka pozytywnie zakreconego

Na pewno moge powiedziec, ze jestem w pelni uczciwy i chyba bardzo wrazliwy



Myle, ze moge powiedziec, ze mam szczecie w zyciu.. chociaz nie zawsze :/

Ostatnio np. w kantorze zostalem zatrzymany za posiadanie falszywych euro ... 2 banknoty po 50 Euro, które otrzymalem za sprzedaz radia samochodowego na Allegro. Zostalem po prostu oszukany. Banknoty mialy te same numery seryjne. Podaje je : x12285430874

Falszywe 50 Euro : x 12285430874 - kontakt ze mna admin@multipasko.pl



Kto zapyta po co to pisze? Jak sie okazuje wyszukiwarka google super indeksuje to forum, tak wiec myle, ze to dobra okazja na taka informacje ...

Za kilka, moze kilkanacie dni... jak kto oszukany tak jak ja, bedzie chcial sprawdzic w internecie, czy co nie ma na ten temat i wpisze w wyszukiwarce numery seryjne, to zapewne trafi w to miejsce forum i zawsze to raLniej....



Coz moge napisac na koniec... niedlugo 5-lecie strony ( w listopadzie )... ja mam tylko nadzieje, ze strona bedzie jeszcze dlugo i dlugo... przez najblizsze lata.

Nie wiem co sie ze mna stanie po studiach, ale nie zamierzam na pewno opucic tej strony... móglbym ja sprzedac albo co.. ale czy wyobrazacie sobie innego admina juz sie chyba przyzwyczailicie do mnie hehe :]



Pozdrawiam wszystkich !!









2005-10-04 (23:27)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 29 246
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I jeszcze jedno...



Strona pana Winieckiego:



Myle, ze wiele osób jeszcze jej nie zna... a warto tam czesto zagladac... widac ile pan Winiecki wklada to wpracy... te cotygodniowe zaklady, statystyki wygranych, itd...



Pan Winiecki wprawdzie podal link do niej... ale nie kazdy to widzi, wiec myle, ze trzeba podac link bardziej oficjalnie : http://www.winiecki.neostrada.pl



To tak, zeby pokazac panu Winieckiego, ze nie tylko on lubi moja strone, ale mi jego tez przypadla do gustu



Pozdrawiam



2005-10-05 (00:00)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 29 250
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

STO LAT dla Pasko - spóLnione zyczenia urodzinowe.



A na Allegro wykluczaj odbiór wlasny.

Ja tak robie. W wyjatkowych sytuacjach przystaje na taka mozliwoc, ale nigdy przy takiej kwocie bym nie ryzykowala.

Wplata na konto. Tam falszywek nie dadza.



Strony nie sprzedawaj. Nie wyobrazam sobie innego Admina, pomimo ze czasami sie \"cinamy\". Ale traktuje te róznice zdan jako \"docieranie sie\", a poza tym przeciez nie chcialby tzw. kadzenia. Prawda?



Jeszcze raz: STO LAT!!!
2005-10-05 (18:28)

status bobparis
Data rejestracji: 2004-01-06
Ilość postów: 301

119
wpis nr 29 331
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

STO LAT !,STO LAT ! dla Ciebie nasz wytrwaly adminie,a tak na marginesie niezly wynik masz ==24 lata==no,no,no,chcialbym miec tyle,a tu prawie 2 razy tyle,pozdrowionka
2005-10-05 (18:34)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 29 333
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janusz



Ja Ci zycze jak najlepiej .



Najlepiej spieprzaj z Kraju i to jak najdalej - czego Ci zycze bo myle , ze jeszcze bedzie duzo gorzej w Polsce .



Ja pracuje w takim zawodzie gdzie najlepiej widac kondycje przedsiebiorstw .

moge Ci tylko sugerowac szybka ewakuacje .



Alternatywa jest dobry biznesplan i wlasny interes - z którego po wsze czasy bedziesz sie mógl utrzymac .



Ja tylko Panu dziekuje , ze mam taki zawód , z którego sie moge utrzymac .





Ale tez widze coraz zywiej -nieokielznana biede ----------powiem bide bezgraniczna .

Zeby w tym Kraju ludzie wbijaja w ciany .



Ja i moja rodzina zdazyla sie poustawiac i troche na ciezkie czasy odlozyc .



Ale co maja zrobic ci , którzy teraz rozpoczunaja ---nie wiem ?
2005-10-05 (18:54)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 29 339
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak, najlepiej wszyscy madrzy i uczciwi ludzie niech spieprzaja.

Takie podejcie do tematu Mariuszu oznacza tylko jedno: Polska zniknie szybko z mapy.

Czy Tobie o to chodzi?

A swoja droga, kiedy to tak sie ustawile Ty i Twoja rodzina?

Z tego co wiem, to najlepiej ustawic zdazyli sie byli komunici i zlodzieje.



Przeprasza za ostre slowa, ale taka jest prawda. Poza tym wzburzyle mnie nieco ta rada dana Pasko.
2005-10-05 (19:43)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 29 346
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz ...... ciekawe podejscie do tematu ....... sam czesto mam takie same zdanie tylko......... bedac niepoprawnym optymista zawsze sadze ze nie posiadajac nic mozna do czegos dojsc nawet w beznadziejnych warunkach, jak tylko chce sie osiagnac cel ...... jestem na etapie experymentu jak nie posiadajac nic mozna dojsc do czegos wyniki podam za 6 m-ce

wesolej zabawy ......... choc to naprawde trudna zabawa
2005-10-05 (19:57)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 29 349
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawku! Nie mów, ze nic nie posiadasz! A to, ze masz pozytywne nastawienie dopotrzebujacych sie nie liczy?

Spieprzaj z kraju - jasne, ale to nie jest wyjscie.

Tak moze powiedziec sfrustrowany, negatywnie nastawiony gosc, który jednak co tutaj osiagnal wlanie swoja praca. To dlaczego inni nie powinni brac z niego przykladu? I nie chodzi mi w ogóle o przybranie postaci frustrata.

Kazdy musi pracowac czy tu czy tam, bo inaczej sie nie da.

A spieprza z tego kraju wlanie nasz Prezydent Kwasniewski. Tak on wlanie spieprza - i to jest smutna prawda, bo po prostu spieprza

pa

2005-10-05 (20:16)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 357
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No wlanie, najbardziej narzekaja Ci , którzy sie zdazyli za darmo wyksztalcic w tej Polsce i wlasne dzieci jeszcze, ze o dorobieniu sie, aby starczylo na gorsze czasy nie wpomne.



Pozdrawiam.
2005-10-05 (20:17)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 29 358
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A niech spieprza Kwasniewski i jemu podobni (jezeli tylko znajda sie tacy, którzy ich przyjma). Oni zstawia cale to bagno po sobie a Pasko niech zostanie to moze uda sie co wymyslec normalnego

a wlasnie co takiego zrobil Pasko, ze powinien spieprzac z tego kraju?



Priv.

Dzisiaj odebralam taki sobie licik - sprawa kradziezy auta umorzona z powodu braku no czego a raczej kogo ....sprawcy. A to jeden, nie zglosil sie grzecznie. 30 000 zl. zainkasowal sobie i jeszcze mial sie nie zglosic. Jaja
2005-10-05 (20:24)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 362
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moze sprawca nie wie czyj ten wóz, bo do Ciebie moze by sie zglosil i poprosil o wykupienie, ale lepiej sie nie ujawniaj, bo jeszcze gotowi zaproponowac Ci kategoryczna ochrone oczywiscie platna w coraz to wyzszych kwotach?
2005-10-05 (20:29)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 29 364
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A pamietam, ze kiedys chcialam poznac zycie takich ludzi, to przez filmy o gangsterach. Jakas naiwna bylam

Pa
2005-10-05 (20:30)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 29 365
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sondo, w prokuraturze istnieje taka zasada:

prokurator jest na koniec miesiaca rozliczany z iloci zakonczonych spraw.

Musi przynajmniej tyle zakonczyc ile wszczal dochodzen.

To samo prawo obopwiazkuje policje.



Sprawa kradziezy auta jest na reke i policji i prokuraturze. Sprawa prosta, mozna szybko nia nadgonic braki w limaczeniu sie powaznych przestepstw.



Czy teraz juz wiesz o co chodzi?
2005-10-05 (20:32)

status bravo
Data rejestracji: 2005-06-05
Ilość postów: 3646

979
wpis nr 29 367
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

chciala poznac zycie prawdziwych gangsterów, którzy maja swój kodeks honorowy, ci nasi to zaledwie male gangsterki
2005-10-05 (20:34)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 29 368
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasne Fobia - dzieki.

Pa
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina