Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Multilotek - programy

2005-09-28 (08:33)

status tomrod
Data rejestracji: 2005-09-28
Ilość postów: 32

1263
wpis nr 28 538
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy kto móglby wyslac mi jakie programy wspomagajace wygrywanie w Multi? Jezeli macie cos ciekawego to wyslijcie mi na maila.

tomrod@wp.pl



Z GÓRY DZIEKUJE
2005-09-28 (09:41)

status Miler
Data rejestracji: 2005-09-26
Ilość postów: 7

1259
wpis nr 28 540
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Darmowy: http://www.multiliczby.prv.pl/
2005-09-28 (20:37)

status 8-)
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 28 613
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ponadto:

http://www.pssim.webpark.pl/prog.htm







2005-10-26 (11:32)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 32 017
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mozlwe ze robie wpis w niewlaciwym miejscu ,ale nie chcialem tworzyc nowego tematu .

Ostatnio udzielam sie na forum http://totomania.mojawww.pl/modules.php?name=Forums to tylko z tego powodu ze uklad jest tam czytelniejszy Wiadomo co gdzie szukac a po za tym moge sobie tam \" pouzywac \" bo nikt mi tam nie przeszkadza )- NIEOBECNI NIE MAJA RACJI.

Dodam ze czasami mnie irytuje tu na tym forum zbyt \"patriotyczne i nacjonalistyczne \" stanowisko niektórych osób : >>tu licza sie tylko ludzie przypisani do tego forum<< To do Was \" patrioci lokalni\" mam pytanie : Czy WY nie chodzicie po innych stronach i nie czerpiecie wiedzy z innych Lrodel ??

Strona Paki ma swój wlasny niepowtarzalny klimat ,inne zreszta tez (nie bylbym soba gdybym nie wymienil cieply klimat Multipewniaków ).

Na TOTOMANII Psbert (admin) ma taka wizje zeby gromadzic to co ulotne , to co moze w niedalekiej przyszloci zniknac z Internetu .

Dlatego w zwiazku z tym prosze kazdego posiadacza jakiegokolwiek programiku ,arkusza ,opisu metody, systemu , czyli wszystkich narzedzi pomocnych w wygrywaniu w gry losowe do umieszczenia ich na TOTOMANII

Niech to bedzie skarbnica naszych osiagniec tak by kazdy niezaleznie z jakiej strony tam przyjdzie mógl czerpac i ewentualnie dalej rozwijac interesujace go koncepcje.

Zapewnie duzo z Waszych przemylen, zbiorów nie ma juz dla Was takiej wartoci aby trzeba bylo to nadal chronic . Zróbcie tak jak zrobil Mariusz moze inni podejma temat rozwina go i Wam oddadza . A jeli nie to to przynajmniej bedziecie mieli te satysfakcje ze zainspirowalicie Ich a oni wygrane pieniadze .

Niech jaka pamiatka po Was - rentierzy zostanie kiedy po wygraniu upragnionych kwot (oskubaniu prezesa ) udacie sie na zasluzony odpoczynek .

Pozdrowienia od zenia

P.o.z
2005-10-26 (12:24)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 32 021
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zen ...... czasami chodze po innych stronach ..... ciekawe kto tego nie wykonuje ..... ale jak sam przyznales ta strona ma cos w sobie ze tutaj zawsze sie wraca ........ ciagle i tak jestem zdania zeby pokonac Lotto potrzeba jednosci umyslow, a nie ciaglej krytyki.... kto ma racje choc nikt nie ma racji

wesolej zabawy
2005-10-26 (22:14)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 32 117
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slawek001 masz bardzo duzo racji w tym co piszesz lecz ja nie mialem intencji najmniejszej krytyki - wrecz przeciwnie jestem zadowolony ze moge TU przebywac gdzie jest ogromne spektrum róznych myli ,koncepcji metod , charakterów to jest wyjanienie tego co TY tak trafnie ujale >> ta strona ma cos w sobie ze tutaj zawsze sie wraca <<

Natomiast koncepcja Psberta (Admina Totomanii) ma byc narzedziem do

>> zeby pokonac Lotto potrzeba jednosci umyslow.<< bo jeli wiedza wszelaka bedzie latwo dostepna w jednym miejscu i kazdy bedzie mógl z niej czerpac do woli i jeli dolozy swoja mala cegielke do tego - to nastepni maja juz czec zadania juz wykonanego .

Z ta Totoamnia to nie jest tak ze zen nawoluje \" Ludzie znocie mi tu wszystko\" -(inaczej dawajcie wszystko co mozecie) !! NIE !!! .

Mówie tez i namawiam korzystajcie z kilkuletniego dorobku prerkursorów Totomanii rozwijajcie ich myli patrzcie przez pryzmat wlasnej wiedzy i umiejetnoci na myli /pomysly innych -juz istniejace. Szukajcie inspiracji .

Swoja droga jest mI latwo oferowac dorobek innych ; bo to nie moje )

W downloadzie sa zarchiwizowane wszystkie maile . Tak a\' propos po raz pierwszy pojawia sie tam kontrowersyjny Multipio o którym mowa w innym watku .

Admin Totomanii i ja chcemy uchronic od utracenia wszystkiego co sie da

bo naprawde latwo gina wazne dla nas grajacych rzeczy dla przykladu podam ze w wkleilem tam caly tok rozumowania i strategi gry Multipana Strona Jego nie istnieje ale myl pozostala uratowana .

Dodam jeszcze tylko tyle ze nie powazylbym sie na napisanie tu czego kolwiek gdybym nie wiedzial ze jest tu w wiekszoc ludzi rozumnych i rozsadnych Moze tylko kilka osób kazdego z innych stron traktuje z duzym dystansem jak obcych a nie jak przyjacól .... ALe to sie zmieni przy blizszym poznaniu.

Pozdrowienia od zenia.

P.o.z



2005-10-26 (22:37)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 32 125
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen



Ja myle , ze nie jest wazne na jakim Forum sie dyskutuje .



Jak by byla powazna dyskusja -to moze byc na kazdym Forum .



Napisale o róznych mylach i tokach mylenia .



Ja w tej chwili zbieram materialy do ksiazki o strategiach w grach liczbowych i niektóre sprawy juz opracowalem .



Ale powiem tak .

Sa tylko dwie glówne kategorie dyskutantów .

1. To typowicze , czyli ludzie którzy korzystaja z przeróznych metod i statystyk -------ale zawsze jest na koncu tej drogi jeden krok ------sugestywny wybór czyli typowanie



2. To systematycy - szukajacy algorytmu wyboru .

Te algorytmy wyboru ( czyli automaty ) niezalezne od czlowieka .





Problem psychologiczny tego Forum i innych polega na tym , ze trzeba sie na co zdecydowac .



Albo rybki , albo akwarium





Powiedz tak szczerze - o jakiej grupie ty mówisz

Pozdrowienia
2005-10-26 (23:31)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 32 138
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz jeli wejdziesz na Totomanie i jej forum to znajdziesz tam kilka opisywanych przeze mnie sposobów. Dla ulatwienia Ci oceny powiem ze sa to sposoby tylko i wylacznie pozbawione wiedzy naukowej a oparte na \"mechanicznej intuicji \" Tam bez ograniczen logiki ciagle dazylem do jakiego nieokrelonego podzialu Liczb multilotkowych na grupy .W myl zasady DZIEL I RZAD !!!

Mariusz i sam sie sobie dziwie jak to jest ze niektóre takie podzialy wbrew logice gier losowych wyraLnie uwidaczniaja lepsza skutecznoc jednych grup liczbowych nad drugimi z przeciwleglego kranca tego samego zbioru.



Niejednokrotnie serce mi podchodzilo do gardla albo stawalo na to co widzialem testujac a raczej bawiac sie i katujac rózne programy. A potem wszstko rozbija sie o TREND. doskonaly przyklad Viltoma Kazika_Z przyszedl trend zgodny z jego metoda i zwróc uwage ze bdb .trafienia to nie tylko ten szczególny dzien ale i kilka sasiednich dni .

To samo i od kilku lat stwierdzam ja ze to co dobre w zime beznadziejnie wychodzi latem .To co dobre we Wrzeniu jest do niczego w PaLdzierniku itd.itd

Uznajmy to ze sposoby opisywane na Totomanii przeze mnie to idiotyzmy odzwierciedlajace to jak bezmylnoc ludzka potrafi znieksztalcac nauke .

Moge jedynie miec te nadzieje ze zadziala jak w burzy mózgów i kto na zasadzie odleglych skojarzen choc marna czecia nawet przez zaprzeczenia ze tak czynic nie nalezy a wrecz odwrotnie dzialajac - posunie sprawy do przodu

Mariusz a Ciebie szlag nie trafia ?..... kiedy co w pewnym okresie jest trendy (czyli tak jak sobie zakladasz) by w chwile potem burzyc misternie opracowana strategie bo jest nieadekwatna do nowej tendencji.

Inaczej: Mariusz czy Ty nad tym panujesz?... czy masz przeglad sytuacji i wiadomoc zmian ?

Pozdrowienia od zenia

P.o.z

2005-10-26 (23:35)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 32 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz .

zen numerolog to trafne okrelenie

P.o.z
2005-10-26 (23:42)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 32 144
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ni eZen



Ja zadnych trendów nie mam .

Co do Kazika to nie bylo zadnego trendu a ta akurat dziesiatka byla w stu procentach zwyklym przypadkiem .



Zen



Zeby podzielic liczby na grupy trzeba liczby przekodowac gdyz inaczej zawsze i po wsze czasy beda sytuacje brzegowe -czyli zjawiska brzegowe







Zen ja tylko moge ci wspólczuc , gdyz nigdzie nie zajdziesz a stracisz mase czasu .



Ja nikogo nie namawiam nazadne metody ani moje , ani czyje .



Ja tylko jedno tlumacze .



Kazda z dziesieciu gier to nie zestaw pojedynczych liczb --tylko zdarzenie jedno z ..........



I jezeli kto rozpatruje oddzielne liczby a nie zdarzenia --------to znaczy ze ONI graja w inna gre a -TY w inna .





Niestety mam takie wrazenie , ze moge sobie do woli gadac .



I guzik mi zalezy czy zrozumie to stu ludzi , czy tez dwóch .





Mnie po prostu lepiej sie myli -jak to opisuje .



Bo stosuje tutaj jedna z nowoczesnych metod dydaktyki ---która mówi , ze jak sie dla innych pisze ----to trzeba mylec --czy CI ONI rozumieja .

A w ten sp[osób nastepuje samokontrola .





Zen -



Jednym slowem tez typujesz sugestywnie .

Mechanizmów nie badasz .



Pozdrowienia
2005-10-27 (10:23)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 32 159
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

MARIUSZ ODPOWIEM TAK:

>>Co do Kazika to nie bylo zadnego trendu a ta akurat dziesiatka byla w stu procentach zwyklym przypadkiem<<

NIE ZGADZAM SIE -TREND BYL NA DOWÓD WE JEGO TYPOWANIA Z POPRZEDNICH DNI KRZYWA SKUTECZNOSCI ROSLA I OSIAGNELA MAX.

>>Zeby podzielic liczby na grupy trzeba liczby przekodowac gdyz inaczej zawsze i po wsze czasy beda sytuacje brzegowe -czyli zjawiska brzegowe <<

GDY BEDE MIAL WIECEJ WIEDZY I NARZEDZI ZAJME SIE TYM (KODOWANIEM)

>>Zen ja tylko moge ci wspólczuc , gdyz nigdzie nie zajdziesz a stracisz mase czasu << ZA WSPÓLCZUCIE DZIEKUJE , JUZ STRACILEM DUZO CZASU ALE PRZY OKAZJI CZEGOS SIE NAUCZYLEM - LECZ MASZ RACJE; TO NAUKA B.KOSZTOWNA PATRZAC Z PUNKTU WIDZENIA OSIAGNIECIA CELU .

>>Kazda z dziesieciu gier to nie zestaw pojedynczych liczb --tylko zdarzenie jedno z .......... << TU CHYBA NAJWAZNIEJSZY PUNKT NASZEGO SPORU MARIUSZ A CO ODPOWIESZ NA TAKI ARGUMENT DOKONUJE JAKIEGOS ROZBIORU LICZB NA TE LEPSZE (TE KTÓRE POWINNY WYPASC ) I TE GORSZE POTWIERDZAJA TO LOSOWANIA CHOCIAZ W NIEWIELKIM PROCENCIE NIEJEDNOKROTNIE PRZESUWA TO MOJA

SKUTECZNOSC Z 25% DO 50% .CZY MAM TO PRZYJAC ZE JEST TO WYNIK BLEDU STASTYSTYCZNEGO ? MARIUSZ NIE PODDAWAJ NEGACJI \"OSIAGNIEC \" DOTYCHCZASWYCH W CHWILI GDY JESZCZE TWOJA METODA SIE JESZCZE NIE SPRAWDZILA .BYC MOZE SYTUACJA JEST TAKA ZE WARTOSC TWOJEJ METODY JEST

PORÓWNYWALNA Z INNYMI METODAMI .MOZNA BY TO OKRESLIC TAK:

1) METODA MARIUSZA OPERUJE W SKALI MAKRO

2) DOTYCHCZASOWE METODY OPERUJA W SKALI MIKRO

PRZYSZLOSC POKAZE !!! (OBAWIAM SIE ZE NAJADEKWATNIEJSZY BEDZIE TU TYTUL \"SZCZESCIE ZALEZY OD PRZYPADKU\"

>>I jezeli kto rozpatruje oddzielne liczby a nie zdarzenia --------to znaczy ze ONI graja w inna gre a -TY w inna <<

POZWOLE TU SOBIE NA ZARCIK : PRZECIEZ ONI LOSUJA TEZ PO JEDNEJ LICZBIE A NIE JEST TAK ZE MASZYNA DAJE NAM TE LICZBY JEDNOCZESNIE ROZPATRYWAC LICZBY I ZDARZENIA TO BAWIC SIE W STATYSTYKE W MOIM ROZUMIENIU (TYLKO W SKALI

MAKRO I MIKRO)

>>Niestety mam takie wrazenie , ze moge sobie do woli gadac .

I guzik mi zalezy czy zrozumie to stu ludzi , czy tez dwóch .

Mnie po prostu lepiej sie myli -jak to opisuje <<

MARIUSZ NIE MASZ RACJI TWOJA GADKA JEST NA TYLE SUGESTYWNA I SZOKUJACA ZE KAZDY SIE MUSIAL NAD NIA ZASTANOWIC I POCHYLIC TYLKO WIEKSZOSC ZROBILA PÓL KROKU I ZATRZYMALA SIE W BEZRUCHU A TO Z RÓZNYCH PRZYCZYN A GLÓWNA TU

JEST WIEDZA!!! I NIE DZIW SIE TEMU ZE INNI NIE PATRZA PRZEZ PRYZMAT

TWOICH DOSWIADCZEN I WIEDZY KIEDYS TO DOTRZE DO WSZYSTKICH CO PRAWDA DLA NIEKTÓRYCH W FORMIE OBROBIONEJ NA MIARE ICH POTRZEB .

LEPIEJ DLA SPRAWY BY BYLO ZEBY ZROZUMIALO TO STU LUDZI WÓWCZAS SPOJRZENIE POD RÓZNYMI KATAMI NA TE SPRAWE MOZE WIELE POMÓC.

WIELKA TO SZKODA ZE JEST TAK : MARIUSZ POTEM DLUGO, DLUGO NIC I .... NIC GDYBY KILKU LUDZI OMAWIALO TEN PROBLEM TO BY BYLY WIEKSZE SZANSE NA TO ZE ARGUMENTACJA KTÓREGOS Z NICH DOTARLA BY DO GRUPY O ZBLIZONYM POZIOMIE WIEDZY I EMOCJI .

Z TYM ZE TRZEBA SOBIE ZDAC SPRAWE Z TEGO IZ Z DRUGIEJ STRONY NIE POWINNO CI ZALEZEC NA DOTARCIU TEJ WIEDZY DO SZEROKICH MAS GDYZ ZA CHWILE GRA PRZY SPELNIENIU TWOICH OCZEKIWAN STALA BY SIE GRA GRACZY PRZECIWKO SOBIE .

>>Jednym slowem tez typujesz sugestywnie .

Mechanizmów nie badasz . <<

200% RACJI ALE NIE UMIEM INACZEJ PO TO BIEGAM PO INNYCH FORACH KUPUJE PROGRAMY ROZMAWIAM Z KAZDYM GRACZEM BY POSZERZAC HORYZONTY

MARIUSZ DARZE CIE WIELKIM SZACUNKIEM I PODZIWIAM CIE ZA PRZEOGROMNA PRACE JAKA WYKONALES W SZERZENIU SWOJEJ NOWATORSKIEJ TECHNOLOGII . JAK WIDZE TWOJE ZMAGANIA Z MULTI KONSERWA TO WIEM, ZE SA CIERPIENIA PREKURSORA- WYNALAZCY DLATEGO SZCZERZE ZYCZE CI ABY LOS ODPLACIL CI SUKCESEM . ZYCZE CI TEZ ZDROWIA I NIEUSTAJACEJ WOLI WALKI AZ DO SZCZESLIWEGO JEJ ZAKONCZENIA.

POZDROWIENIA OD ZENIA

P.o.z





| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina