Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Opcje Binarne

2017-02-23 (14:29)

status gal
Data rejestracji: 2017-01-19
Ilość postów: 51

15129
wpis nr 1 061 734
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzisiaj wolne od neta , jutro odpowiem, dlaczego mam inne zdanie
2017-02-23 (19:04)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 1 061 794
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

..na wiadomości makro-ekonomiczne rynki reagują w różny sposób i nie jest powiedziane że jak OPEC powie że zmniejsza wydobycie ropy to od razu ceny surowca pójdą w góre bo to zależy jeszcze od wielu innych czynników...
2017-02-24 (13:11)

status gal
Data rejestracji: 2017-01-19
Ilość postów: 51

15129
wpis nr 1 061 985
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Minutówki czy Dwu.... totalny Hazard



Nie do końca - wystarczy zasymulować sobie kurs walut w excelu lub napisać programik gdzie nie rynek a generator pseudolosowy ustala kurs , porównać i widać że jednak tylko czasem generator potrafi naśladować kurs walut a dośc często jednak wykresy walut nie są tak bardzo losowe



Nie totalny Hazard , w tym hazardzie jest jeszcze element dający się przewidywać







Odnośnie for , niestety ale większość postów jest po prostu bezwartościowa.

Narzekanie w stylu , ściema bo ściema, czy be bo be , zero merytorycznych opinii

Niech będą negatywne ale poparte chociaż jednym sensownym zdaniem, opisem jakiejś sytuacji, problemu . Niestety jest tylko owcze powielanie.



Wydaje się że opcje binarne są dla garstki , reszta musi przegrać, organizator musi zarobić, podobnie jak w zakładach bukmacherskich i moim zdaniem opcje binarne przypominają bukmacherkę a nie gry losowe , chociaż można odnieść wrażenie że to hazard w czystej postaci czyli podobnie jak gry losowe
2017-02-24 (19:40)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 1 062 107
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

..więcej plusów przemawia do gry w zakłady buchmacherskie niż do opcji binarnych ..u buka nie ma ograniczeń możesz grac na wysze kursy ,do wyboru mamy więcej sposobów gry: AKO,systemy,live,totoliga,itp..i sprawa najwazniejsza łatwiej jest cos przewidzieć......



może na binarach ktoś zarobi ale bedzie to wąska grupa specjalistów a reszta szybko pójdzie z torbami......







2017-02-24 (19:59)

status myska30
Data rejestracji: 2016-11-11
Ilość postów: 1291

15036
wpis nr 1 062 114
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Gal.

Odnośnie tych for internetowych dotyczących opcji binarnych, mój kolega "bawił" się tym przez rok. Korzystał głównie z for zagranicznych. Tam uzyskał wiele ważnych informacji które naprowadziły go na obranie właściwej strategi.

Tam ludzie są bardziej pozytywnie nastawieni.

Spróbuj poszukać, może znajdziesz coś dla siebie

Pozdrawiam.
2017-02-24 (21:49)

status gal
Data rejestracji: 2017-01-19
Ilość postów: 51

15129
wpis nr 1 062 166
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://independenttrader.pl/forex-rosyjska-ruletka.html



Dziękuje wszystkim za info



Panowie , powyżej link - mozna zerknąc jeszcze na pozostałe artykuły : "zobacz także"



Wynika z tego że długoterminowe , czy wiadomości ekonomiczne i inne rzeczy przytaczane przez was w dzisiejszych czasach są dla przeciętnego kowalskiego tak użyteczne jak rzut monetą



Opcje binarne to nie typowy bukmacher i jak w tradycyjnej bukmacherce 90% graczy to dostarczyciele kapitału. W grach losowych nieco więcej niż 90% pewnie 99% to dostarczyciele kapitału.



Najmniejszy wpływ dużych graczy , ustawek, przekrętów ect będzie w opcjach bardzokrótkoterminowych , np 1minutowych czy 5-cio minutowych. Nie potrzeba mieć tu wiedzy o walorze na który gramy a i tak ta wiedza jest częściowo prafabrykowana nieaktualna więc to takie pozory by dać złudne poczucie dla naiwnych.

Analiza techniczna - też sądze że podstawiane nam pod nos narzędzia można po prostu wyrzucić do kosza , wraz z wykresem świecowym .

Nic co jest ogólnie dostępne a przy tym polecane nie nadaje się i można o tym zapomniec albo byc naiwnym i podzielić los 90 lub więcej % docelowych bankrutów.



To tak po kilku dniach zabawy w opcje binarne.



Może kilku zapaleńców typu amadeus , sindbad , tj_gumiś , 777ch i inni równiez pasko, na tym polu - opcje binarne i krótkoterminowe zakłady - szybciej osiągną sukces niż w grach losowych - może przeczytają ten post

--- wpis edytowano 2017-02-24 21:52 ---

2017-02-26 (15:43)

status Jacekx232
Data rejestracji: 2017-02-26
Ilość postów: 12

15176
wpis nr 1 062 709
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Poczytałem trochę i podzielę się przemyśleniami.



Minimalna stawka 25 Euro, czyli ~110zł.

Na progresję nie ma szans i nie ma sensu, bo jest też stawka maksymalna i do tego przy proporcji 50/50 jest bardzo duże prawdopodobieństwo długich słabych lub dobrych serii.



Proszę popatrzeć na wyniki mini lotto, parzyste i nieparzyste mają dokładnie 50% szans, a serie kiedy więcej jest nieparzystych mają ponad 10 pod rząd.



Szkoda czasu żeby się w to bawić, bo trzeba robić statystyki, wyliczać odchyłki i polować na trend, passę. Statystyki z internetu nie pomogą, bo musisz uwzględnić swoją własną passę... Przy dobrej trzeba by postawić na jedna grę 100 Euro, 430zł, a to dużo.

Demo to coś innego, ale jak trzeba zaryzykować kilka tysięcy to już trochę szkoda.



Miałem nieprzyjemność zainwestować kiedyś w forex, straciłem na tym ~3tys.zł.

Nie polecam, bo tak jak napisali w opisie, to gra znaczonymi kartami... Nawet jak jakiś czas jesteś na plus, to w końcu trafisz na złą passę i przegrasz.

2017-02-26 (22:42)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 1 062 848
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

..buki czy brokerzy zarabiaja na naszych przegranych gdyby wszyscy wygrywali to by w końcu musieli splajtować no bo skąd by brali w nieskończoność pieniądze na wypłaty... od bogatego wujka z ameryki???...
2017-02-28 (10:17)

status gal
Data rejestracji: 2017-01-19
Ilość postów: 51

15129
wpis nr 1 063 150
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wydaje się że porównanie z grą Parzyste /nieparzyste , nie jest trafne.

Jednak ceny walorów znacznie częściej trzymają się pewnego przedziału cenowego co odróżnia je od zupełnie losowego przebiegu wykresu dla np rzutu monetą . Dla gry Parzyste /Nie parzyste podobnie jak dla gry w orła/reszte mamy rozkład normalny gdzie funkcjonuje reguła trzech sigm. Natomiast jeśli przeanalizować wartości chwilowe kursu walut to wyników odstających od trzeciej sigmy nie ma, co można porównać do serii 10 i więcej orłów pod rząd - takie sytuacje (cena kursu non stop tylko rośnie lub non stop tylko maleje) nie występują lub może nie zdarzyło mi się ich zaobserwować ze względu na zbyt małą próbkę tj za krótko sie tym bawię.



Zakładam np wzrost kursu w ciągu najbliższych 2-3 h i jeśli trafię to w zakładach minutowych mam przewagę wzrostów nad spadkami ceny i wówczas gram w momentach gdy cena mimo mojego założenie iż wzrośnie to właśnie spada - to jest okazja.

Przy udanym wytypowaniu co będzie z ceną przez najbliższy czas uzyskuje bardzo dobry bilans gry.



Jeśli cena nie wzrośnie ani też nie spadnie to bilans gry jest bliski zero czasem coś do przodu. Jeśli zupełnie nie trafię to zaczynem tracić i trzeba pogodzić się z stratą i nie brnąć dalej.



W ten sposób bawiąc się na demo wystarczy mieć 100$ czy nie wiele więcej i grając za stawki 1,2,3,4,5 $ przy dobrym scenariuszu jaki trafił się mi na początku można w 2-3 h zarobić nawet 100$

Demo u brokera który oferuje zwrot z inwestycji w zakład na kurs waluty w okolicy 85-90% co jest ważne! nie 60% i stawka minimalna 1$ . Minimalna wplata 10$ ale takie wpłaty nie mają sensu bo ryzyko przegrania 10$ jest za duże i codalej ? wpłacać kolejne 10$ ? Rozsądna kwota to 100$ a nawet może i więcej , jeśli chce się grać z niskimi stawkami a wydaja się że na początek takie są sensowne, czyli 1,2,3,4,5$

Demo może różnić się od reala głównie szybkością zatwierdzania zakładów co jest kłopotliwe ponieważ kurs czasem w ciągu 1s może zmienić się dość sporo choć czasem na naszą korzyść a czasem niestety nie i tu jest troche loterii.



Porównując grę losową i opcje binarne to w opcjach binarnych widze o wiele większą szanse na wygrywanie - w grach losowych można tylko wygrać ale nie wygrywać .

Natomiast by to wygrywanie było bardziej oczywiste to trzeba dłużej potrenować , dobrze wiedzieć jakie są prognozy ale nie stawiać tego bezwzględnie na pierwszym miejscu i co chyba najważniejsze to stworzyć sobie pomocne narzędzia a tym zajmę się mając już jakieś spostrzeżenia na większym przedziale czasowym zabawy w wersji demo.

No i nerwy na wodzy trzeba mieć w grze w realu.

Dlatego nie przekreślam ani też nie zachwycam się , poprostu na razie w miarę wolnego czasu próbuje sił w wersji demo i sądzę że może mieć to sens.

Ale raczej trzeba mieć pewne zdolności analityczne i zdrowy rozsądek gdyż w przeciwnym razie podobnie jak w grach losowych będziemy dostarczać kapitał.



Z przytoczonego linku na temat FOREX itp wynika że tam praktycznie ludzie są skazani na dostarczanie kapitału dla "wielkiego kapitału" tylko nikt nie mówi głośno "król jest nagi" bo nie ma w tym interesu i tzw poprawnośc polityczna nakazuje nie wychylac sie z szeregu.









--- wpis edytowano 2017-02-28 10:18 ---

2017-02-28 (20:24)

status gal
Data rejestracji: 2017-01-19
Ilość postów: 51

15129
wpis nr 1 063 278
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzisiaj kurs AUD/USD ładnie oscylował w korycie więc okazji było sporo i stan konta demo wynosi 1544$ . Po blisko tygodniu w którym przez 4 dni pobawiłem się w wersji demo bilans bardzo przyzwoity. Wiem że na demo nie ma emocji i to główna różnica ale w żadnej grze losowej czy bukmacherce takich osiągnieć nie miałem porównując potrzebne środki do wypracowanego zysku i poświęconego czasu.

2017-02-28 (20:54)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 1 063 287
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gal



...przy tych kursach co są w OB "1.85" żeby wyjść na plus musisz mieć skuteczność co najmniej 60% a to bardzo dużo albo grać stawką tzw progresią 1,2,4,8,16,32, a jak wiadomo czarne serie zdarzają sie dość często i kończy się to bankructwem......jesli nie spełnisz tych 2 warunków to konto po iluś tam transakcjach np 200 samo się wyzeruje.....p.o.z



2017-02-28 (22:36)

status Jacekx232
Data rejestracji: 2017-02-26
Ilość postów: 12

15176
wpis nr 1 063 344
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na Planet+ był fajny reportaż na temat banków i jak one grają...

Oni stawiają serwer max 1 kilometr od giełdy, żeby ich komputer który realizuje zlecenia automatycznie był szybszy od komputerów konkurencji... W komputerze widzisz kurs z przed około minuty, a oni ułamka sekundy.

Nie ma serii ponad 10 pod rząd... ale Ty nie obstawisz 10 kolejnych minut, a z przerwami i wtedy już masz dużą szansę na serię. Wczoraj oglądałem wykresy i nawet jak są wzrosty to ilość ruchów w górę i w dół jest podobna, tylko skala tych ruchów jest inna.



Na twoim miejscu wolałbym zagrać na giełdzie. Teraz mała korekta i za jakiś czas widmo krachu, ale jeszcze powinny być wzrosty.



Kiedyś też byłem pełny optymizmu, ale realne straty ostudziły mój entuzjazm...



2017-02-28 (22:53)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 1 063 347
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...niektórych to dopiero pusty portfel nauczy rozumu..
2017-03-08 (15:54)

status gal
Data rejestracji: 2017-01-19
Ilość postów: 51

15129
wpis nr 1 065 146
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zagrałem w realu i pierwszego dnia bilans ujemny - 40$

Drugiego dnia bilans ujemny -10$

Trzeciego dnia bilans na zero



Główne problemy wiążą się tylko i wyłącznie z psychiką ludzką.

Nie ma różnicy między Demo a Real w sensie fizycznym - dziwne zachowania strony internetowej ect. Jednak brak komfortu psychicznego w grze w realu robi swoje. Proste błędy aż trudno w to uwierzyć ale najczęściej pomyłka polegała na tym że chce zagrać opcje PUT a nacisnąłem CALL.

Tutaj jest mała różnicą między Demo (wystarczy raz nacisnąć myszką ) a realem gdzie trzeba jeszcze potwierdzić.

Opcje minutowe mają to do siebie że trzeba szybko reagować i każda sekunda może być ważna więć z jednej strony pośpiech z drugiej troche stresu na początku i sporo prostych błędów które z dnia na dzień powoli eliminuje.



Część brokerów zachęca niskimi wpłatami minimalnymi i niskimi stawkami na zakład i o ile niskie stawki na jeden zakładzik (rynek, opcje) są OK to jednak wpłata 10$ czy 20$ raczej nieuchronnie prowadzi do bankructwa.



Minimalna ilość wpłaconej kasy powinna wynosić 100X minimalna stawka jaką można grać.

Wówczas można nie stresować się początkowymi pomyłkami i stratą kilku- kilkunastu $.

Osobom porywczym, nerwowym, lubiącym hazard stanowczo odradzam.

Tylko spokój i opanowanie oraz przyjęcie założenia że najpierw trzeba troszkę stracić by potem coś ugrać. Demo na początek , później real ale z minimalnymi stawkami i kilka dni na przyzwyczajenie organizmu.

--- wpis edytowano 2017-03-08 15:55 ---

2017-03-08 (19:18)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 1 065 177
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

..a ostrzegałem że to ruletka utopisz tylko kase i na tym się skończy ..jak na Forexie wygrywa 5% to na opcjach binarnych nie będzie wcale lepiej...
2017-03-08 (19:59)

status gal
Data rejestracji: 2017-01-19
Ilość postów: 51

15129
wpis nr 1 065 190
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

macieju - czytaj ze zrozumieniem



inwestycja 100$

I dzień -40$ = stan konta = 60$

II dzień -10$ stan konta = 50$

III dzień zero stan konta bez zmian



dzisiaj miam dodatni bilans , ale znów pomyliłem Put z Call

normalnie zmora - rośnie więc ciesze sie a tu po zamknięciu rynku strata





Ilość pomyłek jest niesamowicie duża , nie wiem czy to moja przywara - mam zawsze problem z określeniem prawa , lewa , muszę spojrzeć na dłonie i którą pisze to prawa.

Gdyby odliczyć ilość strat wynikłych z pomyłek to przy inwestycji (wpłacie) 100$ na zakończenie dzisiejszego czwartegoo dnia byłbym do przodu blisko a tak to ledwo coś powyżej 59$ stan konta



Na tym chyba zakończe stan 59$ , więc zaczyna rosnąć mimo ciągłych wpadek





--- wpis edytowano 2017-03-08 20:01 ---

2017-03-08 (21:14)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 1 065 210
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...na 1-2-5 minutówkach szybko wyczyścisz konto do zera jakbym miał obstawiać to na wyższe interwały czasowe np 1h,4h, 1d i gram razem z trendem czyli jak wykres idzie w dół to PUT a jak w góre to CALL i ryzykuje tylko 1-2% kapitału....
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina