Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Tajemniczy klient,wymagane obroty i inne bzdury wymyślone.

2016-05-06 (19:24)

status mariucha
Data rejestracji: 2010-06-09
Ilość postów: 669

12540
wpis nr 991 291
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Może mało kto wie ale w oficjalnych typowo renomowanych punktach sprzedaży Lotto istnieją takie nakazy i wymogi że nie wiadomo czy się smiać czy plakać...To że niektórzy kolektorzy muszą wyrabiać określoną normę - rozumiem za to premia czym więcej utargu tym więcej kasy dla kolektora...Ok.

Który to artysta wymyślił Tajemniczego klienta który niespodziewanie odwiedza punkty lotto i donosi do oddziałów jaki kolektor nie mówi kazdemu graczowi dzień dobry,proponuje MM z plusem,zapraszamy ponownie do gry do widzenia i innych zachęcających propozycji do wyłożenia pieniędzy ludu na gry z górnej półki...????? Jak jest cala kolektura ludzi to jest technicznie nie możliwe by w danym czasie powiedzieć i zaoferować graczowi tylu uprzejmości....To nie komuna ze ludzie będą stali na ulicy w ogonku by wysłać kupon bo ktoś sobie na gorze wymyślił ze kolektor musi powiedzieć określone formułki...

I jeszcze jedna rzecz TS by się wstydził żeby od paru dni drukować mniejsze kupony.

Wstyd że firma która obraca miliardem rocznie postanowiła oszczędzać na obcinaniu kuponów...wstyd.

Dużo tutaj szpicli z kolektur i oddziałów wiec może któryś wypowie się na w/w temat tabu???





2016-05-06 (19:38)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 991 299
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

to nie jest temat tabu tylko to się robi (tajemniczy klient) w każdym poważnym biznesie



a z kuponami? nikomu nie dogodzisz green peace by sie dowalił gdyby nie obcinali, gracze sie dowalają jak obcinaja, co wybrac?
2016-05-06 (19:40)

status mariucha
Data rejestracji: 2010-06-09
Ilość postów: 669

12540
wpis nr 991 300
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

tylko że tajemniczy klient nie działa w prywatnych miejscach gdzie lotto jest przy okazji.Tam jest cisza.
2016-05-06 (20:16)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 991 310
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Który to artysta wymyślił Tajemniczego klienta który niespodziewanie odwiedza punkty lotto i donosi do oddziałów jaki kolektor nie mówi kazdemu graczowi dzień dobry,proponuje MM z plusem,zapraszamy ponownie do gry do widzenia i innych zachęcających propozycji do wyłożenia pieniędzy ludu na gry z górnej półki...?????"



... @mariucha, słuszna uwaga. To są już faszystowskie metody! W Niemczech ilość kolektur jest ustawowo limitowana na określoną liczbę mieszkańców. Jeśli limit jest wyczerpany, a potrzebna jest licencja, bo np. otwierany jest nowy supermarket z dużym ruchem konsumentów, wysyła się do małej, nierentownej kolektury podstawionego klienta, który czeka na jakąś wpadkę, kolektura licencję traci, punkt sprzedaży zostaje zamknięty i otwiera się nowy w supermarkecie.
2016-05-06 (21:30)

status mariucha
Data rejestracji: 2010-06-09
Ilość postów: 669

12540
wpis nr 991 328
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

U nas jest trochę inaczej...Kolektur się nie zamyka tylko wprowadza ich jak najwięcej bo przecież nie ma w Polsce bardziej państwowego giganta który by pompował po kilkanaście milionów zł codziennie do budżetu...Ja podejrzewam że państwo Polskie poszukując pieniędzy na wszelkie alimenty,zasiłki,odszkodowania czy choćby nowoczesne 500+ postanowiło w pewnej części uderzyć w graczy TS stąd te kumulacje,brak gł.wygranych w grach,keno co 4 minuty,oszczędność papieru,super szansa czy wymogi w stosunku do kolektorów które opisałem to nie jest normalne że to wszystko tak się dzieje w jednym czasie ja myślę ze to wszystko jest pomyślane i zaplanowane...Ja tak myślę...

--- wpis edytowano 2016-05-06 21:32 ---

2016-05-06 (21:56)

status Stresstest
Data rejestracji: 2016-04-18
Ilość postów: 544

14827
wpis nr 991 338
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

... @mariucha, za te psychopatyczne metody wyłudzania od ludzi pieniędzy przez państwowy monopol loteryjny, odpowiedzialny jest ustawodawca oraz Ministerstwo Zdrowia... Szczęścia i Pomyślności.



W Polsce mamy ok. 50.000 osób uzależnionych od hazardu i 200.000 z problematycznymi zachowaniami podczas udziału w grach. Według analizy pani Mieleckiej-Kubień z roku 2013 straty oszczędności osób uzależnionych od hazardu wyniosły ogółem ok. 3,9 mld zł, straty dóbr materialnych ok. 8,4 mld zł. Wielkość długów w roku przed podjęciem terapii na osobę to ok 53 tys. zł.:



http://www.swiatproblemow.pl/2015_03_3.html



Do tego dochodzą koszty społeczne: poradnictwa, leczenia, przestępstw dokonywanych w wyniku uzależnień od hazardu.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina