Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Chybił trafił, a liczby własne

2016-04-09 (11:46)

status mkondrak
Data rejestracji: 2005-03-02
Ilość postów: 15

741
wpis nr 982 177
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Doszedłem do pewnych przemyśleń i chciałem rozpocząć dyskusję na temat skreślania liczb samodzielnie oraz puszczając zakład na chybił trafił.



Otóż moi drodzy: nie ma złotego środka na wygraną - liczy się tylko i wyłącznie szczęście.



Nie ma znaczenia, czy grasz systemem, skreślasz po kilka zakładów czy nawet kuponów - jak masz wygrać to wygrasz puszczając 1 zakład (chybił trafił lub skreślony).



Jeśli grasz to na pewno wygrasz: mniejsze lub większe kwoty, często przegrasz - to nie ma znaczenia. Ci co lubią sport w tym przypadku gry liczbowe po prostu nie przejmują się wydanymi pieniędzmi, bo przecież chodzi o dobrą zabawę, ba nawet emocje.



2016-04-10 (20:51)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 982 664
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@mkondrak, to ja podzielę się swoimi obserwacjami.



Od wielu miesięcy testuję (wirtualnie) cztery "ścieżki" typowania:

1) losowa - liczby losowe z www.random.org

2) własne typy - liczby "wyplute" przez własne aplikacje do analizy i obróbki wyników losowań

3) mieszana - biorę losowy zbiór np. 200 zakładów i obrabiam je swoimi aplikacjami

4) granie stałym zestawem liczb.



Najsłabiej sprawdza mi się granie stałymi liczbami. Od czasu są czasu są trafienia, nawet wysokie (ale nie najwyższe), ale sumarycznie "dokłada się do biznesu".

Na losowym zbiorze liczb zdarzyło mi się trafić nawet główną wygraną w Mini Lotto. To samo na zbiorze liczb dobieranych przeze mnie. Nie mogę wykazać wyższości jednej z metod - i tu, i tu udało się wytypować główną wygraną. Ale to jednorazowe przypadki, więc raczej trzeba mówić o szczęściu niż "technologii".

Najlepiej sprawdza mi się metoda mieszana - przynajmniej w Multi Multi - tj. losowy zbiór poddany mojej ingerencji. Ale też "rażących" efektów nie widzę



Na bazie własnych doświadczeń nie mogę wskazać wyraźnego faworyta, co potwierdza, że ... duże znaczenie ma nienaukowy współczynnik szczęścia
2016-04-25 (19:39)

status stakac31
Data rejestracji: 2015-07-15
Ilość postów: 5

14455
wpis nr 987 590
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie korzystam z żadnych statystyk, jedynie z....Tam liczby ukladają się same jak wg scenariusza!Dzięki temu mialem 3 razy 5 w Lotto Plus, 2 razy 5 w Lotto, 23 razy 4 w Mini, i....2 razy 5 w Mini!
2016-04-25 (19:43)

status stakac31
Data rejestracji: 2015-07-15
Ilość postów: 5

14455
wpis nr 987 592
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Innym razem kupilem 10 zakladów Mini na chybił trafił, przenioslem je na jeden zaklad, uniewaznilem go, a na nastepnych dwoch skreślilem te, których nie bylo na chybil trafil.Trafilem 4, system 7.W tych na ch.t.padla tylko jedna liczba.
2016-04-25 (19:47)

status stakac31
Data rejestracji: 2015-07-15
Ilość postów: 5

14455
wpis nr 987 595
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na portalu typuje na chybil trafil, dla zabawy, nie dbam o miejsce.Jestem tu dla zabawy.Nigdy nie typuję tych liczb, którymi gram.Mam pewne zasady.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina