Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

A nie lepiej grać na Forex? W ciągu dwóchmiesięcy zarobiłem 100% wkładu.

2016-02-28 (22:22)

status hublot
Data rejestracji: 2015-06-28
Ilość postów: 56

14437
wpis nr 970 803
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Forex forex no no to jest jazda nie dla kazdego. Proponuje zaopatrzyc sie w fotel z pasami bezpieczenstwa. Moj najlepszy dzien na forex to +17,300$ na euro/dolarze w nie cale 3 godziny jak poszlo info ze Grecja bankrutuje i Niemcy nie dadza im kolejnej kasy. Tylko moge sobie wyobrazic ile ludzi wtedy mialo pootwierane pozycje przed tym info i ile ludzi poplynelo z kasa w kilka sekund.



Na spokojnym rynku mozna jak najbardziej zarobic, ale trzeba, wiedzy, 100% samo dyscypliny, umiec akceptowac straty, nie przeciagac stop lossow w razie strat bo to sie najczesciej zle konczy, unikac malo znanych brokerow ktozy czesto oferuja spore bonusy zeby tylko zalozyc konto a pozniej dlugo czekac na wyplacenie srodkow.



Jak juz ktos musi czy chce sie tym zajac. Proponuja zaczac sie uczyc teorii fal eliota. Przy spokojnym rynku przy dobrze rozpoznanej fali mozna z duzym powodzeniem wejsc dobrze w rynek.







2016-02-28 (22:35)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2212

14063
wpis nr 970 813
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fale grawitacyjne są fajniejsze
2016-02-28 (22:44)

status doktor_lotto
Data rejestracji: 2015-07-19
Ilość postów: 122

14459
wpis nr 970 820
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hublot masz rację. To nie jest gra dla amatorów. ja wygrywam małe pieniądze poniewaz mam świadomość , że nie gram na forex tylko gram z przeciwnikiem który chce mnie "oskubać" z kasy a ja się nie daję. Dzięki Bogu są pewne zasady których musimy przestrzegać. Dlatego każde 100zł przelewam na konto i zaczynam od nowa mając świadomość że w każdej chwili mogą mnie "oskubać" do zera. Jeśli to zrobią to trudno i tak jestem wygrany. Ale do tego trzeba dochodzić czasami nawet latami:)
2016-02-28 (23:34)

status hublot
Data rejestracji: 2015-06-28
Ilość postów: 56

14437
wpis nr 970 831
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fale grawitacyjne tylko do lotto

2016-02-28 (23:51)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 970 832
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Zadam tobie i innym pytanie - Jakie działania należy wdrożyć i od kogo należy zacząć ,aby wyeliminować 1/ psychopatów z Nev Order 2/ wstawione marionetki 3/ religijnych szamano pasożytów. No czekam na podanie rozwiązań"



Hmmm.... trudne pytanie... Wysłać takich "talizmanów" do państwa islamskiego z krzyżem na piersi? Jak myślisz, przeszliby na islam po minucie pobytu, czy po dwóch minutach?
2016-02-29 (14:52)

status Jan222
Data rejestracji: 2009-12-20
Ilość postów: 1132

12313
wpis nr 970 931
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



DLRandom>>>takie i inne pytania zadawaj sobie i innym w innym temacie, albo załóż swój.

Przeczytałeś nagłówek tego tematu?-to się zastosuj.

Później się obrażacie, jak się wam zwraca uwagę.

Jak cię nie interesuje ten temat, to się nie wpieprzaj miedzy wódkę a zakąskę.

Bo założyciel tego tematu na pewno sobie tego nie życzy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------



wallstreetmagazine.pl/finanse/zarobisz-30000-w-miesiac-bez-wychodzenia-z-domu

---------------------------------------------------------------------------------------------------

W komentarzach na tej stronie, gdy się pojawi ta reklama robię wpisy, a oni je ciągle usuwają. Komentarze które są tam wpisane, to są ciągle jedne i te same tylko zmieniają daty. Ja im wpisuje że kłamią, że są to odgrzewane kotlety które sami wpisują, a oni szybko mój komentarz usuwają.

Moja znajoma na jednej z platform powiedziała, że zdjęcia osób, które to tak zachwalają, ile to oni zarabiają, to są osoby przypadkowe, a zdjęcia tych osób są brane z żurnali.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam kolegów którzy graja na znanych platformach binarnych i dobrze na tym zarabiają. Ja również się do tego zabieram już wpłaciłem 1000 zł i zobaczymy jak to pójdzie, mam swojego tradera jego zarobek zależy od mojego zarobku. Oczywiście nie biorę od nich żadnego bonusu, gram za swoje. Ja mówię, że gram, bo to jest nic innego jak gra. Góra-Dół.



Pozdrawiam





2016-02-29 (16:20)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 970 953
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dałem się sprowokować, przepraszam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina