Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

A nie lepiej grać na Forex? W ciągu dwóchmiesięcy zarobiłem 100% wkładu.

2016-02-27 (10:01)

status doktor_lotto
Data rejestracji: 2015-07-19
Ilość postów: 122

14459
wpis nr 970 249
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Od dwóch miesięcy gram na platformie XTB. Zainwestowałem symboliczne 120 zł . W tej chwili mam 240zł. A w lotto przegrałem w tym samym czasie 500zł. Na Forex są tylko dwie mozżiwości u tutaj tysiące i miliony.
2016-02-27 (10:22)

status origami
Data rejestracji: 2014-03-30
Ilość postów: 6789

14079
wpis nr 970 263
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Człowieku, ja rozumiem, że Tobie płaca za reklamowanie Forexu, co chwila można się natkąć na portalach internetowych na geniuszy Forexu, którzy zarabiają krocie, ale ni wstyd Ci włazić z tym u kogoś, kto prowadzi swój serwis tyle lat i u kogo jesteś gościem?
2016-02-27 (11:38)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 970 288
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

forex i zarabianie, dobry żart
2016-02-27 (11:51)

status Ken
Data rejestracji: 2012-09-01
Ilość postów: 2921

13557
wpis nr 970 294
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

lotto i zarabianie...
2016-02-27 (12:41)

status doktor_lotto
Data rejestracji: 2015-07-19
Ilość postów: 122

14459
wpis nr 970 308
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Origami, nie reklamuję nikogo. Nie podaję konkretnej firmy tylko Forex jako giełda walutowa. To o grze w ruletkę tez nie wolno pisać? A o zakładach bukmacherskich też zakaż pisać bo reklamują firmy które się tym zajmują. Dla mnie Forex jest jak lotto tylko możliwości o wiele mniej.
2016-02-27 (13:01)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 970 313
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moja znajoma jest traderem w banku (handluje na forexie) - wg jej opinii jeśli chodzi o indywidualnych inwestorów to 90% TRACI pieniądze, a tylko 10% zarabia. I nie mówimy o jednostkowych transakcjach (sam tak zarobiłem w miesiąc 100% by potem stracić), tylko o systematycznym "graniu" na forex. Szanse trochę większe niż w lotto, ale jak ktoś nie jest specjalistą w tym zakresie to niech się trzyma od tego z daleka. Gdyby to były pewne pieniądze to banki i biura maklerskie nie wynajmowały by naganiaczy (płacąc wysokie prowizje) by szukali jeleni gotowych stracić kasę, a same by zarabiały i trzymały w tajemnicy swoją maszynkę do kasy

Myśleć, to nie kosztuje
2016-02-27 (13:23)

status doktor_lotto
Data rejestracji: 2015-07-19
Ilość postów: 122

14459
wpis nr 970 324
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zgadzam się Forex to nie jest maszynka do robienia pieniędzy. Zanim zacząłem grać przeczytałem kilka książek i przez rok grałem ale na DEMO. W realu zacząłem od bardzo małych kwot. Młodych graczy na foreksie gubią dwie rzeczy. Po pierwsze zaczynają grać ze zbyt dużą kwotą początkową a po drugie nie rozumieja, że tak naprawdę nie graja na forex tylko przeciwko firmie w której zdeponowali swoje pieniądze. Zanim to zrozumieją to już maja na koncie 0zł. Ja wygrywam ponieważ gram tylko 0.01 lota a po wygraniu 100zł wypłacam tę kwotę i zaczynam jakby od początku. Ale do tego trzeba dojść samemu. Nikt wam tego nie powie.
2016-02-27 (14:21)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 970 348
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sam widzisz, potrzebowałeś ponad roku przygotowań by odważyć się zagrać. A i to podchodząc bardzo ostrożnie. A "naiwnym jelonkom" się wmawia, że dostaną "cudowny system" i mogą zarabiać od pierwszego dnia. To mnie właśnie wkurza, to wmawianie że bez żadnej wiedzy, bez żadnego przygotowania "można zarabiać miliony" O naiwności...
2016-02-27 (14:28)

status doktor_lotto
Data rejestracji: 2015-07-19
Ilość postów: 122

14459
wpis nr 970 352
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bez wiedzy i przygotowania to można wygrać tylko w lotto ale za to trzeba mieć dużo szczęścia a właściwie to trzeba być wskazanym przez Boga lub opatrzność jak kto woli.
2016-02-27 (14:29)

status origami
Data rejestracji: 2014-03-30
Ilość postów: 6789

14079
wpis nr 970 353
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ale napisałeś " od dwóch miesięcy gram... zainwestowałe i wygrałem..." Manipulacja to najdelilatniejsze określenie tego, co tu zrobiłeś.
2016-02-27 (15:26)

status niskopochylony
Data rejestracji: 2013-10-08
Ilość postów: 1583

13968
wpis nr 970 366
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No to doktorze POWODZENIA
2016-02-27 (15:27)

status niskopochylony
Data rejestracji: 2013-10-08
Ilość postów: 1583

13968
wpis nr 970 367
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja w to nie wchodzę. Przykro mi bardzo
2016-02-28 (17:14)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 970 671
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Ano mój znajomy prowadzący kantor walutowy gdy euro było na foreksie po 4,4 zł zaryzykował w piątek i postawił, że euro spadnie poniżej tej ceny i dostarczy do środy do banku milion euro. Żydowskie scierwo tymczasem z 4,4 zł za euro pojechali na 4,5 zł. No i znajomy przegrał sto tys. zł.

W dobie elektroniki nie wolno grać .Żydowskie ścierwo zawsze w sabat myśli jak tu Goi od poniedziałku okraść i pognębić.
2016-02-28 (17:29)

status Yar000
Data rejestracji: 2015-07-07
Ilość postów: 2339

14447
wpis nr 970 674
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@talizman4,



pojechałeś za daleko i bardzo prostacko.



Nie jestem filosemitą ale są granice przyzwoitości a kultura obowiązuje zwłaszcza, że poruszasz się tutaj w przestrzeni publicznej.



Swoją myśl, potrafisz zaprezentować zapewne w inny sposób. Chyba, że nie potrafisz.
2016-02-28 (18:09)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 970 698
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

przy czym talizman ma rację co do sztucznego utrzymywania cen gieldowych i walut, gdyby ich nie trzymano sztucznie to już dawno byłaby recesja i wojny, ale to juz samemu polecam poszukać informacji - wszelkie wskazniki są gorsze niz podczas recesji 2007, a mimo to jakos sobie zyjemy, kasa wyplywa nam jedynie bokiem z kieszeni

--- wpis edytowano 2016-02-28 18:10 ---

2016-02-28 (20:32)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2212

14063
wpis nr 970 743
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"sztuczny"

1. niezgodny z naturą, zachowujący się w nienaturalny sposób;

2. stworzony przez człowieka (Słownik Języka Polskiego).



Faktycznie podpora rzeczywistości. O ile piramidy (pkt.2) jakoś się trzymają, to w sferze niematerialnej (pkt.1) czyli ekonomii sztuczne wpływanie na naturalne mechanizmy rynku zawsze kończy się źle. Ostatni kryzys ogólnoświatowy zafundował nam bank Lehman Brothers. I nikt nie odważył się napisać, że to żydowski bank i że to chciwość żydowskich spekulantów doprowadziła do kryzysu.



Yar000,

to dobrze, że wśród nas są intelektualni humaniści. Wskazują nam, że na Cyganów nie wolno mówić Cyganie, na murzynów murzyni a na Żydów Żydzi.

I przepełnieni humanistyczną troską szerokim gestem zapraszają tabuny imigrantów z Afryki i Azji do Europy.



Wszystkim tym, którzy tak bardzo pragną ich obecności życzę, żeby "biedni i głodni" imigranci zamieszkali na ich ulicy. Już ci "islamscy dżentelmeni" będą potrafili zająć się ich żonami i córkami.



kol. talizman4 może nieco niezręcznie, ale wyraził to co tak naprawdę uważamy wszyscy.
2016-02-28 (20:52)

status Yar000
Data rejestracji: 2015-07-07
Ilość postów: 2339

14447
wpis nr 970 748
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

tomson,



bardzo dziękuję za komplement.





Przy okazji:

zdaje się, że nie odczytałeś sensu mojej wypowiedzi tak, aby była zgodna z tym co myślałem kiedy ją formułowałem.





Nie mam problemu nazwania złego Żyda, złym Żydem i złego Polaka, złym Polakiem.



Bardzo przy ty chętnie daję po mordzie, kiedy obraża się mój Naród (antycypuję, że polski). Nie jestem więc jakimś szczególnym intelektualistą.



I bronię polskiej sprawy gdy jest atakowana przez przedstawicieli innych nacji. Żydów nie wyłączając.



W dyskusji natomiast, lubię konkrety. Opisanie jakiejś grupy jako "ścierw żydowskich", oprócz tego, że nic nie wnosi, sprowadza rozmowę do poziomu rynsztoka.





{...] kol. talizman4 może nieco niezręcznie, ale wyraził to co tak naprawdę uważamy wszyscy."







Pewnie mamy podobne lub takie same zdania na ww. temat np. "imigracyjny" czy "narodowościowy" ale wolałbym , żebyś nie mówił za mnie. Wystarczy, że napiszesz za siebie, i również nie będę miał problemu aby to zrozumieć.





talizman4 nie wyraził się niezręcznie, tylko zwyczajnie chamsko i prostacko.



Do tego, bardzo niekonkretnie.

Ja, gdybym opisywał omawiany problem, wskazałbym z nazwy grupę, o którą mi chodzi.

Np. "bankierzy żydowscy", albo "banksterzy", a może pewnie i z nazwiska.

talizman4 tego nie zrobił. Skrył się za określeniem "żydowskich ścierw", które niczego nie wnosi. Oprócz piany na ustach.



(Pomijam, że nie zdziwiłbym się, gdyby za podobne i bardzo generalizujące określenie, jakiś dobry i nie krzywdzący nikogo człowiek narodowości żydowskiej nie tylko się obraził, ale oddał. Jeśli talizman4 jest Chrześcijaninem, to prosiiłbym również o przypomnienie sobie w jakim to narodzie Objawił się na Ziemi Jezus Chrystus. Jeżeli zaś talizman4 jesteś konkretnie Rzymskim Katolikiem, to odwołuję tez do postaci Piotra Apostoła. Żyda z Żydów, którego sukcesję (apostolską) dzierżą do dzisiaj Papieże).



Politykę (nawet "osobistą", jaką będzie próba przedstawienia na forum publicznym swojego stanowiska), robi się na zimno i spokojnie. Ci, którzy wpierw mówią a później dopiero myślą, przegrywają bo są i będą ustawiani w przekazie do społeczeństwa jako zacietrzewieni oszołomowie. Tak więc, szkodzą konkretnej sprawie.

--- wpis edytowano 2016-02-28 21:18 ---

2016-02-28 (20:59)

status doktor_lotto
Data rejestracji: 2015-07-19
Ilość postów: 122

14459
wpis nr 970 750
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie, mieliśmy rozmawiać o Forex a nie o Żydach i bankach. Na forex podobno 10% wygrywa a ilu wygrywa w lotto? Czy są jakieś statystyki miarodajne?
2016-02-28 (21:31)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 970 763
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Ano nie zamierzam polemizować o bezpośredniej formie języka jaki używam pod adresem syjonistów i ich sługusów.

Dodam tylko ,że -bankstero syjonisto faszyści to psychopaci realizujący bandycki plan Nev Order. za pomocą powstawianych marionetek.



Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.



Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki

Naród samozwańczo wybrany to pasożyty i szuje cywilizacji planety Ziemi.

Ścierwo to należy wyłuskać i przemieścić do kibuców - obozów dożywotniej pracy na wyspie Madagaskar.



Dotyczy pomiotu żydo komuny w Polsce.

Św*nie z pomiotu żydo komuny ubrały wieprza w muche i smoking obok mac*ora w różowej kreacji i brylantach. Bal,bal na sto par. Jaki wspaniały wizerunek tylko pozazdrościć. A tu potyka się w*eprz opasły o teczke której nie udało się sprzątnąć za wczasu. I ryms ry*em o parkiet. Maciora potyka się o leżącego wiep*za sznur pereł rozsypuje się przed w*eprze i pryska czar pięknego wizerunku. Wypasione ś*inie ze spuszczonymi r*jami i rozbieganymi oczkami jeszcze z cicha pokwikują ale wiedzą że nastał dla nich koniec obfitości i pełnego koryta. A dla części z nich to może być ostatni taki bal. Przyjdzie pomiotowi żydo komuny i śc*erwu z ,,okrągłego ustawionego stołu,, - dać gardło pod nóż i szubienicę.



Aj waj *dowskie sce*wo i paso** yty cywilizacji planety Ziemi medialnie propagują tematy zastępcze ,aby Goje nie połapali się jak w tym samym czasie ta sw*locz ich ok*ada i zniewala. Jest na to tylko jedno rozwiązanie ,czyli psychopatów bankstero syjonisto **aszystowską swołocz należy wyłuskać i co najmniej przemieścić do obozów dożywotniej pracy w kibucach na izolowanej wyspie Madagaskar.



Cetru żydo paso*yt i ujadająca szu*a za srebrniki od psychopatów - bankstero syjonisto *aszystów.



Paso*ytnicze ,*ydowskie scie*wo cywilizacji z pomiotu zydo komuny organizuje piątą kolumnę która ma bronić pasożytniczy tryb życia zydowkich wieprzy i szuj okradających Polaków. Zydow*kie paso*yty won z Polski do kibuców na wyspie Madagaskar barany pasc.



KOD to po prostu Komunistyczne Oddzialy Dywersji, ruch ma na celu ochrone komunistycznych przestepcow i ich dzieci .



Wszystkich uchodźców należy skierować do Izraela który jest inicjatorem agresji na Syrię, aby anektować terytorium Syrii zasobne w surowce i stworzył piątą kolumnę w Europie bo społeczeństwem wielokulturowym jest łatwiej rządzić i je okradać.

Jest łatwo krytykować ,ale trudniej znaleźć rozwiązanie ,ale nie mogę go ujawnić.

Ano jest żydowska maksyma pomagająca dedukcyjnie myślącemu w dochodzeniu do prawdy, czyli ,,kto miał w tym interes,, ,aby dochodzić do z góry zaplanowanego celu wdrażając sterowane działania i medialną propagandę.

Zadam tobie i innym pytanie - Jakie działania należy wdrożyć i od kogo należy zacząć ,aby wyeliminować 1/ psychopatów z Nev Order 2/ wstawione marionetki 3/ religijnych szamano pasożytów. No czekam na podanie rozwiązań.
2016-02-28 (21:35)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 970 766
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wygrywa zawsze ten co nie gra bo nie traci i kasiorka zostaje w portfelu..
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina