Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

TYPOWANIE LICZB ZE 100%-ową PEWNOŚCIĄ - FILOZOFIA

2015-12-13 (23:44)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 951 717
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Autosugestia działa (przynajmniej na niektórych) - kiedyś sprawdziłem to na sobie Kilka tygodni "klepania" w istotny sposób wpłynęło na moje młodzieńcze (wtedy) życie zawodowe



Co do innych obszarów - kiedyś bardzo interesowałem się pracami CIA i KGB w tym zakresie. Znamienne jest, że obie służby, po wieloletnich badaniach, jednak zarzuciły dalsze prace w tym kierunku. Nie robiłyby tego, gdyby zaistniały istotne przesłanki osiągnięcia sukcesu. A w czasach "zimnej wojny" kasy na badania nie oszczędzano To jest pewnym sygnałem w temacie.
2015-12-20 (10:40)

status futures
Data rejestracji: 2015-09-30
Ilość postów: 788

14545
wpis nr 953 409
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W sobotnim losowaniu ponownie miałem dwa trafienia.

Wysłałem dwa kupony,jeden kupon z numerami z wątku ludzka intencja a drugi kupon z numerami wybranymi przy pomocy mojej metody.



http://s2.ifotos.pl/img/P19121521_sxqeexr.jpg
2016-05-11 (23:21)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 993 200
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Trafiłem na tak piękny tekst Adama Jezierskiego na jego blogu (tokfm.pl), że muszę się nim z Wami podzielić



"Przyszłość możemy przewidzieć z pewnym prawdopodobieństwem. Przeszłość możemy poznać w ograniczonym zakresie.



Fizyka zajmuje się głównie przewidywaniem przyszłości. W fizyce klasycznej (Mechanice Newtona) przyszłość jest pewna (ściśle zdeterminowana), a problem fizyków polega na tym, żeby precyzyjnie obliczyć jaką ona będzie.



Fizyka kwantowa podaje informacje na temat możliwych wydarzeń przyszłości oraz prawdopodobieństwo wystąpienia tych wydarzeń. Mówi o tym, że w przyszłości podejmowane będą decyzje i w zależności od tego jakie decyzje zostaną podjęte, ukształtowana zostanie przyszła rzeczywistość.



W fizyce kwantowej mamy zbiór rozwiązań, zbiór celów, do których może dojść badany układ fizyczny. Mamy prawdopodobieństwa dotarcie do różnych celów i możemy co najwyżej zgadywać, co konkretnie wydarzy się w przyszłości."



PIĘKNY OPIS
2016-05-11 (23:25)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 993 202
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"... i możemy co najwyżej zgadywać, co konkretnie wydarzy się w przyszłości."



I kropka. W kilku prostych słowach ujęte skomplikowane tomy wiedzy

2016-05-15 (03:23)

status Zeolit
Data rejestracji: 2015-02-23
Ilość postów: 1622

14328
wpis nr 994 393
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Jan69



Witam. Założyłeś ciekawy temat, w którym poruszane są kwestie przewidzenia przyszłości.



Tylko dlaczego słowo "typowanie". Dla mnie to paranoja.

Stwierdzenie, że typuję jest wtedy gdy nie mam pewności co do wyniku. Bo może trafię.



Ja szukam pewnej wiedzy co do losowań. Takiej, która pozwala wyznaczać przyszły wynik.

Przeszłość jest drogą i innej nie znam.



A co do determinizmu to różnie bywa. Może go generalnie nie być. Pytanie czy w takim

przypadku można coś wyznaczyć.



To samo tyczy się fizyki kwantowej. Wynik nie jest jednoznaczny. I co dalej?

Gracz musi mieć pojęcie tego co dostaje. Szczęście jeżeli wie.



Pozdrawiam
2016-05-17 (15:29)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 995 304
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Zeolit, trudno będzie uzyskać odpowiedź, której szukasz. Spójrz nawet na to forum. Są tu tęgie mózgi, z naukowymi tytułami, spece od informatyki i wielu innych zagadnień. Licznik na dole pokazuje blisko milion wpisów. I co? I nic Ponad 10 lat poszukiwań i ciągle drepczą w miejscu lub posunęli się "milimetr". Staram się uczyć na błędach innych zamiast własnych, dlatego uważam to forum za bardzo wartościowe, ale doświadczenie płynące z lektury wpisów nie wpłynęło na moją konkluzję: przyszłości nie da się przewiedzieć. Wynik można "trafić", ale nie można go przewidzieć. Gdyby było inaczej zaobserwowalibyśmy tego objawy, np.:

1) jakieś państwo gwałtownie wybija się na arenie międzynarodowej;

2) jakaś firma błyskawicznie rozwija się do set-miliardowych rozmiarów ...

itp, itd

Konsekwencje tego byłyby na miarę zstąpienia Jahwe/Allaha/Wisznu/Ozyrysa... na Ziemię

Poza tym wyobraź sobie konsekwencje w wersji międzygwiezdnej (UFO) - to by oznaczało koniec ludzkości

I tak można dalej... Dlatego uważam, iż nie da się 100% przewidzieć przyszłości
2016-05-17 (17:46)

status Zeolit
Data rejestracji: 2015-02-23
Ilość postów: 1622

14328
wpis nr 995 332
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Jan69



Odnosząc się do twojej wypowiedzi stwierdzę, że przyszłości raczej nikt nie przewidzi.

Jednak co do filozofii. Twierdzę, że jest przyszłość bliższa oraz dalsza.

Mnie interesuje to co będzie w następnym kroku, a nie wszystkie przyszłe kroki.

Bo im dalej to problem bardziej złożony, rozmyty, niepewny.

Tytułu naukowego nie mam lecz to nie świadczy o podejściu do tematu.



Pod uwagę biorę różne rzeczy:

- teorię chaosu

- dynamikę nielinową

- sieci neuronowe

- teorię Bayes'a

- inne metody uczenia maszynowego



Wszystko zależy od danego problemu. Np.:



Pogoda.

Czy ktoś jest w stanie przewidzieć jakie wydarzenia atmosferyczne nastąpią w przyszłym

miesiącu, roku, dziesięcioleciu. Nie. Ale na podstawie obserwacji idzie w jakimś stopniu

wyznaczyć prognozę na kilka godzin do przodu lub dni.



Zapotrzebowanie na prąd elektryczny.

Też według pewnych metod ( może to determinizm ) wyznacza się ile tego prądu się zużyje.



Ruletka.

W Ameryce niejaki J. Doyne Farmer wyliczył sobie trajektorię kulki, która porusza się

po kole. Wykorzystał komputer w bucie, na czym zarobił niemało hajsu.



I tak dalej.



A co do państw oraz firm. One już teraz korzystają z przewagi technologicznej.

Krok po kroku osiągają swoje cele. Ciężko będzie je dogonić w danej chwili.

Bo czy nasze firmy albo państwo ma miliardowe nadwyżki finansowe. Nie.

Ale niektórzy mają. A z taką kasą można wiele. Bardzo wiele.



Pozdrawiam
2016-05-17 (18:05)

status Zeolit
Data rejestracji: 2015-02-23
Ilość postów: 1622

14328
wpis nr 995 333
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Jan69



A odnośnie wyobraźni.



UFO i inne obce byty mnie nie interesują. Bo w jakiej formie miałyby się ukazać?

Raczej wolę wędrówki w surrealizm, tego co możliwe a co nie. Bo czy grawitacja

występuje wszędzie. Co by było jakbyśmy jej nie mieli na Ziemi. Inaczej świat

byśmy postrzegali.



Odnośnie wiary. Mam jednego Boga.

Jednak twierdzę, że jeżeli bym znalazł metodę na 100% wygraną to by się cieszył.

Wszystko zależy od tego co z tym zrobisz. Jak właściwie postępujesz to O.K.



Pozdrawiam
2016-06-29 (13:20)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 1 007 184
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Trafiłem dziś na informację, która raczej definitywnie rozbija w pył wszelkie marzenia o 100% przewidywaniu przyszłości. Jeśli naukowcy to potwierdzą, to zostanie nam tylko ... zabawa



http://www.geekweek.pl/aktualnosci/26610/nie-odbedziemy-podrozy-w-przeszlosc



Nie odbędziemy podróży w przeszłość, więc nie da się w przeszłości podejrzeć informacji (wyniki lotto) z przyszłości. To by jednoznacznie rozstrzygało tę kwestię (pomijam metafizykę).
2016-09-14 (10:35)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 1 022 524
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Idzie nowe

Nauka robi niesamowite postępy w niesamowitym tempie. Ostatnie odkrycie jest dla mnie jak "prosty Tysona w szczękę"

Wyobraźcie sobie, iż perpetum mobile istnieje a ruch w czasie jest możliwy ... fizyka staje na głowie. Przeczytajcie:

http://nt.interia.pl/technauka/news-fizycy-potwierdzaja-krysztaly-czasu-istnieja,nId,2268065#commentReplyForm-116347964



Ciekaw jestem, czy wpłynie to na "badanie losowości". W moim odczuciu dalej brak przekonujących argumentów o możliwości "odczytywania przyszłości".
2016-09-14 (21:20)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 1 022 660
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Janie69 skoro taką wielką trudność stanowi przeniesienie się w przyszłość a łatwiej jest znać a może i przenieść w przeszłość więc należy TAM iść znając wyniki z przeszłości .

Zgarnąć kasę i wrócić do teraźniejszości z kasą ..



P.o.z
2016-09-14 (22:48)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 1 022 689
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen, skoro trudnością jest przeniesienie się w przyszłość, to co z tego, że przeniosę się w przeszłość skoro nie będę mógł wrócić do teraźniejszości, czyli właśnie przyszłości z perspektywy przeszłości.

--- wpis edytowano 2016-09-14 22:49 ---

2016-09-15 (00:08)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 1 022 701
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jan69 Jeśli nabędziesz umiejętność znalezienia się w przeszłości to powrót jest banalnie prosty .

Wspak

tyłem

odwrotnie

Raczej trudność mam z efektem końcowym bo mogą wystąpić różne warianty

Wracasz Ty z kasą -dla Ciebie najbardziej optymistyczny

Wracasz bez kasy . -daremny trud

Kasa wraca Ty zostałeś - tu z kolei ja miałbym pewną nadzieję na przejęcie tej kasy

Nikt i Nic nie wraca ewidentna strata



P.o.z

2016-09-15 (10:03)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 1 022 729
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen, zdecydowanie najbardziej mi podoba się wariant optymistyczny
2016-09-15 (22:43)

status Zeolit
Data rejestracji: 2015-02-23
Ilość postów: 1622

14328
wpis nr 1 022 906
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Jan69



Ciekawe dywagacje. Jeżeli ktoś byłby w stanie przenieść się w przeszłość,

a nie mógł wrócić; to i tak pozostaje moje Ja w tej przeszłości.

Czyli potrzeba by było Sobie przekazać pewne informacje np.:

- jakie będą wyniki w totka

- co się wydarzy na świecie

- jakie będą kursy giełdowe itp.

Na końcu dobrze by było dać tą metodę podróży Sobie i się Siebie obecnego pozbyć.

Byłbym miliarderem w przyszłości. Z drugiej strony mając metodę podróży

hmm.., ile razy będę z tego korzystał. Każde niepowodzenie, porażka lub

tragedia życiowa. Człowiek w pętli czasu. Jakie życie wybrać?



Pozdrawiam
2016-09-16 (10:02)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 1 022 959
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zeolit, hipoteza o "skuteczności" danych wziętych z sobą z przyszłości do przeszłości jest słuszna tylko przy jednym założeniu: że w momencie naszego pojawienia się w przeszłości przyszłość będzie wyglądała tak jak my ją znamy, a w to wątpię. Nasze pojawienie się w przeszłości na pewno wywrze wpływ na "ówczesną teraźniejszość", więc im "dalej" od naszego pojawienia się, tym przyszłość będzie podlegała większej zmianie (analogia "efektu motyla").

Ale podoba mi się takie marzenie, fajnie by było robić za Leonarda da Vici, Teslę, Nostradamusa lub inszego proroka
2016-09-17 (13:54)

status pewniak112
Data rejestracji: 2014-02-11
Ilość postów: 5861

14047
wpis nr 1 023 187
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PANOWIE



Ja chyba wróciłem z przeszłości bo mam

banknoty z Dzierżyńskim i dużo monet 20 zł

pod segmentem w pokoju jak go poziomowałem .

teraz pytanie jak to spieniężyć lub gdzie zainwestować???



Teraz tak myślę czy nie lepiej było tam kupić rańczo na

terenie Warszawy a było tego chyba 1000 hektarów i to

prawie za dwie krowy i trzy kozy to chyba bym nie

przepłacił?????

2016-09-17 (16:46)

status modulometer
Data rejestracji: 2016-06-10
Ilość postów: 115

14897
wpis nr 1 023 213
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Był sobie ciekawy człek. Nasz, swojski, na mazowieckiej wsi wychowany. Na imię było mu Wolff. Na nazwisko Messing. BYł telepatą, jasnowidzem, mentalistą, genialnym hipnotyzerem. Z jego usług korzystali tacy ludzie jak Piłsudski, Hitler(ten za jego głowę wyznaczył ostatecznie 250tys marek po tym jak Messing przewidział że uderzy na ZSRR i w konsekwencji przegra) a potem Stalin i Beria. Bezbłędnie odgadywał myśli ludzi, wykonywał niewypowiedziane przez nich zadania, odgadywał co mają w kieszeni, gdzie co zgubili, kto żyje a kto już jest martwy. Przepowiedział datę zakończenia wojny, bitwy stalingradzkiej, Chruszczowowi wywróżył wyprowadzenie amerykańskich rakiet z Turcji w zamian za Kubę. Prawdopodobnie Cud nad Wisłą to też jego sprawka. No po prostu mnóstwo rzeczy. łacznie z przewidywaniem dat śmierci bliskich mu ludzi. Czyli - jak to niektórzy ujmują - widział przyszłość. I co? W loterie nie grał Co prawda był ponoc kilka razy w kasynie i pomógł wygrać ale nie są to potwierdzone przekazy.

Nie jest mi wiadome aby ktokolwiek z tzw jasnowidzów zrealizował kiedykolwiek swój talent w loteriach lub kasynie. Klimuszko był kiedyś w Kasynie w Monte Carlo i jego znajomy zagrał. W ruletkę. Kazał mu postawić raz - wygrał. Drugi - wygrał. następnego razu nie było tylko Klimuszko kazał wstać i wracać do hotelu. On nie widział wyniku tylko widział czy człowiek wygra albo przegra. I tyle

Aha... Żeby było jasne. messing nie był kabalista i jakimś cudostworem - mistykiem. Całe życie zabiegał o stworzenie uniwersyteckiego laboratorium i rzetelne badania nad fenomenem ludzkiego mózgu. na drodze stanął mu nie kto inny jak słynny fizyk- twórca radzieckiej atomistyki - Kurczatow który stwierdził ze u niego w Akademii zadnych zabobonów uprawiać się nie będzie
2016-09-17 (21:34)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 1 023 273
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeśli chodzi o jasnowidzów to jestem ciekawy czy Jackowski dobrze wywróżył zejście Kaczyńskiego do pod koniec roku po jesiennej chorobie .

Trzymam za niego kciuki przewidywania jeśli tak to mamy dobrego jasnowidza.

Może uda się go namówić na wspólną grę ??



P.o.z
2016-09-17 (22:56)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 1 023 294
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zen współczuje, jakim trzeba byc czlowiekiem zeby innemu zyczycsmierci
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina