Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Klub naiwnych

2015-06-03 (21:58)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2212

14063
wpis nr 907 653
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Był tu na forum temat założony przez jakiegoś biedaka, który użalał się, że TS na pewno oszukuje bo on nie może trafić nawet parki. Inny głupek płakał, że TS oszukuje, bo on "ma same oboki". Jeżeli naprawdę macie twarde dowody na kanty TS to powiedzcie to tym farciarzom, co wygrali po kilka, kilkanaście milionów. Że padli ofiarą oszustwa. Ktoś kiedyś mądrze napisał: "TS nie musi oszukiwać, bo ma matematyczną przewagę". Kasyna w Las Vegas w 100% grają uczciwe.

Z dwóch powodów:

1. byle kant i tracą licencję (a za coś takiego zarządzający kasynem dostanie kulkę w łeb od bardzo praworządnych właścicieli)

2. Nie muszą. Pole z niebieskim "0" wystarcza.



A niby jak TS ma zmieniać losowania? Weźmy MM. Zmienia dla ciebie cyfry bo masz 3/3. A na jakie? No to wygra ktoś inny. Dobra, to jemu też zmieniają. No, ale k..wa jakieś przecież muszą wylosować! Jeżeli ktoś twierdzi, że TS miesza tymi losowaniami jest totalnym matematycznym nieukiem. Był wpis: "jak zagra 10 mln Polaków". Na te same liczby? A ja śmiałem się z Amerykanów, że prawie połowa nie wierzy w lądowanie na Księżycu. Że głupki takie niby. Chyba będę musiał ich przeprosić.

--- wpis edytowano 2015-06-03 22:05 ---

2015-06-03 (22:21)

status smagorka
Data rejestracji: 2011-11-30
Ilość postów: 24

13264
wpis nr 907 668
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Większość wpisów sprowadza się do matematyki. Gdyby chodziło tylko o matematykę, to nie byłoby tego wątku. A "totolotkowych" milionerów można policzyć na palcach. Wolę być "matematycznym nieukiem" niż bujać w obłokach.

Tomson, jeśli chcesz obrażać ludzi, to nie wchodź na takie forum, nie czytaj i nie stresuj się. Każdy ma prawo do własnego zdania i wypowiedzi, ale nikt tu nikomu nie ubliża. Lepiej zrobisz przepraszając Amerykanów.
2015-06-03 (22:56)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 907 673
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"A "totolotkowych" milionerów można policzyć na palcach"



Zrozum w końcu że to jest istota tych gier



matematyka nie pozwala wygrać większej ilosci osobom



naprawdę



jak nie rozumiesz to cofniemy się do prawdopodobieństwa z gimnazjum, i nie piszę tego złośliwie
2015-06-03 (23:19)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2212

14063
wpis nr 907 675
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Miła Smagorko, po co zakładasz nowy temat skoro istnieje taki sam stary: "TS oszukuje" czy coś takiego. Z litości nie wypowiem się o głównych dyskutantach. Znajdź ten temat i przyjrzyj się stylowi języka. Jego wysoki poziom coś tam o nich świadczy.

Ale mnie zaciekawiło to, że jesteś taka skromna w swoim mistrzostwie.

Cyt.:"Typowałam liczby przez tydzień nie puszczając kuponów. Trafiałam 5/5 lub 6/6."

A naiwny Ralfek pominął Cię w propozycji do swojej grupy. Z opuszczoną głową oddaje moje, należne Ci miejsce.



A, byłbym zapomniał. Czy mogłabyś jeszcze raz pokazać nam wszystkim jak pognębiasz Prezesa?

--- wpis edytowano 2015-06-03 23:32 ---

2015-06-03 (23:29)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 907 678
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

łatwo powiedzieć, że ktos typował 5.5 jak nie grał bo nie ma dowodu
2015-06-04 (00:37)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2212

14063
wpis nr 907 688
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Miła przerwa. Ralfek pocinasz w szachy? Jest taki fajny moment, gdy okaleczony z ważnych figur przeciwnik zalega w rogu broniąc króla i zapada cisza. Koleś intensywnie myśli, A Ty czujesz sadystyczną przyjemność planując dorżnięcie go bez pospiechu tylko za to, że się wcześniej stawiał.



Właśnie w takiej sytuacji jest nasza miła Smagorka, która teraz musi udowodnić swoja wypowiedź albo straci wiarygodność i zostanie w tym temacie sama.
2015-06-04 (00:38)

status Nivea
Data rejestracji: 2013-03-31
Ilość postów: 209

13789
wpis nr 907 689
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak się zastanawiam przecież dyskusja o tym że matematyka jest prawdziwym założeniem iż TS nie robi wałków i zarówno założenie że robi to czysta tautologia i nic po za tym.

I nie żebym się czepiał, ale ja nie znam, i nikt z Was nie zna ani Prezesa ani żadnego technika od maszyn Lotto.



Matematyka widzę jest dla niektórych jak mantra którą powtarzali w kółko aż stała się wiarą i punktem odniesienia.



A może robią wałki a Nam się tylko wydaje że nie robią i co wtedy, a może nie robią i co teraz ?

Thomson, jak byś grał 20 lat i nic nie wygrywał a włożył w to sporo hajsu to tez byś się w***ił, a ludzie nie grają żeby przegrywa tylko wygrywać więc jak ktoś gra długo i nie wygrał nic to lipa, wiem że ludzie grają całe życie i nic nie wygrywają, ale ja np chciałbym wygrać, a jeszcze bardziej chciałbym dowieść że Lotka można rozjebać i mieć kurę co znosi złote jajka i co, tez ktoś każe mi się cofnąć do rachunku ?



Wracając do wybitnych matematyków to oni mogą w ogóle nie mieć ani racji a ni pojęcia o Lotku, bo jedyne co robią to posiłkują się rachunkiem praw... A to błędne koło. Zabawne jest to że opozycjoniści w stosunku do teorii spiskowej iż TS kręci wałki sami są w kropce bo w rzeczywistości wszystko kończy się na domysłach.

--- wpis edytowano 2015-06-04 00:51 ---

2015-06-04 (00:53)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 907 691
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nivea, takich jak ty co chcą wygrać jest 30mln w tym kraju



w jednym losowaniu jest do rozdania powiedzmy srednio 5 mln zł



czas grania dopoki ktos nei zauwazy ze to bezsensu 50 lat



ilosc lsoowan lotto wczasie 50 lat to około 50x150



więc



mamy do rozdania 50*150*5000000 = 37,5 mld zł



Teraz twierdzisz, ze kazdy kto gra moze oczekiwac, ze jak gra to kiedys wygra i sie ustawi, ok policzmy



PRZECIEZ KAZDY CO NIE? jesli ty tego oczekujesz to kazdy moze wiec bedziemy sprawiedliwi



37 mld zł / 30 mln ludzi = 1250 zł





KAŻDY dostanie 1250 zł za całe życie gry !!!!!!



idziesz na taki układ loteryjny? to poproś teesa zeby kazdy wygrywał



przez całe życie wygrasz 1250 zł



jeśli się nie zgadzaszz pokaż mi gdzie zrobiłem błąd, inaczej ja skonczylem rozmowe w tym watku

--- wpis edytowano 2015-06-04 00:54 ---

2015-06-04 (00:57)

status Nivea
Data rejestracji: 2013-03-31
Ilość postów: 209

13789
wpis nr 907 692
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@ralfek



Masz rację ja tego nie neguję co napisałeś, wiem że tak się nie da, ale nasza koleżanka smagorka mówiła o czymś zupełnie innym podobnie jak ja.

Gdyby każdy wygrał dzisiaj, to jutro nie było by Lotto bo nie było by nikomu potrzebne.



Ja po prostu nie wiem jak jest na prawdę i nikt nie wie, ale chciałbym się dowiedzieć jak kto np było z tym MM i 21 liczbą, jak prezenterka może ominąć liczbę która jest wylosowana, widziała 20 a pozostałych a tej nie ?

Przecież to zalatuje wałem, a jak nie zalatuje to liczba 15 powinna być kolejna wylosowana liczbą i tyle.

A jeżeli maszyna jest zaprogramowana na zassanie 20 liczb i to był zwykły błąd techniczny to dlaczego liczba 15 która chyba była wylosowana 4 w kolejności nie została uznana?

Nie uważasz że to dziwne?



A fakt że lotto uznało te 21 liczbę jest absolutnie bez znaczenia a ich kompromis zwyczajnie ratował im dupę żeby ludzie się nie spruli.

--- wpis edytowano 2015-06-04 00:59 ---

2015-06-04 (01:24)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2212

14063
wpis nr 907 693
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nivea, sporo chaosu, dużo emocji. Robię wszystko by nie być tym co - "jak byś grał 20 lat i nic nie wygrywał a włożył w to sporo hajsu to tez byś się w***ił," Prezes ma sie wk....wic nie ja."

Dalej jest ciekawiej:

- "ale ja np chciałbym wygrać, a jeszcze bardziej chciałbym dowieść że Lotka można rozjebać i mieć kurę co znosi złote jajka".

Dłuższą chwilę zastanawiałem się czy to komentować. To byłoby zbyt proste. Nie kopie się leżącego.

Zwłaszcza,że:

"i co, tez ktoś każe mi się cofnąć do rachunku a może zacznę studiować probabilistykę ?"

Na koniec drobiazg: "Wracając do wybitnych matematyków". Jakich to przepraszam? W tym wątku nikt o nich nie wspomniał.

Nivea, jako skromny absolwent prawa mogę stwierdzić, że masz prawo gromko zakrzyknąć: Nadchodzę! Drżyjcie studia probalistyczne!



I uważaj na kontakty z niejakim Ralfkiem. To może zaszkodzić Twojej opinii na forum. Koleś czyta jakieś szemrane angielskie artykuły o liczbach pierwszych. Nie wiadomo (a może wiadomo) kto za tym stoi.



2015-06-04 (01:37)

status Nivea
Data rejestracji: 2013-03-31
Ilość postów: 209

13789
wpis nr 907 694
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@tomson



Powiem Ci tak, może mam dziś gorszy dzień, straciłem wiarę w uczciwość Lotto.

Ale zastanawiam się skromny studencie prawa dlaczego tak nieskromnie krytykujesz innych, nie jesteś wybitnym profesorem probabilistyki tylko skromnym studentem prawa.

A skoro tak sztywno twierdzisz że ja nie mam racji lub ktokolwiek inny tzn że minąłeś się z powołaniem, trzeba było zakuwać matmę i skończyć probabilistykę



Tak przy okazji to studia "probabilistyczne" a nie "probalistyczne"

Jak ty prawo skończyłeś dzieciaku to ja nie wiem, ale gdybyś był moim adwokatem to przez Ciebie sprawę w sądzie przegrywam bankowo.



Nie bierz tego do siebie, ta przegrana sprawa to rachunek prawdopodobieństwa





A co do mojej opinii na forum to trzeba mieć coś z głową żeby się tym przejmować, czyjaś głowa czyjaś opinia i ewentualnie problem w czyjejś głowie.



A co do @ralfka to powiem że, jest wiele osób które mają takie klapy na oczach że i za 100 lat nie będą widzieć tego co niektórzy widzą całe życie.

Wydaje mi się że jesteś człowiekiem który rozumuje czym może być świat i wszystkie zjawiska tylko w połowie, to ten prawniczy umysł płata ci figla i myślisz że jak coś jest czarne to na pewno tak jest.

Mogę się mylić ale twoje założenia bazują tylko na śweicie materialnym a tego duchowego już nie widzisz.

A ralfek może widzi więcej niż ktoś inny

--- wpis edytowano 2015-06-04 01:52 ---

2015-06-04 (01:54)

status Nivea
Data rejestracji: 2013-03-31
Ilość postów: 209

13789
wpis nr 907 696
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@tomson

Mam pytanie:

Wierzysz w teorię ewolucji czy w akt kreacji, w stworzenie wszechświata przez Boga ?



2015-06-04 (08:59)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2212

14063
wpis nr 907 717
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nareszcie sensowne pytanie!



Nim odpowiem to:

1.Rzadko, naprawdę bardzo rzadko popełniam błędy językowe. Nim zatwierdzę wpis uważnie go czytam, a potem często zdarza mi się korzystać z opcji edytowania bo gdzieś przecinek był nie tak. Co do probabilistyki - to masz mnie. Klasyczna literówka.

2, Nie jestem prawnikiem. Studiowałem na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, ale nie mam tytułu magistra. Na dobrą sprawę nie wiem czy wolno mi o sobie pisać - absolwent prawa. Ale

łaciną lubię się popisywać jak każdy prawdziwy prawnik.

3, Ralfek - mam nadzieję, że zorientowałeś się że to był tylko żart. Szanuję człowieka. Koleguję trochę z Nim na forum bo w wielu miejscach nasze poglądy są zbieżne



No i wreszcie:

"Wierzysz w teorię ewolucji czy w akt kreacji, w stworzenie wszechświata przez Boga ?".

Nivea poruszyłeś ogromny, budzący wielkie kontrowersje temat. Przyznaję, że bardzo ciekawy. Tylko - niegrzecznie jakoś gdy goście w cudzym (smagorka) wątku (Klub naiwnych) zaczynają dyskusję na zupełnie inny temat. Jeśli faktycznie to Cię interesuje to mam własny wątek, gdzie można podyskutować. A jeśli czujesz się na siłach załóż nowy. Taki temat spowoduje, że powinno się tam zakotłować.

Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2015-06-04 09:06 ---

2015-06-04 (09:08)

status smagorka
Data rejestracji: 2011-11-30
Ilość postów: 24

13264
wpis nr 907 725
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tomson, niczego nie muszę udowadniać. Nie zależy mi na wiarygodności, bo mam prawo do własnych poglądów. W tym temacie nie jestem sama i nigdy nie będę. Czytając niektóre komentarze można odnieść wrażenie, że TS WAM płaci za pisanie tego wszystkiego. Sami matematycy ... Ludzie "wykształceni"... Dziwię się tylko, że mieszasz do tego Prezesa. Jest tyle artykułów w necie na ten temat i co? Nikt nie miał prawa tego napisać?! TS istniał i istnieć będzie, bez względu na to co myślą inni.

A to, że typowałam liczby puszczając bądź nie kupony, i powtarzając to przez długi czas, o czymś świadczy. No, ale to w końcu tylko matematyka ...

Odnośnie założenia nowego wątku ... To, że "takich" wątków jest więcej to wiem, ale czy komuś to przeszkadza, czy ktoś poniósł jakieś straty z tego tytułu, że założyłam swój własny? Przecież nikt nie musi tu wchodzić i czytać, jeśli mu coś mu nie pasuje. A to, że toczy się dyskusja oznacza, że nie jestem jednak sama, bez względu na opinie.

2015-06-04 (09:29)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2212

14063
wpis nr 907 730
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Smagorko, jestem na tym forum gościem jak Ty.

Napisałem tak z troski o wydatek zbędnej energii (której nie mamy zbyt dużo). Wystarczyłoby wejść na tamten wątek i napisać; "ja też". I wszystko byłoby jasne.

Coś ostatnio robię się złośliwy. Chyba przejąłem to od kol. Sindbada, którego niedawno właśnie za to samo skrytykowałem. Jeśli nie znasz sprawy - Sindbad jest mistrzem ciętej ironii i celnej riposty.

I proszę, nie bierz wszystkiego wprost do siebie. Przecież to forum dyskusyjne.
2015-06-04 (09:59)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 9922

13701
wpis nr 907 737
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Miałem nic nie pisać,ale....

Są ludzie utalentowani inaczej,moim zdaniem,....

też mają prawo do życia,ale nie mając najmniejszego

pojęcia o grze w totka,powinni się zająć uprawą kwiatów

w doniczkach na parapecie okna,ale od wschodniej strony

budynku w którym mieszkają.

Sorry,ale nie mogłem się powstrzymać.

podejrzewam jednak,że po jakimś czasie założą wątek,że

w sklepach ogrodniczych oszukują,bo kupili sadzonki i po tygodniu

kwiatki padły.

Zapomną jednak dopisać,że przez ten tydzień kwiatków ani razu nie podlali.

Sarkastyczne to,ale prawdziwe.

Zakładają potem durne wątki o tym,że totalizator na pewno oszukuje,bo.....

moich nie wylosowali,..albo znowu wylosowali te obok,czy trafiłam tylko jedną

liczbę.

Ja gram i nie piszę,że nie wylosowali moich liczb.

Są tu na forum osoby które grają i jakoś nie widziałem nigdy,aby....

pisali,że totalizator oszukuje.

Nie mają takiej potrzeby,bo mają o grze pojęcie i wiedzą jak grać i na co

mogą sobie pozwolić w tej grze.

Cenię ich wiedzę i fachowe podejście do gry.

Sam od nich wiele się nauczyłem .

---------------------------------------------

Proponuję aby ci którzy twierdzą,że totalizator oszukuje,bo jak typują,i...

nie wysyłają to trafiają 5/5 czy też 6/6 a jak tylko wyślą to ......



Proszę wytypować te liczby i wstawić je do publicznego wglądu trzy minuty

przed losowaniem

Rzeczywistość zweryfikuje i wszyscy zobaczą te przewały.

Będą odważni?

Wątpię.

Bo pisać ***oły typu wtypowałam/łem 5/5 i jak nie wysłałem to trafiłem

to każdy może,ale czy tak jest?
2015-06-04 (10:24)

status Nivea
Data rejestracji: 2013-03-31
Ilość postów: 209

13789
wpis nr 907 744
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@tomson



Na temat ewolucji ( nie mylić z owulacją ) i kreacji chętnie podyskutuję.



Ty też nie bierz wszystkiego do siebie bo ja też lubię pożartować.



@Xawery



A udowodnisz mi że Lotto nie wali ściem, czy swoje wnioski opierasz tylko o własne przekonania ?





Dzień dobry wszystkim
2015-06-04 (10:45)

status smagorka
Data rejestracji: 2011-11-30
Ilość postów: 24

13264
wpis nr 907 752
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Masz rację Tomson, to forum dyskusyjne. Zakładając nowy wątek zużywam tyle samo energii co pisząc na innym, już założonym. Nie biorę wszystkiego do siebie. Szanuję ludzi i ich poglądy, dlatego oczekuję tego samego od innych. Nikt nie musi podzielać moich opinii, ani ja opinii innych, ale takie wzajemne "emocjonowanie się" nic nie przynosi.



Do wszystkich, którzy za bardzo "przejmują się rolą" ...

"Miałem nie pisać, miałem nie komentować, miałem nie wchodzić ... Miałem, miałem, miałem ... Nie wchodźcie, nie komentujcie, nie piszcie ...

Skoro to są bzdury to ich nie czytajcie. Dla mnie gry losowe to już temat zamknięty i wiem, że do grania już nie wrócę ...

Życzę wielu emocji i adrenaliny.
2015-06-04 (10:53)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 907 757
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tomson spoko, to bylo zabawne nawet
2015-06-04 (11:06)

status Robal_36
Data rejestracji: 2010-02-28
Ilość postów: 4883

12415
wpis nr 907 769
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

panie ralfek

ponieważ bez pewnej dawki ironii prawie całość obecnie jest "nieczytliwa", niestety...



miłego wskaniania
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina