Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

LottoSyndicate.ie

2014-08-31 (19:37)

status konradex
Data rejestracji: 2014-08-20
Ilość postów: 18

14149
wpis nr 830 458
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość.



Wiem, że w Polsce nie jest jeszcze dostępna gra w EuroMillions, zaś ja jako, że pewien czas temu wyjechałem do Irlandii mam możliwość grać w nią. Moim zdaniem (oraz patrząc na prawdopodobieństwo wygranej) jest to kosmicznie trudna gra, ale ze względu na astronomiczne wysokości wygranych, gra ta przyciąga jak magnes wiele osób.



Powiem szczerze, że kiedyś grałem w EuroMillions sporo, bo to przecież tylko 2 euro za jeden los. Jednakże jakiś czas temu uzmysłowiłem sobie, że tak naprawdę każda loteria powstaje jedynie po to, aby wyciągnąć od nas pieniądze. Policzyłem sobie, że grając w EuroMillions w każdy wtorek i piątek (bo tylko w takie dni jest losowanie) tylko jednym zakładem wydajemy 4 euro. To przecież nie jest wcale majątek - 4 euro tygodniowo za szczęśliwy los. Takie małe co nieco... Jednakże, skoro tygodniowo ubywa nam 4 euro, to możliwe, że gra się częściej. Możliwe, że co losowanie obstawiamy swoje szczęśliwe numery, lub aby było łatwiej wybieramy "quick pick", czyli nasze "chybił trafił". Czy zastanowiliście się kiedyś ile kasy ucieka Wam rocznie?



Rok to 52 tygodnie, razy każdy wtorek, każdy piątek, razy 2 euro i już mamy 208 euro. Czy to mało, czy dużo każdy z Was sam oceni. Ale co się dzieje, gdy postawimy 5 zakładów, czyli zagramy za "dychę", no bo to przecież tylko dycha. Sam nieraz tak robiłem, sam znam ludzi, którzy nadal tak robią.

Po roku takich dych uzbiera się na kwotę 1040 euro. To już są konkretne pieniądze - pozwalają na sprawienie sobie całkiem fajnych realnych zabawek.



Ale odbiegłem trochę od tematu. Ja, gdy uzmysłowiłem sobie ile kasy potrafi uciec wraz z marzeniami zacząłem się zastanawiać co zrobić, aby nadal móc mieć owe marzenia, ale nieco taniej. No i wymyśliłem LottoSyndicate.ie, które 1 maja 2014 roku zaczęło własne życie. Aby nie wdawać się w szczegóły, utworzyłem grupę ludzi chcących grać w EuroMillions w każdy wtorek oraz piątek przez cały rok, ale za jedyne 10 euro w skali rocznej. Mój projekt zakłada poświęcenie jedynie 10 euro rocznie i uczestnictwo w grze.



Gdy zakładałem syndykat chciałem zebrać parę osób i za "dychę" grać z nimi przez rok. W miarę jak coraz to nowe osoby dowiadywały się o moim pomyśle, chętnych przybywało, ale wraz z nimi przybywało też pytań w jaki sposób zrobić wszystko dostępne dla każdego i jak ustanowić najprostsze zasady z możliwych.

Tak więc wykupiłem domenę oraz hosting do niej, zbudowałem stronę internetową i umieściłem ją w internecie, aby każdy mógł o każdej porze dnia i nocy kontrolować naszą grę.

Ustanowiłem gradację ilości losów według schematu, że każdy 25 uczestnik gry, podnosi stawę zakładów o jeden zakład ekstra, czyli:



gdy mamy od 1 gracza do 24 - gramy jednym zakładem

gdy mamy od 25 graczy do 49 - gramy dwoma zakładami

gdy mamy od 50 graczy do 74 - gramy trzema zakładami

gdy mamy od 75 graczy do 99 - gramy czterema zakładami

no i gdy mamy od 100 graczy do 112 - gramy pięcioma zakładami.



I to tyle. W razie wygranej - jest ona dzielona po równo przez wszystkich graczy i dopisywana do konta każdego z nich, zaś po roku każdy z graczy otrzymuje swoją dolę.



Moim zdaniem zasady są nadzwyczaj proste i powinny być zrozumiałe dla każdego a co więcej według mnie są one fair.



A co Wy myślicie o moim projekcie? Na dzień dzisiejszy lista graczy jest zamknięta, więc mojej opowieści proszę nie traktować jako reklamy, kryptoreklamy, spamu i szukania nowych "sponsorów". Według mnie powstał fajny projekt, lub przynajmniej fajny dla mnie i pozostałych 111 osób. Zobaczcie zresztą sami:



http://www.lottosyndicate.ie



Pozdrawiam.



konradex

--- wpis edytowano 2014-08-31 19:41 ---

2014-08-31 (20:44)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 830 489
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

czesc witam



pomysł fajny i ciekawy ja jednak zmienił bym to na inna loterie z wiekszym prawdopodobienstwem trafienia np na IRISH LOTTO bo na euromilions szanse sa niewiekie i wynosza około 1 do 116 531 800
2014-08-31 (22:15)

status Grzesiek36
Data rejestracji: 2012-07-10
Ilość postów: 2034

13498
wpis nr 830 519
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czemu nie gracie z plusem to tylko 1 euro wiecej ?
2014-08-31 (22:45)

status stabilozg
Data rejestracji: 2010-10-03
Ilość postów: 105

12683
wpis nr 830 532
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wszystko niby ok, ale i tak nie wierzę, że w przypadku rozbicia kumulacji (sic) ktoś, kogo nawet nie znam, grzecznie by mi przesłał np. 100 tyś. euro. Z tego punktu widzenia, syndykaty są wprost idealne dla założycieli, a założyć wcale nie jest trudno....wystarczy prosta stronka i grupa fra....rów.
2014-08-31 (23:13)

status Grzesiek36
Data rejestracji: 2012-07-10
Ilość postów: 2034

13498
wpis nr 830 545
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Podobnego zdania jestem ,juz amigo tu bylo na forum
2014-08-31 (23:23)

status konradex
Data rejestracji: 2014-08-20
Ilość postów: 18

14149
wpis nr 830 546
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wybrałem EuroMillions, bo są tam największe wygrane i w przypadku dużego syndykatu jak mój, każdy uczestnik dostanie fajną sumkę. Jednak z drugiej strony, jak widać po moim projekcie, w przypadku małych wygranych, każdy otrzymuje tylko skromne centy na waciki



Powiem szczerze, że nie przemyślałem sprawy do końca i mogłem wziąć plusa.



Jak widać po mojej stronie umieściłem tam swoje CV, swoje zdjęcie i chyba nie tak łatwo było by mi się chować gdybym zrobił ludzi w trąbę.



P.S. Wiecie dlaczego linkowanie nie działa? Próbowałem kilka razy zrobić link i nic...



http://lottosyndicate.ie
2014-09-01 (00:15)

status stabilozg
Data rejestracji: 2010-10-03
Ilość postów: 105

12683
wpis nr 830 550
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



" Jak widać po mojej stronie umieściłem tam swoje CV, swoje zdjęcie i chyba nie tak łatwo było by mi się chować gdybym zrobił ludzi w trąbę. "- jakoś wydaje mi się, że byłoby Ci bardzo łatwo, bo prawdziwe czy lewe cv ze zdjęciem jest wyjątkowo wyszukanym gwarantem Podobnie jak numer telefonu czy adres mailowy Ale w grupie, jak twierdzisz, i tak masz już tłumy więc może z nimi konsultuj swoje wątpliwości

2014-09-01 (00:37)

status konradex
Data rejestracji: 2014-08-20
Ilość postów: 18

14149
wpis nr 830 551
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie będę Cię przekonywał o mojej uczciwości, bo jak widzę zdanie masz już wyrobione odnośnie tej kwestii...



A co do konsultacji z "moją grupą" to poza włożeniem 10 euro do gry nic ich nie interesuje poza cudowną wygraną.

--- wpis edytowano 2014-09-01 00:42 ---

2014-09-01 (01:01)

status stabilozg
Data rejestracji: 2010-10-03
Ilość postów: 105

12683
wpis nr 830 552
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Owszem, mam zdanie wyrobione na temat internetowych syndykatów i żaden wpis na necie na tym czy innym forum i jakakolwiek koślawa strona internetowa tego nie zmieni.

Twojej grupie, o ile w ogóle istnieje w ilości 5+, oprócz "cudownego marzenia o wygranej", życzę więcej rozumu.

A Tobie życzę gry w lotto za własne, a nie cudze pieniądze.
2014-09-01 (12:20)

status konradex
Data rejestracji: 2014-08-20
Ilość postów: 18

14149
wpis nr 830 638
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiesz, nie dziwię Ci się, że jesteś tak sceptycznie nastawiony do tego typu akcji, widząc jak wielu jest naciągaczy i wyłudzaczy na świecie, ale nie powinieneś od razu wrzucać wszystkich do tego samego wora.



Gdybyś zadał sobie choć odrobinę trudu, aby sprawdzić kogo oczerniasz i czy aby na pewno należą mu się wypowiadane przez Ciebie słowa, to może znalazłbyś info o wywiadzie w Radio PLka w Dublinie:



http://www.plka.ie/2014/06/20/dreszczyk-hazardowych-emocji



Może znalazłbyś wywiad ze mną przeprowadzony przez miejscową Polonię:



http://tipperary.pl/rozmowa-z-konrad-onacik/



i wtedy ustosunkował się do mego posta.



Jak pisałem powyżej, nie szukam nowych osób, aby ich "naciągnąć". Szukam wskazówek na teraz, na później, bo wszystko co widzisz na mojej stronie zrobiłem sam. Sam nauczyłem się pisać "koślawe" strony internetowe bez użycia edytorów, czy też półautomatów jakimi są np. Wordpress itd, sam wszystko zorganizowałem i prowadzę. I o dziwo nie czerpię z tego żadnych profitów. Dziwne, nieprawdaż?



Jak słusznie Grzesiek36 zauważył mogłem dorzucić do gry plusa, ale tego nie przemyślałem, więc pozostanie już tak jak jest.



Życzę więcej wiary w ludzi.

--- wpis edytowano 2014-09-01 12:21 ---

2014-09-01 (12:30)

status Grzesiek36
Data rejestracji: 2012-07-10
Ilość postów: 2034

13498
wpis nr 830 639
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wez z plusem znam przypadek w Irlandii co wpadlo 5 liczb w plusie ,a ktos nie puscil plusa bo zalowal 1 euro wiecej ,ja zawsze gram z plusem
2014-09-01 (12:35)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2127

13559
wpis nr 830 641
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@konradex



To co stworzyłeś, to nie jest coś nowego, bo to jest syndykat. Jak go utworzyć jest opisane np. na stronie: http://www.lottery.co.uk/info/lottery-syndicate.asp .



Gra "na spółdzielnię" to popularna metoda zwiększenia szans na wygraną i każdy ją zna, więc nie odkryłeś nic nowego.



To jest polskie forum gier lotto, więc nie wiem, co chcesz osiągnąć tym wpisem skoro piszesz, że nie jest to reklama.



Pozdrawiam



PS

A gdzie jest regulamin na twojej stronie?
2014-09-01 (12:39)

status konradex
Data rejestracji: 2014-08-20
Ilość postów: 18

14149
wpis nr 830 643
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki za info, ale zasady w tej edycji mamy już ustalone, więc nie mogę teraz ot tak, nawet w dobrej wierze ich zmienić. Jeżeli będę robić kolejną edycję to z pewnością dołożę plusa.



Na dzień dzisiejszy w planach mam aktualizację strony o język polski i może jeszcze inne języki jak czeski czy słowacki i może litewski, ale nie spieszy mi się z tym z racji tego, że lista jest już zamknięta i każdy kto dołączył do mnie to przynajmniej w teorii zna zasady. Tak więc, co tydzień mówię sobie, że w następny weekend to zrobię.



Regulamin jest w zakładce FAQ, zaś Wy jako, że gracie od dawna z większymi lub mniejszymi wygranymi, więc może coś mi zasugerujecie jak przykładowo: dodanie plusa.

--- wpis edytowano 2014-09-01 12:42 ---

2014-09-01 (12:51)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2127

13559
wpis nr 830 644
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@konradex

napisałeś:

"...więc może coś mi zasugerujecie jak przykładowo: dodanie plusa."



Ale tu nikt nie gra w Euromilions - my tu gramy w polskie lotto. Może lepiej zapytaj swoją grupę, jak już ktoś napisał.
2014-09-01 (13:16)

status konradex
Data rejestracji: 2014-08-20
Ilość postów: 18

14149
wpis nr 830 648
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@ Lottonauta



Link który mi wskazałeś - znam. Jak można łatwo zauważyć nie ma tam żadnych informacji odnośnie wygranych lub przegranych. Może jakbym się tam zalogował to miałbym wgląd do tego typu statystyk, ale na dzień dzisiejszy to widzę tam tylko, że mogę tam kupić losy i tyle.

Dlatego też w moim przypadku zrobiłem wszystko jawne. Wygrane kupony są umieszczone na stałe, lista osób również, każdy gracz ma swoją tabelkę wraz z wygranymi. Każdy może zobaczyć jaki ma już kapitał uzbierany, ile jeszcze dni będzie w grze. Ponadto na FB publikuję mini statystyki odnośnie każdego miesiąca i jak już ktoś zabawnie zauważył, że mając 1,11 euro na koncie może już sobie kupić baton Marsa



Moją ideą było wydanie tylko 10 euro w skali rocznej i granie przez rok, zaś po roku przekazanie wygranych osobom grającym. Kto wie, może gra się zwróci, może wystarczy tylko na baton pocieszenia, a może uda się coś więcej wygrać. Czas pokaże...



Wiem, że jest to polskie forum graczy, po prostu myślałem, że może gracie również w EuroMillions.
2014-09-01 (13:31)

status stabilozg
Data rejestracji: 2010-10-03
Ilość postów: 105

12683
wpis nr 830 651
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Regulamin w dziale FAQs jest rzeczywiście powalający..., tak samo jak świeżość tematyki samego syndykatu.

Szczerze?- wyjątowo mało poradna kryptoreklama.

Jak mi prześlesz 10 euro na grę też mogę przesłać Ci cv ze zdjęciem z obietnicą, że przedzwonię i odpalę należną część jak wygram. Jedyne co masz zrobić to przesłać mi pieniądze, podać nr telefonu, maila i no i mi zaufać. Więcej wiary w ludzi. Co Ty na to?





--- wpis edytowano 2014-09-01 13:32 ---

2014-09-01 (13:50)

status stabilozg
Data rejestracji: 2010-10-03
Ilość postów: 105

12683
wpis nr 830 655
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

" Moją ideą było wydanie tylko 10 euro w skali rocznej i granie przez rok, zaś po roku przekazanie wygranych osobom grającym. Kto wie, może gra się zwróci, może wystarczy tylko na baton pocieszenia, a może uda się coś więcej wygrać. Czas pokaże... "



10 Euro w skali roku możesz przeznaczyć na samodzielną grę u bukmachera.

Za ok. .83 centów miesiecznie możesz próbować swoich szans. Możesz je zwiększyć grając za 20 euro w skali roku z własnej kieszeni Naprawdę nie wiem z czym masz problem
2014-09-01 (15:54)

status konradex
Data rejestracji: 2014-08-20
Ilość postów: 18

14149
wpis nr 830 683
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Za ok. .83 centów miesięcznie możesz próbować swoich szans. Możesz je zwiększyć grając za 20 euro w skali roku z własnej kieszeni Naprawdę nie wiem z czym masz problem "



Daj proszę link do strony gdzie mogę zapoznać się z tymi zasadami.
2014-09-01 (18:55)

status stabilozg
Data rejestracji: 2010-10-03
Ilość postów: 105

12683
wpis nr 830 721
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ok.83 eurocentów/m.c=ok. 10 euro rocznie.

W/g takiego budżetu ( co niby było twoim zamiarem), tyle możesz przeznaczyć na samodzielną grę w lotto u bukmachera. Różne kursy w ofercie u różnych bukmacherów. Jeżeli znalazłeś, jak twierdzisz, ponad 100 osób do swojego syndykatu, to nie sądzę, żebyś miał problem ze znalezieniem informacji na temat oferty bukmacherów w euromillions.



2014-09-02 (10:22)

status konradex
Data rejestracji: 2014-08-20
Ilość postów: 18

14149
wpis nr 830 865
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie interesowałem się zakładami bukmacherskimi i dlatego poprosiłem Cię o link.



Tak czy inaczej dzięki za informację.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina