Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Kto zna goldenlotto co jest wart ??????

2014-02-24 (08:04)

status sorelka
Data rejestracji: 2012-11-07
Ilość postów: 865

13635
wpis nr 762 702
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

niskopochylony



to ze coś jest za darmo nie znaczy ze do d...y.





widzisz ja tez mam dostęp do GL i co .... owszem zdarzaja sie dobre typy.. ale ttak jak tutaj zdarzaja się.



bo tak czy siak to są gry losowe...



ja w realu nie gram wogole wiec mam en luz ze nie trace w razie czego ani grosza....



bawilam sie programem , poki mialam do niego dosep na starym kompie na nowym nie moge uruchomić i boss nie chce pomoc..... i widzisz ten sam program,ktory wiele osób kupilo ja dosałam za darmo i co mam powiedizec g z tego mam.

2014-02-24 (08:09)

status Robal_36
Data rejestracji: 2010-02-28
Ilość postów: 4883

12415
wpis nr 762 704
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

chłopcze drogi

budowa programu przez wynajętego na konkretne zlecenie doświadczonego programistę, to koszt w okolicach tylko nawet stu-dwustu złotych, natomiast serwer do postawienia takich cdnych, można mieć całkowicie darmowy - z bazą sql - proszę bardzo - www cba, lub /trochę lepszy/ na jimdo, tak więc daruj sobie idiotyzmy typu 'zazdrość'



'forma zaczepki'? cóż, jeśli u Korna wpadacie w stadzie na byłego użytkownika tej stronki - krzysia744, zamiast u tombaka wyjaśnić, o co wam chodzi ... oj żal - nawet nie dlatego, że ściągasz iprzenosisz z innego miejsca , tylko dlatego że - wyrywasz z kontekstu, mógłbym widzę tłumaczyć i tłumaczyć, ale i tak tego nie zrozumiesz



sekta - powtarzam - wystarczy spojrzeć, co i jak się tam po/d/pisywało, albo przypomnieć sobie, czy to spamowanie po KG, czy klątwy wynalazcy, kiedy trochę /hehe/ z alko przesadził /- jak sam napisał/ i TU dawał popisy

w necie nie wszystko ginie



poprzednio wyrwać chciał, jak słyszałem 260 zeta - i uważam - to o wiele za drogo, a teraz - słyszę nawet - czterysta - hihihi, ale cóż - wiesz pan jak, to mawiają ?



znajdzie się głupi i kupi



wesołego dnia

siema
2014-02-24 (08:33)

status Robal_36
Data rejestracji: 2010-02-28
Ilość postów: 4883

12415
wpis nr 762 710
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

aha

żeby nie było jednostronnie - że tu to tak zupełnie bezkarnie naganiają tylko na tombaka - oczywista, że nie Są też i inne cudeńka - choćby z dostępem poprzez neta, piramidki, łańcuszki - wystarczy moment, na znalezienie 'darmowa kasa' - i sruuuu, ale są i jeszcze inne - spółki choćby różne, albo inne bociany, dziobaki i wróbelki z krótszą nóżką, braciszek, siostrzyczka, babcia/dziadek - chory, a tata/mama - nie żyje, albo spożywa/ją ...



cóż - każdy pomysł na łatwy i szybki hajs może być i wzruszający i 'niezły'



jeśli tylko znajdzie się głupi i kupi



a znajdzie się , bo wszędzie - pasą się stada jeleni

2014-02-24 (12:47)

status niskopochylony
Data rejestracji: 2013-10-08
Ilość postów: 1583

13968
wpis nr 762 823
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sorellka może i masz rację darmowe programy coś tam mogą zrobić, ale ich skuteczność jest bardzo słaba i niewystarczająca.

Owszem zdarzają się i tutaj bardzo dobre typowania tylko, dlaczego tak jest ktoś odnosi jakiś sukces tutaj zostaje zaatakowany przez pewną grupę osób i przez to odchodzi z tej strony np.; ulala, andromeda zresztą wymieniać by można jeszcze bardzo długo.

Nie wspominam już o Joci, która dobrze tu typuje, ale widać po jej zachowaniu, że jest jeszcze młodą osobą i dopiero nabiera doświadczenia. Wydaje mi się że kobiety z doświadczeniem życiowym nie stosują takiej metody typu foch, ale nie wnikam w szczegóły.

Sorelka moim zdaniem powinno się jakoś oddzielić tych typujących, którzy chcą tu typować i tylko typować od wszelkich intruzów, którzy szukają tylko zaczepek i sensacji prowadzących do omijania tej strony.

Strona o tematyce lotto powinna służyć i pomagać graczom a nie przypominać, na co dzień strony typu matrymonialne ciekawostki czy też zboczone XXX jak tu bywa na czacie, bo do tego służą inne portale, do których w każdej chwili można wejść i zwierzać się w temacie do woli.



Robal_36 skoro twierdzisz, że są tak niskie koszty to, co stoi na przeszkodzie żebyś stworzył taki program? Powiem, że sam bym był zainteresowany i kupiłbym to cudo, jako pierwszy.

Sądzę, że twój program przy tak niskim nakładzie gotówki (100-200 zł) był by niezłą konkurencją dla innych. I jeszcze jakbyś go żenił za sumę 50 zł to na pewno znalazłoby się szerokie grono zwolenników.

Tylko jeszcze jedno pytanie podstawowe czy ten programik spełniał by oczekiwania grających? bo jak by się okazało że to następne niczego znaczące badziewie to już mamy takich pod dostatkiem w kategorii za free

2014-02-24 (13:05)

status niskopochylony
Data rejestracji: 2013-10-08
Ilość postów: 1583

13968
wpis nr 762 832
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a.. zapomniałem jeszcze pozdrowić maxa ,moneta i japycza udzielających się w tym temacie
2014-02-24 (17:17)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 762 967
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam..



Niskopochylony - cytuję :



Jocia jedna z najlepszych typerek tutaj ile pracy wkłada żeby wytypować te kilka liczb ?

Przesiaduje całymi nocami nad mapkami i zeszytem żeby wyszukać jakichkolwiek pewniaków nie wysypia się przez to czasami nawet nie dojada i widać, jakie jest to pracochłonne. I co zdarzy się, że maszyna wypluje jej 8/10 czy 7/10 ale tylko sporadycznie. Obliczyłem, że grywa średnio za 30 zł dziennie ( po 15 zł na losowanie) ma również zwroty często, ale czy naprawdę warto spędzać tyle czasu?



Nie wspominam już o Joci, która dobrze tu typuje, ale widać po jej zachowaniu, że jest jeszcze młodą osobą i dopiero nabiera doświadczenia. Wydaje mi się że kobiety z doświadczeniem życiowym nie stosują takiej metody typu foch, ale nie wnikam w szczegóły.





Nie wspominasz nie wnikasz.., a jednak to robisz..



W końcu jaki mają związek moje pewniaczki z moim wiekiem, doświadczeniem życiowym ,czy w końcu z moimi odczuciami i wrażliwością osobistą ?



Foch- nieadekwatnie użyłeś tego słowa( jestem nieco konserwatywna , raczej nie używam młodzieżowego slangu ), do zaistniałych sytuacji..

Zresztą przeczytaj sobie :



http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/704127,jan-miodek-strzelac-focha,id,t.html?cookie=1



Czy w końcu Twoje wyliczenia za ile gram codziennie i czy gram codziennie są śmieszne.



To że niedojadam -- jestem w szoku !!! .. to już żenujące doprawdy..znasz mnie?? czy mamy jakikolwiek kontakt- nie.... i dobrze



Jakim prawem i na jakiej podstawie napisałeś to , co napisałeś ??



Wreszcie....



Co mam wspólnego z wartością programu Goldenlotto ??



Nie mam tego programu.- i miała nie będę. Także sobie tego programu nie kupię.

Nie jestem zalogowana na Goldenlotto, nie typuję , więc go nie wygram



Moje " mapki " w zupełności mi wystarczają.



Następny wszystkowiedzący.



Bardzo proszę, nie imputuj mi i nie wymieniaj mojego nicka w swoich dywagacjach ..tak będzie najzdrowiej dla wszystkich .



Pozdrawiam.



J.

2014-02-24 (17:53)

status sorelka
Data rejestracji: 2012-11-07
Ilość postów: 865

13635
wpis nr 762 978
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jocia brawo!!!
2014-02-24 (18:02)

status monet
Data rejestracji: 2008-10-23
Ilość postów: 2036

3829
wpis nr 762 982
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

014-02-24 (13:05)



statusniskopochylony

Data rejestracji: 2013-10-08

Ilość postów: 13



13968 wpis nr 762 832

a.. zapomniałem jeszcze pozdrowić maxa ,moneta i japycza udzielających się w tym temacie



Monet ? w tym temacie?



Co to za pokurcz ten niskopochylony?





2014-02-24 (19:04)

status sorelka
Data rejestracji: 2012-11-07
Ilość postów: 865

13635
wpis nr 763 011
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

monet ten niskopochylony to wizjoer przewizial ,ze sie udzielisz...



moze przewiduje liczby z mm?
2014-02-24 (22:42)

status niskopochylony
Data rejestracji: 2013-10-08
Ilość postów: 1583

13968
wpis nr 763 191
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jocia trochę źle zrozumiałaś z tym niedojedzeniem chodziło mi tylko i wyłącznie o sytuację z braku czasu, bo typowanie zabiera bardzo dużo cennego czasu, że nawet nieraz zapomina się o jedzeniu i podstawowych rzeczach do zrobienia w domu.

Natomiast, co do twojej prośby: Bardzo proszę, nie imputuj mi i nie wymieniaj mojego nicka w swoich dywagacjach. Tak będzie najzdrowiej dla wszystkich.

Jak najbardziej nie będę więcej używał i też mam prośbę do ciebie a mianowicie nie obrażaj mnie słowami typu Kosmita, bo jako człowiek na pewno trochę starszy od ciebie źle to odbiera (trochę tak szyderczo z twojej strony) i to mnie w jakimś sensie drażni?…....Tak będzie najzdrowiej dla wszystkich

A tak na marginesie wydaje mi się, że możemy poważnie porozmawiać na tematy typu lotto dopiero za około dziesięć lat.

2014-02-25 (03:13)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 763 226
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Witam.

Niskopochylony , nie bardzo rozumiem dlaczego tak bardzo martwisz się o mój cenny czas - ten czas jest mój..wyłącznie mój.

Imputujesz ( znowu to robisz) ,że zapominam o swoim domu, domownikach i codziennych czynnościach - wybacz, ale jesteś bezczelny.



Tak, masz rację

Siedzę przed komputerem rozczochrana, zaniedbana z obłędem w oczach wrzucam do garnuszka liczby, doprawiam cyferkami i pożeram na obiad.Na domiar złego- niedługo nie będę mogła odkleić się od fotela.. a droga do drzwi wyjściowych (kierunek- żółta buda ) zarośnie pajęczyną i co ja wtedy biedna zrobię ?? ; ano nic będę dalej typowała dopóki oczodoły będą na wysokości monitora a mój szkielet nie rozleci się i nie spadnie na podłogę Zadowolony?



Nawet, gdyby tak było jak piszesz..to nie Twoje zmartwienie



Piszesz niestworzone rzeczy ..takie nie z tej ziemi ... może stąd kosmita

A może po prostu jesteś..boski......nieziemski



Wiek tu nie ma nic do rzeczy, ..nic a nic.. ja się nie wtrącam do Twojego życia

( tak na marginesie- zaimki osobowe piszemy wielką literą ) czy może myślisz, ze masz prawo do włażenia w moje życie... hę ?

Jestem głęboko przekonana,że .. ani za dziesięć, ani za dwadzieścia lat nie będę miała ochoty rozmawiać z Tobą na temat typowania lotto, mniej,czy też bardziej poważnie



Jeszcze prośba nie obrażaj mnie tym co wypisujesz o mnie.

Bądź tak uprzejmy i zajmij się sobą .

Tyle miałam do napisania i nie życzę już sobie odpowiedzi na powyższe .



Pozdrawiam .

J.



2014-02-25 (14:47)

status lewy
Data rejestracji: 2013-09-19
Ilość postów: 42

13957
wpis nr 763 436
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wygląda na to że ktoś za dużo jara trafki a po trfce człowiek robi się filozofoczny ? dopalacze są niebezpieczne !
2014-02-26 (00:48)

status niskopochylony
Data rejestracji: 2013-10-08
Ilość postów: 1583

13968
wpis nr 763 791
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No rzeczywiście wpisy oddaliły się całkowicie od tematu. Zaczyna się z tego robić coś w stylu (Ballady o bandzie czworga), ale podsumowując to wszystko wygląda to tak: podpowiadając, że zamiast płacić za w/w program można go zdobyć za darmo – zwymyślano mi od naganiaczy i tak dalej….

Następnie, gdy stwierdziłem, że tym programem można coś sensownego wytypować do 40 minut – to znowu zwyzywano mnie od bezczelnych kosmitów i tak dalej…

Następnie, gdy rozpracowałem podstęp z założeniem tego tematu w celu (dla polewki) zrobiono mnie pokurczem, wizjonerem i Jaraczem trawki …..

Ale jakoś zgryzę to przełknę i popiję.



A i jeszcze jedno prze buszowałem cały słownik Polsko-polski i nic tam sensownego nie znalazłem, więc napisałem pilną depeszę do profesora Miodka, co oznacza takie coś jak cytuję: > …hę < i powiem, że jestem bardzo ciekawy jego odpowiedzi .

A może mi wytłumaczy w/w Pani co mnie tak skrupulatnie starała się poprawiać

2014-02-26 (01:37)

status lewy
Data rejestracji: 2013-09-19
Ilość postów: 42

13957
wpis nr 763 793
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Lokomotywa się wykoleiła i wpadła do rowu dalej nie pojedzie . jesli chodzi o jaranie trawki to nic nie wyczułem i muj piesek też nic nie wyczuł pomimo że obwąhał cały komputer ......
2014-02-26 (03:48)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 763 797
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A i jeszcze jedno prze buszowałem cały słownik Polsko-polski i nic tam sensownego nie znalazłem, więc napisałem pilną depeszę do profesora Miodka, co oznacza takie coś jak cytuję: > …hę < i powiem, że jestem bardzo ciekawy jego odpowiedzi .

A może mi wytłumaczy w/w Pani co mnie tak skrupulatnie starała się poprawiać.



Ależ , śpieszę uprzejmie z odpowiedzią



Może , gdyby niskopochylony, pochylił się nad książkami ( w literaturze często występuje rzeczone- hę ? ), to by wiedział,iż

hę ? - to partykuła pytajna



Skopiowalam, wszak (wszak, to również partykuła )szkoda mojego cennego czasu :

To nieodmienna część mowy. Choć nie występuje samodzielnie, to potrafi zmienić lub wzmocnić znaczenie wyrazu. Za pomocą wyrazka (to inne określenie partykuły) można podkreślić i wyrazić pytanie, rozkaz, przeczenie, życzenie, przypuszczenie i częstotliwość. To on przygotowuje słuchacza na prawidłowe zrozumienie i odbiór całej wypowiedzi. Nie należy więc lekceważyć tej króciutkiej formy. Partykuły dzieli się na pięć rodzajów, biorąc pod uwagę rolę, jaką pełnią w wypowiedzi.



Dodam jeszcze,że użyłam owej partykuły aby nie pisać : np....co ?

cyt:

Wiek tu nie ma nic do rzeczy, ..nic a nic.. ja się nie wtrącam do Twojego życia

( tak na marginesie- zaimki osobowe piszemy wielką literą ) czy może myślisz, ze masz prawo do włażenia w moje życie... hę ? ( co ?)



Jeszcze może wyjaśnię co oznacza : rzeczone , rzeczony --



Rzeczony : wspomniany, wymieniony, przytoczony.



Pytanie podstawowe:

Co ma wspólnego jocia z programem goldenlotto ?

Odp. NIC !!

Może chodziło o to,aby wykazać wyższość programu nad moim ślęczeniem..hę ? ; nie wnikam w to



Jeszcze....bo zapomniałam ostatnio- nie uważam się za jedną z lepszych typerek - zawsze i bez kokieterii to podkreślałam i podkreślam.W typowaniu- mam dobre i złe okresy, jak wszyscy .

Pozdrawiam.

J.
2014-02-26 (10:11)

status Stanislaw57Ania
Data rejestracji: 2010-12-22
Ilość postów: 541

12822
wpis nr 763 867
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jocia ale się doktoryzujesz,przeczytaj sobie swoje wpisy na czacie a potem słownik .W większości sa tam same wulgaryzmy.Potem możesz oceniać innych.
2014-02-26 (10:45)

status sorelka
Data rejestracji: 2012-11-07
Ilość postów: 865

13635
wpis nr 763 881
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

od kiedy jocia jest wulgarna?





chyba sie coś pomerdało
2014-02-26 (11:18)

status Ania70
Data rejestracji: 2009-09-02
Ilość postów: 9957

5134
wpis nr 763 915
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

~Jasnowizjoner z Goldenlotto : To, co napiszę nie jest intuicją. Czy ktoś z Was zna, lub wie , co to jest stan ALPHA lub po Polsku alfa ? W stanie tym jest relaks, samouzdrawianie , jasnowidzenie a przede wszystkim.... wytwarza się po środku czoła "Trzecie oko" . Odczuwa się to tak, że na środku czoła ,pierwszy raz wchodząc, ( w tym stanie) odczuwa się przebicie błony .... . Czoło pośrodku jest lekko ciepłe, ale w dotyku odczuwa się to miejsce, jakby nie można było Jego dotykać. I nie wolno ! Po otwarciu Tego "Trzeciego oka" półkule mózgowe ( dwie) zaczynają równo myśleć i wytwarzają dary Nam dane. Zaczniecie myśleć nie 10-cioma % Waszego mózgu , a co najmniej 90-cioma . Otzrymajcie ten Dar, jaki ja posiadam. Pozdrawiam Stanisław





i wszystko jasne... bez komentarza
2014-02-26 (11:28)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 763 919
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stanislaw57Ania

Cyt:

Jocia ale się doktoryzujesz,przeczytaj sobie swoje wpisy na czacie a potem słownik .W większości sa tam same wulgaryzmy.Potem możesz oceniać innych.



Wyjaśniłam na wyraźną prośbę znaczenie partykuły - hę

Jeśli chodzi o partykuły, to często ich używam, nawet w mowie potocznej, tak więc nie muszę sięgać do słownika.Powyżej wkleiłam- bo tak było i szybciej i prościej.

Widzę, że pojawił się nowy zarzut pod moim adresem.

Tak przyznaję się i biję się w piersi- parę razy , na czacie, użyłam słowa : cham

To jedyny wulgaryzm jakim się wykazałam.Powinnam była napisać,że ten ktoś jest źle wychowany.

Tak więc, pozostaje mi tylko przeprosić i przepraszam solennie.

Chyba muszę jeszcze bardziej krytycznie spojrzeć na siebie, może faktycznie jestem potworem, et cetera.... hmm...



Pozdrawiam.

J.

2014-02-26 (11:58)

status sorelka
Data rejestracji: 2012-11-07
Ilość postów: 865

13635
wpis nr 763 925
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jocia.......



ale się pokajałaś...



cham wulgaryzmem....... wow



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina