Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Szukam dwóch osób, które chcą wygrać w lotto

2014-01-31 (17:45)

status szymon wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 750 418
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam, no więc do rzeczy... od przeszło trzech lat interesuję się totalizatorem sportowym i poszukuję rozwiązań mających na celu wykluczenie wszelkich wątpliwości, których celem jest osiągnięcie 100% skuteczności w typowanych liczbach. Szukam osób, które podobnie jak ja uważają, że jest to kwestia ludzkich możliwości. Szukam dwóch osób, z którymi wspólnymi siłami wytupujemy 10 liczb, które padną w wybranym przez nas losowaniu multi multi. Nie musimy się śpieszyć z tym aby to było na już na teraz. W celu osiągnięcia celu chciałbym się z tymi osobami wdać w dyskusję w której będziemy poruszać powody dla których chcielibyśmy wygrać, będziemy się porównywać różne sposoby zarabiania pieniędzy składać deklarację dlaczego tak a nie inaczej. Szukam osób o otwartych umysłach. Kupon proponuje wysłać w momencie kiedy będziemy czuli, że szanse na wygraną i wiara w obraną metodę będzie będzie na tyle wielka, że tyle wysoka, że z uśmiechem na ostach i błyskiem w oku szaleńca udamy się do kolektury. Z wysyłaniem kuponu proponuje poczekać trochę czasu, możemy się tym zajmować tydzień a nawet i miesiąc.

Dlaczego dwóch osób? Cóż kiedyś usłyszałem, że gdzie są trzy osoby tam też jest Bóg. W moim zamierzeniu ma to poniekąd przypominać biznesplan... czyli coś takiego co piszę się przy zakładaniu firmy. Jeżeli ktoś jest chętny to niech się zgłosi w tym temacie...

2014-01-31 (20:44)

status JenotMan
Data rejestracji: 2012-08-31
Ilość postów: 30

13552
wpis nr 750 520
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Boga to ty nie mieszaj do hazardu - gnido !!!
2014-01-31 (22:14)

status szymon wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 750 616
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A kim Ty jesteś aby decydować o tym w jakich aspektach życia Bóg może działać a w jakich nie?
2014-01-31 (23:44)

status mariko
Data rejestracji: 2013-08-19
Ilość postów: 124

13934
wpis nr 750 663
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

masz siebie i mariko
2014-01-31 (23:46)

status mariko
Data rejestracji: 2013-08-19
Ilość postów: 124

13934
wpis nr 750 665
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dzięki Szymek że się odezwałeś...





2014-02-01 (02:44)

status szymon wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 750 696
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no to super... to jesteśmy dwoje... chciałbym podejść do tego profesjonalnie... generalnie jak się za coś zabieram to daje z siebie wszystko, cóż wierzę w to, że jest to możliwe... czasami owszem może zdarzyć się nie przychylna opinia, ale nawet taką można wykorzystać w konstruktywny sposób. Jak już napisałem wierzę w to, że jest to możliwe. Wiarę generalnie to się przyjmuje, broni i rozszerza. Wiara jest czymś czego nie widać... jest niczym krok w przepaść licząc na to, że w momencie postawienia pierwszego kroku i przechylenie wagi ciała zmaterializuje się schodek.



Tym schodkiem niech będzie pomysł w jaki sposób by się za to zabrać. Do takiego działania zainspirował mnie znajomy, którego poznałem w Holandii... tak się składa, że miał do dyspozycji kamerę i miał pomysł na nakręcenie filmu do udziału w którym namawiał pozostałych uczestników. Fabuła filmu miała przedstawiać codzienną scenę życia osób pracujących w Holandii w której podczas codzienny dyskusji ktoś rzuca pomysł, żeby złożyć się na kupon w lotto.... oczywiście są tacy którzy się z tego nabijają, są tacy, którzy dla zabawy opowiadają co zrobią z wygraną, generalnie każdy miał swoją kwestię i rolę do odegrania. Kupon oczywiście miał w filmie wpaść a że był weekend a do otwarcia punktu w którym wypłacają wygraną pozostała jeszcze sobotnia noc i niedziela, w co niektórych uczestnikach rodziły się myśli co by tu zrobić aby całą wygraną zatrzymać tylko dla siebie.

Tak wyszło, że filmu nie nakręciliśmy i skończyło się tylko na wstępnym pomyśle... z jednej strony szkoda, bo może gdyby powstał to kupon mógłby okazać się w rzeczywistości zwycięski.



No cóż tu na forum raczej filmu nie nakręcimy, ale jestem przekonany, że wspólnymi siłami znajdziemy inne kreatywne rozwiązania, może na miarę Derrena Browna i jego systemu ->

http://www.youtube.com/watch?v=6CymEoQbklg



Proponuje skupić się na początku na multi multi, choć całkiem możliwe, że wskutek wymiany pomysłów i przemyśleń, może powstać też nieco inny projekt.



Z swojej strony dodam na początek tyle, że chcę wygrać w lotto... (piszę lotto aczkolwiek myślę w kontekście multi multi) ponieważ doszedłem do wniosku, że za pomocą pieniędzy można wyrządzić wiele dobra oddając np pewnej potrzebującej osobie 10% wygranej.

Mówi się, że pieniądze nie są do szczęścia potrzebne... aczkolwiek mówią tak zwykle osoby, które mają ich pod dostatkiem. Można oczywiście chodzić do pracy od poniedziałku do piątku, można zarabiać 3000 zł miesięcznie, spędzając zaledwie 1/4 swojego życia robiąc różne rzeczy dla pracodawcy i niemalże każdego dnia bić się z myślą, że następnego dnia trzeba iść do pracy. Praca oczywiście ma swoje zalety bo jakby nie patrzeć można poznać w niej ciekawe osoby, można rozwinąć w niej różnego rodzaju umiejętności aczkolwiek to, że sobie wygramy w multli multi nie znaczy przecież nie musimy z niej rezygnować, gdyż nie otrzymujemy dożywotniego zakazu. Po wygranej natomiast otrzymujemy swego rodzaju wolność... gdyż nie musząc się martwić o fundusze mamy okazję głębiej zastanowić się nad swoim życiem.... a w wyniku takich przemyśleń okazać się może, że praca to nie jest tym czego w rzeczy samej pragniemy... bo okazuje się, że np w tym czasie wolimy np spotykać się z znajomymi, rodziną, dziewczyną czy też chłopakiem, mamy ochotę napisać książkę, albo zacząć malować... czy też leżeć na plaży w Australii ciesząc się widokiem rafy koralowej. Może się też okazać, że tak naprawdę nie lubimy żyć na kredyt i, że nie kręci nas zbieranie przez kilka bądź też kilkanaście lat na nowy samochód czy też mieszkanie a Greckie przysłowie, że człowiek został stworzony nie po to by pracować lecz cieszyć się życiem nabiera nowego sensu.
2014-02-01 (08:48)

status geniu7
Data rejestracji: 2011-08-16
Ilość postów: 795

13148
wpis nr 750 730
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chłopie, bujaj dalej w tych obłokach, bo na dole marny pył.
2014-02-01 (08:53)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 750 732
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2014-02-01 (02:44)



szymon wszechmogący

Data rejestracji: 2012-03-24

Ilość postów: 13



wpis nr 750 696

no to super... to jesteśmy dwoje...

................



Skoro "dwoje" to Ty jesteś kobietą - patrząc na fotkę 1/2 teamu , czyli @mariko.
2014-02-01 (09:24)

status merti
Data rejestracji: 2011-12-25
Ilość postów: 4460

13301
wpis nr 750 733
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Geniu7, to jest najlepsze że bujać może każdy i jest za darmo...
2014-02-01 (15:30)

status szymon wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 750 963
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

oczywiście, że bujać w obłokach może każdy... nie mniej jednak chyba każdy z uczestników tego forum choć raz w życiu wysłał kupon i w głębi siebie liczył na to, że wygra... bo chyba nikt tak naprawdę nie gra w lotto dlatego, że chce finansowo wspierać totalizator sportowy. Jest tu bardzo wiele tematów i bardzo wiele osób starających się wypatrzyć pewne zależności, stworzyć swego rodzaju system... każdy ma w głębi siebie przeczucie, że może wygrać... takie przeczucie, które podpowiada, że wszystko jest możliwe... no i w zasadzie wśród wszystkich obywateli Polski są przecież takie osoby, którym to przeczucie przyniosło zyski. Na to, że mój system okaże się skuteczny mam 50% szans bo albo wpadnie 10 albo nie. System ten w zasadzie nie jest nowy bo już kiedyś pozwolił mi trafić 8 na 10 liczb a radość, która temu towarzyszyła była naprawdę ogromna. Jeżeli komuś do tej pory nie udało się wygrać to zaręczam, że jest to bardzo przyjemne uczucie. Jeszcze chyba bardziej przyjemnym uczuciem jest stanie się alchemikiem lotto. Generalnie alchemicy to osoby słynące z tego, że używając różnego rodzaju metali dążyli do tego aby stworzyć złoto.

Osobiście jestem bardzo ciekaw jak zareagowało by całe społeczeństwo gdyby obrana ku temu droga opisana w tym temacie okazała się prawidłowa... myślę, że mogło by to zmienić spojrzenie na wiele spraw i przynieść bardzo wiele profitów całej ludzkości.



Myślę, że czasami warto przyjrzeć się rzeczywistości i zadać sobie parę pytań dlaczego odbieramy ją w taki sposób a nie inny. Przyjrzyjmy się chociażby Polityce... jak powszechnie wiadomo dobry prezydent kraju to taki, któremu zależy na szczęściu i dobrobycie nie tylko części obywateli ale każdego mieszkańca. Nie wiem czy np w rządzie osoby rozmawiają o tym co by się musiało stać i w jaki sposób działać aby każda osoba w Polsce miała dochód o wysokości co najmniej 4000 zł. A jak wiadomo jak ktoś nie ma takiego celu to i w jego głowie raczej nie rodzą się pomysły w jaki sposób można by coś takiego zagwarantować... i zapewne nie wiele jest osób w polityce którzy chcieliby aby każdy obywatel miał te 4 tysiące złoty no ja bynajmniej się z takim politykiem nie spotkałem. Sam Pan Donald Tusk człowiek z ogromnym poparciem jakby nie było... powiedział kiedyś, że ludzie to dla niego pionki do zarabiani pieniędzy. Generalnie stronie od głosowań... ale tak szczerze mówiąc to na pewno nie głosowałbym na osobę, która np nie dostrzega we mnie człowieka oraz potrzeb, które bez względu na to czy pracuje czy jestem bezrobotny są takie same... no cóż takie potrzeby i spojrzenia na naturę człowieka to raczej może mieć tylko Bóg i zapewne taki sposób postrzegania tego samego zjawiska sprawia, ze zakres jego możliwości jest o wiele większy niżeli przeciętnego polityka, czy też człowieka, który raczej przywykł do tego, że o wiele łatwiej jest mu dostrzegać własne potrzeby niżeli te drugiego człowieka... mając czasami w głowie szczytne myśli typu kochaj bliźniego jak siebie samego... nie czując jednak przy tym głębszych motywów ani pomysłów na to aby wcielić to w życie, tym bardziej jeżeli sami sobie mamy zapewniony już swego rodzaju komfort.

Cóż chyba łatwiej jest dostrzec to, że szklanka jest do połowy pusta i krytykować pomysły jakie rodzą się w głowach innych. Jak złodziej chce coś ukraść to całkiem prawdopodobne jest to, że zanim to zrobi to musi najpierw o tym POMYŚLEĆ a z racji, że jest to zjawisko bardziej powszechne i bardziej znane niżeli wygrana w lotto to w głowie odrazu kreują się pewne rozwiązania jak by się za to zabrać. A to co decyduje o tym, że coś jest mniej bądź bardziej prawdopodobne jest nasze rozeznanie w rzeczywistości to co było dane nam zobaczyć na własne oczy coś co było dane nam doświadczyć. Gdyby jednak tak spojrzeć na to, że umysł jest tworem Boga, który może wszystko to pomysł to po prostu pomysł, stąd też dla umysłu pomysł ukradnięcia zapalniczki jest równie prawdopodobny co pomysł wygrania kupy kasy w totalizatorze sportowym. A to, że pewne pomysły wydają się być kwestią bujania w obłokąch jest prawdopodobnie wynikiem tego, że człowiek w gąszczu codziennych spraw odzwyczaił się od myślenia, które sprawia, że wszystko staje się możliwe. A próby odzwyczajenie człowieka od obranego toku myślenia nie należą do najprostszych zadań i pomimo to, że tak wiele osób ma przeczucie, że może wygrać, że są w nim takie możliwości bardzo często są odrzucane bo ludzie mają skłonność ku temu aby jednoczyć się w beznadziejnej sytuacji i przy puszcze piwa wylewać swoje troski... często nie widząc, że wszystkie niezbędne instrumenty do tego aby zmienić coś w swoim życiu mają w sobie. Niektórzy nawet nie chcą tego widzieć bo przywykli do tego co widzą, co doświadczają i nawet nie zdają sobie sprawy z tego, ze mogą mieć na to większy wpływ.

Wygrana w lotto przypomina mi nieco napad na bank... jakby nie było nic nie stoi na przeszkodzie aby przechodząc obok banku bez większego planu wejść do środka i poprosić kasjerkę o wszystkie pieniądze. Nię będę może analizował przygotowania takiego skoku bo nigdy w ten sposób nie myślałem, choć nie ukrywam, że miałem taki okres w swoim życiu, w którym uznałem, że może lepiej by było jakby życiem ludzie nie rządziły przepisy i stereotypy lecz urok chwili i sumienie.



Niebawem zajmę się typowaniem, ale nawet na typowanie chcę mieć jakiś plan, który chciałym zdugować na większej ilości szczebli niżeli np podanie po prostu jednego kompletu liczb... myślę raczej o tym aby z początku nie obstawiać... myślę, że warto by było np przygotować 20 różnych zestawów liczb, z których na przykład do kolejnego etapu przechodziły by np zestawienia w których było by najmniej trafień, aż do ścisłego finału w którym np zostaną tylko dwa komplety z czego wybiorę ten, który będzie miał najmniej trafień i zdecyduję się go wysłać. Jest to oczywiście tylko jeden mój pomysł na to... nie pierwszy i nie ostatni i na tą chwilę nie wiem czy skorzystam akurat z niego... bo może na innym pomyśle uda mi się zbudować inne bardziej trafiające do mnie rozwiązania, które mój umysł uzna za bardziej zabawne bądź też prawdopodobne... a przecież miło było by usłyszeć, że ktoś poza mną dostrzega w tym szkalnkę do połowy pełną i podzieli się ze mną pomysłem, które np po przeczytaniu mojego pomysłu zrodził mu się w głowie... który z kolei może mnie zainspirować do kolejnego... który z kolei może zainspirować kolejną osobę, która podzieli się spoimi spostrzeżeniami i przemyslaniami. A być może gdy baza pomysłów na to będzie już dosyć bogata i szeroka to z wszystkich tych pomysłów uda się stworzyć "kapitana Planetę". Bardzo ważne jest zaangażowanie i nawet najbardziej absurdalny pomysł może okazać się przełomowym odkryciem. Taki palowanie powinno oczywiście być swego rodzaju frajdą i zabawą.
2014-02-01 (16:17)

status eszteban
Data rejestracji: 2013-11-07
Ilość postów: 267

13985
wpis nr 750 983
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Szymonie wszechmogący ....... i na wieki wieków...amen...



59,76,14,16,18,28,31,37,2,21,9,10,11,15,29,34,43,49,50,63,



64,67,69,71,78,79,48,52,24,32,18,28,1,3, 29,34,36,43,49,50,



26,30,32,54,56,57,58,59,63,70,75,4,6,13,76,77,1,34,40,50,



2,5,23,36,42,46,60,68,78,10,12,15,21,22,27,37,38,47,49,52,55,

Wybieraj graj i wygrywaj Szymonie

Pozdrawiam
2014-02-01 (18:43)

status szymon wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 751 088
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dzięki eszteban za pomoc.... tak szczerzę to nawet myślałem o tym aby poprosić zainteresowanych tematem użytkowników i podanie gotowych zestawów liczb... podzieliłem je na zestawy 10 liczbowe... 8 z kolei zestaw, który podałeś ma 12 liczb ale niech tak zostanie



59,76,14,16,18,28,31,37,2,21 to jest 10

9,10,11,15,29,34,43,49,50,63, tu jest 10



64,67,69,71,78,79,48,52,24,32 tu jest 10

,18,28,1,3, 29,34,36,43,49,50, tu jest 10



26,30,32,54,56,57,58,59,63,70 tu jest 10

,75,4,6,13,76,77,1,34,40,50, tu jest 10



2,5,23,36,42,46,60,68,78,10 tu jest 10

12,15,21,22,27,37,38,47,49,52,55 a tu jest 12.... mam tak zatrzymać czy może wolałbyś wyeliminować z niego 2 liczby?



Teraz poczekam jeszcze, pomyślę nad tymi zestawami, którymi się podzieliłeś ale narazie jeszcze nie będę obstawiał ani konfrontował ich z najbliższymi losowaniami... może ktoś jeszcze chce się podzielić swoimi ulubionymi zestawami liczb? Gdy uznam, że będzie ich wystarczająco wiele... to zastanowię się jaką metodę obrać, którą zostanie wyłoniony zestaw, który zdecyduje się obstawić
2014-02-01 (18:58)

status szymon wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 751 096
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mała poprawka w 8 zestawie jest jednak 11 liczb a nie 12 tak jak się początkowo doliczyłem
2014-02-01 (19:25)

status szymon wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 751 117
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Napisała dziś do mnie pewna kobieta:



"nie mam siły czytać tego wpisu , jest szansa, żeby mi to streścić, bo zachęcająco się zaczyna..."



odpisałem jej:

wrzuciłem to na wrzutę w mp3 jak tylko udostepnią to prześle linka... a tak po krótce to zwykle mamy różne pomysły na temat spraw do, których przywykliśmy... mamy zdolność do oceniania co jest możliwe a co nie... to ocenianie sprawia, że często myśli, które są odpowiedzialne za nasze działania sprawiają, że przywykliśmy do tego co tak powszechnie znane... jedne myśli oceniamy za mniej bądź bardziej realne. Realne to te, których następstwa widzimy każdego dnia... nierealne to z kolei te, które też są... aczkolwiek często je ignorujemy nie wierząc za bardzo w to, że wszystko jest możliwe... wpis, który jest na tyle długi, że nie za bardzo chce się go czytać jest próbą nadania sił wiarygodności i podstaw aby zostały uznane za logiczne i równie możliwe co te powszechnie znane... jest próbą zaszczepienia przekonań, które są wstanie uczynić je równie skutecznymi jak np te, które decydują o tym, że chodzimy do sklepu... w tym konkretnym przypadku sprawa dotyczy pomysłów... które być może wypowiedziane bądź też napisane posłużą do przyciągnięcia numerów gwarantujących wygraną w grach liczbowych... stając się tym samym podstawą do rozpatrywania innych na pozór absurdalnych pomysłów, które również można by tą metodą realizować





http://w13.wrzuta.pl/audio/3ejjh30b2x6/wirbylzajety
2014-02-01 (19:35)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21440

1386
wpis nr 751 127
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ktoś powiedział,nie pamiętam kto ,gdzie

że "praca to jest to coś co robisz,chcąc robić.. cos innego."

Ja Ci życzę ,byś znalazł takie zajęcie ,które da Ci satysfakcję ,i nie bedziesz szukał .......

Pieniądze i władza ......szczęścia Ci nie dadzą .

Prędzej bedziesz jak sądze szcześliwym biedakiem.

Na tym świecie nie ma już wielu z tych,którzy kupili by szpital,w którym zmarli...

Innymi słowy...



„Bądź zdrów! – a tak się żegnają nie wrogi Lecz dwa na słońcach swych przeciwnych – Bogi.”



2014-02-01 (23:18)

status szymon wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 751 282
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

777ch



"praca to jest to coś co robisz,chcąc robić.. cos innego."



jak na przykład teraz... zamiast ratować świat przed zagładą.... mógłbym obmacywać jakąś fajną laskę



"Pieniądze i władza ......szczęścia Ci nie dadzą"



jesteś pewien, że będę bardziej szczęśliwy gdy nie będę miał za co kupić sobie coś do jedzenia i zacznę grzebać po śmietnikach w poszukiwaniu zdechłego szczura, niżeli w sytuacji, w której będę mógł sobie zamówić sobie i mojej dziewczynie zestaw longer menu w kfc?



"Prędzej bedziesz jak sądze szcześliwym biedakiem.

Na tym świecie nie ma już wielu z tych,którzy kupili by szpital,w którym zmarli...

Innymi słowy... "



kiedyś czytałem taki artykuł na internecie odnośnie tego co zrobić aby wytrysk się opóźniał... no i generalnie były różne metody... a jak wiadomo facetom sex to kojarzy się z przyjemnością, tak więc też ktoś tam wymyślił, że jego zdaniem penetrując kobietę najdłużej dochodzi myśląc w czasie stosunku o martwych szczeniaczkach.... Wam też się to wydaje takie szalenie romantyczne?

Zmierzam do tego, że mam motywację do tego aby grać w tego multi multi... ponieważ mam już nieco po dziurki w nosie samotnych scen łóżkowych, udowadniania jaki to jestem niezależny i samowystarczalny...

Bardzo dużo swojego czasu i wysiłku zainwestowałem w to aby poprzez anatomię własnych zachowań sprawić aby po prostu pewne zjawiska stawały się możliwe w chwili gdy z całą pewnością zaczynam wprowadzać klimat, dzięki któremu zaczynam przekonywać do tego, że aby wszystko stawało się możliwe... to oczywiście musi być to od czegoś zależne.... a największe pole do popisu w tej dziedzinie stwarza obszar mózgu i goszczących w nim myśli. A to, że to myśli wpływają na świat to oczywiście też pomysł, który został już zweryfikowany przez wielu badaczy i naukowców

2014-02-01 (23:51)

status jac11
Data rejestracji: 2011-06-23
Ilość postów: 8004

13094
wpis nr 751 292
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z 56 liczb ktore wybealem wylosowali 16 wygralem 2 zl 4/9 i 4 oboki
2014-02-02 (13:00)

status Jan222
Data rejestracji: 2009-12-20
Ilość postów: 1132

12313
wpis nr 751 465
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



"Pieniądze i władza---szczęścia ci nie dadzą, może jeszcze dodasz--praca uszlachetnia" Slogany te wygłaszali komuniści, którzy mieli pieniądze i władze, a do pracy się nie garnęli.

To po co silęczysz nad komputerem godzinami i szukasz jakiegoś sposobu, aby wygrać jak największe pieniądze?- może robisz to charytatywnie.

Slogany te i podobne hasła, są i były dla durni.



Pozdrawiam
2014-02-02 (13:30)

status Spoke
Data rejestracji: 2008-12-15
Ilość postów: 4663

3977
wpis nr 751 475
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://www.kominek.in/2011/07/pieniadze-daja-szczescie/
2014-02-02 (13:46)

status krzysiek027
Data rejestracji: 2010-01-15
Ilość postów: 169

12349
wpis nr 751 489
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam, jestem chętny na współprace - a w sumie na przedstawienie mojego pomysłu... proszę o kontakt e-mail z racji czasami braku czasu a czasami utrudnionego dostępu do pc. Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina