Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Czat na poważnie

2013-11-27 (17:30)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 719 720
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Zamierzam wprowadzić 1, może 2 razy w tygodniu... a może nawet z czasem codziennie, merytoryczne, godzinne spotkania na czacie (na stronie głównej multipasko.pl)

W takiej godzinie będę od początku do końca obecny i mocno śledzący Wasze wpisy, pytania, dyskusje.



W takiej godzinie zakaz będzie jakichkolwiek pogaduszek na luzie, natomiast będę odpowiadał na merytoryczne pytania + będziemy wspólnie dyskutować na jakieś tematy lotto.



Co o tym sądzicie?



Pozdrawiam !
2013-11-27 (18:19)

status ***player***
Data rejestracji: 2011-06-11
Ilość postów: 5074

13078
wpis nr 719 743
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko

W życiu nie mam od zawsze nikogo z kim mógł bym porozmawiać na jakiś temat multi lub mini, jakieś spostrzeżenie, wybrana rzecz którą chcę pokazać. Jak już chce coś napisać to nie wiem jak czasem ciężko coś powiedzieć, wytłumaczyć a co dopiero z klawiatury pokazać innym o co chodzi gdzie 90% -userów. Prawdziwi pasjonaci lotto, multi, oraz gracze dawno zeszli już do podziemia, dla nich forum/czat to surowe środowisko w którym mogą się spotkać jedynie z falą krytyki, większość tematów na tym forum budzi się do życia po to żeby umrzeć, brak tu świeżości która by była paliwem dla nowych tematów, tych dobrych których tu jest mało.

Czy dobrym pomysłem jest godzina na głównym dla rozmów o ,,grach,, myślę że tak bo temu służy ta strona.

Zawsze takim chaosem pisze ale sklecam zdania tak jak bym mówił, tak już mam. Pozdrawiam.
2013-11-27 (20:04)

status LottoTest
Data rejestracji: 2010-11-12
Ilość postów: 721

12730
wpis nr 719 789
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Pasko,



Czat czatem, a Forum to forum,

kol. @player wsadził trochę do jednego worka.

Nie mniej, i tu i tam, porządki się przydają, czasami.



Merytorycznie na czacie?

Spróbować można, szczególnie, że nie proponujesz za wiele,

tę godzinę, niektórzy pochwalę, inni jakoś przeboleją.



No, a forum?

Gdzie jest czas na wypowiedzi, po przemyśleniu, merytorycznie.

Ciekawe po co tam tyle niemerytorycznych wątków i wypowiedzi?

Myślę, że wielu, prawdziwych fanów, jest w podziemiu, bo nie chcą łazić po śmietniku, a czatu w ogóle nie śledzą, nie włączają strony głównej



No może teraz, dopiero, jak przyjdzie godzina Pasko?



Powodzenia

Pozdrowienia

2013-11-27 (21:46)

status jandzia
Data rejestracji: 2011-04-30
Ilość postów: 2903

13004
wpis nr 719 843
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko jak wypali Twoj pomysł to sie okaże "w praniu".Miałeś tu juz rozmowy na zywo i umarły chyba smiercią naturalną.Większosc graczy nie zdradza swoich tajemnic jezeli juz to rozmawiają na priv-wie.Osobiscie chetnie popatrze o czym bedziecie rozmawiac, i moze skorzystam



Pleyer nie masz z kim pogadac i nie bedziesz miał ponieważ prawdziwi pasjonaci gier nigdy z podziemia nie wyszli.Pewnie czytają i foru i czat i wyciagaja wnioski dla siebie.Z Tobą sie swoimi spostrzezeniami nie podzielą.

Czesc wątkow idzie w zapomnienie i bardzo dobrze, ale sporo jest wątkow ciekawych, skor nie umierają to znaczy ze są potrzebne.



Pasko i jeszcze jedna uwaga.Stron o lotto jest w necie sporo, ale nie wiele sie na nich dzieje, same suche fakty.A Twoja stronka zyje.Masa ludzi sie udziela i sporo obserwuje.



Lotto....hehehe juz mnie rozsmieszył temat podziemia.

A z tym smietnikiem to przesadziłeś gdybym załozyła tu swój wątek czułabym sie obrazona
2013-11-27 (22:56)

status wasyl-piaski
Data rejestracji: 2012-10-01
Ilość postów: 284

13604
wpis nr 719 917
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no ba czat czatem

i co dalej

bo czuje ze ts ,,,,,,dał premie na swieta

zeby nas podniecic

rozmowami

my ts chcemy łoskubac a nie gawarit ))))
2013-11-28 (03:11)

status greg
Data rejestracji: 2004-07-14
Ilość postów: 8525

363
wpis nr 719 954
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wasyl tak masz 100% racji.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina