Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

CZY TO MOZLIWE ZEBY WYGRAC PIATKE NA ZYCZENIE ????

2005-02-09 (20:57)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 9 345
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Interesuje mnie to czy w tym rodowisku kto ( mam tu na myli osoby zwiazane ze strona MULTIPASKO) jest w stanie z calym przekonaniem wytypowac np. 5 liczb i byc pewnym tego ze zostana trafione WSZYSTKIE LICZBY . ???

Mnie taka sytuacja spotkala wczoraj (08,02,2005) . Niestety nie to ja bylem autorem tych typów lecz BATIA .

Zadzwonil do mnie na Skype i powiedzial >> zen podam Ci numery na gg<< rzeczywicie podal . Poniewaz wielokrotnie nauczony podobnymi \"pewniakam\"i od innych osób tu równiez przyjalem to z pewna doza nieufnoci ; zagralem stawka x1 i wygralem !!! Rzeczywicie wygralem !!! 5/5 . BATIA pucil te typy z wielokrotna stawka . I jest wielkorotnie \"zarobiony\" .

BATIA twierdzi ze to nie koniec bedzie podawal nadal swoje typy u multipewniaków. Teraz mu wierze. Bowiem niedawno na stronie glównej wytypowal 3/5 z tym ze to wyszlo w ukladzie 3/3. To chyba nie jest juz w kategorii przypadków -To jest umiejetnoc !!!



PONAWIAM PYTANIE CZY JEST JESZCZE TAKA OSOBA KTÓRA Z DUZA PEWNOSCIA STWIERDZI >>TE LICZBY DZISIAJ WEJDA !!! << I TO SIE SPELNI ..??..



Pozdrawiam Takich sukcesów zycze.

zen
2005-02-09 (21:01)

status pio
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 9 346
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no jest np. ja wedlug mnie dzipadna takie liczby: 14,17,20,37,42,46, lub tez 14,20,37,42,46,78,
2005-02-09 (21:10)

status stopmaniac
Data rejestracji: 2004-12-23
Ilość postów: 71

544
wpis nr 9 347
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wlanie przypomniale mi zen najmniej przyjemne dowiadczenia z multilotkiem w mym zywocie

Otóz 2 lata temu, pewnego zimowego wieczora wpadlem na genialny (w moim przekonaniu) pomysl typowania pojedynczych liczb. I faktycznie!!! Dzialalo.... do czasu. Typowalem tylko wówczas, gdy byle absolutnie przekonany. Jeli zachodzil choc cien podejrzen, ze dana liczba nie wypadnie - dawalem sobie spokój. Az w koncu co sie zalamalo. Mój sposób przestal dzialac i skrupulatnie zwrócilem Prezesowi dotychczasowe wygrane z duuuuuuza nawiazka.

Od tamtego czasu nic co dotyczy gier losowych nie jest dla mnie w 100 %-tach pewne.

Pozdrawiam!!!!
2005-02-09 (22:29)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 9 357
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\" wytypowac np. 5 liczb i byc pewnym tego ze zostana trafione WSZYSTKIE LICZBY . ??? \"



Ja osobicie chcialbym poznac osobe, która potrafi wytypowac 1 liczbe i byc pewna na 50%, ze padnie )



Obecnie szczytem jest 33%



Pozdrawiam

2005-02-09 (23:37)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 9 361
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tutaj chodzi jednak o co wyjatkowego . To nie byl efekt stalych kontaktów moich i BATII w sensie takim ze podsylal mi on codziennie albo doc czesto typy . Takie co (jednorazowo podeslal mi typy) mialo miesce moze pól roku temu.

Tu chodzi o to ze mielimy kontakty bardziej natury towarzyskiej niz merytorycznej i samorzutnie ( z dobrej woli ) nawet sie tego nie spodiziewalem wyszedl z taka inicjatywa . Czyli mial duza doze pewnoci Tym bardziej ze sam zaryzykowal na te gre wielokrotna stawke.

Po prostu wiedzial ze teraz MUSI wygrac.

Teraz sobie przypomnialem tutaj niedawno tez chyba bylo co podobnego

15 liczb Jaszego rozpisane na 3 zaklady .

No to mamy dwóch pracujacych na pograniczu pewnoci Batia, Jasze, i.....?

Pozdrawiam
2005-02-10 (00:44)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 9 367
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hehe



Ja mówie o redniej, zeby nie bylo, ze po moich dowiadczeniach wychodzi na to, ze nie mozna dobrze typowac )



Mozna wytypowac piatke, która najprawdopodobniej musi wpac w najblizszych 100-200 losowaniach ... czyli na plus itd. Mozna wytypowac 100 piatek z których w danym dniu puszczajac padnie która, albo nawet 2 ...



Natomiast wytypowac jedna piatke i powiedziec \"To wlanie dzi\" jest baaaardzo trudno ... nawet jeli chodzi tylko o 1 liczbe nie jest latwo. Nigdy nie mozna byc pewnym, ze to wlanie dzi - dlatego chcialem zauwazyc, ze pytanie bylo troche dziwne.. bo chyba nie liczyle, ze kto napisze \"Ja tak potrafie !\"



Pozdrowiam ... w tym momencie szczególnie zena, którego dawno nie slyszalem.. a tu prosze

2005-02-10 (10:01)

status mosek
Data rejestracji: 2004-08-24
Ilość postów: 16

394
wpis nr 9 373
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mnie sie wydaje ze to jest mozliwe, gram od niedawna, tzn ok pól roku w multi i czasami mam takie przeblyski, ze co mi mówi ze takie i takie liczby wpadna, na wczoraj mialem tez dobrze wytypowane liczby, czulem ze wpadna ale jestem zbyt ostrozny, poniewaz nieraz sie przejechalem na tym, wiec zagralem na trójki ze stawka x2, wpadlo mi 52 zlote. Nie zawsze to dziala, jezeli juz co mi mówi ze to dzi moge co wygrac to zawsze w tym momencie odzywa sie mój rozsadek i albo wygram niewielka sumke, albo jest wtopa bo braknie mi jakiej liczby. Ogólnie rzecz ujmujac to mozna wytypowac taka piatke, z tym ze no trzeba miec bardzo dobra intuicje. Ja typuje liczby z grafu i tam ewidentnie widac niektóre takie sytuacje, majace czeste powtórki w przyszloci, mam tu na myli uklady graficzne liczb, odstepy i powtórki danych liczb. Laczac tych kilka metod obserwacji liczb mozna uszczelic taka piatke, ale to sie zdarza raz na jaki czas.
2005-02-10 (10:46)

status Krzysiek/
Data rejestracji: 2005-02-10
Ilość postów: 2

659
wpis nr 9 378
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Zen kiedy typowalem na stonce Bati do czasu gdy nie wyjechal za chlebem;

Z Twego wpisu wnioskuje ze reaktywowala sie ; lecz stary adres strony jest nie aktualny wiec mam do Ciebie probe czy mógl by mi podac na gg 3858685 nowy adres.

2005-02-10 (11:18)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 9 381
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy ten Batia jest jasnowidzem? Pytam serio, bo nie dowierzam.
2005-02-10 (13:27)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 9 385
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Krzysiek, znajdziesz sam w google(ja juz znalazlam) podajac w przegladarce jego imie(Batia)
2005-02-10 (14:21)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 9 389
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

PASKO nie znam bardziej sprzedajnego , namolnego, chytrego, niezyczliwego, zachlannego czlowieka niz zen. Gdy wyrzucaja go drzwiami wejdzie oknem wentylacja albo przez dziurke od klucza. Ci co go poznali moga co na ten temat powiedziec .

Teraz rednia statystyczna : jeli w moim typowaniu na 5 moich typów wchodzi \"0\" ( zero) to trzeba przyjac ze sa tacy co dobrze wytypuja 5 na 5

Mozliwe ze Batia jest na fali - czyli ze jego sposób typowania najlepiej odpowiada obecnej tendencji . J



SYLWIO jeli nie wierzysz to moze wejdL na strone Batii i kliknij w link MOJE TROFEA na Stronie Glównej u multipewniaków.



Dla mnie to byl szok: przyznam powoli chcialem sie z multi ewakuowac i tu niespodziewanie taka informacja . >> zen zagraj tak<< Dla wietego spokoju z wielka niewiara pucllem x 1 > podczas gdy on x 10.



Teraz zastanawiam sie nad plynnocia granicy pewnoci w typy i ryzykanctwa .

Druga rzecza nad jaka myle to czy nie popelniamy wszyscy bledu ze naszymi oczekiwaniami domagamy sie codziennych typów od ludzi typujacych . Moze gdyby osoby typujace nie dzialaly pod presja codziennych typów lecz zgodnie ze swoim zegarem metody i biologii wychodzilo by to znacznie lepiej . Wówczas i wartoc typów byla by znacznie wieksza .

Pod rozwage Wszystkim.



Jeszcze tylko pytanie do Admina : Jaka masz zasade jeli trafisz na uciazliwego (zena ) od razu ban ;( ? Czy przedtem 100 000 chinskich ostrzezen ?....

POZDRAWIAM
2005-02-10 (15:59)

status Robins
Data rejestracji: 2004-12-15
Ilość postów: 66

537
wpis nr 9 392
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zen jezeli mozesz to podaj adres stronki Batii.

Chcialbym zobaczyc te jego trofea.
2005-02-10 (16:52)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 9 396
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ROBINS

Narazam sie ADMINOWI dostane kopa czyli bana ale podam : http://www.multipewniak.prv.pl/

Na niebieskiej planszy strony glównej centralnie czerwona czcionka masz link zatytulowany MOJE TROFEA Dodam tylko ze w menu (linkach) po lewej na teju samej wysokoci masz NASZE TROFEA Tam byly jakie skany BRAZOWEGO . Gdyby chcial zobaczyc jak typuja multimaniacy to wejdL na forum . Zobaczysz osiagniecia KRÓLOWEJ WSZYSTKICH TYPERÓW - JANE no i w niektórych miejscach wpisy wlokacego sie w ogonie zena z reguly na ostatniej pozycji

Pozdrawiam
2005-02-10 (17:32)

status Robins
Data rejestracji: 2004-12-15
Ilość postów: 66

537
wpis nr 9 399
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki
2005-02-10 (19:52)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 9 404
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam zen.

Pisalem kiedy w Ksiedze do Kenaja.

Otóz wynilo mi sie kiedy w sobote tylko 5 liczb w D.l

Tylko 5 liczb szóstej nie bylo.

Opowiedzialem o tym,kto zanotowal je na brzegu gazety,w niedziele odbylo sie losowanie DL/wówczas byly w niedziele/

a w poniedzialek w nowej gazetce byly wyniki.

Na szczecie lezala jeszcze na swoim miejscu ta gazeta z soboty.

Porównano i....wszystkie 5 wylosowano plu jaka tam szósta juz nie ze snu.

Co Ty na to.

Nikt nie wyslal a ja do dzis nadal nie wierze w sny.

Pozdrawiam.
2005-02-10 (21:34)

status steensh
Data rejestracji: 2004-09-22
Ilość postów: 11

422
wpis nr 9 405
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



czytajac wpis Jasze przypomniala mi sie pewna audycja, ktora slyszalem niedawno w radio.

Wypowiadal sie w niej znawca parapsychologii, ktory przedstawil 2 historie.

1. Bodajze w XV w. na pewna wioske spadl deszcz meteorytow. Zgloszono to tam gdzie trzeba, ale oczywiscie owczesni naukowcy wysmiali cala sprawe mowiac, ze to niemozliwe, aby z nieba spadaly kamienie.

2. Jakiemus facetowi (chyba w Stanach) przysnilo sie w przeddzien tragedii na Sri Lance cale to zdarzenie z falami tsunami itd.



Wniosek pana z radia? Tak jak kiedys smiano sie i nie badano zjawiska spadajacych kamieni, tak teraz wiekszosc ludzi smieje sie, ze komus przysnilo sie cos, co zdarzylo sie w przyszlosci. Pan z radia z calym przekonaniem powiedzial, ze w przyszlosci bedzie to zjawisko opisane fizycznie!



:-)

2005-02-10 (22:41)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 9 411
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pisalem szczera prawde,nawet wyliczalem kiedy szanse 5/5 z 49 liczb przy losowaniu/wynieniu/ 5-u liczb.

Ale w sny nadal nie wierze choc kiedy snila mi sie smierc kogo z rodziny i obudzil mnie dzwonek do drzwi z taka wiadomocia.

Telepatia przez sen ???

Bylo to tego samego dnia.

Kiedy wynilem ciaze pewnej osoby i TEGO SAMEGO DNIA zwierzyla mi sie ta osoba ze jest w ciazy.

Nie,nie ,to nie ze mna hi,hi.

Bylem dla tej osoby po prostu ostoja.

I jeszcze jedno,czekalem kiedy na przekaz dewiz z zagranicy,wiedzialem ze to potrwa wiec nie mylalem o tym.

Przynil mi sie przekaz ,pojechalem do banku /tego samego dnia/ i...wlanie nadszedl hi,hi.

Szkoda ze juz nie nie o Multi.

O Duzym Lotku mialem moze ze trzy cztery sny ,jeden juz wiecie a z tych innych trafilem 3/6.

Przyjemnych snów !!!
2005-02-10 (23:06)

status aleksandra
Data rejestracji: 2004-03-16
Ilość postów: 104

202
wpis nr 9 414
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze pamietaj dzis o ile jeszcze nie pisz albo jutro mysl duzo o wygranej w multilotka napewno ci sie przysnia liczby. Kiedys tez mi sie przynila liczba 50 .Po prostu snilo mi sie losowanie i widzialam jak kulka z liczba 50 wpada do bebna , na drugi dzien skreslilam ta liczbe i okazalo sie ze rzeczywicie byla liczba 5 0

Kiedys snilo mi sie ze mojemu synowi skradli portfel. Opowiedzialam sen mezowi.Nie wiem czy to taki przypadek Przyjezdza moj syn do domu i opowiada , ze skradli mu portfel.
2005-02-10 (23:17)

status halabarda
Data rejestracji: 2003-09-16
Ilość postów: 218

32
wpis nr 9 416
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jestem pewien, ze wytypowanie piatki jest ultra trudne i prawie niepowtarzalne. Ale kiedy zastanawialem sie nad typowaniem, najlepiej parek, z mniejszych zbiorów.

Bierzemy 5 szesnastek 1-16,...,65-80, lub 4 dwudziestki 1-39,...,40-78 i 5 lub 4 osoby typuja. Kazdy swój przedzial. Majac mniejsza iloc liczb latwiej je \'oswoic\' . Jak czujemy, ze dzisiaj nie wyjda, to piszemy zero i ok.

Propozycja jest calkiem serio, tylko potrzebna jest grupa podstawowa, a jeli bylo by wiecej chetnych, to mozna uruchomic systemy skrócone.

I wtedy tylko marzyc, zeby wszyscy mieli szczeliwy dzien jednego dnia.
2005-02-10 (23:33)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 417
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja, niemialo, moze na próbe, chetnie bym... - dotyczy wpisu Halabardy.



A co do snów...

Ten sen pamietam doskonale

Bardzo dawno temu, nie mialam jeszcze 16 lat, tez wynilam tragiczna mierc kogo z mojej rodziny. Nie moglam nawet o tym mylec, bo ta osoba byla mlodsza ode mnie o 5 lat i zdrowa. Sen byl bardzo realistyczny.

Po pól roku sprawdzil sie ze szczególami, z tym ze w scenerii letniej, a sen byl w zimowej.

Pamietam ten sen do dzisiaj i nigdy go nie zapomne.

Jednak chyba telepatia.



Na marginesie - moja mierc tez mi sie wynila wiele lat temu. Nie chcialabym aby ten sen sie sprawdzil.



Ale temat przed pólnoca...
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina