Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

EmpowerNetwork - pisz bloga, sprzedawaj i zarabiaj ;)

2013-06-25 (12:58)

status hapotam
Data rejestracji: 2013-03-09
Ilość postów: 35

13763
wpis nr 653 796
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

[align=center]Witam wszystkich zainteresowanych!



Trudno jest zacząć, szczególnie, że w Internecie jest mnóstwo rewelacyjnych sposobów na to, aby szybko i za darmo dorobić się milionów – ale złudnych milionów, których nigdy nie zobaczysz! Jedyna osoba, która może na tym zarabiać, to właściciel serwisu, który prawdopodobnie pobiera spore prowizje od Twoich wpłat. Dlaczego? Po prostu szuka zdesperowanych osób, które straciły pracę i potrzebują pieniędzy!

W innych firmach, aby zacząć sprzedaż, musisz wykupić pakiety kosmetyków, super zdrowotnych herbatek, aby mieć czym handlować, w firmie Avon musisz stale coś sprzedawać, aby mieć dobrą prowizję od sprzedaży, a konkurencja jest ogromna – bo kto nie zna kogoś, kto jest konsultantką/konstultantem Avonu ?



Opowiem Wam o mojej realnej drodze do powodzenia – prawdziwej firmie, która jest wypłacalna, ale też nie daje pieniędzy za nic…



Nie żyj w złudzeniach, nikt nie da Ci pracy, w której jedynym zajęciem jest oglądanie śmiesznych filmików na Youtube!



Musisz coś z siebie dać, jeżeli nie jesteś na to gotowy, to nadal czytaj e-maile płatne po 0,01zł za kliknięcie!



Nazywam się Paweł Kozak i mam 26 lat, mieszkam w Krakowie. O takim marketingu internetowym MLM nigdy nie słyszałem, opowiedział mi o nim zupełnie przypadkiem mój dobry znajomy z Katowic, który odwoził mnie po weekendzie do Krakowa. Zaczęło się od tego, że wspomniałem o tym, iż chciałbym założyć stronę z minigrami, na której inni gracze mogliby ze sobą rywalizować o małe stawki pieniężne, a prowizja trafiałaby na moje konto. I wtedy on mówi: - Hmm, a może zainteresuje Cię prowadzenie bloga i zarabianie na tym? Trochę ze znajomym w tym siedzimy, on w sumie bardziej, i po 3 tygodniach reklamowania się mamy 900$ na koncie.

Pomimo że mam pracę w pełnym etacie, to 1900zł brutto nie jest kasą, która pozwala mi na swobodne życie, szczególnie, że sam czynsz w Krakowie wraz z mediami to kwota około 650zł, a gdzie komórka, TV, Internet, jakieś raty, które płacę za Xbox, itp.



To był właśnie początek, zainteresowałem się tym….





EmpowerNetwork – bo o tym mowa – jest unikalnym systemem blogowania, który pozwoli Ci zarobić miesięcznie kwoty, które są jedynie zależne od Twojego zaangażowania. Oczywiście, nie będą to początkowo tysiące dolarów!

Jednego musisz być pewien – że stać Cię na wyłożenie około 140 zł na start (pieniądze mogą Ci się zwrócić jeszcze tego samego dnia, więc nie zrażaj się, ja też poniosłem ten koszt).

Gdzie w innym biznesie polegającym na sprzedaży Twój wkład zwraca się po sprzedaży dwóch produktów? Nigdzie! A tutaj Ci się to uda, bez problemu, dzięki systemowi działania tej firmy.







Pamiętaj, że w każdym momencie swojej działalności możesz zrezygnować ze współpracy, którą nawiązujesz bez podpisywania żadnych umów czy certyfikatów, które w późniejszym czasie mogą Cię obciążać na spore sumy. W EmpowerNetwork wszystko jest klarowne.

Wszystko początkowo może Ci się wydać trochę skomplikowane, dlatego wyjaśnię Ci jako polski przedstawiciel firmy, jak to działa na prostym przykładzie, a potem przejdziemy do meritum.



Załóżmy, że zrobiłeś swoim aparatem cyfrowym bardzo dobre zdjęcie i postanawiasz innym ludziom sprzedawać jego kopie na Twoich warunkach (które zostaną opisane w przykładzie), dając im pełne prawo do tego zdjęcia, ale równocześnie nie odbierając ich sobie. Każdy może na takich samych warunkach, jak i Ty, czerpać korzyści materialne z tego produktu (zdjęcia). Twój początkowy wkład to 25zł na aparat. W tym momencie jesteś na minusie 25 zł.

Jako pierwsza osoba w piramidzie sprzedaży odsprzedajesz kopię zdjęcia po namowie Lisie za kwotę 25zł. W tym momencie do Twojej kieszeni trafia 25zł za „wynajęcie” zdjęcia Lisie. Lisa jest również zobligowana do tego, że pieniądze z jej co drugiej sprzedaży trafią do Ciebie.

Lisa nie chce pozostać z 25 złotymi mniej w kieszeni i próbuje odsprzedać swoją kopię kolejnej osobie. Udaje jej się sprzedać zdjęcie poprzez ogłoszenie internetowe na popularnym portalu z darmowymi ogłoszeniami. Ona zarabia 25zł. I będzie czerpać korzyści teraz z każdej co drugiej sprzedaży zdjęcia kupionego od Ciebie, czyli ze sprzedaży numer 2, 4, 6, a później z co piątej sprzedaży. Ty natomiast otrzymasz 25zł z jej pierwszej, trzeciej i piątej sprzedaży.



PAMIĘTAJ, ŻE PIENIĄDZE OTRZYMUJESZ CO MIESIĄC – NIE JEDNORAZOWO OD SPRZEDAŻY!

To tylko nieliczne możliwości twojego zarobku, najlepiej spójrz na zdjęcie poniżej:









Nasz marketing internetowy, oczywiście, nie opiera się na sprzedaży zdjęcia, które musisz zrobić.

Co sprzedajesz? Sprzedajesz popularny serwis umożliwiający blogowanie (po prostu sprzedajesz bloga takiego jakiego widzisz teraz) za kwotę 25$, czyli w przeliczeniu około 80zł (a jeżeli chcesz na tym zarabiać, musisz opłacać miesięcznie kwotą 19,95$ abonament – swój link polecający, który pozwoli Ci zarabiać i wypłacać pieniądze; tak samo musi postąpić osoba, którą Ty namówisz na ten biznes, jeżeli też chce zarabiać, a nie tylko prowadzić bloga; natomiast Twoje zarobki to kwota opłaconego bloga, czyli 25$ za osobę jest dla Ciebie co miesiąc). Jest to naprawdę niska kwota, na którą stać nawet studenta w Polsce i to oni są moimi najliczniejszymi klientami.







PANEL BLOGOWANIA – system „wordpress” – dokładnie jak na blog.pl







Zacznijmy od tego, co masz robić i jak zacząć zarabiać.



1. Rejestrujesz się poprzez system z mojego bloga, którego jestem właścicielem i który pozwala mi zarabiać na sprzedaży blogów, który oferuję Tobie.

2. Opłacasz zakup swojego bloga w kwocie 25$ miesięcznie + link referencyjny. Co miesiąc otrzymasz 25$ od osoby, którą polecisz, dokładnie w dniu każdego miesiąca, w którym dana osoba opłaci swój abonament bloggerski (niekoniecznie link referencyjny – dla kogoś może to być jedynie płatny blog w kwocie 25$ miesięcznie, Tobie nie musi koniecznie zależeć na tym, aby ona sprzedawała produkt dalej, ale, oczywiście, masz wtedy z tego większe korzyści – bo jeżeli spojrzysz na zdjęcie numer jeden, zobaczysz, że opłaca się również Tobie, kiedy ktoś poleci kogoś dalej).

3. Prowadzisz bloga lub go nie prowadzisz (bo możesz jedynie podsyłać ludziom link wprost do rejestracji), który może być na temat tego, co tylko Ciebie interesuje, który może np. promować zakup podobnego bloga – bo Twoja sprzedaż to kolejne 25$ miesięcznie.





JEDNO JEST PEWNE, WYSTARCZĄ DWIE OSOBY I JUŻ ZACZYNASZ ZARABIAĆ, TO MOGĄ BYĆ TWOI ZNAJOMI, A POMYŚL, CO BĘDZIE, JEŻELI ZACZNIESZ POŚWIĘCAĆ GODZINĘ DZIENNIE W SUMIE NA JEDEN POST NA BLOGU I REKLAMĘ W INTERNECIE!





Zapytasz, czy da się zarabiać na sprzedaży blogów, skoro jest ich w sieci miliony?



Ano da się! Nasze blogi posiadają bardzo dobry system pozycjonowania w wyszukiwarkach Google. Twój wpis, jeżeli tylko będzie o popularnej treści i chętnie wyszukiwany w Google, znajdzie się na pierwszej stronie w rankingu Google. A co za tym idzie, Twój blog odwiedzi jeszcze więcej osób, a to niesie ze sobą jeszcze większą sprzedaż produktu blogowania, potencjalny klient wejdzie na bloga, na którym istnieją już Twoje wpisy dotyczące np. zarabiania w Internecie. Oznacza to dla Ciebie bardzo wiele, bo jest to klient, który szuka informacji na ten temat, jest klientem najwyższej jakości dla Ciebie. Jeżeli nie przekona się od razu, ale zainteresujesz go swoimi wpisami, zostawi na Twoim blogu e-maila dzięki specjalnej liście, na którą może się zapisać. To od Ciebie będzie wtedy zależało, czy sprzedasz mu swój produkt!



Reasumując, jakie masz możliwości:

Płacisz 25$ miesięcznie i prowadzisz bloga, nic na tym nie zarabiając, zyskasz tylko wielu czytelników, bądź dopłacasz 19,95$ miesięcznie i poza prowadzeniem bloga zarabiasz na sprzedaży podobnych blogów zgodnie ze schematem przedstawionym na rysunku pierwszym. Jeżeli zwerbujesz dwie osoby bądź jedną, która zwerbuje swoją jedną osobę, masz już z tego 50$ miesięcznie – to całkowicie pokrywa Twój miesięczny abonament z lekkim zarobkiem dla Ciebie.



Co dostajesz za 25$ miesięcznie?

1.Otrzymujesz system blogowy – który jest niesamowicie dobrze pozycjonowany w Google, więc masz bardzo wielkie szanse na to, że ktoś, kto szuka możliwości sprzedaży i zarobku za małe pieniądze, trafi właśnie do Ciebie!

2. Link referencyjny, przez który możesz promować sprzedaż np. na swoim profilu Facebooka (po opłacie 19,95$ – bez tego jedynie będziesz właścicielem bloga, który znajdzie się bardzo szybko na pierwszych stronach pozycjonowanych Google).

3. Materiały szkoleniowe video oraz audio – dostępne zaraz po zalogowaniu.

4. Możliwe szkolenia na żywo z osobą, która zarabia tysiące dolarów miesięcznie na tym systemie.





Na bieżąco masz dostęp do strony, na której widnieje ilość osób, które zakupiły system blogowania przez Twojego bloga bądź link referencyjny – masz swój elektroniczny portfel, w którym widzisz swój zarobek i możliwość wypłaty pieniędzy bezpośrednio na swoje konto, czekiem albo na specjalną kartę kredytową, którą musisz zamówić przed chęcią przelania środków na nią, a karta zostanie przesłana Tobie pocztą (ważność karty wygasa przy chęci rezygnacji ze sprzedaży i zamknięciu konta – bez dodatkowych kosztów).



Zapytasz, czy system jest bezpieczny i nie jest to kolejne badziewie, które chce mnie oszukać i wykiwać na 25$? Wcale nie! Tutaj wszystko jest jasne i proste, sprzedający naprawdę na tym zyskują, czym jest sprzedaż dwóch blogów, każdy z nas ma znajomych, którzy przekonają się do tego, jeżeli dowiedzą się, że sam spróbowałeś!



Firma ma swoją siedzibę, a jej wiarygodność można łatwo sprawdzić:

Company Address:

Empower Network, LLC

146 Second Street North

St. Petersburg, Florida 33701

Suite 201



Masz również możliwość szkoleń przygotowujących do sprzedaży na żywo, nieważne, z której części Polski jesteś. Wystarczy, że zgłosisz się telefonicznie na takie szkolenie u mnie, a na spotkanie do Twojego miasta przyjedzie osoba szkoląca, nie pokrywasz żadnych kosztów szkolenia.



Jeżeli masz więcej pytań, nie bój się zadzwonić, skontaktować ze mną, postaram się odpowiedzieć na pytania na temat funkcjonowania systemu.

Paweł Kozak

Tel:697–720-372

krakow@empowerpolska.pl

Mój blog:

[url=http://www.empowernetwork.com/pracakrakow/]http://www.empowernetwork.com/pracakrakow/[/url]

Empower Network rejestracja:

[url=http://www.empowernetwork.com/almostasecret.php?id=pracakrakow]http://www.empowernetwork.com/almostasecret.php?id=pracakrakow[/url]



Wejdź i zarejestruj się, korzystając z mojego polecenia, które powinno pojawić się w formularzu, tylko dzięki temu masz możliwość uzyskania u mnie pomocy e-mailem, telefonicznie przez nieograniczony czas! Mnie również zależy na tym, abyś Ty był zadowolony, bo Twoje zadowolenie to maksymalnie wysoka chęć sprzedaży, z której każdy z nas będzie czerpał korzyści, dlatego po rejestracji w systemie sprzedaży mogę wysłać Ci poradnik, jak rozpocząć sprzedaż w Internecie, jakie strony odwiedzać, gdzie zostawiać ogłoszenia, aby zobaczyć reakcję ludzi.



[/align]
2013-06-25 (12:59)

status hapotam
Data rejestracji: 2013-03-09
Ilość postów: 35

13763
wpis nr 653 797
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://www.empowernetwork.com/pracakrakow/blog/26/?id=pracakrakow
2013-06-25 (18:23)

status typer28
Data rejestracji: 2010-12-11
Ilość postów: 288

12793
wpis nr 653 927
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

następny nawiedzony
2013-06-25 (18:34)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 653 928
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.Mam krótkie pytanie.Czy uzgodniłeś z naszym ADMINEM pozwolenie reklamowania innych niż gra liczbowa sposobów na zarabianie.Na pewno Admin opłaca serwer, a ty za darmochę chcesz nabijać kasę bez uzgodnienia warunków z ADMINEM.To wszystko co mam do powiedzenia do wszystkich proponujących zarobkowanie inaczej niż gra liczbowa.Uważam że i tak nasz Szanowny ADMIN wykazuje dużo tolerancji w tym temacie.Serdecznie Go pozdrawiam i myślę że na jego konto będziesz przesyłał 30% zarobionych pieniędzy.I do boju hej na buka.
2013-06-25 (18:37)

status ***player***
Data rejestracji: 2011-06-11
Ilość postów: 5074

13078
wpis nr 653 930
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Temat do usunięcia, spam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina