Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

straciłem chyba ze dwa lata na różne analizy, strategie i nic nie trafiłem :-(

2013-06-05 (22:35)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 645 650
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Także dziękuję
2013-06-05 (22:37)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 645 652
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie ma za co. Zawsze chętnie zadam trudne pytanie, które od razu rozjaśni z kim się ma do czynienia. W tym przypadku jest to osoba z wyższymi aspiracjami i z kompletnym brakiem chęci wygrywania pieniędzy.

2013-06-05 (23:01)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 645 667
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pytanie banalnie łatwe i naiwne akurat na poziomie pytającego



Pytający zaś i tak odpowiedzi nie zrozumie -bo trzeba by znać gry losowe .

A nie zna.
2013-06-05 (23:06)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 645 670
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

O wiele lepiej mieć wyższe aspiracje ( pojęcie i tak Tobie nie znane ) i brak chęci wygrywania ( oczywiście nielogiczność nielogicznego człowieka )



niż brak aspiracji żadnych .

Bo aspiracje to towar deficytowy i za żadne pieniądze nie do kupienia -nawet na dwie główne wygrane .

Brawo za brak aspiracji .



Inne planety

Inni mieszkańcy .
2013-06-05 (23:08)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 645 672
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Żadnej logicznej odpowiedzi nie było i nie będzie.

Bo nie może być.



Każdy rozsądny domyśli się, że to ściema.

I już nie potrzeba żadnych odpowiedzi.



Trudno przyznać, że do niczego się nie doszło.

To nie wstyd. No ale łatwo nie jest.
2013-06-05 (23:11)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 645 675
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zasłanianie głównej i kluczowej myśli "NIE MAM SPOSOBU NA WYGRYWANIE W LOTTO" wyższymi aspiracjami.

Wyższe aspiracje są jak najbardziej OK, ale nie są po to żeby robić z nich zasłonę.

Tak, dwie inne planety. gdyby fantazja mogła latać byłbyś już dawno na Marsie.

2013-06-06 (00:45)

status Wist
Data rejestracji: 2010-04-09
Ilość postów: 609

12468
wpis nr 645 695
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie mam pewności czy jest sens wdawać się w dyskusje prowadząca donikąd ale ponieważ wypiłem dzisiaj trochę dobrego wina czytając po raz kolejny 'Prawa' Platona. Pozwolę sobie na poczynienie kilku niezbyt oryginalnych uwag.

Za każdym razem jak na 'multipasko pojawia się sensowny watek. Po kilku rzeczowych wpisach nagle pojawia się kilka (zawsze tych samych nickow) i używając mentorskiego tonu próbują pouczać innych resztę czytających i dyskutujących, odciągając uwagę od meritum watku, Mam wrażenie ze ludzie ci nie mogą pogodzić się z myślą ze celem dyskusji jest przedstawienie swoich argumentów i pozwolenie czytelnikom na wyciągniecie własnych wniosków. Ludzie ci zwracają na siebie uwagę najprostszym możliwym sposobem poniżają innych i sprowadzają dyskusje do poziomu magla.

Szkoda mi tylko ludzi zakładających ciekawe watki, których wysiłki są zawsze obracane w niwecz

Mozę istnieje zloty Graal może nie. Ja osobiście nie widzę sensu w zdobywaniu go idąc po trupach. Droga jest zazwyczaj znacznie bardziej ciekawsza niż to co czeka na jej końcu

Pozdrawiam
2013-06-06 (16:08)

status te0dor
Data rejestracji: 2010-10-12
Ilość postów: 408

12696
wpis nr 645 899
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

NIe wiem do ktorego mariusza pisac tylu tu jest, no ale jesli chodzi o wiadomo ktorego to pisze do mariusza[1...10]



Jestes juz starym, zmanierowanym człowiekiem ... aż wstyd ... że zapomniałeś jak to jest być młodym ... bo może młodości nie było ... albo była bardziej kolorowa.

NIe dziamgol mariuszu i sie postaraj być dobrym mariuszem ... za darmo , umiesz tak ? czy Ci to sie w mlodosci zmieniło .... ?
2013-06-06 (17:33)

status Mariusz9
Data rejestracji: 2011-12-22
Ilość postów: 137

13300
wpis nr 645 919
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz2,







pora abyś przestał teoretyzować i filozofować i zaczął typować,







te teorie o ktorych piszesz pokaż jak w praktyce się sprawdzają,



podaj przynajmniej dwie dwójki które wpadną w ciągu najbliższego



losowania multilotka







tyle tori pisałeś przez lata to chybba nie powinno stanowć problemu????
2013-06-06 (18:01)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 645 924
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz9 - zapomnij



Mariusz2 nie pokaże Ci nigdzie i nigdy żadnej praktyki, tzn konkretnej wygranej, dokończonego sposobu dającego gwarancję wygranej itp.



Tak Teodor, to pan gdzieś po 50-tce, wąsaty (absolutnie nie mam nic do wąsów), zdjęcia można było znaleźć w internecie bo on interesuje się genealogią

(Ryszard Welka)



I że zmanierowany to chyba każdy o tym wie.



Wist, jasne że w niepotrzebne dyskusje nie ma sensu się wdawać.

Ale warto zawsze na początku zdemaskować "ściemniacza".

Kto go nie zna i dopiero zaczyna z tym forum jeszcze nie daj Boże mu uwierzy.

I tylko o to chodziło. Jak ktoś wciska ludziom kit to trzeba jasno o tym mówić.



Ja też tak jak i inni wierzyłem na początku w jego teorie i bardzo interesowały mnie jego pomysły, które wdrażałem w życie - kody csn, równomierny rozkład wszystkich możliwych wyników, "ostatni autobus" i inne.



Ale jak zacząłem z nim pisać na maila to pojawiło się było tyle nieścisłości że głowa mała.

Najbardziej go męczą proste pytania. Te najprostsze.

"Wygrywasz w multilotka grając piątkami?"

"Dlaczego nie stawiasz wyższych stawek skoro wygrana jest absolutnie pewna?"



Jakież było moje zdziwienie kiedy przeczytałem odpowiedź od guru :

"Ja nie gram w multilotka. Kto powiedział że ja gram? Ja tylko program pisałem na zamówienie dla kogoś"



Facet pisze całe lata na forum o multilotku, nawet stworzył niezawodny sposób na wygrywanie piątkami i ..... on nie gra w Multilotka.



Po prostu nie ma co brać tego człowieka na poważnie.

Od razu przypomina mi się inny znany tutaj guru - John Fox. Jak ktoś go zna to wie o co chodzi. Specjalista od ruletki z "niezawodną formułą"



Przynajmniej pośmiać się można trochę.
2013-06-07 (00:51)

status Wist
Data rejestracji: 2010-04-09
Ilość postów: 609

12468
wpis nr 646 149
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pozdrawiam Arkady. Zgadzam się z twoim wpisem. Jak ktoś nie ma nic do powiedzenia to zazwyczaj mówi wiem ale nie powiem'. Tak jakby wiedzy trzeba było strzec za wszelka cenę przed maluczkimi.

Ach przypomina się strażnik biblioteki z 'Imienia Róży'.

Zycie szczęścia wszystkim zmagającym się z codziennym losem jak i tym którym pytanie czym jest Los nie pozwala zasnąć w nocy.

2013-06-07 (08:31)

status Marriusz2
Data rejestracji: 2009-06-02
Ilość postów: 2244

4670
wpis nr 646 184
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja też się z Tobą Wist zgadzam .



Co kilka dni przeglądam portal i czekam aż Arkady poda tę wiedzę .

Ja nic do napisania nie mam a to co wiedziałem już napisałem w licznych postach .

Teraz chętnie poczytam co inni wiedzą .



Także pozdrawiam

2013-06-07 (12:07)

status Wist
Data rejestracji: 2010-04-09
Ilość postów: 609

12468
wpis nr 646 262
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Robi się ciekawie.

Arkady czy masz chęci i czas na założenie własnego tematu?

W którym podzielisz się z innymi użytkownikami swoja wiedza.

Kto wie? Mozę zdołasz kogoś czegoś nauczyć. Mozę ktoś nauczy czegoś nowego ciebie.

Pozdrawiam
2013-06-07 (13:15)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20464

3794
wpis nr 646 306
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Na razie Arkady bardziej mnie przekonuje.



Wist, czego Ty oczekujesz.

2013-06-08 (00:21)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 646 600
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

O jakiej wiedzy tu mowa ? Ja żadnej wiedzy nie mam na temat sposobu pewnego i regularnego wygrywania w lotto. Mówię to wprost, bez owijania w bawełnę Po co kłamać w żywe oczy i ściemniać ludzi. Żeby zrobić z siebie guru?



Za to Mariusz2 na każdym kroku, w taki lub inny sposób, daje do zrozumienia, mniej lub bardziej bezpośrednio, że taką wiedzę ma. Jak wygrywać w lotto.

I tylko o to chodzi. O nic więcej.



Mam szacunek do jego wiedzy. Bardzo dobrze, że ma wiedzę w różnych dziedzinach. Nikt tego nie potępia przecież.



W oczy kłuje tylko ta niczym nie poparta pewność siebie, wymigiwanie się od odpowiedzi na proste, oczywiste pytania. Żadnych konkretów, dowodów, scanów wygranych kuponów, np piątek. I gdzie tu wiarygodność takiej osoby..



Jak ktoś chcę poczytać i zobaczyć jaką ja mam wiedzę i jak gram/grałem to nie ma problemu.



Założyłem kiedyś temat: MOJA METODA GRY W 49's - OBSERWACJA CZASÓW OCZEKIWANIA



Link poniżej:

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=3879



Są scany kuponów gdzie wygrywałem po 70 GBP i inne kwoty, nie mam nic do ukrycia. Wyjaśniłem metodę gry łopatologicznie, udostępniłem program.



I co najważniejsze - NIGDZIE nie twierdziłem, że jest 100% sposób na stałe wygrywanie. Zaprzestałem póki co tej metody bo dobrze mi szło ale za którymś razem mogło pójść gorzej. Jestem zadowolony z tego co udało mi się wyrwać od bukmacherów i tyle.



Nie robię otoczki tajemniczości, bo w lotto nie ma żadnych tajemnic - albo wygrywasz albo nie. A jak twierdzisz, że wygrywasz i chwalisz się tym na forum, to udowodnij to w jakiś sposób - wtedy inni potraktują cie poważnie.

Bo inaczej tylko pośmiać się można - jak z Johnego Foxa, który nigdy jeszcze nie odpowiedział na pytanie : "Skoro masz niezawodną formułę na wygrywanie w ruletkę milionów, to dlaczego sprzedajesz ją za marne 100 dolarów?" Tacy guru nigdy nie odpowiedzą na proste pytania.



Mariusz2 tez nigdy nie odpowie. Zawsze będzie temat zastępczy - "no to czekam teraz na twoją wiedzę, no to teraz ty pokaż co potrafisz" itd.



Kubeł zimnej wody od razu gasi takich przemądrzałków bez jaj, co to mają patent na wygrywanie a jak chodzi o konkrety to woda w usta albo temat zastępczy.



Ale jak mówię - pośmiać się zawsze można, co nam w tym życiu zostało:)

2013-06-08 (00:35)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 646 603
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sindbad, ja nikogo nie przekonuje do tej czy innej osoby.

Tylko pisze jak jest. Owszem - pomysły on ma bardzo ciekawe i oryginalne.

Ale to tylko pomysły. Nic więcej.



Czy jak pójdę do kolektury lotto i pokaże pani na kartce mój pomysł to pani mi zapłaci 1000zł?



Najważniejsze pytanie to : Czy te pomysły przynoszą Ci dochód w postaci wygranej w lotto?



Spróbuj takie pytanie zadać guru



Zostaniesz zlinczowany. I zapytany jaką ty wiedzę posiadasz.

No powiedz czy nie mam racji ?



Gościem który gasi i demaskuje takich pseudo-guru i starych ***asów jest Tj_Gumiś.



Pamiętam jak gasił karambę, czy FreeMenGena.



Podobało mi sie to co kiedyś napisał:

================================================

"arkady202

To nie jest zawily jezyk tylko belkot pozera tuszujacy ignorancje.

Jesli na logiczne i bezposrednio zadane pytanie nie otrzymujesz logicznej i bezposredniej odpowiedzi to znaczy ze ta odpowiedz nie jest znana Twojemu interlokuterowi.

Ktos kto cos wie nie pojawialby sie na forum nie chcac podzielic sie swoja wiedza, natomiast owszem pojawia sie tutaj od czasu do czasu ktos ktory z braku innych mozliwosci wpada tu zeby podbudowac swoje ego. "

================================================



Nic dodać nic ująć.

2013-06-08 (00:46)

status Wist
Data rejestracji: 2010-04-09
Ilość postów: 609

12468
wpis nr 646 605
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zwracam honor Arkady. Watek faktycznie istnieje. Tm bardziej mi wstyd, ze parę razy czytałem ten temat.

Rozumiem ze zakańczamy dyskusje sławnym 'wiem, ze nic nie wiem'.

Pozdrawiam

2013-06-08 (00:55)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 646 607
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wist - "wiem, że nic nie wiem" - dobry przykład.

Jeśli ktoś wypowiada takie zdanie to od razu wiemy, że z pokorą podchodzi do rzeczywistości (do lotto też ) No ale to nie forum o filozofii



Pozdrawiam
2013-06-09 (22:30)

status domino
Data rejestracji: 2013-06-09
Ilość postów: 3

13865
wpis nr 647 356
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich .Ja juz gram od bardzo dawna w totka I niepowiem zebym gralza male pieniadze bo szczeze muwiac to pakuje w to kupe kasy a rezultat jes taki ze nic z tego niemam dokladnie NIC, raz na ruski wpadnom jakies ochlapy na hod doga I tyle. Fakt faktem ze gram caly czas tymi samymi licznbami niewim czy to dobrze czy zile ale powiedzmy ze obstawiam na sirode 21 losowan I na sobote tak samo, tydzien w tydzien.moja mala proziba, czy mogl by ktos podsunac jakis pomysl pokierowac lub wyciagnac mnie z tego bldnego toru bo ju mnie szlag trfia I jak tak dalej pujdzie to wyjde z sibie I stane obok.oczywisicie jestm otwarty na wszelakie propozycje I skory do podzialau uwazm ze kazdy lubi czasem cos przytulc a w zyciu niem nic zadarmo,dziekuje I pozdrawim
2013-06-09 (22:42)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2095

13559
wpis nr 647 382
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@domino



napisałeś:

"I jak tak dalej pujdzie to wyjde z sibie I stane obok."



Zostaw tego totka. Proponuję abyś to sfilmował i wrzucił na YouTube - zostaniesz milionerem



Pozdrawiam

PS

Ortografia i składanie zdań pojedynczych i złożonych to .... bez komentarza.





| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina