Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Czat dla normalnych co sadzicie te wyzwiska klutnie to normalne

2012-12-21 (19:38)

status greg
Data rejestracji: 2004-07-14
Ilość postów: 8525

363
wpis nr 585 623
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak to jest normalni ludzie a krok i draka
2012-12-21 (22:50)

status aywen46
Data rejestracji: 2012-06-06
Ilość postów: 459

13478
wpis nr 585 697
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Właśnie co chwilę zadyma, jestem codziennie na tej stronce ale nie wchodzę na chat z tego powodu. Zawsze w takiej grupie jeden lubi drugiego bardziej niż innego, i zazdrośc u takich daje o sobie znac niestety hmmmm zazdrośc raczej głupota lepiej tutaj pasuje, bo jak można by zazdrosnym na literkach ha ha ha
2012-12-24 (01:26)

status stasia12
Data rejestracji: 2012-10-25
Ilość postów: 200

13624
wpis nr 586 307
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co prawda postawiono mi tu diagnozę "chora" zilustrowano dokładnie mój problem jako ekshibicjonizm emocjonalny,problem z "modelowaniem emocji" ADHD internetowym itp. itd. spróbuję Ci nakreślić jak to wygląda z tymi kłótniami z mojego punktu "widzenia" /robal36,medea76 / Zakładam się , ze miałeś/sz swój ulubiony serial , który w jakiś sposób Cię zainteresował /np.ze względu na problematykę poruszaną , ulubionego aktora itp./ Aby film był dobry musi trzymać w napięciu , bo inaczej widz nie byłby zainteresowany - dalszymi odcinkami i nie zarabiałby na siebie /np. poprzez reklamy lecące w czasie filmu - prawda Pasko/ i tak też jest z czatem - główny nurt to lotto , następnie tematy poboczne : np. ciekawostki medialne,sympatie , antypatie dobry,zły charakter,miłość,seks no i akcja wcześniej jak się cofniesz był edi8 i kogucik19 i ich "święte wojenki" - jak towarzystwo dość niemrawo się ruszało to zjawiał się np. taki miks czy kulkomaniak aby pobudzić emocjonalnie /zwłaszcza podatne jednostki/ lub jak za ostro to był "ban" i znowu coś się działo - prawda Admin? I tym samym większe zainteresowanie portalem ewentualnych śledzików, ba nawet i chęcią uczestniczenia w tym spektaklu i nabrania ewentualnej ochoty do wysyłania kuponików . Nie wiem czy zauważyłeś ale ja np. szukając ofert na google odnośnie nieruchomości po wejściu do tego burdeliku ups portaliku w reklamach widziałam oferty mieszkań z ...... /twojego miasta/ miałam nawet czasem ochotę kliknąć ale hi hi złośliwa jestem i zarabiać na sobie nie dałam c.d.n.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina