Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Pytanie o model gry losowej (rozmowa MARIUSZ - GHOST)

2012-02-16 (17:48)

status Molek
Data rejestracji: 2005-12-12
Ilość postów: 4791

1497
wpis nr 497 625
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po wylosowaniu 6-ciu liczb, w 6 kolumnach będzie po 5 Par.

Czyli 30 ,każda po 2 razy.

Henryk
2012-02-16 (19:29)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 497 667
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Henryk, zrobiłem właśnie w Excelu zaproponowany prze Ciebie układ.

Faktycznie - zawsze będzie 6 kolumn po 5 par, czyli 30 par. Naniosłem jedno losowanie. Powstaje takie lustrzane odbicie. Zobaczę jak to będzie wyglądać w miarę jak będziemy nanosić kolejne losowania. Jak to zrobię to dopiero będzie można coś powiedzieć.



W tym przypadku ideałem będzie taka sytuacja gdy powiedzmy po 10 losowaniach jakikolwiek kwadrat nie zaznaczymy (oczywiście o stosunkowo dużych bokach, nie 2x2 ani 3x3) na tym układzie 49x48, to po tych 10 losowaniach ilość wypadnięć w każdym dowolnym zaznaczonym polu - będzie taka sama lub chociaż bardzo zbliżona.



Na pewno czytałeś poprzednie posty i wiesz o co chodzi:)



Jeśli odpowiednio to wszystko podzielić - to trafić nie będzie trudno....

2012-02-16 (19:55)

status FreeMeNGen
Data rejestracji: 2006-10-06
Ilość postów: 100

2304
wpis nr 497 674
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich.



Jak dzielić wyniki??? hmmm widzę iż każdy podchodzi do tematu inaczej.

Mariusz którego tu zacytowałeś widżę iż ma lepszy (szybszy i efektywniejszy) sposób niż Ja.

Opiera sie na kodach csn. Ja jestem bardziej skrupulatny (dosłownie na piechotę analizuję - czyli mnie interesuje SAMA LOGIKA) przez co czasami nad jednym głupim losowaniem tkwie po aż 1 godzinie tylko po to aby się zorientować z czego dokłądnie się ono składa.



Odnośnie podzialu losowań, chodzilo mi o to abys umiał CALE POJEDYNCZE losowanie umiescic w odpowiedniej ćwiarrtce ukladu wsp, (te -x-y to jedynie dla orientacji i przypomnienia zamieściłem, wiadomo masz ćwiartke ujemnych "x" oraz ujemnych "y" itd... )

Kazde losowanie mozna podzielić dalej... (i tu przyznaję: wiedza tajemna )



Mariusz wspomniał o przekodowaniu kwadratowym, z mojego logicznego punktu widzenia też widze kwadrat że też tak to ujmę.



Chcesz dokładnie wiedzieć które losowanie i gdzie wstawiać. To akurat proste. A ja sie zapytam czy wiesz coś o ze też tak powiem: etapach algorytmu...??? Czyli czy wiesz dlaczego ludzie czasem klną sie dziwią że ich typy na 101% pewne można o kant pupy...



Aha odnośnie moich informacji o podziale poszukaj troche dawniejsze wpisy, kiedyś napisałem o tym niesiony falą ekstazy (hehe) Jeszcze mój stary system mi to pokazał, ba nawet miałem 80% skuteczność na 1 cyfre dzień w dzień, a po przyjzeniu sie dokladnie to wiedziałem nawet kiedy brać wolne od gry i skoczyło do stu , niby nic ale potem .... Potem jak sie kapnałem ze ludzie mają kalpki na oczach zamilkłem Poszukaj to znajdziesz.



Odnoszę wrażenie że lubisz patrzec jaka cyfra z jaka się lubią i z tego tez powodu powstały te parki. Moge się mylić ale tak to odbieram. Też sie kiedyś nad tym zastanawiałem ale poszedłem w innym kierunku.



1: "Michalec twierdzi tam, że losowania mogą być ustawione. On gra na pozycje. Masz podobne zdanie, to jest ustawka? Jak myślisz?"

2:"Czy w każdej grze na świecie robią przekręty?"



Odp1: Nic dodać nic ująć. Podpisuje sie pod jego słowami.

Odp2:Jestem ekonomistą więc dla mnie to jasne jak słońce.



Nikt Ci nie powie dokładnie co, jak i do czego. Wybacz mi też nikt nic nie mówił. Pierwszą informację o tym że coś jest możliwe uzyskałem poprzez wap w telefonie, wpis gościa był z 2002 roku, koleś poszedł na piechotę i jedynie wspomniał o prawidłowościach. Przez co ja sam jedynie nabrałem ochoty na tę zabawę. Teraz sam zauważysz że wszechobecna propaganda ogłupia skutecznie ludzi: kiedy wpiszesz w wyszukiwarce: algorytm maszyny.... to gów...o co się dowiesz (i słusznie! )



Czy wiesz.... albo inaczej znajdz wpisy ludzi którzy informują innych że prezes (poprzedni) sam przyznał że ą ludzie żyjacy z gry. Były takie.



Widzę iż ciekawscy ludzie chcą wiedzeć odrazu, JA najpierw pracowałem nad mm, a potem patrzałem czy ktoś podobnie myśli. Jednak z rozwalaniem takich gier jest tak jak z poszukiwaniem złota. Masz przeciwko sobie innych poszukiwaczy, cwaniaków oraz tych w kolekturze którzy tylko patrzą kto i ile... Więc jesteś sam na placu boju, i albo sam dasz radę sie na nim utrzymać albo wypadasz z gry. Tu nie jest się w żadnej druzynie, kazde grabie grabią do siebie, zadne od siebie



Ludzie chca aby im pomóc.... powiedzieć: weź to, popatrz na to, a tamto narazie nie jest ważne... itd...



A kto nam podpowiadał???? SAMI PRACOWALI, SAMI bez pomocy, na zdawkowych info, jedynie pobudzających wyobraźnię i mających na celu zmotywowanie i zachecenie co bardziej twórczych działań ale dobrze przemyślanych.

Sam sie teraz z takimi spotykasz, Opowiadają o czymś nie wdając się w szczegóły, nie powiedzą co w swoim mysleniu musisz zmienic i jak się do tego nastroić. Ja nie zamierzam byc inny, dałem wskazówkę od której nalezy zaczac i na której powinienes sie skupic aby dalej miec jakieś porównanie.



Jak sam sie pewnie przekonałeś, tacy ludzie są indywidualistami (ja np numerologiczną jedynką)



Pozdrawiam
2012-02-16 (20:54)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 497 685
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

FreeMenGen, słuchaj wczoraj wysłałem do ciebie maila? Dostałeś coś od arkady202@yahoo.co.uk ?



A propos jednej cyfry dzień w dzień, to czy chodzi Ci o Twoje wpisy w tym temacie?:



http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=1305&page=245





------------------------------------------------------------------

Mariusz którego tu zacytowałeś widżę iż ma lepszy (szybszy i efektywniejszy) sposób niż Ja.

Opiera sie na kodach csn. Ja jestem bardziej skrupulatny (dosłownie na piechotę analizuję - czyli mnie interesuje SAMA LOGIKA)

------------------------------------------------------------------



FreeMen, ja tez nie analizuję pojedynczych liczb, to by była masakra.

Mariusz ma rację pod tym względem. Jest o wiele szybciej na kodach.

Daną kombinacje zapisujesz jako jedna liczbe (kod) i po sprawie.





--------------------------------------------------------------------

Odnoszę wrażenie że lubisz patrzec jaka cyfra z jaka się lubią i z tego tez powodu powstały te parki. Moge się mylić ale tak to odbieram. Też sie kiedyś nad tym zastanawiałem ale poszedłem w innym kierunku.

--------------------------------------------------------------------



Nie FreeMen, odniosłeś złe wrażenie. "Jaka liczba się z jaką lubi" - hehe - sorry ale to jest właśnie typerstwo, wróżbiarstwo i magia

To czy liczby się lubią czy nie - to zupełnie mnie akurat nie interesuje.

Dlaczego badam akurat parki? Już wyjaśniam...



Po prostu pary mogę ogarnąć, jest ich 1176. Mogę to względnie łatwo obrabiać. Trójek jest już ponad 18 tysięcy, tez by dało rade ale na razie badam dwójki. Zaleta jest jeszcze taka, że w Excelu mogę te 1176 układając na różne sposoby widzieć jednocześnie, bez dzielenia na wiele arkuszy itd..



Mogę widzieć co się z nimi dzieje - równocześnie.



Zapytasz dlaczego więc nie badam pojedynczych liczb...skoro jest ich tylko 49 i łatwo obrabiać?

Wiem, tez można. Ale wybrałem po prostu pary.

Jak mówił Mariusz - coś w tym jest że jak badasz większa ilość kombinacji to

czasami dzieją się różne "ciekawe rzeczy" jakie nie dzieją się przy pojedynczych liczbach.



--------------------------------------------------------------------

Mariusz wspomniał o przekodowaniu kwadratowym, z mojego logicznego punktu widzenia też widze kwadrat że też tak to ujmę.

--------------------------------------------------------------------



Kwadrat w dosłownym sensie? Innymi słowy - układ współrzędnych, np. 100 wierszy na 100 kolumn? Jeśli tak, to właśnie teraz tym się zajmujemy tutaj jak widzisz.



FreeMen, po Twoich wpisach tutaj i z innych tematów widzę, że czasami potrzebujesz pomocy w Excelu (liczenie odstępów i itp). Ja nie jestem jakimś mistrzem Excela ale całkiem dobrze sobie radze i wszystko w sumie programuję w Visual Basicu. I oczywiście polecam swoja pomoc jeśli byś takiej potrzebował.



--------------------------------------------------------------------

Chcesz dokładnie wiedzieć które losowanie i gdzie wstawiać. To akurat proste. A ja sie zapytam czy wiesz coś o ze też tak powiem: etapach algorytmu...???

--------------------------------------------------------------------



No chciałbym wiedzieć jak Ty to wstawiasz;) Jeśli nie tu to pisz na maila jeśli masz jakieś obawy;)



FreeMen, nie wiem jak wygląda dokładnie Twój "system"..ale czytając wstępnie Twoje wpisy z linka który powyżej wkleiłem ... czy wygląda to tak, że istnieje pewien cykl, który trzeba po prostu wykryć?

Cykl dla pojedynczych liczb...koło się zamyka i cykl rusza od nowa.





Cytat z tamtego tematu:

--------------------------------------------------------------------

Pomyslcie nad tym i zacznijcie nie brac pod uwage wszystkich liczb jakomasy ale jako JEDNOSTKI. (a kazda jednostka jest inna , tak jak my ludzie;-)

--------------------------------------------------------------------



Wyobrażam to sobie jako dla przykładu Układ Słoneczny:)

Każda planeta krąży z inna prędkością. I ma swój cykl.

Czasami schodzą się razem, czasami są osobno. My patrzymy na wszystkie planety razem, a należy po prostu zauważyć że każda ma swój cykl.

Czy dobrze to parafrazuję?



I jak to się ma do układu współrzędnych....?





2012-02-16 (21:02)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 497 689
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

---------------------------------------------------------------------

A ja sie zapytam czy wiesz coś o ze też tak powiem: etapach algorytmu...??? Czyli czy wiesz dlaczego ludzie czasem klną sie dziwią że ich typy na 101% pewne można o kant pupy...

---------------------------------------------------------------------



Masz tu na myśli kant?:) "Algorytm" w sensie algorytmu programowania przez organizatora gry wylosowanych wyników?:)
2012-02-16 (21:38)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 497 708
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

FreeMen napisałeś w innym temacie:

------------------------------------------

Zauwazylem ze to co nazywacie trendem zmyla was (i to skutecznie;-)

A ja Twardo opieram swe statystyki na prostych zasadach:

5, 25, i 50 losowan i NIC DLA MNI INNEGO NIE ISTNIEJE co wykracza wstecz poza te ramy. Dlaczego? proste. ruch maszyny wyglada jak sinusoidalna, badz jak wola inni... fali tj przez 5 losowan grzbiet fali jest (u mine w systemie na górze a raz na dole) i tak przez 25 losowan ze zmianami co wlasnie te 5 losowan.

------------------------------------------



O jakiej sinusoidzie tutaj mówisz? O sinusoidzie na wykresie, która rysowana jest na podstawie wypadalności pojedynczych liczb?

Tzn. jeżeli w ciągu iluś losowań występuje bardzo często to jest jej "szczyt" (tej sinusoidy) a jeśli występuję rzadko - to jest sinusoida ma "dół"?
2012-02-16 (21:55)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 497 723
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

arkady202



Zwroc uwage na jedna rzecz w przypadku parek :



I) Opcja :

1) Wszystkich mozliwych kombinacji 49 po 2 jest 1176

2) Wszystkich mozliwych kombinacji 6 po 2 jest 15

3) Prawdopodobienstwo trafienia 2-ki wynosi zatem 1 do 78,4=1176/15

4) Dla takiej opcji najlepszy obecnie oferowany kurs (bet365) wynosi 67 zatem bukmacher rabie Cie na dodatkowych 1-67/78,4 = 14,54 %



II) Opcja :

1) Wszystkich mozliwych kombinacji 49 po 2 jest 1176

2) Wszystkich mozliwych kombinacji 7 po 2 jest 21

3) Prawdopodobienstwo trafienia 2-ki wynosi zatem 1 do 56=1176/21

4) Dla takiej opcji najlepszy obecnie oferowany kurs (bet365) wynosi 45 zatem bukmacher rabie Cie na dodatkowych 1-45/56 = 19,64 %



Teraz dla odmiany przyjrzyj sie singlom :



I) Opcja :

1) Wszystkich mozliwych kombinacji 49 po 1 jest 49

2) Wszystkich mozliwych kombinacji 1 po 1 jest 1

3) Prawdopodobienstwo trafienia singla wynosi zatem 1 do 49=49/1

4) Dla takiej opcji najlepszy obecnie oferowany kurs (bet365) wynosi 45 zatem bukmacher rabie Cie tylko na 1-45/49 = 8,16 %



Do czego zmierzam.

Wbrew pozorom nie ma takiej opcji gry ktora jest korzystniejsza dla gracza. Obojetnie czy uderzasz w single, duble czy treble, kurs bukmacherski mniej lub bardziej dokladnie odzwierciedla rachunek prawdopodobienstwa, a skoro tak jest to usilujac grac w sposob systematyczny i polegajacy na analizie (nie na szczesciu), nalezy wybrac taka opcje gry ktora jest najlatwiejsza do obrobki.



Taka opcja jest wiec gra na single (pierwsza wylosowana lub bonus ball) tymbardziej ze bukmacher grabi Cie w jej przypadku najmniej.



Dodam jeszcze male slowo na temat FreeMenGen'a.

Przejrzyj sobie jego wpisy tu na forum. Ten czlowiek nigdy nic wartosciowego nie powiedzial siejac jedynie ferment. Oszolomow twierdzacych iz znalezli droge do swietego graala byla tutaj cala masa. Roztaczajac mniej lub bardziej tajemnicza aure wokol wiedzy ktora podobno posiedli pojawiaja sie tutaj jedynie dajac upust swojej frustracji usilujac rekompensowac sobie rozne niepowodzenia (najczesciej osobiste) podziwem innych. Zaden z tych gownojadow ani Mariusz ani Karamba ani tymbardziej to cos co przedstawia sie nickiem FreeMenGen niczego nie osiagneli. Nie daj sie zwiesc nikomu kto Ci nie pokaze kwitu ani tymbardziej nikomu kto twierdzi ze "ma kolegow ktorzy ..."



Rob swoje i baw sie tym co robisz. Istnieje cala masa sposobow analizy losu i fakt iz ktos zajmuje sie nim z nieznany Ci sposob wcale nie oznacza ze to jemu sie udalo a nie Tobie.



Mam jeszcze pytanie. Jakie jest Twoje zaawansowanie w VB ?











2012-02-16 (22:11)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 497 728
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tj Gumiś, moje zaawansowanie w VB jest na miarę moich potrzeb:) Na pewno nie korzystam z wielu poleceń, bo ich nie znam i być może nie potrzebuję.

Najczęściej używam po prostu pętli For ... Next

Warunki - If..then. Najczęściej jest to liczenie odstępów, porównywanie komórek, nic strasznie zaawansowanego. Ale jak dla mnie wystarczy.

Programowanie to pikuś. Najważniejszy jest pomysł, a programowania i komend się można nauczyć w jeden dzień. Kiedyś dużo pisałem w Pascalu i Delphi więc myślę że dlatego jest mi łatwiej.



Co do FreeMenGen, Mariusza, Karamby i innych...

Wiem o co Ci chodzi. Ale nie chce nikogo oceniać i osądzać.

Wiem..często piszą zagmatwanym językiem, już się przyzwyczaiłem:)

I zgodzę się że jakby poprosić o kwity wygranych to byłby juz problem;)

Ja patrzę na to tak. Może nie wygrywają, może wygrywają , nie wiem....ale zawsze warto wymienić się poglądami ale też patrzeć na wszystko z przymrużeniem oka (jak Joker którego mam w avatarze, hehe:))

2012-02-16 (22:28)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 497 734
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

arkady202



To nie jest zawily jezyk tylko belkot pozera tuszujacy ignorancje.



Jesli na logiczne i bezposrednio zadane pytanie nie otrzymujesz logicznej i bezposredniej odpowiedzi to znaczy ze ta odpowiedz nie jest znana Twojemu interlokuterowi.



Ktos kto cos wie nie pojawialby sie na forum nie chcac podzielic sie swoja wiedza, natomiast owszem pojawia sie tutaj od czasu do czasu ktos ktory z braku innych mozliwosci wpada tu zeby podbudowac swoje ego.



O czym to jednak swiadczy ? Poza tym "papier wszystko przyjmie" .



Ok, dobranoc i powodzenia
2012-02-16 (22:31)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 497 736
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

---------------------------------------------------

Jesli na logiczne i bezposrednio zadane pytanie nie otrzymujesz logicznej i bezposredniej odpowiedzi to znaczy ze ta odpowiedz nie jest znana Twojemu interlokuterowi.

---------------------------------------------------



Tj Gumiś, skąd ja to znam:)
2012-02-19 (12:32)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 498 488
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy ktoś wie jak Michalec narysował krzywą Gaussa (rozkład normalny) z liczb w multilotku? Wiemy że potrzeba średniej i odchylenia standardowego ale jak tworzy się ciąg gotowych liczb, który potem zaznacza się w Excelu i wstawia z nich wykres? Średnią i odchylenie liczy się dla każdej liczby osobno? Jeśli policzę to co potem?



Poniżej temat Michalca:

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=3029&page=4
2012-02-20 (22:52)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 499 000
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tj Gumiś, chce Ci jeszcze coś napisać. Masz absolutną rację wydając opinie o tych osobach-góru. Ja przynajmniej mogę potwierdzić to - co do osoby Mariusza.

Ostatnio pisałem z nim maile, m. in. na temat piątek z MM. I mimo najlepszych i najszczerszych chęci - z nim nie ma rzeczowej rozmowy. Nie ma szans.

Bardzo delikatnie mówiąc on zaprzecza samemu sobie, a mówiąc niedelikatnie

pier**** głupoty. Zobacz list który mi napisał i który tu wkleiłem kilka dni temu.



Najpierw pisze:

"I wtedy każdy program do piątek staje się banalnie prosty .

I cały model wypadalności dokładnie jest taki sam .

NO i właśnie to było podstawa sukcesu ."



A dziś mi napisał wieczorem:

"W multilotka nic nie można wygrać"



I on się multilotkiem nie zajmuje. To po co pisał kilka lat na tym forum:)?



No cóż, byłem osłem wierząc w te brednie, a teraz kiedy już wiem że to wszystko bzdura - jestem przynajmniej "oświeconym osłem":)



Chcę zaznaczyć tylko jedna rzecz - nie kwestionuję jego pomysłów, bo były rewolucyjne i niektóre naprawdę bardzo ciekawe***









Legenda:



***ciekawe ale - Nieskuteczne:)







Gdyby były skuteczne to był grał i wygrywał.





Nie znam dobrze FreeMenGena - ale czuje że to ten sam przypadek.

Ten akurat pozdrawia zawsze Reformowalnych, a sam jest Niereformowalny w kwestii swojej jasności i precyzji wyrażania się









2012-02-21 (00:00)

status Mariusz9
Data rejestracji: 2011-12-22
Ilość postów: 137

13300
wpis nr 499 014
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

arkady202,



niema szans znaleźć sposobu na lotka
2012-02-21 (00:08)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 499 015
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz9 - pewnie masz rację, ale natura ludzka jest taka, ze nie chce w to wierzyć
2012-02-24 (10:52)

status FreemeNGen
Data rejestracji: 2006-10-06
Ilość postów: 100

2304
wpis nr 500 065
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Ten akurat pozdrawia zawsze Reformowalnych, a sam jest Niereformowalny w kwestii swojej jasności i precyzji wyrażania się "





DOBRE, DOBRE !!!!!!!!! Podoba Mi się

Gdybym mógł to bym nawet klikną: "Lubie to" hehehe





Co prawda napisałem dlaczego nikt (w tym i Ja) nie pisze szczegółowo na forum, ale co tam będę o tym przypominał....



Pozdrawiam Wszystkich Reformowalnych Ludzi (którzy trzeźwo patrzą na otaczający ich świat i nie dają się zniechęcić innym)
2012-02-24 (21:40)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 500 485
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zwracam honor



Nareszcie wszystko zrozumiałem!

Jakże to jest banalne....



Wystarczyło narysować układ współrzędnych i tak wstawiać kolejne wyniki aby obustronne przedziały były otwarte, w taki sposób że każdy z tych przedziałów obejmuje wszystkie ćwiartki, te ujemne i te dodatnie. Potem kody CSN konwertujemy zwykłym kodem kwadratowym sortując je tak aby pierwsze dwie liczby kody nie były kolejnymi liczbami. I cały czas podkreślam - wszystko opiera się na LOGICE, tylko na LOGICE, czysta LOGIKA.

I pamiętajcie - to ważne - słowo LOSOWOŚĆ - traktujcie jako przedział obustronnie otwarty ale jednak zawierający większość naszych danych. Czyż nie? Jakże to wszystko jest logiczne.



Pytam - dlaczego zastanawiacie się nad liczbami? Ciągle mówicie o liczbach.

Zastosujcie prosty mechanizm jaki opisałem powyżej a będziecie typować liczby z zamkniętymi oczami

Opisałem wszystko prostym językiem, już prościej się nie da, wybaczcie.

W końcu "Geniusz ukryty jest w prostocie", czyż nie?



Jest tylko mały haczyk w tym wszystkim. Jest mała wskazówka, jeden czynnik o którym Wam nie powiedziałem - i proszę o zrozumienie - nie mogę o tym napisać. To wiedza tajemna. Niestety. Mechanizm jaki opisałem nie będzie bez niego działać. No nie ma aż tak dobrze. Sami rozumiecie - jak jest dużo świń przy korycie to.......



Po prostu piszę na tym forum żeby się jakoś dowartościować. Jak robię taką otoczkę tajemniczości to mnie czytacie z zainteresowaniem, nie?

Nie mogę do końca zdradzić całej tajemnicy, bo czar by prysł i otoczka by zniknęła.



Ach co mi tam..dam Wam jeszcze jedna wskazówkę na koniec - LOGIKA, wszystko opiera się na LOGICE. Dalej kombinujcie sami, myślcie, ruszcie głową.



Ale się cieszę, że to wszystko napisałem. Bo znam tajemnicę ale nikomu nie powiem. Sekretny czynnik, kluczowa wskazówka. Ktoś zapyta - "to po co do cholery piszesz tyle na tym forum jak i tak niczego nie wyjaśniasz? Albo pisz JASNO, OD POCZĄTKU - DO KOŃCA albo nie pisz WCALE".



A ja mu odpowiem wtedy - piszę bo lubię robić otoczki tajemniczości.

No i kto mi zabroni tak się dowartościować przy okazji?



Tylko błagam Was nie pytajcie mnie czy regularnie wygrywam i jestem na plus.

Mnie nie chodzi o wygrane. Podkreślam - mnie chodzi o otoczki tajemniczości :):)





Pozdrawiam Wszystkich Reformowalnych Ludzi na świecie !!!





FreeMenŚciem





ps. ochh jak mi dobrze teraz...jak to wszystko napisałem





2013-11-07 (18:49)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 710 905
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ach te stare tematy:) Wracam do nich z sentymentem... Z różnymi ewenementami można było podyskutować.
2013-11-07 (23:10)

status te0dor
Data rejestracji: 2010-10-12
Ilość postów: 408

12696
wpis nr 711 052
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

czytałem z zaciekawieniem raz pierwszy a pueantą sie okazała otoczka ;] niesamowite
2013-11-07 (23:23)

status arkady202
Data rejestracji: 2010-08-02
Ilość postów: 692

12603
wpis nr 711 055
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Teodor, otoczka to podstawa )))

Zwłaszcza dla takich ewenementów jak Mariusz2, karamba czy FreeMenGen.

2014-10-22 (20:56)

status stcroix
Data rejestracji: 2014-10-22
Ilość postów: 3

14204
wpis nr 844 669
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Aloha



Arkady zagladasz tu jeszcze? Zrobilem twoje doswiadczenie ktore tu przedstawiles. Moze bede umial ci cos podpowiedziec.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina