Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Pamiętne kuponiki

2011-12-22 (11:39)

status wiktos
Data rejestracji: 2011-12-22
Ilość postów: 5

13299
wpis nr 482 219
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Z góry przepraszam jesli sie okaze,ze podobny temat ktos zalozyl.Jesli tak faktycznie jest to oddale sie wesół prosząc o skasowanie tego watku.

Chciałbym zeby w tym miejscu Szanowni Forumowicze podzielili sie wspomnienieniami swoich najbardziej udanych,dziwnych,kuriozalnych,szczesliwych itp kuponików.



Czuje sie zobowiazany rozpoczac dyskusje:)

Otoz ostatni moj kupon,z ktorego jestem dumny to były zakłady lotto.

To było jakos swiezo po wprowadzeniu 24zl za trojke, bodajze drugie losowanie na takich zasadach.Puscilem trzy zaklady na chybil-trafil.

pierwszy zaklad- trojeczka. drugi zaklad- trojeczka i trzeci zaklad -dwojeczka.

A wiec dwie trojeczki i jak by nie bylo 48zl do kieszonki.

Radosc do dzisiaj

Zapraszam do dyskusji i wspomnień

2011-12-22 (12:10)

status kathy
Data rejestracji: 2010-05-14
Ilość postów: 2901

12512
wpis nr 482 224
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hejka wiktos



ostatnio rzekę: i losa poproszę...a pan usłyszał :i lotto poproszę



było 3/6
2011-12-27 (10:43)

status wiktos
Data rejestracji: 2011-12-22
Ilość postów: 5

13299
wpis nr 483 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widze,że szalu nie ma jesli chodzi o moj temat, wiec pozwole sobie na kolejny wpis.

Tym razem wspomnienie jest negatywne.A ksero niefortunnego,aczkolwiek pamietnego kuponu przetrzymywane jest przeze mnie do dzisiaj.

Otoz jakies 2 lata temu puscilem multi na 3 losowania (bodajze drugie czwartkowe, pierwsze piatkowe i drugie piatkowe)

Zaklad byl puszczony na chybil trafil.Bardzo wazne w tej historii jest to,ze mialem wtedy zwyczaj puszczania zakladow multi dwa razy w tygodniu,na poczatku tygodnia i przed weekendem.Byly to zaklady na kilka losowan,tak ze praktycznie na kazde losowanie mialem puszczony zaklad.

A tego feralnego jak sie okazalo dnia postanowilem,ze sobie zafunduje dodatkowa -trzecia wizyte w kolekturze w sobote.

Do wizyty juz nie doszlo bo cos mnie podkusilo zeby zobaczyc co by bylo gdybym ten czwartkowy zaklad puscil tak jak zwykle to robilem juz do konca tygodnia.No i okazalo sie,ze w sobote o 14 byloby 9/10.Po rostu jak to sprawdzalem, to z kazda kolejna liczba serce bilo coraz mocniej.Jedna po drugiej liczba pokrywala sie z moim kuponem.Dopiero 7 czy 8 byla inna a potem 9 i 10 znowu poprawna.To co sie wtedy czuje jest ciezkei do opisania.Zal,zlosc,maksymalne wkurzenie na siebie.Wystarczylo zagrac jak zwykle a byloby 9/10.

Na koniec,chyba zeby sie pograzyc zrobilem sobie test liczb z mojego kuponu(uwzgledniajacy wszystkie losowania multi od poczatku).) padla tylko raz- wlasnie w te sobote o 14.

I jeszcze jestem Wam winien informacje ile kasy przyniosl faktycznie moj kuponik.czwartek -drugie losowanie 0,piatek pierwsze - 0 i piatek drugie -2 zlote. ciezkie zycie....
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina