Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Czy ktoś zna uczciwe strony? gdzie można zagrać w system grupowo?

2010-02-06 (12:22)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 283 568
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

KURKO i Reszto.



Odpowiem skrótowo: a o co właściwie chodzi?



Rozumiem że płacę, ktoś wybiera liczby, skreśla je w taki czy inny sposób, jak jest wygrana bierze prowizję no i w sumie jest OK.



A teraz co?

Sam ma sobie wybierać liczby?

To po co jakaś firma?
2010-02-06 (12:56)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 283 579
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mavins, wlasnie jeszcze jest oplata manipulacyjna, ktora jest niewspolmiernie duza w stosunku do tego co mozesz zarobic ! + % od zysku



a tak jakbys wybieral sam to jest propozycja, ze nie bedzie oplaty.. tylko % od zysku
2010-02-06 (12:59)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 283 580
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jesli chodzi o pomysl na typowanie to na 1na 7ke mam pomysl, ktorego nie gram bo nie chce mi sie chodzic do kolektury a tak z mniejszym wkladem to moze kto wie, i kilka innych osob z tego forum ze swoimi pomyslami mogloby wejsc i stworzylibysmy supergrupe
2010-02-06 (13:17)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 283 594
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

SirMavins

Jeśli w ciągu 100 losowań \"sam typując\" przegrasz 100zł , to dzięki modyfikacji i grze w grupie na pewno przegrasz mniej, a i w drugą stronę, jeśli po 100 losowaniach \"sam grając\" wygrasz 100zł to na pewno w grupie wygrasz więcej.



Różnica między grą swoimi typami solo a grą swoimi typami w grupie jest na korzyść gry w grupie. Nie jest to łatwe do wytłumaczenia bez podania konkretów , w jaki sposób się tak dzieje . Musiała bym przedstawić schemat tworzenia modyfikacji typów graczy.



Jeszcze raz podaje przykład zupełnie inny , ale oddający sens :



W programie idź na całość w finale gracz wybiera jedną z trzech bramek.

W jednej bramce jest ukryta nagroda, pozostałe dwie są puste.

Gracz wybiera bramkę \"A\" . ( jest to równoznaczne z typami graczy- gracze grający w grupie podają swoje typy).

Po dokonaniu wyboru jedna z bramek jest odsłonięta i gracz może zmienić decyzję. (jest to równoznaczne z podzieleniem, posegregowaniem typów graczy według określonego kryterium)



Czy jest sens zmieniać decyzję ? (czy jest sens modyfikować typy graczy)



Co się stanie jeśli gracz nie zmieni decyzji , z wybrał bramkę A :



1) 33% że w bramce A jest wygrana więc ma 33% szans na wygraną

2) 33% że w bramce B jest wygrana

3) 33% że w bramce C jest wygrana



Co się stanie jeśli zmieni decyzję: ( zagra w grupie gdzie typy zostały zmodyfikowane)



1) 33% że Nagroda była w bramce A więc po zmianie decyzji nie trafił

1) 33% że nagroda była w bramce B więc odsłonięto bramkę C i wybrał bramkę B tzn trafił

2) 33% że nagroda była w bramce C więc odsłonięto bramkę B i wybrał bramkę C tzn trafił



Szanse z 33% wzrosły do 66% dzięki zmianie decyzji.

A pozornie wydaje się że nie ma to znaczenia.



Podobnie Lotandy55 napisał :

\"\"\"\"\"efekt finansowy taki sam jak gra tymi samymi zakładami w pojedynkę - możesz wytłumaczyć bo dla mnie 2+2 w zespole to tyle samo co 2+2 samemu

\"\"\"\"\"\"\"\"\'

Pozornie to to samo, albo prawie to samo , a jak znawcy piwa wiedzą , \"prawie\" robi wielką różnicę







2010-02-06 (14:00)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 283 623
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wytłumaczenie zawiłe, ale nieważne.



To w takim razie czym niby to się różni od tego, że grupa kilku osób zakłada na forum temat i każdy podaje typy, a potem każdy je wysyła?

Ja podaję takie, Ty takie, On takie, a potem ustalamy, że gramy tymi i tymi.

I każdy wysyła te, na które wspólnie się zgodziliśmy, czy też ustaliliśmy.
2010-02-06 (14:54)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 283 650
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chodzi właśnie o sposób by na podstawie wielu różnych typów (od wielu graczy), wysłać odpowiednie tzn takie że :

jeśli przegramy bo trafimy mało liczb to i tak efekt będzie lepszy (mniejsza przegrana) a jeśli wygramy to będzie większa wygrana.

Nie chodzi tu o 2x więcej, ale zawsze jest to kilka do kilkunastu procent na plus.

I dzięki temu ta różnica na plus staje się podstawą , sensem , itd gry zespołowej.

Bez tego gra w zespole ogranicza się tylko do jednej korzyści:

grupa może wysłać więcej zakładów niż pojedyncza osoba.

Ale po za tą korzyścią są minusy w postaci różnych opłat dodatkowych.

Wiadomo, że te opłaty muszą być bo żadna firma nie działa dla idei tylko by zarobić. Więc opłaty te można pokryć z owej różnicy na plus a i jeszcze powinno zostać na tyle dużo, że co 10-ty , czy co 15-sty zakład mamy za darmo (w zależności od innych kosztów - prowizja,opłata manipulacyjna).
2010-02-06 (14:57)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 283 652
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

SirMavins



co jest zawiłe?

przykład z programu iść na całość ?



Dokładnie nie mogę przedstawić , bo przecież w ten sposób będą robić wszystkie firmy i na tym będą korzystać, a mnie pozostanie satysfakcja .



2010-02-06 (18:11)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 283 731
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam , po co tu szukac i kombinowac w naszej grze precyzyjnej my juz to mamy i sprawdzone , chyba ze chodzi o co innego?
2010-02-06 (20:58)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 283 805
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hektor, Wy gracie według scenariusza Leo (o ile się nie mylę) .

Czy Ty lub ktoś z grupy ma wpływ na to co wysyłacie ?



Nie każdy chce , by za niego podejmowano decyzję jakimi numerkami grać.

Ja mam propozycje dla tych co chcą grać swoimi typami a po pierwsze chcieli by móc zagrać za 2,5zł nie jednym typem a większą liczbą w tej cenie,

po drugie mają korzystniejsze warunki niż w TS , bo dostają ten bonus za darmo.

No i nie muszą fatygować się do punktu totalizatora.

A możliwe to wszystko jest dzięki modyfikacji ICH typów , więc te typy nie są narzucane jak u Was a są własnymi typami graczy i tu jest podstawowa i fundamentalna różnica.





2010-02-06 (21:24)

status lotandy55
Data rejestracji: 2009-12-30
Ilość postów: 30

12326
wpis nr 283 815
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kurka

Obserwuję twoje przemyślenia i nic się nie dowiedziałem to tak jakbyś opowiadała o magicznym świecie który jest ale nie możemy go dotknąć - trochę faktów rozjaśniło by tok twojego myślenia.

Piszesz, że za 2,5zł udział w wielu typach i to własnych( co to ma do rzeczy koniec końców, jakie liczby padną - gdyby te wszystkie wyliczenia i systemy działały - mielibyśmy tutaj dzisiaj setki milionerów - a jak jest...).

Poza tym jak rozumiem to zebrałabyś grupę na jedno losowanie- gdyż jak pisałaś wcześniej 10 to 600zł - nie sądzę abym polecił komuś od razu 600 zł - może 150 tak ale nie 600. Tak więc dużo zachodu aby tworzyć non stop grupy na jedno losowanie.

Mam wrażenie że Pan Chlebowski i Ty pobieraliście nauki u tego samego człowieka od PR, szacuneczek - umiesz mówić dużo o czymś nie wkręcając się w sedno - ale nie każdy to kupi.

pozdrawiam
2010-02-06 (22:00)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 283 844
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

lotandy55



Chyba muszę drukowanymi pisać .



Mówiłam o obrocie 60 000 zł/m-c który wynikał z tego że w grupie 100 osobowej każdy z graczy na każdą grę MM (2 razy dziennie) przeznaczałby 10zł na grę .

Z tego prosta matematyka mówi że jedna osoba w ciągu miesiąca zagra za 30dnix2losowaniax10zł = 600zł

A 100 osób to 60 000 zł OBROTU.

Z tych 60 000 zł ponad 5% można \"zaoszczędzić\" więc ponad 3000zł/m-c a to pokrywa są koszty działalności gospodarczej które to przedstawił Pokemon.



lotandy55 więc nie siej propagandy bo nikogo nie naciągam , czy chce to zrobić, na 600zł.



Teoretycznie przy dużym szczęściu za 10zł można w pierwszej grze wygrać kilka (naście) razy więcej a nawet kilkaset więc niektórym szczęściarzom wystarczy kilka złotych by grać bardzo długo za te kilka złotych.



Aby wydać 600zł to znów teoretycznie (bo w praktyce jest to tak trudne jak trafić wysoką wygraną) trzeba przegrać wszystkie zakłady nie trafiając nic .

Nawet typując 10 liczb w MM trudno jest przez cały miesiąc nic nie trafić



lotandy55 nie podam Ci recepty i nie sprowokujesz mnie



Dla gracz istotną informacją jest ile kosztuje go ta przyjemność jaką jest gra w tej czy innej firmie , jakie są plusy i minusy i czy decyduje się a zarazem godzi na takie czy inne warunki.



Moje warunki są według mnie najkorzystniejsze dla gracza, bo po za tym że nie ma żadnych kosztów dodatkowych to dostaje jeszcze w prezencie dodatkowy gratisowy zakład więc czego chcieć więcej ?



Natomiast z życia wiem, że ludziom nie można dogodzić , bo jak jest pobierana prowizja to źle , jak jej nie ma a nawet są bonusy to jeszcze gorzej









2010-02-06 (22:12)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 283 852
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeśli ktoś pamięta program Iść na całość , to proszę spróbować ocenić , ile osób zdecydowanie zmieniało bramkę ?



Ja nie pamiętam takiego przypadku , fakt że nie oglądałam wszystkich programów, ale to co pamiętam, to fakt, że każdy się zastanawiał czy zmieniać czy nie.

A przecież to nie czarna magia .



Podobnie lotandy55 :



\"\"\"\"\"Obserwuję twoje przemyślenia i nic się nie dowiedziałem to tak jakbyś opowiadała o magicznym świecie który jest ale nie możemy go dotknąć - trochę faktów rozjaśniło by tok twojego myślenia. \"\"\"\"\"\"\"



to nie magia , to matematyka.



Możesz sobie odpuścić , mnie nie sprowokujesz .

więcej nie mogę napisać , a po drugie gracza interesują warunki uczestnictwa w grze a nie to w jaki sposób i dzięki jakim zabiegom są one tak atrakcyjne.



Dla uczestnika programu Iść na całość ,wystarczy wiedzieć że ma zmienić decyzję co do wyboru bramki , bo to jest na jego korzyść i tyle .

2010-02-06 (22:44)

status lotandy55
Data rejestracji: 2009-12-30
Ilość postów: 30

12326
wpis nr 283 860
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kurko

Ja Cię w ogóle nie zamierzam prowokować. Podchodzi mi to pod małą paranoję.

Jeżeli już robisz sobie i komuś reklamę i chcesz zwerbować uczestników to radziłbym pisać jaśniej a nie wysnuwać teorie spiskowe o pokazaniu swojego \"systemu\" - wiesz skończyłem uczelnię techniczną i wierz mi znam się na matmie i jak ktoś pisze, że potrafi cytuję:



\"A 100 osób to 60 000 zł OBROTU.

Z tych 60 000 zł ponad 5% można \"zaoszczędzić\" więc ponad 3000zł/m-c a to pokrywa są koszty działalności gospodarczej które to przedstawił Pokemon. \"



jednocześnie mówiąc o nieobciążaniu graczy to:

-albo puszczane jest mniej kuponów niż kosztów zebranych (jeżeli nie chcemy utrzymać takich samych szans)

-albo mówisz że jedzenie jest dobre bo jest smaczne



podsumowując, właśnie jako potencjalnego członka grupy przestało mnie interesować granie z wami - i to głównie, iż powierzając komuś pieniądze musisz wiedzieć na co zostaną przeznaczone, a jeżeli Ty mówisz o potencjalnych oszczędnościach przy zachowaniu tych samych szans co w grze w pojedynkę za tą samą kasę - wybacz - \"jelenie w terenie\"....

2010-02-06 (23:28)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 283 886
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Kurka, ja wplywu na numery nie mam i nie chce miec, mam wplyw u Bzika i wiele innych osob i co z tego ? Tam se gramy wirtualnie i widac jakie mamy wyniki. A leo dobrze kombinuje, ale najwazniejsze jest to ze gramy w grupie i ta grupa jest sprawdzona bo jak by nie bylo to zawsze wieksza szansa.
2010-02-06 (23:52)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 283 890
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

lotandy55



Nie promuje żadnej z firm , bo jak można wywnioskować z moich postów , wytykam ich wady .



Natomiast podałam propozycję moim zdaniem znacznie lepszą od tych jakie mają różne firmy ale oprócz Ciebie , Ralfek, nikt się za bardzo nie wypowiada , czy jest za, czy przeciw.



Ty jako potencjalny gracz potencjalnie zrezygnowałeś .



Podam Ci taki przykład gdzie można było wygrywać :

Milenium zakłady połączone :

1) Będzie więcej parzystych w EL kurs około 1,8

2) Pierwsza kula w EL będzie parzysta kurs około 1,8

3) Druga kula będzie parzysta kurs ok1,8

4) Trzecia.....itd.

Te zakłady można było łączyć i co to dawało ?



Jak sądzisz , gdybym napisała na forum o tej możliwości to czy nagle zwiększona ilość takich typów oraz ilość wygranych nie pociągnęła by za sobą zmian ? np ; brak możliwości łączenia tych zakładów?





2010-02-09 (01:21)

status Pokemon
Data rejestracji: 2010-01-20
Ilość postów: 155

12363
wpis nr 284 679
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Liczby które wezmą udział w czwartkowym losowaniu możecie zobaczyć na naszej stronie http://lotto-system12.pl (podstrona \"wiadomości z ostatniej chwili\")

Następne losowanie w którym bierzemy udział 25.02.10 r.

Chętnych zapraszamy już za 2,5zł. możecie wziąć udział(mamy jeszcze wolne miejsca).







\"Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.\"
2010-02-09 (06:25)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 284 686
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Naprawdę nie rozumiem, po co te dywagacje i przykłady z zonkiem w tle?

Nie można wziąć i pokazać tego na konkretnym przykładzie?



Bo mnie zastanawia jedno: podaję swoje liczby, a takich osób jest kilka i co wtedy?

Chodzi mi o sprawy techniczne, ale konkret, a nie bajanie.



Na czym polega rola firmy?
2010-02-09 (20:26)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 284 944
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rola firmy bylaby taka, ze ty siedzisz na dupie a pracownicy zasuwaja z kuponami do kolektur



no i jak cos sie trafi to firma bierze procenta, za uslugi
2010-02-09 (20:42)

status Kameliowa77
Data rejestracji: 2009-11-30
Ilość postów: 236

12281
wpis nr 284 951
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiadomo,że \"firma\", to taka instytucja,której założeniem jest zysk,więc nad czym się tutaj rozwodzić?

2010-02-11 (00:30)

status Pokemon
Data rejestracji: 2010-01-20
Ilość postów: 155

12363
wpis nr 285 441
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziś gramy systemem skróconym 6x14x20 .

Wstawiliśmy kilka pewniaków, oraz wyeliminowaliśmy kilka liczb.

Zobaczymy co z tego wyniknie . http://www.lotto-system12.pl















\"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona. \"
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6
Wyślij wiadomość do admina