Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Totalizator się obudził?

2010-01-12 (00:15)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 272 614
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Systemy lotto. Jeszcze za nim odkryłem internet czytałem o nich w Telegazecie.



Celem systemów lotto jest oczywiście \"dobranie się do tyłka\" Totalizatorowi Sportowemu i wygranie więcej pieniędzy niż się włożyło w system....



Tymczasem Totalizator wyskoczył dzisiaj z komunikatem, że zauważył systemy w internecie i informuje graczy, że nie ma z tym nic wspólnego ?!?



Cytat ze strony http://serwis.lotto.pl/183-45efdac118327-2962.htm



\" TOTALIZATOR SPORTOWY OSTRZEGA – NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ NA „CUDOWNE SYSTEMY” I „PEWNIAKI”!



Wszystkim naszym Klientom przypominamy, że gry liczbowe i loterie Totalizatora Sportowego są do kupienia wyłącznie w sieci kolektur opatrzonych logo LOTTO! Nasza firma nie prowadzi sprzedaży internetowej tych produktów, nie sprzedaje ich też poprzez sms czy za pośrednictwem poczty. Nigdy też nie pobieraliśmy i nie będziemy pobierać od osób, które chcą zagrać, danych osobowych czy numerów kart kredytowych.



Ostatnio dociera do nas coraz więcej sygnałów o stronach internetowych, które wykorzystując bez pozwolenia logo LOTTO usiłują sprzedawać „cudowne systemy” mające pomóc naszym Klientom w zdobyciu najwyższych wygranych. Zapewniamy Państwa, że te działania nie mają nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym. \"



I jak to skomentować?



Pozdrawiam
2010-01-12 (00:22)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 272 617
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No to może ja skomentuję jeszcze.



\"Nigdy też nie pobieraliśmy i nie będziemy pobierać od osób, które chcą zagrać, danych osobowych czy numerów kart kredytowych.\"



To tak jakby 60 lat temu ktoś poinformował, że nigdy nie polecimy na księżyc.



Za granicą już tak jest, a wcześniej czy później również w Polsce stanie się popularne. Przestaniemy się bać kart kredytowych i płatności przez internet. Myślę, że spokojnie można powiedzieć, że w roku 2020 będziemy grać w Lotto przez internet m.in. płacąc kartami kredytowymi. Świat się zmienia i słowo \"NIGDY\" jest tu zupełnie nie na miejscu.



Mimo wszystko ważną informacją jest, że obecnie nie ma takiej możliwości i obecnie należy uważać na tego typu strony internetowe.



Co do drugiej części komunikatu, to jak już wspomniałem w poprzednim wpisie... jak dla mnie śmieszny



Pozdrawiam

2010-01-12 (00:48)

status brodin
Data rejestracji: 2006-04-26
Ilość postów: 66

1958
wpis nr 272 622
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No może wreszcie ktoś doniósł na Amigo i temu podobnych oraz ich cudowne systemy?

2010-01-12 (03:41)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 272 624
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko,



Widzę w tym komunikacie oprócz różnych głupstw wyraźny przekaz, że firma przygląda się naruszaniu praw autorskich do \"swojego\" logo.



Pytanie brzmi, co to jest logo tej państwowej firmy i czy części składowe logo też są chronione.



Ja tego nie badałem i polecam ostrożność w tym kraju agentów i złodziei /ostatnio państwo to wsławiło się domiarem dla prostytutki za zarobienie zbyt dużej według urzędu skarbowego ilości pieniędzy z tytułu uprawiania prostytucji - w tej sytuacji będę od tej pory pisał z obrzydzeniem, iż jest to państwo \"złodziei, agentów i stręczycieli\", a i tak jestem bardzo uprzejmy, bo można to określać bardziej potocznymi wyrażeniami/.



Bo jeśli tak, a w tym kraju zgraja agentów zawsze załatwi każdego szarego człowieka w sfingowanych procesach sądowych, to trzeba niezwykle uważać, jak się buduje strony internetowe.



Sama nazwa \"lotto\" wydaje się być nazwą międzynarodową, ale w tym kraju nie takie już bywały przekręty w sądach.



U Ciebie np. w nazwie domeny jest \"multi-\". Inni używają innych nazw z dziedziny losowości.



Wygląda na to, że \"nasz\" monopolista postanowił zacząć zwalczać konkurencję w zarodku.



Bo okaże się niedługo, że będzie można pisać o losowości używając wyłącznie języków gwarowych, grypsery, metafor, czy innego kodowania i chcąc np. powiedzieć, że ktoś w multipasko trafił piątkę w typowaniu trzeba będzie pisać np. \"krasnoludek z portalu wielogąszcze utrafił grabę groszków w trakcie rzucania kasztanów do niewznieconego ognia\", etc.



A i jeszcze trzeba będzie dobrze patrzeć, czy się nie narusza praw autorskich jakiegoś poety...



W każdym razie widzę niedwuznaczne zamiary zajęcia się naruszaniem praw monopolisty. A pamiętaj, że państwo faszystowskie uważa obywateli za swoją własność, których powinnością jest wykonywanie czynności nakazanych przez to państwo a nawet wyprzedające odczytywanie i wykonywanie życzeń tego państwa.



Bo:

\"Policmajster powinność swej służby rozumiał,

Bardzo się nad zuchwalstwem czynownika zdumiał

I odwiódłszy na stronę, po bratersku radził,

By przyznał się do winy i tym grzech swój zgładził.

Łowczy udobruchany przyrzekł, że się wstawi

Do cesarza, i wyrok nieco ułaskawi;

Skończyło się, że charty poszły na powrozy,

A czynownik na cztery tygodnie do kozy.[...

]

\"

Przypominam, że poszło o to, żeby małego pieska przypadkowo zaduszonego przez charta uznać za jelenia zabitego na polowaniu bez zezwolenia cara.. I tak się stało...



Zatem Pasko lepiej dla Ciebie

by te żarty były jedynie żartami,

lecz odczytaj ICH zamiary pomiędzy wierszami...

2010-01-14 (20:29)

status poul
Data rejestracji: 2009-12-02
Ilość postów: 86

12284
wpis nr 273 787
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zacznę od tego że ten artykuł nas stronie Lotto na początku był o stronie lottopower.pl -JAKIŚ NIEPEŁNOSPRYTNY TO PISAŁ BO SPRAWIŁ IM DARMOWĄ REKLAMĘ - ok zmienili ale co reklama za darmo....

Po drugie słowo Lotto jest nazwą ogólnonarodową, której nie można nigdzie zastrzec jako nazwy własnej - inna sprawa z multi,mini i tsn.

Co do logo jest to zastrzeżony znak towarowy Totalizatora.

pozdrawiam
2010-01-14 (21:12)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 273 803
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oj, nic prostszego jak trochę zmienić nazwę.



W japońskim jest małą różnica między r a l, więc od dziś to



R O T T O.



I niech się przyczepią...
2010-01-14 (21:31)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 273 814
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do nas (koledzy po siodle)

sie nie przyczepią...od dawna polujemy na bizony ,nietoperki ,ostatnio skunksy i inną zwierzynę.

Nam to lotto jakie oni maja logo.
2010-01-15 (00:14)

status Ksings
Data rejestracji: 2008-02-02
Ilość postów: 867

3166
wpis nr 273 891
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Nigdy też nie pobieraliśmy i nie będziemy pobierać od osób, które chcą zagrać, danych osobowych czy numerów kart kredytowych.\"



kiedyś musiałem wpisywać nazwisko na kuponie
2010-01-15 (11:18)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 273 975
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie będziemy pobierać od osób, które chcą zagrać, danych osobowych czy numerów kart kredytowych.\"



które chcą zagrać

które chcą zagrać

które chcą zagrać



Bo i po co ,jak chcą zagrac to nie znaczy ze wygrają.

Ale jak już niektórzy wygrają wiekszą sume to od razu pytają o dane i o numer konta.



2010-01-15 (11:27)

status Rat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 273 977
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ciekawe co robi wiadoma firma ,gdy ktoś wygrywa regularnie duże sumy ( np.9/10 9/9 etc.) ?!?
2010-01-15 (11:39)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 273 979
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiadoma firma nic nie robi, ale daje cynk komuś życzliwemu kto doniesie gdzie trzeba.



Najlepiej sąsiadowi klepackiemu.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina