Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Lotto schodzi na psy!

2010-01-02 (17:35)

status rutra
Data rejestracji: 2009-02-05
Ilość postów: 409

4200
wpis nr 268 785
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziś poszedłem do kolektury odebrać wygraną i co słysze: dowodzik proszę



Widzę, że Lotto już schodzi na psy tak jak zakłady bukmacherskie. No ale cóż mają taki regulamin. 1,5 roku jakoś zleci.
2010-01-02 (19:13)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 268 809
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

DOWODZIK?!!!



Jasny gwint i ciemna śrubka - jak w monopolowym.



To teraz nie dorobisz sobie w gimnazjum, bo <18 r.ż.



Fuck, a dużo miałeś?
2010-01-02 (20:06)

status rutra
Data rejestracji: 2009-02-05
Ilość postów: 409

4200
wpis nr 268 823
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Po 1. to w liceum jestem. Mało, bo to na zdrapkach zwróciło się. Tylko 5zł, ale jakbym tych 5zł nie wybrał (zapytałem się czy tylko mogę wybrać wygraną i wyjątkowo pani mi pozwoliła), ale jakby tak milion osób nie wybrało 5zł to już TS ma spory zysk.
2010-01-02 (20:20)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 268 826
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rutra>>> więc rozważ założenie konta w e-promocji przez Twoich rodziców i tam możesz delikatnie sobie za 2zł w necie pogrywać i grając z głową grosik zarobisz...

Pzdr.

edi8
2010-01-02 (20:21)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 268 828
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Uprzejmie proszę o konkretne szczegóły w powyższej sprawie z podaniem treści nowego regulaminu. Podaj kwotę wygranej.

Ja dziś byłem u buka - mafijnej córki cyrku iluzji Toto mafii i sumę z 10 zakładów kazałem sobie kilkanaście kafli przelać na moje konto w PKO-BP.

Inicjatywa była z mojej strony, aby kilka dni nie czekać na kafle

Mosie buk dokona przelewu już w poniedziałek i po 15 minutach kasa będzie na moim koncie. Uprzednio tak już się z mosie bukiem rozliczałem.

Uwłaszczeniowo kolaborancka mosie swołocz z Toto mafii fikcyjnie sprzedała swoją córkę Totolotek S,A . Grekom a dalej za sznurki do dojenia naiwnych z kasy pociągają uwłaszczeniowe swołocze czyli byli pracownicy Toto mafii i decydencka swołocz z służb spe nie tylko ze wsi.

Strażak M. Świt z Biedronek jak okradł Goi Polaków na gróbą kasę to wykonał polecenie mosie przebierańców komuchów i sprzedał firmę Portugalczykom. Oficjalnie zatrudniony był jako pajac strażak u wsi owych uwłaszczeniowych mosie komuchów. Tego pajaca nie tylko znałem osobiście z Hotelu Park nad Maltą gdzie kręcił lody.

Obecnie jesteście świadkami i uczestnikami kolejnego uwłaszczenia trutni mosie cwaniaków i ich kolaborantów którzy postanowili czerpać zyski z naiwności grających Goi marzycieli. Wasza kasa już zasila firmę ustwkę Edemol Polska specjalizująca się w produkcji programów

dezinformacyjno rozrywkowych do wyrywania kasy z Waszej Goi naiwności .

Prezenterzy w tym cyrku ustawianych kulek są Ci dalej Ci sami od Polsalci ,czyli zmieniła się tylko nazwa tego cyrku,a mosie udziałowcy do okradania Was są dalej Aj Waj Solo i uwłaszczeniowy ze wsi.

Aby zmienić ten mafijny układ moim zdaniem należy zrobić ściepę wśród grających w kulki na pięć listew elektronicznych czasomierzy z datownikiem na zasilacz solarowy.

Czasomierz wyświetlający z dokładnością do setnej sekundy należy zażądać aby zamocowano komisyjnie zamocowano do każdej maszyny losującej.

Na losowanie ręczne układowa swołocz się nie zgodzi i dlatego należy wymusić losowania na na maszynach z ramieniem nabierającym która uniemożliwia machlojki z ciężarem i magnesowaniem piłek.

No ja już 100 zeta dam na ten cel i osobście dopilnuje montażu . Kto nastepny da na ten cel kasę.

Do pana Pasko proszę mi podesłać klip z losowaniem wieczornym w nowym studio na Woronicza. Studio z panią Jaworowicz i reżyserem oraz operatorem kamer filmowych odwiedzę nie tylko sam na pewno do 15. 01. 2010 r.

Postaramy się uniemożliwić zastosowanie wszelkich ustawek w procesie losowania wyników gier liczbowych.

2010-01-02 (21:02)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 268 851
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

moderator > a dlaczego nie skasujesz wpis talizmana4?

2010-01-02 (21:03)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 268 852
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rutra - edi8 ma rację, to jest alternatywa.

Tak poza tym to w liceum też możesz nie mieć 18 lat.
2010-01-02 (21:06)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 268 856
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A dlaczego ma być niby skasowany?

Wnosi tyle optymizmu, że jeszcze bardziej mnie zachęca do gry.

Poza tym jest prawdziwie prześmieszny.



No i poza tym, to ja już dawno nauczyłem się rozumieć teksty talizmana4.

Nie odbieram ich słowo w słowo, tylko między wierszami.
2010-01-03 (11:10)

status tallizman4
Data rejestracji: 2009-06-24
Ilość postów: 7

4815
wpis nr 269 003
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Interesuje mnie konkretna rzetelna pomoc do akt oskarżających Toto mafię o ustawianie wyników losowań.

Obecnie na polecenie Kancelarii Prezydenta R.P. mają nadany urzędowy bieg dwa postępowania karne pod nadzorem Prokuratury Krajowej w Warszawie. Z zrozumiałych względów nie podam sygnatur akt.

Podam Wam ,że byłem na przesłuchaniu w Prokuraturze w Warszawie.

Forma doniesienia to nie ,że ja podejrzewam lecz oskarżam Toto mafie o ustawianie wyników losowań gier liczbowych.

Proszę mi podesłać link z 1/ nagraniem wczorajszego losowania to jest dnia 02-01- 2010r . godz. 22.15 Link który od razu da się przegrać na C.D

2/ Linki z nagrań losowań gier liczbowych w Koloniach Euro Mosie Syjonistów Kołchozu 1/ R.F.N b/ Holandii c/ Francji d/ Italii e/ W. B. - Anglii d/ Szwecii.

Potrzebuje dotrzeć do dwóch kolektorów sekty Toto mafii który na forum ujawniła ,że praktycznie sprawdzili oszustwo w oprogramowaniu Toto mafii przy zawieraniu zakładów na chybił a nie trafił w tym samym czasie i udowodnili że parametry zakładów były identyczne a, gdy zgłosili ten fakt zostali usunięci od dalszego prowadzenia kolektur.

Afera będzie dopiero gdy urzędowo dotrzemy ,czy i kto wygrywał główne najwyższe wygrane.

Jak na razie w cyrku iluzji zmienił się tylko 1/ szyld cyrku 2/ miejsce losowań

Klauni nadal od POLSALCI - kolaboranci są Ci sami.- i szczekają bajkę uprzednio nagraną na próbie..



Do skończenia swojego programu potrzebuje linku internetowego w którym podawana była oznaczona kolejność P-N liczb w kombinacji.

Było to w jednym z linków Lotto Centrum kolejnej wersji.

Praktyka dowodzi ,że nie jestem cieniasem marzącym o wygranej przy rzucie na tacę kilku złotych licząc na fuks. Żaden z Was nie zaryzykowałby ośmiu lub prawie sześciu kafli w grze z córką mafii. Żaden też z Was nie rzucił prawnego wyzwania Toto mafii w państwie rządzonym przez marionetki Syjonistów i ich kolaborantów.

Ja nie szczekam tylko działam ,aby osiągnąć zamierzony cel.

Czekam na podesłanie mi linków.

As. S. S.

2010-01-03 (11:16)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 269 008
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czy twój skrót \"S.S.\" ma coś wspólnego z pałającą nienawiścią do innych nacji narodowościowych?
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina