Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Strefa 20?

2010-01-26 (12:04)

status shadowbb
Data rejestracji: 2009-07-22
Ilość postów: 121

4944
wpis nr 279 212
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

... bo pewnie piłeczki lubią wyskakiwać do komory raz na czas z TYMI SAMYMI kolegami ...

Następny wróżbita teoretyk.



W MultiMulti NIE sprawdza się :

- przede wszystkim przedstawione w tabelach prawdopodobieństwo !

- po drugie to losowości nie ma tak samo jak w KENO !

- po trzecie na kuponie gracza przeważnie będą liczby OBOK !



Pozdrawiam
2010-01-26 (13:22)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6888

4257
wpis nr 279 252
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

shadowbb myślę że w często powtarzających się zestawach można upatrywać techniki pozwalającej \"wygrywać\" co jakiś czas - grając długoterminowo - ja sam co prawda na starej maszynie i to w zeszłym roku korzystając z zestawów na mllotto.pl trafiłem 7/10 i 5/6 liczb



Ale być może że wrócę do tej techniki - na razie testowo albo za niewielkie stawki
2010-01-27 (15:11)

status Mllotto.pl
Data rejestracji: 2009-04-27
Ilość postów: 14

4518
wpis nr 279 706
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Poprawiam link do strony



http://www.mllotto.pl/portal.php?show=72



Perkun - cieszę się, że rozbudziłem Twoją wyobraźnię - warto, bo to działa!



Wczoraj u mnie www.mllotto.pl przedstawiłem trzy 3ki, które powinny zadziałać według tej zasady. Przedstawiłem też warunki gry - można się zabawić i potwierdzić, że powtarzalność co 20 losowań istnieje. Obejrzałem kilka tysięcy zestawów i mogę potwierdzić działanie tej zasady.

Kontynuację tematu tych 3 3ek będę prowadził tutaj:



http://mllotto.pl/viewforum.php?f=20



Ta zasada działa też w 4kach, 5kach i 6kach. Jak będzie więcej losowań będzie można zastosować do większej ilości skreśleń.



Zapraszam. Jeśli będą jakieś pytania chętnie odpowiem. Pozdrawiam.



2010-01-27 (15:32)

status Mllotto.pl
Data rejestracji: 2009-04-27
Ilość postów: 14

4518
wpis nr 279 718
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze raz Perun do Ciebie.

Bardzo się cieszę, że byłem pomocny ale mam jeszcze lepszą wiadomość. \"Wprowadziłem do obiegu\" ofertę analiz graficznych. Dzięki niej można w fantastyczny sposób ograniczyć koszt gry nawet do 80%!, grając tylko w wybranych losowaniach. Dzięki temu zamiast grać 100 losowań przypadkowych, za te same pieniądze można oczekiwać na zestaw 500 losowań w konkretnych losowaniach.

Pozdrawiam.
2010-01-27 (15:36)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6888

4257
wpis nr 279 719
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzięki za informacje - na pewno z nich skorzystam, z zaproszenia na twoje forum również





Pozdrawiam
2010-01-28 (10:12)

status Mllotto.pl
Data rejestracji: 2009-04-27
Ilość postów: 14

4518
wpis nr 279 955
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cieszę się, że wreszcie zdecydowałeś się. Witam Cię serdecznie.



Do tej pory pisałeś, że Twoja wyobraźnia została rozbudzona. W kilku kolejnych (moich) wejściach postaram się rozgrzać ją do czerwoności, aż stanie w płomieniach. Przygotuj się na mocne wrażenia. Uznając Twoją cierpliwą pracę w propagowanie słusznych treści na swojej stronie otrzymasz nagrodę. Dzięki niej przekonasz się, że wszystko to, o czym myślałeś było słuszne, lecz chyba bez moich analiz nie masz szans. Ale nie martw się, jestem i będę - a więc życzę Ci wielu sukcesów, o które wkrótce nie będzie trudno.



Problem jest tylko w tym, że wiele tematów i problemów opisałem już wcześniej na mojej stronie i forum. Nie chciałbym się powtarzać, dlatego do tego co już napisałem będę podawał linki. Tabel również nie mogę tutaj przedstawić, więc będziecie musieli się łączyć ze mną.



Aby łatwiej było śledzić temat, uruchomię u siebie jedną zakładkę, gdzie znajdą się możliwie wszystkie odnośniki do tematów związanych z tym tematem.



Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.



2010-01-29 (11:56)

status Mllotto.pl
Data rejestracji: 2009-04-27
Ilość postów: 14

4518
wpis nr 280 368
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jako wstęp do tematu proponuję zapoznać się z tym co już wcześniej napisałem.

Wszystkie linki znajdują się tutaj



http://mllotto.pl/portal.php?show=58



Przypomnę w skrócie (o czym pisałem na łamach mojej strony):

- analizą powtarzalności liczb w Multi Multi a wcześniej Multi Lotku zajmuję się niemal od początku istnienia tej gry,

- obserwując zachowanie się liczb, twierdzę, że powtarzalność zestawów liczb istnieje,

- przez te kilkanaście lat doszedłem do wniosku, na podstawie obserwacji, że:

- zestaw liczb powtarzający się 2 razy to przypadek,

- zestaw liczb powtarzający się 3 razy to zbieg okoliczności,

- zestaw liczb powtarzający się 4 razy to powód do zastanowienia się,

- zestaw liczb powtarzający się 5 razy lub więcej to już nie przypadek i nie zbieg okoliczności, to już zaczyna być regułą i powtórzy się po raz kolejny.



Na stronie http://www.mllotto.pl prezentuję bezpłatnie najczęściej powtarzające się zestawy liczb w pełnym zakresie, czyli dla każdej ilości skreśleń i dla każdej wygranej płatnej w konkretnej ilości skreśleń.

Tak więc, można na przykład: zobaczyć jakie liczby tworzą zestaw z największą ilością powtarzających się 10ek i jaki zestaw 10 liczb ma najwięcej wylosowanych 4ek itd.



Pomimo tego, że pokazuję najczęściej powtarzające się układy liczb, to do trafienia, okazuje się, jeszcze droga daleka. Bardzo wielu osobom udało się trafić, o czy mi donosicie – bardzo się cieszę i sprawia mi to satysfakcję.



Jednak całym zwieńczeniem moich wysiłków stała się analiza graficzna, która w połączeniu z analizą powtarzalności dała niesamowite efekty.

Wiem i jestem przekonany, że wkrótce zrewolucjonizuję technikę gry w Multi Multi. W kilku następnych wejściach dowiodę słuszności moich twierdzeń. Zabrałem głos w tym miejscu forum, ponieważ poruszyliście temat „strefy 20” (fajne określenie Perkun!), jednak Wasza uwaga była skierowana w niewłaściwą stronę. Myśleliście, że można bazować na wynikach losowań – pisałem: „nie tędy droga” za słabe efekty.

„Strefa 20” faktycznie istnieje, ALE(!) w zakresie powtarzalności zestawów liczb, którymi to się zajmuję.



Dlatego stworzyłem analizy graficzne, które doskonale pokazują o co chodzi w grze.

Nabywcy analiz (co mnie bardzo cieszy), są bardzo zadowoleni. Wiele osób jest zaszokowanych, że tak to działa.



Jestem przekonany, że wyobraźnię Twoją, Perkun postawię w stan płomienny, bo z Twoich wypowiedzi na Twojej stronie wnioskuję, że zrozumiesz w czym rzecz.



Przeglądając wiele for dotyczących gry w Multi Multi, zauważyłem, że wszyscy „strzępią” klawiatury, bo na stronie nie da się „strzępić języków”. Wszyscy podniecają się typując jakieś liczby i trafiając jakieś śladowe wygrane.



Nie jestem zwolennikiem systemów tworzonych na zasadzie: weź parzyste co były w ostatnim losowaniu i …. itd. Nie jestem również zwolennikiem tzw. pewniaków.

Wszystkie te propozycje są nieokreślone i niczym nie potwierdzone. Niosą za sobą tylko ogromne koszty gry i od czasu do czasu jakieś wygrane. Wtedy to wygrywający chwali się ile to on wygrał, nic nie pisze ile stracił aby wygrać. Równie dobrze można typować numer kołnierzyka, rozmiar buta czy daty urodzin.



To co proponuję jest wizualnie przedstawione – TO SĄ FAKTY!



Wystarczy tego dość długiego wstępu, ale chciałem Was przekonać, że nie urwałem się z choinki, tylko poświęciłem wiele czasu i pracy aby przedstawić i zaproponować Wam coś niezwykłego.



Po sprzedaży analiz graficznych otrzymuję telefony z prośbami o konsultację. Jestem do Waszych usług, pytania są uzasadnione. Te rozmowy z Państwem będę przenosił na stronę w formie pewnego rodzaju instruktażu. Oto link:



http://mllotto.pl/viewforum.php?f=23



Perkun, zrobi Ci się ciepło! Zapraszam.



Mam nadzieję, że będzie to pomocne osobom, które już kupiły te analizy.

Tym którzy jeszcze nie kupili, pozwoli dowiedzieć się co można w nich znaleźć, czego można się po nich spodziewać i jak z nich korzystać.



Tam tłumaczę szczegółowo i do skutku, jak interpretować tabele, aby były maksymalnie użyteczne i skuteczne.

Przejrzałem analizy kilku, nawet chyba mogę powiedzieć kilkunastu tysięcy zestawów liczb.



Mogę stwierdzić, że w około 95% moja teoria, z którą będziecie mogli się zapoznać, jest skuteczna. Nie dość tego, pokażę przykłady układów, których trzeba unikać choć mogą sprawiać wrażenie, że warto się nimi zainteresować.



Pamiętajcie jednak, Multi Multi jest grą losową (powiedzmy) i wszystko może się zdarzyć.

Wybaczcie, wszystkiego na ten temat nie mogę napisać.



2010-01-31 (12:28)

status Luka163
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 281 122
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

co do tej metody nie mam pytań.
2012-03-08 (18:53)

status Żeluś
Data rejestracji: 2011-05-09
Ilość postów: 252

13016
wpis nr 504 872
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiedyś to analizowałem. Nie ma sensu sobie zawracać głowy że co 20 losowań dużo liczb się powtórzy.
2012-03-08 (20:02)

status szczery
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 673

12179
wpis nr 504 895
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co jest, klikam na te linki i wyskakuje NOT FOUND 404
2013-10-14 (20:37)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 700 570
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@Mllotto,- Po kliknięciu w linki które umieściłeś, otwiera się strona i co dalej mam zrobić aby pokazały się informacje na temat który jest tu omawiany?

Nie widzę ani tematu (gry), ani niczego co może znaleźć,- przekierować na omawiany tu temat.

Pozdrawiam . - Jerzy.
2013-10-14 (22:27)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6888

4257
wpis nr 700 672
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jerzy1108 strona mllotto.pl w tej formie w której była jeszcze w 2010 roku. już nie istnieje - a szkoda bo miała bardzo ciekawą zawartość





Pozdrawiam
2013-10-15 (19:21)

status jerzy1108
Data rejestracji: 2012-05-04
Ilość postów: 580

13441
wpis nr 700 976
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

@perkun,- tak obiecująco się zapowiadało, czytając zapisane wypowiedzi w tym wątku,- i wszystko upadło w najlepszym momencie.

Czy coś wiadomo, co się stało?,- dlaczego wątek tak nagle zrobił (kaput)?

A czy Ty - @perkun, zdążyłeś czegoś wartościowego się dowiedzieć?,-

czegoś co wykorzystujesz do tej pory, i co pomaga Ci trafniej typować?

I jeszcze pytanie do Wszystkich,-

Czy ktoś zdążył z Forum pobrać na swojego kompa te rzeczy o których pisał

@Mllotto.pl z jego strony, i ma nadal u siebie w komputerze?, jeśli tak to prośba , - niech się odezwie.

Dziękuję @perkun za odpowiedź.

2013-10-15 (21:01)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6888

4257
wpis nr 701 023
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jerzy1108 każda technika warta jest poznania.



Gra na powtarzalne zestawy liczb może być skuteczna ale w dłuższym okresie czasu.



Moja technika typowań też czasami opiera się o powtórki - czasem przynosi to jakieś korzyści





Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina