Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Czy tylko jeden dzień bez gry ?

2009-11-27 (20:20)

status seicc
Data rejestracji: 2005-10-18
Ilość postów: 34

1323
wpis nr 256 812
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Robią sobie kumulację, (wiadomo w 100%, że jest to ustawione) aby nakręcić kasę,

podwyższają stawki, (by mieć więcej kasy)

mają gdzieś uczciwość losowań, (przeszli na starą maszynę bo spadły zyski),są bezczelni,

zrobili codziennie losowania, (by mieć więcej kasy)

zarabiają ogromną kasę,(oj napewno nie zbankrutują)

na różne sposoby prowadzą filtracje portfeli, (dodatkowo zdrapki i inne pierdoły [keno]).

itp, itd, itp.

O kim mówię ? O darmozjadach z totalizatora,bukmacherach,salonach gier

Zbychach,Rychach i innych cwaniakach.

Ludzie zróbmy jeden dzień bez gry, przynajmniej jeden np.środa :]

Skończmy z grą progresją !

Starsi pamiętają - grało się raz w tygodniu i było fajnie.

Całe te forum gdzie jest tysiące ludzi i tematów to 99,9%, którzy

są do tyłu.Pieniędzy w ten sposób nie wywalczymy ale walczmy o uczciwość ! Nie dajmy się robić w h... !!!

pozdrawiam

ps. puszczanie losowań z taśmy to już jest szczyt.





2009-11-27 (20:33)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 256 817
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

seicc napisałeś : \"Robią sobie kumulację, (wiadomo w 100%, że jest to ustawione)\"





Jeśli masz wiadomości na 100%, że jest to ustawiane, to czy ja mogę prosić, żebyś tymi wiadomościami się tutaj z nami podzielił.



Ps. Człowieku, piszesz jakbyś był zmuszany do gry. Czy te \"darmozjady\" zmuszają Cię do gry? Wolny wybór, nie chcesz, nie graj.

Dodatkowo jesteś tak ciemny, że piszesz o czymś, o czym nawet dokładnie nie doczytałeś. Nasz rodzimy TS nie ma nic wspólnego z czeskim totkiem. A to tam było losowanie puszczane z taśmy.Więc koleś, zanim coś napiszesz, to dziesięć razy pomyśl!
2009-11-27 (20:45)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 256 824
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

seicc>>> dokładnie tak jak pisze kolega danteV,

Nasz TS jest uczciwy i na niczym brzydkim nie przyłapaliśmy tej firmy,po za drobnymi przekrętami w samej firmie,a taki dowód to nie dowód.

I trudno tutaj wyrokować czy nasz kochany TS oszukuje czy nie odnośnie losowań - chociaż biorąc na logikę ,ktoś kto kilka razy oszukał......trudno wyczuć.

Grać Ci rzeczywiście nikt nie każe i nie namawiaj do takiego grzechu innych,bo będziesz współwinny w razie coś.

pozd
2009-11-27 (20:54)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 256 830
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77 > przykro mi, ale jak zwykle przeczytałaś coś, czego ja nie napisałem. Więc, albo czytaj moje wpisy dokładnie, albo unikaj mojego nicka! Proponuje to drugie rozwiązanie, bo z tym pierwszym masz problemy od samego początku. Czy ja napisałem, że TS jest uczciwy?????????

Proszę tylko tego jegomościa, że jeśli pisze, że coś jest ustawiane na 100%, to żeby tutaj nam to przedstawił. Być może wie coś, o czym my nie wiemy.





Baj
2009-11-27 (21:02)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 256 833
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

seicc>>> mam nadzieję,że zrozumiałeś,a na drugi raz pisząc coś to prosimy o niezbite dowody ,bo tylko denerwujesz innych,a po co?

pozd
2009-11-27 (21:07)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 256 835
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77 niestety tak ma, ze odwraca kota ogonem, nie wiem co jej to daje bo inteligentni ludzie przeciez to widza..



a do autora tematu.. przegrales chyba duzo, ze tak sie wyzywasz



i o dziwo wiesz co? nikt cie nie zmusza do gry



a teraz do rzeczy - mozliwosc wygrania i co za tym idzie zyski ts sa spowodowane lepsza technologia losowan, przeciez dawniej maszyny byly \"ulomniejsze\"



a reszta to sa domysly

i jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci



i w Polsce karalne jest oczernianie firm



pozdrawiam

2009-11-27 (21:11)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 256 842
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ralfek>>> prosiłabym abyś nie używał mojego nicka na daremnie !!!
2009-11-27 (21:13)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 256 845
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie rozumiem, wstydzisz sie go?
2009-11-27 (21:14)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 256 846
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Skoro nie rozumiesz to ja Ci na to nic nie poradzę
2009-11-27 (21:18)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 256 847
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ja wiem, tylko paplać umiesz a tłumaczyć już nie bardzo



znikam, nie będę cię narażać na swoje inteligentne analityczne towarzystwo
2009-11-27 (21:19)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 256 848
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Więc znikaj
2009-11-27 (21:28)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 256 854
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widzę, że seicc jest kolejną osobą w którą się wcielasz, po t4. No cóż, choroba postępuje na 100%. Ale dowodów nie mam.
2009-11-27 (21:41)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 256 860
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W ramach odprężenia i relaksu



Kto to jest psychoanalityk?

- To człowiek, który nie ma problemów tak długo, dopóki mają je jego pacjenci.



i jeszcze to:

Przypadkowy przechodzień zatrzymuje przypadkowego psychologa i pyta.

- Przepraszam bardzo, gdzie jest stacja PKP?

Psycholog uśmiecha się i mówi:

- Nie wiem. Ale cieszę się, że mogłem panu pomóc.



















2009-11-28 (23:11)

status seicc
Data rejestracji: 2005-10-18
Ilość postów: 34

1323
wpis nr 257 202
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

danteV

Dlaczego mnie obrażasz ?
2009-11-29 (08:19)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 257 216
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

seicc>>> Witam !

Nie tylko Ty masz uzasadnione wątpliwości co do uczciwości TS zobacz :

http://zapytaj.com.pl/Category/019,003/2,1508374,Myslicie_ze_w_LOTTO_oszukuja.html
2009-11-29 (08:51)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 257 221
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://forum2.dziennik.pl/read.php?3,1208958,0
2009-11-29 (09:17)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 257 230
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

seicc > widzę, że czytać nie umiesz lub czytasz tylko swoje wpisy. Więc bardzo tego nie lubię, ale muszę się powtarzać.

Jeśli piszesz, że coś jest na 100%, to ja chcę przeczytać, jakie masz ku temu podstawy, żeby tak twierdzić. Nie pozostawiasz nawet setnej procenta, więc musisz mieć twarde dowody. Ja je chcę zobaczyć, lub je przeczytać.

Cały Twój wpis jest o firmie TS (polskiej), a na końcu piszesz, nie wymieniając, o jaki kraj chodzi takie zdanie: „ps. puszczanie losowań z taśmy to już jest szczyt\".



Więc jak ty możesz żądać uczciwości, jeśli sam nie jesteś uczciwy, na 100%, bo oskarżasz nie tą firmę, o nie tą pomyłkę. Nawet kraj pomyliłeś.



PS. NIE JESTEM PRACOWNIKIEM TS!!!! Piszę to tak, dlatego, bo dostaję pogróżki, że pewnym osobom nie podoba się moja obrona TS. Jeśli ktoś czyta moje wpisy dokładnie, to wie, że cały czas chcę tylko dowodów na ustawiane losowania!!! Bo takim tokiem myślenia, bez dowodów, to każdego można zrobić mordercą, złodziejem w tym kraju. A zaskarżone wyroki i odszkodowania za bezpodstawne oskarżenia, to miedzy innymi WY płacicie, ze swoich podatków.





2009-11-29 (10:35)

status jane
Data rejestracji: 2009-11-29
Ilość postów: 4

12278
wpis nr 257 251
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

danteV- wiadomo,że są to tzw. gry losowe i wszystko polegać ma naturalnemu \"wyssaniu\" kulek.

Zanim zaczniesz bronić TS odpowiedz sobie na nastęoujace pytania.

Dlaczego inżynierowie WAT, którzy testowali maszyny przed ich zakupem z USA w wywiadzie telewizyjnym powiedzieli, że im w lotto grać nie wolno?

Dlaczego podczas losowań nie widać \"pilnujacych dziadków\" z komisji?

Dlaczego zniknął zegar sterowany radiem który był w tle maszyny?

Czy jest możliwe wcześniejsze nagranie losowania i odtworzenie go z przesunięciem czasowym? (teraz powróć do poprzedniego pytania)

Dlaczego zlikwidowano opcję przedstawiania wszystkich losowań jedną kamerą bez cięć obrazu?

Dlaczego przed losowaniem wprowadza się ciecie obrazy i zbyteczną animację?

Jeżeli maszyna losująca zasilana jest sprężonym powietrzem, to czy możliwe jest regulację ciśnieniea strumieni powietrza i ich dowolne ukierunkowanie poprzez regulację dysz wylotowych?

Czy nie uważasz,że w dobie afer i cwaniactwa gry liczbowe mogą być źródłem do łatwych pieniędzy?



Pozdrowienia





2009-11-29 (11:02)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 257 263
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jane > w którym momencie ja bronię TS? Zacytuj. Inaczej - jeśli ja napiszę, że jesteś podłym złodziejem okradającym codziennie staruszki, dzieci i kominiarzy to oddając mnie do sądu o pomówienie, ja będę musiał udowodnić, że oskarżając ciebie, miałem rację.



Więc kolego, jeśli ktoś piszę, że jest pewny czegoś na 100%, to dlaczego tymi dowodami nie chcę się z nami, na tym forum podzielić?

Wiesz dlaczego? Bo jest zwykłym kolejnym nieudacznikiem i przegranym graczem, który szuka wymówki własnych niepowodzeń.

Gra, czy to w kulki, czy bukmacherka, albo człowiekowi daje zarobić, albo go zniszczy. Ale winy nigdy nie szuka się w swoim postępowaniu tylko wszystkich innych. Ktoś może napisać : \" Przegrałem swoje życie tracą pieniądze na grę w lotto i nic nie wygrałem. Ale winni są ONI bo oszukują\". Czy to jest wytłumaczenie? Normalny syndrom przegranego gracza.



Rozumiesz to? Czy chcesz jeszcze lepszą wykładnię?



2009-11-29 (11:12)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 257 269
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jane>>> dokładnie zgadzam się z Tobą.

Warto było by jeszcze zwrócić uwagę na fakt,że TS zaliczyło już kilka wpadek,skandali, afer korupcyjnych itp. itd.

Tym samym podważając swoją wiarygodność.

Więc chyba bardziej dosadnych dowodów nie potrzeba,bo skoro wewnątrz firmy dzieją się takie rzeczy to ufność,że losowania są losowe jest chyba mało logiczna.

pozd
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina