Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Bojkotuje Lotto!!!

2009-11-17 (21:00)

status rutra
Data rejestracji: 2009-02-05
Ilość postów: 409

4200
wpis nr 253 305
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

andree>>> mi to lotto, że nie trafiłem ani jednej liczby akurat bym ubolewał, że straciłem 3zł.



Chodzi mi o to, że jak nie wygrywam, to nie wygrywam, a jak już się zdarzy to 1 na 14mln i trafie szóstke, to wtedy człowiek może zgłupieć, a po za tym mogą go napaść o itp.
2009-11-19 (12:32)

status kaz41
Data rejestracji: 2009-10-21
Ilość postów: 18

12225
wpis nr 253 819
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich biorących udział natej stronie.Uważam,że jest ona bardzo pożyteczna dla wymiany swoich uwag w tym temacie gdzie ostatnio dzieje śię wiele kontrowersyjnych i podejżliwych zdarzeń.W gry tototolotka gram od początku jego powstania tj.od 1957r.nie w wymiarze hazardzisty lecz jako zabawę którą zakończyłem w tym roku z ogólnym saldem dodatnim.Przy czym stwierdzam,że moje wygrane dotyczyły okresu kiedy losowania odbywały się maszyną z obracającym bębnem.Z chwwilą wprowadzania do losowań nowych maszyn moja opinia o uczciwośći tych losowań stawała się coraz bardziej przekonywująca ,że są jawne manipulacje w ustawianiu liczb.Otóż każda kumulacja to jawna manipulacja polegająca na tym,że blokuje śię komputerowo trafienie wygranej 1-go stopnia przez ileść kolejnych losowań po to ażeby ludzi zachęcić do masowej gry.Następnie zdejmuje się blokadę i następuje nagle występowanie kilka dużych wygranych.W czasach kiedy losowania odbywały się starą maszyną z obracanym bębnem takiego zjawiska nie byłogdyż prawie w każdym losowaniu były 6 a w wielu nawet po kilka.Pamiętamy interwencję Pana redaktora Weissa u rzecznika tatalizatora w sprawie tych kumulacji i jego odpowiedz to kompromitacja całej dyrekcji i próba robienia z grających ludzi nic nie rozumiejących.Następny przekręt miał miejsce 24.10.2009r.w losowaniu MM gdzie nie odczytana została liczb 15 a maszyna wlosowała 21 liczb.Widząc takie przekręty po 50 latach przestałem grać,również wielu moich znajomych zrobiło to samo.Ale w tym momencie stawiam wszystkim grającym pytanie czy tak musi być dalej,czy jest możlowość wyeliminowania manipulacji oraz całego mafijnego systemu,uważam że tak ale należy podjąć wspólną walkę,zaznaczam wspólną,gdyż wpojedynkę nie mamy szans i wezmy przykład z kibiców piłkarskich którzy wydali wojnę PZPN nie przychodząc na mecze.Moim zdaniem w obecnej chwili jest bardzo dobry klimat w sejmie i w rządzie i w społeczeństwie do zwrócenia i powiadomienia o nieprawidłowośćiach w totalizatorze przy przeprowadzanych losowaniach.Należy odwiedzić posłów wszystkich parti w ich biurach poselskich i przedstawić im nasze uwagi i zastrzeżenia.Osoby które nie mają takich możliwośći mogą pisać w tej sprawie do rzecznika praw oraz do komisji sejmowych a w szcególnośći do powołanej komisji hazardowej.Moim zdaniem należy wystąpić z następującymi żądaniami:

1.Stosownie do zapisów regulaminowych gier należy powłołać komisję do n

adzoru prawidłowego przeprowadzania losowań i przedstawiania ich na wizji przed każdym losowaniem ,tak było w poprzednich latach.

2.W składzie komisji nie powinny być osoby zatrudnione w totolotku.

3.Prace komisji przgotowujące każde losowańie powinny być nagrywane i łącznie z protokołem umiescczane na stronie internetowej.

4.Po każdym losowaniu powinien ukazać się komunikat informujący ilość zawartych zakładów i na jaką kwotę.

Pamiętajmy,że wspólnym działaniem możemy te sprawy uporzątkować.

Pozdrawiam wszstkich i zapraszam do dyskusji na ten temat.

2009-11-19 (13:26)

status ,,,
Data rejestracji: 2009-01-02
Ilość postów: 109

4023
wpis nr 253 833
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

.....po 50 latach gry!!!, dojrzał do wniosku, ze nie będzie grał....

Myślę, ze T.S nie będzie stratny, bo na miejsce ustępującego gracza, przychodzą następni i \"karuzela się kręci\" nadal, i bardzo dobrze, tak musi być!!

Wszelkie \"bajki o nieuczciwości\" w losowaniach, to sobie można w \"buty włożyć\"

Powiem tylko, że dla przegranego jak mamy w tym przypadku i wielu innych również, każde losowanie będzie ustawione i nieuczciwe (sic)

Sam kiedyś miałem taką sytuację, że 1 przestawienie cyferki dawało główną wygraną w D.L, ale nie mam do nikogo pretensji, bo widocznie nie dla mnie była ta szóstka, która padła w sąsiedniej kolekturze......

Mniej krytykanctwa więcej samokrytyki swoich zachowań i niepotrzebnych złudzeń!!!

To tyle na ten temat!!

2009-11-19 (19:33)

status kaz41
Data rejestracji: 2009-10-21
Ilość postów: 18

12225
wpis nr 253 965
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

twoja wypowiedz świadczy,że nic niezrozumiałeś z tego co napisałem a wiesz dlaczego,bo masz zerową wiedzę na temat treśći zawartych w regulaminie gier liczbowych,jaka wiedza taka .......
2009-11-19 (20:53)

status JACCEK
Data rejestracji: 2009-01-27
Ilość postów: 293

4145
wpis nr 254 001
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam. moze nie do konca chodzi o kwestie szczescia raczej uwazam iz poziom zwrotu jest zachwiany. wystarczy porownac jaki jest w innych znanych europejskich lotteriach i bedzie czarno na bialym widac roznice . co do bojkotu uwazam za marne szanse chociazby na przykladzie akcji koniec pzpn mialbyc bojkot a ludzie nadal chodza na mecze ludzac sie ze np. pan smuda cos zmieni . przykre ale jakze realistyczne to tylko polska pozdr
2009-11-21 (11:29)

status blaza
Data rejestracji: 2009-10-31
Ilość postów: 25

12244
wpis nr 254 516
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kaz też to zauważyłem dawniej przy starych maszynach losujących też częściej trafiałem.Potem coś się popsuło no i w końcu podwyżka na 2,50zł w multi przesądziła o zakończeniu zabawy w lotto.Myślę że się dograniczą kiedyś chociaż na pewno oficjalnie nie przyznają się do błędu.Swoją drogą w naszych rękach spoczywa los całego TS szkoda że ludzie nie mogą tego zrozumieć chociaż tak na dwa trzy miesiące mały bojkot i omijanie kolektur oni mieliby problem a ludziom wyszłoby to na zdrowie.
2009-11-22 (12:53)

status kaz41
Data rejestracji: 2009-10-21
Ilość postów: 18

12225
wpis nr 254 916
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cieszę się,że jest pierwszy blaza który rozumie na czym polega kumulacja i manipulacja.Chcę jednak wrócić do swej wypowiedzi z dnia 19.11.09r.Otóż istotą sprawy jest nie to czy się wygrywa czy przegrywa,lecz czy gra w kórą gram jest prowadzona w sposób uczciwy i sprawowana jest nad nią kontrola.Otóż z przepisów zawartych w regulaminach gier TS wynika obowiązek sprawowania takiej kontroli prez powołaną do tego komisję,która powinna być przy każdym losowaniu i z przebiegu każdej kontroli sporządzany powinien być protokół który powinien być udostępniony wszystkim grającym w internecie. Wszyscy którzy grali w latach PRL pamiętają takie komisje które były przedstawiane z nazwiska przed każdym losowaniem.Obecnie takiej komisji TS nie przedstawia a zatem każdy ma prawo stwierdzić,że takiej komisji nie ma a jeżeli jest to tylko na papieże.Uważam że w powoływaniu takiej komisji powinni mieć

dostęp każdy grający aby mieć swoich reprezentantów w 50% proporcji.Tam gdzie niema prawidłowej kontroli wcześniej czy póżniej dochodzi do poważnych nieprawidłowości,wiem to z doświadczenia,gdyż wiele lat pracowałem na takim stanowisku.Jeszcze raz apeluję do wszystkich grających ,weżcie sprawy w swoje ręce jak mawiał ieden z polityków.Wspólnie moeżemy zrobić bardzo dużo,nie dajmy się manipulować i kompromitować uczestnicząc w tej grze ,pozd.
2009-11-22 (13:13)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 254 928
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kaz41 - Witam Cię.

Chciałabym Ci napisać,że Ty nie pierwszy chcesz coś zrobić,ale uwierz mi nie wielu jest chętnych aby coś zrobić w kwestii uwiarygodnienia losowań.

Nawet jeżeli magik będzie wyciągał kule z rękawa to i tak ludzie będą grali marząc,że może a nóż widelec się uda - to tyle !

pozd
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina