Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 15 16
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Program analizujący przedziały - ciekawe spostrzeżenia!!

2009-11-06 (19:40)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 120
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Don Pedro, zeby zrobic cos takiego to trzeba miec duzo danych, zaleznosci, ty chcialbys cos takiego otrzymac ale sypiesz ogolnikami tylko..



ja osobiscie sie zastanawiam jak zrobic uklad predykcyjny uzywajac teorii sterowania procesami nieliniowymi (czyli jakby tu zastosowac wiedze o automatyce..)



ale nie wiem jak do tego podejsc i to jest moj problem
2009-11-06 (20:02)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 123
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kurka, parek z 80 liczb bedzie 3160? (kombinacja)
2009-11-06 (20:46)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 144
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zastanawia mnie np to czy majac np jakas ilosc danych (wynikow liczb) mozna uzywajac jakiejs metody znalezc taka mape, ktora bedzie wskazywala do ktorego atraktora dojdzie uklad w nastepnym losowaniu (np ze stanu aktualnego - ost losowania)
2009-11-06 (23:00)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 197
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jestem w trakcie pisania programu zaproponowanego prze kurke i nasunal mi sie ciekawy problem prawdopodobienstwa, kurka mysle, ze cie zaciekawi



sprawdziismy pod wzgledem wystepowania parek n losowan

zliczylismy ile razy kazda parka wypadla

i teraz pytanie jakie jest maksymalne prawdopodobne wystapienie danej parki na przedziale n losowan?? (racjonalne? bo wiadomo, ze w ekstremalnym przypadku bedzie to az n razy)



pozdrawiam
2009-11-07 (00:09)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 206
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

udostępniam pierwszą weersję programu do analizy parek



http://www.wynikilotto.net.pl/program4.htm



jeszcze to potem ulepsze, ilosc wyników ograniczona, narazie pokazuje te ktore zanotowaly maksa dla przeszlosci



moze zrobic druga tabele z tymi co zanotowaly min wypadniec w przeszlosci? i wtedy ograniczenie wynikow nie bedzie tak dotkliwe



pozdrawiam
2009-11-07 (00:10)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 249 207
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Edi 8 dzięki za informacje ,



Tajemniczy Don Pedro , niestety moja wiedza w zakresie programowania jest szkolna , proste programiki jedynie.



ralfek , myślę że zależy to od n i dla n dążącego do nieskończoności będzie wynosić dokładnie tyle ile wynosi prawdopodobieństwo czyli około n/16,6.

dla n rzędu 100 , maksymalne prawdopodobne wystapienie danej parki może być dwukrotnie większe.

dla n rzędu jedności(1,2,3,4) może wynieść n.



2009-11-07 (00:28)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 249 209
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wracając do poprzedniego postu , to ja tak na wyczucie określiłam \"maksymalne prawdopodobne wystąpienie danej parki\"

Ale logiczne , że jeśli n będzie ogromne to \"maksymalne prawdopodobne wystapienie danej parki\"=prawdopodobieństwu.

Jeśli n jest rzędu 100, 200 to \"maksymalne prawdopodobne wystapienie danej parki\" może być kilka razy \"lepsze\" niż wynika z rachunku prawdopodobieństwa, a jeśli n=1 to \"maksymalne prawdopodobne wystapienie danej parki\"=1





Programik oki.

Aby wyciągnąć jakieś wnioski należy wpisać nr los np 4500 , i zakres np 10 losowań, następnie skopiować wyniki (powiedzmy , że interesują mnie parki o poprzednim n=4), ponownie wpisać nr los +1 czyli 4501 i ponownie skopiować interesujące mnie wyniki itd.

Mając skopiowane wyniki z zakresu 4500 -4600 mogę zobaczyć jak przez okres 100 losowań wypadały parki , które w -10losowaniach wystąpiły 4 razy.

2009-11-07 (00:33)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 249 210
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak widać to sporo pracy , więc ja powoli robię to samo tylko że programik będzie sprawdzał nie jedno losowanie (przykładowe 4500) a zakres podany przez użytkownika.



Myślę jeszcze nad sposobem przedstawiania wyników.

Najlepszy byłby graficzny , ale to może być dla mnie trudniejsze.

W razie czego zapisze wyniki do pliku txt i wtedy można je będzie zaimportować do excela.
2009-11-07 (01:18)

status grubas67
Data rejestracji: 2009-02-25
Ilość postów: 474

4259
wpis nr 249 215
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Cześć ralfek !



Zrób taką mapę jaką zaproponował edi ale po mojemu.

Szacunek edi , ale to nam nic nie daje jaki kod \" dna \" jest od danej liczby .



Ralfek .....zrób tak....

Jaki kod [ odstępy ] był w następnym losowaniu po pierwszej liczbie , drugiej , trzeciej i tak aż do dwudziestej.

Czyli jak pierwszą liczbą w losowaniu sortowanym była liczba np. 5 to obliczasz odstępy w następnym losowaniu zaczynając od liczby 5 gdzie 5-tka była by zerem gdyby się powtórzyła.



ale nie chodzi mi o wartości liczb , tylko zawsze podawało by jakie odstępy są po pierwszej , drugiej itd.....liczbie



No i dobrze by było gdyby te odstępy jeszcze sumowało .



np . odstępy w następnym los. od pierwszej liczby z poprzedniego

były by 2 , 3 , 2 , 7 , 1 ...itd. to jeszcze mogłoby sumować 2 , 5 , 7 , 14 , 15...itd



Sugestia !!!!



Można to zrobić w dwóch wersjach !



1 Tak jak powyżej napisałem

2 lub po wybranych liczbach



Napisz tutaj jeżeli czegoś nie zrozumiałeś !...Postaram się jaśniej



Myślę że takie coś jest do zrobienia



Pozdrowienia dla wielkich tego wątku.

2009-11-07 (01:30)

status Ksings
Data rejestracji: 2008-02-02
Ilość postów: 867

3166
wpis nr 249 216
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

witam

nie wiem czy to coś wniesie,ale ja robię tak:

1-włączam program Akademia Szybkiego Czytania

2-wrzucam wyniki lotto

3-walę to wszystko na szybkie czytanie

4-po ok.dwóch godz. dostaję czkawki,oraz oczopląsu(o ile w międzyczasie nie usnę)

5-kładę się spać i czekam aż mój mózg przyswoi informację

6-wstaję rano i gówno wiem

7-wysyłam totka

8-gówno mam(ledwo 3/10)

każdy sposób jest dobry

pozdrawiam
2009-11-07 (01:42)

status Ksings
Data rejestracji: 2008-02-02
Ilość postów: 867

3166
wpis nr 249 217
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a tak poważnie,to każda cyfra wypada w odpowiednim czasie.bo czas jest najprostszą rzeczą,i nie program obliczający statystyki,ale program pozwalający na przyswojenie tej informacji przez nasz mózg.

pisałem o tym

pozdrawiam
2009-11-07 (05:33)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 249 219
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

grubas67>>> moja ( w iście piorunującym tempie zrealizowana ) prośba do

\"ralfka\" , była tylko elementem większej całości i pierwszym jej segmentem.



ralfek>>> czy teraz mogę mieć do Ciebie prośbę o napisanie dalszej części już wykonanego programu , w której analizie będą poddane wyniki losowań w takim ujęciu , że ukażą nam w formie tego \"kodu DNA Multi Multi\" wygląd najczęściej występujących łańcuchów kolejnych odstępów - ale jako posumowanie wszystkich dotychczasowych losowań wyrażone ilościowo/procentowo w następujących wariantach:

a/ dla początkowych konkretnych liczb z przedziału 1-10

b/ dla wszystkich liczb bez względu na wartość pierwszej liczby sortowanej , czyli gdy pierwszą liczbą jest dowolna \"xyz\" - a więc łańcuch odstępów oparty o statystykę wszystkich losowań.



Wg mnie w zupełności wystarczy ograniczenie wyników , czyli wygląd tych łańcuchów

odstępów - poprzez podawanie ich dla 2-3-4-5-6 pierwszych segmentów tego swoistego kodu DNA Multi Multi.



Pzdr.

edi8
2009-11-07 (16:40)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 249 426
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tylko że,



Prawdopodobieństwo wypadnięcia każdej liczby, pary liczb, trójki, czwórki, piątki. itd... dziesiątki, jedenastki, ....dwudziestki czwórki...itd., ZAWSZE jest ...DOKŁADNIE IDENTYCZNE.



Wobec tego wszelkie te powyższe dywagacje są kompletnie pozbawione sensu, są dziecinadą, stratą czasu i energii.



Jak się nie umie /lub nie chce/ wprowadzić pojęcia procesu przebiegającego w funkcji czasu /wprowadzić funkcji celu/ , to jesteśmy zwyczajnie, czy się to komuś podoba, czy nie, ZDANI NA KLASYCZNĄ TEORIĘ RP. A według tej teorii \"typowanie\" to po prostu czarna magia, numerologia. Wariactwo do n-tej potęgi.

I koniec.



A jak się rozumie, że dla rozwiązania problemu predykcji wprowadzenie kategorii funkcji czasu jest warunkiem koniecznym, to wówczas chcąc poważnie podejść do problemu należy się w pierwszym rzędzie przede wszystkim otworzyć na literaturę tematu, która o tym traktuje i której jest bardzo dużo.



Np. wspomniałem poprzednio o efekcie tunelowym. Wiecie co to jest?



Nikt w tym wątku oprócz mnie o tym się nie zająknął. A powinien, bo to jest kluczowe zagadnienie i coś, co od razu \"widać na Waszych ulubionych mapach liczbowych\". Widać, każdy człowiek może to zobaczyć, ale nikt tego nie potrafi zinterpretować, bo człowiek nie rozumie liczb. Każdy człowiek rozumie co to jest worek kartofli. Liczb nikt nie rozumie i basta.

Ale są bardziej czy mniej doskonałe sposoby na rozwiązanie tego problemu. Niektóre są nawet podane \"na patelni\" w literaturze. Nawet na tym forum wałkowano ten temat... O jednym /hybrydowym/ wspomniałem w poprzednim wpisie. To był bardzo konkretny wpis.. Większość i to zapewne najlepszych metod czeka na Was, aż Ktoś z Was je odkryje.



A efekt tunelowy to takie podstawowe, choć nie jedyne, zagadnienie dla rozwiązania Waszych problemów w tym wątku. I wybaczcie, nie ma sposobu, aby rozwiązać to tymi ludowymi metodami, które tu powyżej do tej pory podajecie.



Nawet na tym forum temat był wałkowany przez kilka lat i można znaleźć na forum te wątki i dotrzeć do piśmiennictwa.



Przydaje się zamiłowanie do kreatywnej matematyki /nie wspominam już o algebrze, choć rzecz jasna umiejętności rachunkowe są w cenie/.



Problemów jest wiele, są interdyscyplinarne, są bardzo poważne, niekiedy ogromnie trudne i aby je rozwiązać niejednemu z forumowiczów zabraknie lat życia, nawet, jeśli podejdzie do problemu niesłychanie energicznie i poważnie. Ale z całą pewnością w najgorszym razie nałyka się przy okazji mnóstwo rzetelnej wiedzy.



Niestety trudno liczyć na to, że ktoś poda wszystko gotowe.

Byłoby to niepoważne.

Wszystkiego oczywiście nikt nie wie, ale jest trochę ludzi, którzy rozumieją temat i posiadają wiele zaawansowanej wiedzy.

Natomiast generalnie podawanie gotowych przepisów jest domeną kucharstwa a nie gier. Gry są rodzajem sztuki walki i nie ma sensu publiczne podnoszenie poziomu wyścigu zbrojeń, bo to nikomu nie czyni dobra a wręcz przeciwnie.



Ale jak kogoś bardzo interesuje temat gier, i rzecz nie daje mu spokoju, to literatury od której należy zacząć jest pod dostatkiem.



Alternatywa - magia, przepowiadanie z fusów, z sufitu, z numerologii, z map liczbowych, ze snów /nie wierzycie - zajrzyjcie na czat!/, et cetera, czasem nawet skuteczne

Słowem zajęcia mało poważne.



No to Powodzenia!
2009-11-07 (18:05)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 460
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Don Pedro, jesli tyle o tym wiesz to zbierz ludzi i zacznijmy doswiadczenia, przy okazji jesli masz linki pod reka to mi je zapodaj zebym mogl poczytac co namodziliscie tu na forum, twoje wypowiedzi niewiele daja, z teorii czas przejsc do praktyki.



Grubas67 jesli mozesz to pokaz mi na konkretnym przykladzie jak ma dzialac program, pozbedziemy sie ew. niedomowien..



edi8 tez







2009-11-07 (18:33)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 472
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a na dzis wieczor szykuje dla was cos specjalnego, specjalna mape



kto dotrwa do polnocy niech tu zajrzy
2009-11-07 (19:41)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 249 515
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ralfek>>> zacznę od takiego ogólnego stwierdzenia , choć mającego swoje odniesienie do tu obecnych , a całkiem nowej daty wypowiedzi poniektórych osobników...a szczególnie jednego.



Znam historię życia pewnego fizyka teoretycznego , który był bezsprzecznie jednostką wybitną - ale przy tym wielce niepraktyczną , bo tak był zajęty swoimi badaniami i rozważaniami , że - niczym ten astrolog u Aleksandra hr.Fredry - \" w zapomnieniu srał pod siebie\"...



Podobnie tu jesteśmy od pewnego czasu częstowani różnymi hasłami ( bo przecież nie wiedzą! ) przez pewnego de facto durnia , który podany tu adres netowy , czyli link wpisywał w google zamiast do paska adresu i robił zadymę na chacie , że mu ten link nie działa czyli klasyk gatunku pod nazwą: przerost formy ( ale chyba z uwagi na wiek także i prostaty ) nad treścią i wszechobecne w jego wypowiedziach wodolejstwo i pustosłowie , ogólnie długie wpisy - a po odwirowaniu totalnie nic z nich nie wynika , no może poza podbudowanym ego autora , który chwyta się tu wszystkiego , aby się tu wykreować na znawcę przedmiotu gier losowych i tylko mój śmiech tym wzbudza , bo wytresowana małpa nadal pozostanie małpą - mimo znajomości kilku cyrkowych sztuczek...



.............................................................................................................................



A teraz o czymś poważniejszym niż było powyżej:



Co do mojej do Ciebie kierowanej prośby , związanej z programem mającym liczyć tzw.\"kod DNA Multi Multi\" , to w troszkę innym ujęciu niż poprzednio pisałem bym teraz o to jednak Cię prosił:



Interesuje mnie coś takiego: otrzymanie informacji o najczęściej występujących w historii dotychczasowych poszczególnych losowań odstępów pomiędzy kolejnymi liczbami sortowanymi - ale bez znaczenia dla wartości tej pierwszej , najniższej.

Czyli pierwsza wskazana wartość będzie informowała o odstępie od tej pierwszej , obojętnie jaka to była liczba.

Więc jeśli ( wg kolejności liczb sortowanych ) wylosowano 3,5,7,8,13 to program poda nam:P ( 2-2-1-5 ) bo pierwsza liczba jest tu jako P ( bez znaczenia która) a ważne są dopiero te kolejne względem niej różnice.

Będziemy tu mieli zatem wariacje z powtórzeniami ( bo odstępy będą się powtarzały jak w tym przykładzie 2-2-1-5 ) .

Uzyskany w wyniku wyliczenia wynik w formie najczęściej statystycznie występującego układu odstępów w postaci bezwzględnej ( bo bez znaczenia która liczba była tą najniższą z wylosowanych) pozwoli na stworzenie matrycy , która to matryca po wstawieniu na miejsce P naszej liczby oczekiwanej jako najniższa , wskaże układy liczb o największym - na bazie dotychczasowej historii losowań - prawdopodobieństwie wystąpienia wg dotychczas występujących odstępów.



PRZYKŁAD : z analizy materiału statystycznego wiemy , że najczęściej dotychczas wystąpił układ odstępów od P : 3-2-3-2.

Oczekujemy na wystąpienie jako najniższej liczby 1 albo 2 albo 3.

Powstaną zatem takie układy przełożone na konkretne już liczby do grania:

P (1 ) :4,6,9,11

P (2 ) :5,7,10,12

P (3 ) :6,8,11,13



Uważam , że układ P i 4 odstępstwa wynikające z fragmentu całego \"kodu DNA\" Multi Multi - dający 5 liczb do grania - jest tu wystarczający do ew. wychwycenia tendencji.



Pzdr.

edi8

2009-11-07 (21:06)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 249 548
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Kod dna multi multi\" to bełkot. To sen wariata i koniec.



Nie ma takiego kodu.



Metoda na \"chłopka roztropka\". Jakby tą metodą dało się wygrywać, to by Totalizator zbankrutował już dawno temu, bo tysiące a nawet miliony ludzi próbowały takich metod.



Gorzej, że jest to kompletny nonsens z naukowego punktu widzenia.



Rozkładów losowych też nie ma co odkrywać od nowa, bo w napisanych już artykułach i książkach od dawna są zawarte potrzebne informacje na ten temat.



Metody \"ludowe\" zaś wzbudzają tylko zdumienie i wielki śmiech /z całym szacunkiem/.



Co do artykułów na tym forum, to tematy były wałkowane przez kilka lat. Np. w /o ile dobrze pamiętam/ wątku \"Sposoby myślenia w grach losowych\", itp. Trzeba szukać w wątkach otwartych ok. 2004 roku.



Albo zapytać Admina, który łatwo wskaże linki. Wszystko można znaleźć w bazie danych na forum.



Kol. Kurka, i ile wiem, uczy matematyki w szkole.



No więc Droga Kurko poucz pewnego ciężkiego ignoranta i nieustannie banowanego zboczeńca /przeklina cudzych rodziców/ i znanego forumowego Wielkiego Chama, co to jest prawdopodobieństwo wypadnięcia liczb, kombinacji liczb, itp.



Niestety, bez względu na statystyki, czy komuś się to podoba czy nie, to tak czy inaczej prawdopodobieństwo dla wypadnięcia liczby, czy kombinacji liczb, jest stałe. Statystyki tego nie zmieniają. To jest przedszkole.



Statystyki można sobie powiesić w toalecie i gminna wieść niesie, że podobno pomagają przy zaparciach, torsjach, etc.



Można je też użyć do popularnej tutaj dyscypliny naukowej - historii losowań.



Taka historia losowań służy do nauki dat i powiązanych z nimi liczb. Zamiast dat wydarzeń politycznych czy militarnych będą daty i odpowiadające im kombinacje liczb.



Jak się ktoś nudzi w życiu i nie ma co robić, to zajmowanie się tak ujętą historią da mu rozrywkę. Tyle, że jest to zajęcie cokolwiek bezużyteczne.



Co z tego wynika na przyszłość.



Ano nic.



Nijak się to ma do tego co będzie.



Podniecanie się statystykami dotyczy rzeczy przeszłych.



Losowość to losowość. Jest losowa.



Żaden człowiek nie wie, co będzie wylosowane, jeśli jest to losowanie.



Chyba, że nie jest to losowanie. Nawet pseudolosowanie daje szanse jakiejś prognozy.



Losowanie nie daje szansy.



No więc żadna analiza statystyk nic nie da. Tego uczą obecnie już chyba w gimnazjach..



W takim razie również programowanie /którego umiejętności wszystkim znawcom informatyki ogromnie zazdroszczę, bo sam tego nie potrafię/ w takim trybie będzie bezowocne.



Tysiące, czy dziesiątki tysięcy ludzi próbowało i próbuje tej \"ludowej\" metody \"typowania liczb\" z opłakanym skutkiem.



Do zagadnienia trzeba podejść inaczej, już napisałem jak i nie ma innego sposobu. O szczegółach na tym wątku chyba nie będzie mi dane jednak napisać, bo Wielki tutejszy forumowy Cham nie pozwoli.



No to bawcie się w czarowanie liczb - wola Pańska.



Może siłą woli uda się Wam czasem \"zmienić ustawienie piłeczek w które dmucha powietrze\", itp. w tym samym stylu.



To jest jasne jak słońce, co to jest za problem, aby średnio inteligentny człowiek to zrozumiał.



Dużo Zdrowia dla Autora Wątku
2009-11-07 (21:32)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 561
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Don Pedro, zaskocze cie, losowosc nie jest losowa gdyz kiedys byl Wielki wybuch i od tamtego czasu materia uklada sie tak a nie inaczej. Krótko mowiac wiadomo co sie stanie wprzyszlosci, ale nie ludziom tylko kwantom, ktore o tym decyduja jako jednym wielkim ciagu wydarzen od poczatku wszechswiata.



temu nie zaprzeczysz



pozdr



nadal czekam na konkrety z twojej strony, jakies zaczepienie zebym mogl zaczac doswiadczenia
2009-11-07 (21:35)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 249 564
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

polecam ksiazke pana John D. Barrow pod tytulem \"Kres mozliwosci? - Granice poznania i poznanie granic\"



Mowi o tym jakie sa granice ludzkiego poznania, zdziwilibyscie sie ile jeszcze przed ludzkoscia
2009-11-07 (21:59)

status KURKA
Data rejestracji: 2009-01-23
Ilość postów: 2551

4098
wpis nr 249 587
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Edi

najczęściej występującym układem będzie 1,1,1,1

a wynika to z postu w którym tłumaczyłam dlaczego najczęściej przerwa =1 (str 1 drugi mój post).



Tajemniczy , no jesteś tajemniczy

Jak zauważyć można w pierwszych losowaniach MM (tu Edi podał datę wymiany pierwszej maszyny losującej) od losowania nr 1 do losowania nr 318 przy użyciu metod statystycznych (prostych) można było zwiększyć prawdopodobieństwo .

Tak zwiększyć.

To była maszyna fizyczna (nadal jest , tylko lepsza) i założenie że prawdopodobieństwo wypadnięcia konkretnej liczby to 1 do 4 nie musi być prawdziwe, co dobitnie pokazał przykład pierwszych 318 losowań a raczej pierwszej maszyny (dokładnie jak pisze EDI kul z przedziału 50-59 pomalowanych farbą metaliczną ).

Z założeń gry wynika prawdopodobieństwo , ale przy następnym założeniu , że maszyna jest idealna.

Tą wadę maszyny trudno było wykorzystać ponieważ w latach 1996,1997 nie było takich opcji zakładów jak są (a raczej już były ) u buków.

Możesz sprawdzić sobie jak wyglądała by gra na 2 , 3 , nawet 4 liczby na NIE z kursem (co raz mniejszy niestety) 1,3 dla pojedynczej liczby .

Oczywiście grałbyś na liczby przytoczone prze Ediego (pomalowane farbą metaliczną).



I tak np po 100 losowaniach widzisz że średnio w przedziale 50-59 wypada 1,22 liczby .

w następnych 100 losowaniach również 1,22 liczby na losowanie.

w kolejnych 1,62 i dopiero po wymianie maszyny jest \"normalnie\" tzn 2,41 liczby na losowanie.

Dzisiaj aż takich anomalii nie ma (niestety) .
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 15 16
Wyślij wiadomość do admina