Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Hazardu nie będzie -Donald się wkurzył

2009-10-27 (23:28)

status brodin
Data rejestracji: 2006-04-26
Ilość postów: 66

1958
wpis nr 245 886
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pusty śmiech mnie ogarnia gdy patrzę na to , jak niektórzy bardzo chcą zostać prezydentem i w tym owczym pędzie za tym stanowiskiem zapominają o tych którym chcą przewodzić. To już FOLWARK ZWIERZĘCY.

Myslę że bez referendum w tej sprawie się nie obejdzie .Chłopaki od maszynek nie pozwolą na odcięcie ich od kasy.

Może zabronią równierz wódy ,fajek ,telefonów komórkowych (bo to przez nie sprawa się rypła),kawy-bo też uzależnia ......

A mówili że są liberałami a to są DYKTATORZY.

Czuję się ubezwłsnowolniony!!!
2009-10-28 (00:42)

status eMeL
Data rejestracji: 2008-11-24
Ilość postów: 11917

3906
wpis nr 245 888
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pamiętacie niedoszłego premiera z Krakowa? Tak samo może być z tą prezydenturą. Chcąc spełnić te zapowiedzi, to trzeba wprowadzić rozwiązania, jakie Orwellowi się nie śniły(nie było internetu).

Proponuję jeszcze zlikwidować stacje benzynowe i cmentarze, żeby nie mieli gdzie majstrować przy ustawach.



Pozdrawiam
2009-10-28 (06:28)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 245 891
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Taki ustrój, w którym państwo o wszystkim decyduje nazywa się FASZYZMEM.



Nie nazywajmy liberałami ZWYKŁYCH TOTALNIAKÓW.



W państwie liberalnym państwo nie wtrąca się ludziom do tego co robią.



Gdy ktoś pozwala sobie w państwie liberalnym na przekraczanie granic wolności drugiego człowieka, to za swój nielegalny czyn może być z cywilnego powództwa skazany przez sąd na właściwą karę ustanowioną w przepisach prawa.



Wygląda jednak na to, że żyjemy w państwie faszystowskim a do odpowiedzialności karnej za naruszanie wolności innych może być pociągnięty sam Największy Boss...



W państwie faszystowskim państwo chce decydować dosłownie o wszystkim.



A my oprócz tego, że mamy od zakończenia II wojny światowej samych totalniaków Niebu obrzydłych przy sterze, to w dodatku za przeproszeniem śmierdzą oni przepotwornie odorem trupiego truchła.



Z tym, że nie martwmy się na zapas, bo my już w Polsce nie decydujemy o niczym. W Polsce nie ma już prezydenta, bo jest namiestnik. Nie ma premiera ani rządu, bo jest coś na kształt samorządu podległego władzom centrali w Brukseli /i rzecz jasna w Berlinie/.



Decydują przepisy Unii Europejskiej, która z woli byłego prezydenta - obecnie namiestnika, stała się zgodnie z Traktatem Lizbońskim FEDERACJĄ UNII EUROPEJSKIEJ.



A na terenie Federacji Unii Europejskiej hazard jest takim samym biznesem jak każdy inny /a na pewno o wiele moralniejszym od np. złodziejskiej agenturalnej polskiej giełdy/.



Co więcej przepisy europejskie zezwalają na grę przez internet, BO ŻADEN OBYWATEL UNII EUROPEJSKIEJ NIE MOŻE BYĆ DYSKRYMINOWANY- obowiązuje zakaz dyskryminacji z jakiegokolwiek powodu!



Chciałoby się zaapelować do Bossa Bossów /brzmi trochę myląco jak \"Capo di tutti capi\", za co przepraszam, bo nasz Boss jest teraz niestety tylko tzw. chudopachołkiem p. Angeli na własną zdecydowaną prośbę/,

chciałoby się zaapelować słowami: jak się chciało rządzić, to należało zawczasu myśleć, a nie ładować się do Unii !!



Teraz, to już jest \"po ptakach!\".



Wyspiański pięknie to napisał w \"Weselu\":



\"Miałeś, chamie, złoty róg,/ miałeś, chamie, czapkę z piór:/ czapki

wicher niesie,/ róg huka po lesie,/ ostał ci się ino sznur,/ ostał

ci się ino sznur\".



Inna rzecz, czy dziki człowiek tutejszy zdąży się ucywilizować w UE, kiedy przewodnie kraje Unii staczają się na dno w tempie wyraźnie geometrycznym?!
2009-10-28 (20:27)

status hektor55
Data rejestracji: 2008-01-05
Ilość postów: 1513

3110
wpis nr 246 168
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Don masz racje, a po śląsku mówi sie - po ptokach-
2009-10-28 (21:13)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 246 195
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W tym kraju chcąc wybudować Budę dla psa na swojej posesji musisz mieć Zgodę Nadzoru Budowlanego który zadecyduje jaki ma być dach i kolor w tej budzie.Dobrze ze możesz zdecydować jaki to ma byc pies ,a ma być tylko kundelek,bo inne rasowe muszą mieć pozwolenie.Ale juz jak ma sie wabić jest zależne tylko od ciebie.A piszecie ze nie ma demokracji.
2009-10-28 (21:14)

status slavo
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 3640

12180
wpis nr 246 196
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

TAK KOŃCZĄ PIAROWCY I ZDRAJCY NARODU. >>>>>>>http://img301.imageshack.us/img301/6905/gilotyna.gif
2009-10-28 (21:29)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 246 200
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To że muszę mieć pozwolenie na budowę budy dla psa, to pestka.

Wiadomo, każdy by sobie pobudował budę dla swego Azorka wielkości domu, coś jak niektóre domy katechetyczne przy kościołach...



Natomiast szczytem chamstwa jest to, że jak mam drzewo, które sobie sam posadziłem, przedtem kupiłem, to nie mogę go wyciąć.
2009-10-28 (21:46)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 246 208
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Facet palnął gafę...media podkręcą ...a dzieciaki na jednorękich pompach i tak będą tracić krocie...

2009-10-28 (21:46)

status slavo
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 3640

12180
wpis nr 246 210
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

SirMavins



Jak owocowe to możesz.

A jak nie owocowe,to współczuję życzliwych sąsiadów,sobie zresztą też.
2009-10-28 (22:19)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 246 221
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A gdzie mogę sie domagać odszkodowania od rządu że mi śnieg wyłamał tuje i choinki tak że musiałem je ściąc do reszty???

Nie miałem wykupionego na taki kataklizm ubezpieczenia ale skoro rząd zabrania to zabrania!!!

2009-10-28 (23:59)

status mrowa
Data rejestracji: 2009-06-13
Ilość postów: 213

4718
wpis nr 246 268
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze lepiej sie nie upominaj bo Ci kaza zaplacic za wyciecie strzepa Powiedza, ze Twoja wina bo zes nie odsniezal !







2009-10-29 (07:26)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 246 283
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

slavo.



Ta, owocowe.

Niby wycięcie iglaka jest..jakie?

Durny przepis.



A tak na marginesie to na swojej posesji wyciąłbym co bym chciał, a potem zapłacił karę. I znowu wyciąłbym co bym chciał.

Skoro mam na dom to mam i na karę.
2009-10-31 (00:07)

status brodin
Data rejestracji: 2006-04-26
Ilość postów: 66

1958
wpis nr 246 876
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z tymi drzewami to jest jak z żoną niby twoja ale ubić bezkarnie jej nie można.

Parę dni temu pokazywali w TV nieszczęśnika, który wyciął drzewka na swojej posesji bo mu się menele po lasku plątali i z tego tytułu naliczyli mu 2 000 000 kary po dokładnym obmierzeniu średnicy pieńków, pozostałych po ściętych drzewkach .Ciekawe czy teraz bedą go ścigać do końca życia ?

Czy go wsadzą po przeliczniku X PLN/dzień ?
2009-11-01 (12:33)

status perkun
Data rejestracji: 2009-02-24
Ilość postów: 6889

4257
wpis nr 247 284
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nasz drogi Premier i kandydat na Prezydenta swoją antyhazardową akcją wymierzoną też w tych którzy obstawiają u bukmacherów internetowych strzela sobie \"gola\" do własnej bramki bo takich osób w Polsce jest już setki tysięcy jak nie miliony czyli potencjalny elektorat który zostanie \"wkurzony\" do granic niemożliwości i zagłosuje na tego\"trzeciego\" (a nie na Donalda i Lecha) jeśli w porę uchwyci jaki błąd robi Tusk i jego rząd zabierając \"zabawkę\" wielu Polakom, którzy wcześniej całkiem serio rozważali możliwość poparcia Donalda w jego ubieganiu się o Prezydenturę.

Za cenę zamazanie obrazu swoich kolegów partyjnych Pan Donald Tusk przekreśla swoje szanse na zostanie Prezydentem \"wszystkich Polaków\" a Ja byłem jednym z tych którzy chcieli na niego głosować!!!
2009-11-02 (14:28)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 247 629
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Perkun,



doskonale Cię zrozumiałem, lecz



pomyśl...



A może to jest reżyserka policzona na taką reakcję, jaką Ty teraz zaprezentowałeś..



Bo podejrzewam, że przy \"Okrągłym Stole dokładnie ustalono podział łupów. Ustalono, kto kiedy /w jakiej kolejności/ będzie piastował jakie funkcje i kto, kiedy i jak będzie łupił Polaków.



Co to jest za problem dla Nich.



W razie czego, gdy wśród gawiedzi popularny jest niewłaściwy kandydat, to... zaczyna robić takie głupstwa, że natychmiast traci popularność na rzecz tego obgadanego 20 lat temu. Tabloidy mu w tym pomagają, bo\"policmajster powinność swej służby zrozumiał\"..



Był namiestnik z PIS-u, teraz lody ukręca PO, no to następnie być może kolej na SLD.



Wybory nie są problemem, bo już Ljenin powiedział, że nie ważne jak kto głosował, tylko kto liczy głosy. A głosy zawsze liczą Oni.



I można kręcić lody dalej.





Bo żeby złodziej kręcić lody mógł,



czuwać musi tajniak,



czuwać musi tajniak,



czuwać musi tajniak,



by nie przeszkodził wróg!





Ale żeby nie kończyć w minorowym nastroju, to



życzę wszystkim wesołego samopoczucia!
2009-11-02 (15:21)

status blaza
Data rejestracji: 2009-10-31
Ilość postów: 25

12244
wpis nr 247 650
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A najlepsze w tym wszystkim jest to co chcą zrobić.Niby walka z hazardem ale....to co zmieni ustawa ta planowana pasuje idealnie biznesmenowi znanemu wszystkim jako RYCHO .Nie będzie jednorękich bandytów,gry przez internet tylko kasyna! Nie ma nic lepszego w interesie jak pozbyć się KONKURENCJI , prawda panie Rycho? Lody lody i to w majestacie prawa.
2009-12-30 (01:31)

status brodin
Data rejestracji: 2006-04-26
Ilość postów: 66

1958
wpis nr 267 593
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przyglądając się zabiegom wokół hazardu to należy się spodziewać ,że

niedługo Rząd RP ogłosi jakie gatunki wódy można spożywać bo nie uzależniają oraz jakie gatunki tytoniu nie są szkodliwe .

Logika tego rozwiązania jest taka jak leczenie alkoholizmu za pomocą piwa i ograniczania punktów sprzedaży .

Ustawa pozbawia obywatela prawa wyboru . Za naruszenie tego własnie prawa Rzecznik Praw Obywatelskich oskarżył Rząd w związku z brakiem szczepionki na grypę .
2009-12-30 (07:48)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 267 603
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Już wymyślili, że nie ma 250 ml..i jak tu rozlać pół litra na dwóch?



Bo na 3 to 21 gul, gul, gul...
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina