Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Najceikawsze cytaty z sieci :)

2009-10-26 (13:27)

status shadowbb
Data rejestracji: 2009-07-22
Ilość postów: 121

4944
wpis nr 245 310
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pozwoliłem sobie założyć temat o najciekawszych teoriach spiskowych znalezionych w sieci. Można poczytać, pośmiać się lub popłakać itd



Cytat:

25.10.2009 10:04~enigma

Multi Multi to oszustwo jak i duży lotek. Komputer po zamknięciu dostępu analizuje wedle programu amerykańskiej firmy G-Tech najkorzystniejsze pod względem finansowym dla Totalizatora rozwiązanie przy zachowaniu parametrów takich jak losowość ,ciąg liczb etc. Przyjęte rozwiązanie dla multi multi to 30% na wypłaty w dyżym lotku jest inaczej ponieważ regulamin gry zatwierdzony przez MF daje 50% na wypłaty dla grających a 50% trafia do Totalizatora chociaż tak długo jak się da robi kumulację,

W Muli Multi można teoretycznie wygrać nieograniczoną ilość pieniędzy w praktyce program ustawiony jest na wypłatę 30% wpływów z wygranych .

Samo losowanie to już tylko technika





Cytat:

25.10.2009 11:00~PAWELEK

ta panie co tam jest przy tym niby losowaniu ma poprostu wczesniej wydrukowane liczby ktore padna! a tu ZONK ktos zawalil i prosze!

GRAJCIE GRAJCIE NAIWNIAKI! TO JEST CALA PRAWDA! JUZ LEPIEJ PISAC SMS DO RADIA ZET CZY RMF BO TAM poprostu dzwonia na numer ktory sie komus co siedzie przy kompie spodoba i tyle! prawdopodobienstwoi jest duzo wieksze niz w lotka! a czasem musza i tu dac wygrac bo inaczej ludzie by zaczeli wszyscy myslec! a tak to barany ida i poki co skreslaja i mysl;a ze wygraja!!!! hahaah! a wez sobei jeden z drugim kartke papieru przed losowaniem i skresl OT tak dle siebie 6 liczb! SZYBKO SIE ZDZIWISZ ZE TREFILES 4- KE LUB 5-KE a gdybys to puscil przel lottomat NIC BY Y Z TEGO NIE BYLO!



cytaty ze stronki: forum obywatelskiego Słupsk:

http://obywatelski.slupsk.pl/forum/viewtopic.php?p=57069&sid=2a8860f55ffbd95cb1ea5a7fd25cfebc





Można dorzucać !

2009-10-26 (21:21)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 245 458
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Pewnie że dorzucę ,po sieci raczej nie buszuję ,wystarczy co napisano kiedys w Ksiedze Gosci u Pasko.

Wklejam ten wpis he he.



755. Cześć!

Gram w Multi-Lotka, ale wiem, że szanse na wygranie są małe, ale nie dlatego, że wynika to z rachunku prawdopodobieństwa ale i dlatego, że... (czytaj dalej)

Powiem wam coś na temat losowań Dużego Lotka. W Multi-Lotku jest tak samo.



Otóż w Dużym Lotku jest tak:



1) Jak wiecie wszystkie zakłady są rejestrowane natychmiast (po zawarciu zakładu w kolekturze) w głównych komputerach w Wa-wie.



2) Lotto ma już nagrane około 3 tys. losowań dodatkowo. Każda taśma z losowaniem ma swój numer.



3) Każdy komputer połączony w sieci ma wprowadzone te wszystkie losowania i co godzinę podstawia te losowania do zakładów jakie są zawarte aktualnie w kolekturach i oblicza ile byłoby wygranych w przypadku takich wylosowanych liczb.

Dodatkowo komputery sprawdzają to ok godz. 21:20. Nie zawsze zdąży się jednak tak dobrać numery aby było najmniej wygranych, ale wystarczą nawet obliczenia z godziny 20:00 aby \"obciąć\" nawet! ok. 60% potencjalnych wygranych.



4) No i jak są obliczenia gotowe, zdaża się, że nawet minutę przed losowaniem taśma z tymi liczbami jest szybko przygotowywana i puszczana. Bo nie wiem czy wiecie ale tylko początek losowania jest Na żywo a potem już puszczone jest losowanie z tej taśmy.

I za to też płaci się POLSATOWI.



5) A z kumulacją jest tak samo. LOTTO specjalnie nie dopuszcza wtedy do trafienia szóstki aby była ponowna kumulacja bo wtedy więcej zarobią bo pójdzie więcej osób do kolektur.



Skąd to wiem - I tak mi w to nie uwierzycie, (ale mnie to wali) ale wiem to stąd, że mój wujek robi w Lotto w dziale zarządzania systemem informatycznym. Wszystko to jest objęte tajemnicą firmy. Wojskowa Akademia Techniczna która testuje maszyny wie o tym, ale za to wszystko po prostu płaci się im pieniądze... )

xxx



2002-12-10 21:35:01



-------------------------------------------------------------------------------

Lem miał racje ,dopóki nie zetknął sie z internetem nie przypuszczał że na świecie jest tylu idiotów.



2009-10-27 (07:37)

status POpapraniec
Data rejestracji: 2009-05-14
Ilość postów: 58

4585
wpis nr 245 546
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Proponuję zamknąć następny popaprany temat

Jasze wszystko wyjaśnił swoim wpisem.

\"Młodzi\" forumowicze sięgnijcie do tematów historycznych i poczytajcie
2009-10-28 (01:21)

status Ksings
Data rejestracji: 2008-02-02
Ilość postów: 867

3166
wpis nr 245 889
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no tak,pewnie to przypadek,ale ja wysłałem swoją typowaną dwunastkę w sobotę.dzisiaj już nie.

w sobotę miałem 1/6

dzisiaj4/6

pewnie przypadek ot co
2009-10-29 (13:56)

status slavo
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 3640

12180
wpis nr 246 380
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



\"Totolotek, to nie hazard\", niejaki wiceminister Kapica.



\"A piwo, to nie alkohol\", niejaki slavo .
2009-10-31 (19:52)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 247 118
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"A piwo, to nie alkohol\", niejaki slavo .



---------------------------------------------------------

Nie o lotto wprawdzie ale to też mistrz



Ciekawe czy ten mistrz był po piwie...tak jeżdżą w Kanadzie ,wiem że nas czytają w Kanadzie ,może ktos rozpozna tego ,,miszcza,,

Cała kanadyjska konna(czyli policja) go poszukuje.



http://video.interia.pl/obejrzyj,film,118541
2009-10-31 (20:53)

status slavo
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 3640

12180
wpis nr 247 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze



A czytac ze zrozumieniem umiesz ? Bo może ilośc złośliwych komentarzy, przesłoniła Ci chęc logicznego myślenia.



2009-11-01 (17:28)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 247 352
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Slavo ,przykro mi że mnie nie doceniasz a siebie przeceniasz.

Gdybym Twego postu nie przeczytał ze4 zrozumieniem to w ogóle nic bym nie napisał.

Kolejność mego rozumowania przy pisaniu mego postu(trwało to ułamek sekundy)

1.Czytają nasze forum nawet w Kanadzie(nie bedę wyjasniał pochodzenia tego zdania ,niektórzy wiedzą)

2.Ktos w Kanadzie wyczytał że piwo to nie alkohol i uwierzył w to.

3.Wypił wiec pare piwek bo to nie alkohol.

4.Wsiadł do samochodu.

5.Chciał zaparkować(patrz film)

6.Nadal czytaja nas w Kanadzie.

7.Ponieważ policja go sciga ,może ktos w Kanadzie rozpozna go.



No i widzisz coś narobił ,ktos uwierzył że piwo to nie alkohol ,bo ja na pewno nie.



P.S

Nie zapomniałem że...bym zapomniał.

-A ryba to nie mięso.

(ciekawym jakie to wywoła skutki w Kanadzie).

Pozdr.
2009-11-01 (21:40)

status slavo
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 3640

12180
wpis nr 247 425
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



2009-11-02 (12:40)

status ABC..
Data rejestracji: 2009-10-27
Ilość postów: 18

12238
wpis nr 247 592
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A oto perełka w wydaniu Rycha. 2009-10-27 12:44:52



Tylko DEBIL może myśleć że losowania są prowadzone OK, ze nie ma wałków itp.POLSAT zrobi wszystko aby uwiarygodnić to że losowania są na żywo nawet te niby pomyłki.Aby do końca roku TVN przejmie losowania i oby wprowadzili komisję i jawność losowania bo ludzie mają już dość tych oszustów z Polsatu.Do dzisiaj sprawą zagadkową jest jak biedny robotnik Pan Solorz stał się właścicielem stacji.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina