Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

15tys kombinacji aby wytypować 6

2009-10-20 (22:03)

status Junior
Data rejestracji: 2009-10-20
Ilość postów: 8

12221
wpis nr 242 893
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Obliczyłem system w którym z 15 tys kombinacji wypada 6. Prawdopodobieństwo wstępne to 12,5% czyli co 8 spotkanie jest 6. 1000 krotnie zmniejszyłem więc dotychczasowe prawdopodobieństwo pomijając ze co 8 spotkanie jest na 100% 6. W tym jest mnóstwo 3, 4 i 5. Aby nie rzucać słów na wiatr stworze link aby móc pobrać owe 15tys kombinacji i sprawdzić czy mowie prawdę. To za kilka dni. Oczywiście link z kombinacjami będę podawał kilka godzin wcześniej.
2009-10-20 (22:08)

status Junior
Data rejestracji: 2009-10-20
Ilość postów: 8

12221
wpis nr 242 895
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeśli masz jakieś pytanie pisz na HackerBand@op.pl.
2009-10-20 (22:08)

status Karwoski
Data rejestracji: 2009-05-31
Ilość postów: 32

4662
wpis nr 242 896
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nawet gdyby to była prawda co napisałeś to:



15.000 kombinacji * 3zł =45.000zł



a teraz aby mieć pewniaka (jak twierdzisz ) to mamusimy:



45.000zł * 8dni = 360.000zł



powodzenia jak bedziesz próbował w realu swój system



2009-10-20 (22:15)

status Junior
Data rejestracji: 2009-10-20
Ilość postów: 8

12221
wpis nr 242 903
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dobrze napisałeś 360tys zł to jest cala suma ale nie liczyłeś ile trafień będzie w 5,4 i 3 a tych jest mnóstwo.. Ale jeżeli podam to na stronie internetowej 15 tys kombinacji i będziesz je mógł zobaczyć to wybierzesz je bo będziesz miał 1000 krotnie większe prawdopodobieństwo trafienia czegokolwiek. Tak jak napisałem za kilka dni oblicze prawdopodobieństwo trafienia 3,4 i 5. i Wytypuje liczby zobaczysz ile jest w tym 3,4 i 5 i policzysz sobie ile można wygrać naprawdę z tych kombinacji..
2009-10-20 (23:57)

status brodin
Data rejestracji: 2006-04-26
Ilość postów: 66

1958
wpis nr 242 947
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

domyślamy się, że masz na myśli 6 z 49 bo nie określiłeś tego- typowane po 6 liczb czy może po 30 -bo tego też nie określiłeś.

czekamy na szczegóły .
2009-10-21 (00:11)

status Junior
Data rejestracji: 2009-10-20
Ilość postów: 8

12221
wpis nr 242 951
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak chodzi o dużego lotka czyli 6 z 49
2009-10-21 (00:31)

status dsg
Data rejestracji: 2009-05-06
Ilość postów: 342

4565
wpis nr 242 953
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

czekamy na dowody, jeśli to prawda, to całe multipasko się wzbogaci, tylko przetesuj to do dziesięciu wejść szostek
2009-10-21 (12:14)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 243 030
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"1000 krotnie zmniejszyłem prawdopodobieństwo\"



Tak napisał \"ODKRYWCA\".



Czyli teraz jest jak 1 do 14 milionów pomnożone przez 1000=

jak jeden do 14000000000.



A teraz nasz odkrywca chciałby zapewne zarobić trochę grosza na naiwnych.



Np. po 5 zł za typ.



I ma na to wielkie szanse, bo na tym forum są całe tabuny klientów czekających na liczby.



Po prostu żebracy żebrzący o liczby.



Do szkoły nie chodzili tylko kamieniami rzucali a teraz nie znają liczb.



No to kto wie odkrywco, kto wie. Może l komuś sprzedasz liczby.



Albo wykorzystaj je i sam zagraj. Będziesz bogaty, czego Ci szczerze życzę.
2009-10-21 (16:39)

status Junior
Data rejestracji: 2009-10-20
Ilość postów: 8

12221
wpis nr 243 186
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeżeli chodzi o to co napisałeś to wystarczy ze dokończę algorytm i będę po każdym losowaniu wpisywał odpowiednie liczby jako dane i stworze szereg kombinacji, które zamieszce na stronie, zajmie mi to około 10 minut.. Najpierw oblicze ile z danych kombinacji będzie trafna czyli ile wypadnie 3, 4, 5 ewentualnie 6 oszacuje jakie jest prawdopodobieństwo trafienia np 3. w lotto jest to 1:57 a jeżeli je zmniejszę np do 1: 15 bądź 1:10 to chyba warto będzie korzystać z tych licz które podam. Jedyne co będziesz musiał zrobić to wejść na moja stronę i zalogować się. Bo tylko ci otrzymają liczby. Będzie to na zasadzie ze np1 tys zarejestrowanych otrzyma losowe pary liczb aby inni zalogowani ich nie postawili to umożliwi przy kilku tysiącach zarejestrowanych trafienia wszystkich możliwych licz. Aha i opłat typu 5zł nie wprowadzę. Chyba że bardzo bedziesz chciał ja mi dać,
2009-10-21 (17:53)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 243 215
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A co Ty przyjacielu wiesz o losowości??



Zmienić prawdopodobieństwa w Lotto niepodobna. Co byś nie uczynił jest zawsze stałe przed losowaniem i w stosunku do liczby zdarzeń. To jest wiedza na poziomie 5 klasy szkoły podstawowej.

Ale pozbawić się wszelkich szans Twoją metodą, tracąc kupę szmalu, to można jak najbardziej...



Widzisz, należało w szkole nie rzucać kamieniami, tylko się uczyć, to byś takie rzeczy wiedział dzisiaj śpiewająco.



A Ty uwierzyłeś w \"garbate aniołki\".



A nad estymatorem o największej wiarygodności mógłbyś najpierw pomyśleć poważniej, bo jak na razie, to Twój jest obciążony.



A napisz jak wyeliminowałeś zjawiska brzegowe i co ze zdarzeniami odstającymi?



To tak na początek.



Ale zdaje się, że po próżnicy piszę. Może jednak przeczyta to ktoś, kto w rezultacie w ostatniej chwili powróci na drogę zdrowego rozsądku.



Tutaj gdzieś na tym forum ma swój wątek niejaka pani Blanka, która \"zawsze wygrywa\" /taki jest jej wątek - \"zawsze wygrywam\" , czy coś w tym stylu/ i ma nawet stado wiernych a cierpliwych wielbicieli, którzy oczekują na nią i jej liczby tłumnie przed kolekturą, w której zawiera zakłady. I tam, wielkopańskim gestem w przypływie dobrego humoru PODAJE IM TE LICZBY!!!



Zatem udaj się do Blanki: da Tobie i każdemu chętnemu da!!



Da liczby na hasło, cytuję:



\"Blanka podaj liczby! Blanka podaj liczby!! No, Blanka, podaj te liczby!!!\"



No to Szczęścia w grze





2009-10-21 (18:03)

status mrowa
Data rejestracji: 2009-06-13
Ilość postów: 213

4718
wpis nr 243 218
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dsg prosze Cie ! Powiedz, ze nadchodzaca rewolucja niema nic wspolnego z tym tematem
2009-10-21 (18:44)

status Junior
Data rejestracji: 2009-10-20
Ilość postów: 8

12221
wpis nr 243 233
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Skoro jesteś taki wszechwiedzący to w rachunku prawdopodobieństwa mało się znasz. Biorąc zbiór z ostatnich 500 losowań nie patrzysz na jedno tylko na wszystkie i dzielisz je przez losowania wtedy masz średnią która w tym przypadku mnie interesuje. Następnie robisz statystki które liczby jak wypadają to nie trwa chwile. łączysz ze sobą statystyki i robisz kombinacje omijając zbędne. A nie pisze o cudach tylko zobaczysz kombinacje i sam wtedy stwierdzisz co i jak.
2009-10-21 (19:01)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21426

1386
wpis nr 243 236
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Junior > zrób swoje i pokaż ,

, nie są to proste rzeczy i sprosta im tylko człowiek, który potrafi pisać ALGORYTMY pod właściwe obliczenia,



zwróć przy okazji uwagę na taki niuans :

tylko przykład ,byś pojął w czym rzecz

prawdopodobieństwo trafienia 2/2 jest mniejsze jak prawdopodobieństwo

trafienia 2/4 .......to ustal je na poziomie pierwszego dla 6-elementów drugiego

.....zrozumiałeś ,i sprawdzaj pomniejszając jeśli żadna z czwórek nie spełnia wymogu wszystkich 6-elementów ........może mnie zrozumiałeś.



taki układ to wskaźnik ,który ....szybko....

wskaże 50~75 % skuteczności ale zarazem zazwyczaj 25~50 % błędu ....

to ciekawe ,sprawdź sobie .

2009-10-21 (19:07)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 243 247
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przyjacielu bredzisz od samego początku.



Byłe losowania nie mają wpływu na prawdopodobieństwo zdarzeń w grze losowej. Dlatego zapytałem, co wiesz o losowości. A Ty potwierdziłeś, że nie wiesz nic. Nawet będąc zapalonym deterministą powinieneś wiedzieć, że prawdopodobieństwo nie zmienia się przy pomocy takich manipulacji, jakie proponujesz.

Prawdopodobieństwo możesz zmienić podejmując próbę innej gry w której jest ono większe. Czyli np. przechodząc z Dużego Lotka do Expresu. W tej samej grze jest stałe, co byś nie zrobił.



Prawdopodobieństwo nie zależy od statystyki.



Ale po co ja to mówię, to dla Ciebie czarna magia!



Ponadto cierpisz na zabawne rozdwojenie pojęć: PISZESZ NIEUSTANNIE o MALEJĄCYM prawdopodobieństwie a masz na myśli wzrastające. Zatem nawet nie znasz wzoru którego szkolnicy uczą się w podstawówce. A mój ośmioletni syn już zna.



Tymczasem w ogóle nie możemy manipulować prawdopodobieństwem w danej grze.

Możemy jedynie pozbawić się szans, lub je zwiększyć, stosując odpowiednie techniki polegające na zawieraniu większej lub mniejszej liczby zdarzeń.



O relatywizacji czasu w grach losowych nie piszesz, bo nie masz o tym pojęcia.



Zatem pozostała Ci już tylko czarna magia, wróżenie z fusów albo z cieczki kotki.





Do forumowiczów:



ZABIEGI AUTORA TEGO WĄTKU SĄ BARDZO CZYTELNE - POLUJE NA WASZE DANE OSOBOWE, W CELACH SOBIE WIADOMYCH.



Będziecie się logować na jego stronie i podawać mu na tacy Wasze dane osobowe.



To już z lepszym skutkiem walnijcie się kuchennym tłuczkiem do mięsa w łeb i poprawcie kielonkiem czegoś dobrego! Kto wie, może wówczas obejmie Was w posiadanie natchnienie prorocze do wykreślenia prawidłowych liczb na kuponiku!



Dane osobowe naiwniaków są tak cenne, że autor wątku nie waha się wygłupiać w kwestiach rzekomego \"swojego systemu gry\".





Wesołego humoru!
2009-10-21 (19:59)

status JUNIOR
Data rejestracji: 2009-10-20
Ilość postów: 8

12221
wpis nr 243 282
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

login czyli wymyślony przez kogoś i hasło wymyślone przez kogoś chyba nie jest kradzieżą danych osobowych. Chyba że ja mam inny słownik niż twój. Po pierwsze napisałem ze przedstawię wiele kombinacji i zamieszczę je na razie w pliku bądź na stronie z której będziesz sobie je mógł ściągnąć. Sam ocenisz czy warto.
2009-10-21 (23:39)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 243 369
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Junior,



No dobrze, ja piszę poważnie.



Nie jest / i nie było/ moim zamiarem, aby Cię obrazić. Ja tak piszę zawsze i zawsze mam szacunek do bliźnich. Co najwyżej nie mam szacunku do niektórych ich czynów.



Zbieranie danych osobowych polega nie tylko na jakimś tam wymyślonym przydomku. To jest też adres internetowy, to jest dostęp do numeru IP. Tym się handluje. To jest pole zainteresowania wiadomych służb, czyli np. razwiedki.



Ale uprzejmie zakładam, że nie jesteś łajdakiem.



W takim razie Twój plan zmuszenia, czy zachęty zainteresowanych do przymusowego zalogowania się na Twojej stronie ma za cel wywołanie sztucznego ruchu, prawdopodobnie w celach zarobkowych. W ten sposób niektórzy zarabiają w Google AdSense i to może być ten Twój pomysł.



A skoro tak, to tym bardziej nie masz żadnego systemu, bo już pomijając to, że z Twoich wynurzeń wyłazi obecnie przepotworna probabilistyczna ignorancja, to przecież gdybyś miał system, to nie dłubałbyś w Googlach z reklamami. Tylko grałbyś w Lotto. Kto zarabia grosze, jak może brać miliony?





Zakładam jednak, żeś jest poczciwcem. Zachowujesz się dość uprzejmie i sądzę, że po prostu chcesz w jakiś sposób robić choć niewielką kasę w Internecie!



To akurat pochwalam /pod warunkiem, że będzie to uczciwe.../.



Tylko że, możesz to zrobić zupełnie inaczej. PODDAM CI oczywisty a UCZCIWY SPOSÓB W TYM WĄTKU. PRZEMYŚL TO:



Otóż nie musisz się od razu znać na kwestiach losowości, aby zarobić uczciwie.



Otóż możesz rzeczywiście robić sensowną usługę. Polegałaby ona na tym, że zainstalowałbyś zakodowane w liczbach porządkowych porcje wycinka permutacji, np. Dużego Lotka.



I teraz szło by o to, aby te kombinacje szóstek były losowo wybierane z twojej bazy i przekazywane zainteresowanym w taki sposób, aby się nie powtarzały.



Tu na tym forum ogrom ludzi gra identycznymi liczbami. Grając różnymi kombinacjami, nawet z cząstki pełnej permutacji, szanse wygranej kogoś z tej grupy znacznie wzrastają.



Prawdopodobieństwo poszczególnym graczom nie wzrasta! Ale stopień pewności, że ktoś tam wygra już tak, bo zwiększa się różnorodność wysyłanych zdarzeń.



Kombinacje Twoich klientów nie powtarzałyby się.



Tymczasem, jak wiadomo, np. kombinacje w opcji chybił-trafił POWTARZAJĄ SIĘ i to jak niektórzy podają są wyciągane z zawężonego zakresu /stref/ zdarzeń.



To mogłaby być Twoja uczciwa reklamowa szansa!



To byłaby prawda. Nie musiałbyś nabierać ludzi, wciskać im ciemnotę i potem trafić za oszukiwanie bliźnich do piekła /po szczęśliwym żywocie/.



To szczerze Ci doradzam.



Natomiast Junior.

Na losowości ja się trochę /nie chwaląc się/ znam.



Zrozum.



Albo coś jest losowe albo nie jest. Jak jest losowe - to jedynie sam Pan Bóg wie, jaki liczby zostaną wylosowane.

Przed losowaniem szanse wszystkich szóstek są identyczne.



To, co było wcześniej wylosowane nie liczy się! Nie ma znaczenia!

A co będzie tego nikt spośród śmiertelników nie wie.

Chyba, że dysponujesz maszyną do podróży w czasie.



W tej sytuacji wszelkie redukcje działają zgodnie z zasadą: \"na dwoje babka wróżyła\".



Możesz odrzucić jakieś kombinacje i co z tego. I tak nie wiesz, co będzie.



Kolejność jest taka: najpierw Ty wybierasz liczby. Potem jest losowanie.



Gdyby było na odwrót, to mógłbyś zamanipulować rachunkiem prawdopodobieństwa i np. mieć pewność równą 1, że trafisz szóstkę zawierając jeden zakład prosty.



Ale niestety w momencie skreślania liczb nie wiesz, co będzie wylosowane!



A wiesz dlaczego nie wiesz??? BO TO JEST GRA LOSOWA!



Dlatego.



To jest naprawdę szkolna wiedza i zainteresuj się nią. Masz wszelkie dane aby zostać ekspertem, bo Polacy mają wśród wielu talentów talent matematyczny. Murzyni są genetycznie lepsi do piłki a Polacy do matematyki.. TAK CHCIAŁ PAN BÓG - WIĘC BIERZ CO CI DAJE!



A co do wygranych niższego stopnia, to też się nie popisałeś. Pomyśl dlaczego po przeczytaniu mego wpisu:



Prawdopodobieństwo JEDNEJ trójki w Dużym Lotku jest ilorazem wszystkich kombinacji trójek w szóstce i wszystkich trójek z 49.



Wynosi to 3 z 6 dzielone przez 3 z 49 i wynosi około 0,001085540...itd. lub odwrotnie jak 1 do 921.2



W sytuacji pełnej permutacji każda trójka ze zbioru 3 z 6 kojarzy się z każdą trójką za zbioru 3 z 43, co daje w efekcie statystyczną średnią występowalność trójki w stosunku do pełnej permutacji jak jeden do 56,655927...itd lub analogicznie do wyliczanego prawdopodobieństwa 0,017650...itd.



Tak to wynika z działania: 3 z 6 razy 3 z 43 / 6 z 49.



Zważ jednak, że tak liczone prawdopodobieństwo ma inne cechy niż obliczana \"pewność szóstki\".



Żeby mieć pewność utrafienia szóstki musisz zawrzeć 6 z 49 zakładów, czyli 13983816.



Analogicznie żeby mieć pewność trafienia trójki musisz zawrzeć zakładów:

6 z 49 - 3 z 6 razy 3 z 43 + 1 = 13736997



Oczywiście trójki trafiają się znacznie częściej. Ale tyle trzeba posłać zakładów aby NA PEWNO MIEĆ CO NAJMNIEJ JEDNĄ TRÓJKĘ. Żeby trafić szóstkę też \"wystarczy na ogół tylko\" 10-30 procent pełnej permutacji.



Po co o tym napisałem.



Aby Ci uświadomić, iż jeśli robisz znaczne redukcje, to liczba Twoich trójek spadnie DRASTYCZNIE z całą pewnością.



Bo prawdopodobieństwo wyliczane z oficjalnej tablicy prawdopodobieństw firmy Totalizator jest wyliczane tak korzystnie dla grających jedynie z powodu kombinacji nielicznej grupy dobrych trójek z kolosalną ilością wypełniaczy... Po prostu każda trójka powtarza się w tym wyliczeniu 12341 razy.



Dokładnie w pełnej permutacji firma teoretycznie wylicza, że gracz trafi dwanaście tysięcy trzysta czterdzieści jeden IDENTYCZNYCH trójek /pomieszanych ze wszystkimi nietrafionymi liczbami/ i wyciąga z tego średnią.



Jest to na dobrą sprawę GENIALNY sposób nabijania naiwniaków w przysłowiową butelkę.



Dlatego ja wszędzie podaję poprawnie wyliczane prawdopodobieństwo jednej trójki w Dużym Lotku - takie jak podałem powyżej.



Nawiasem mówiąc ta rzecz oddziaływuje bardzo niekorzystnie w grze w tzw. systemy w Dużym Lotku /te firmowe/. Albowiem w systemach tych kosztem małych wygranych znacznie spada prawdopodobieństwo szóstki.



Taka sama sytuacja jest w multilotku, gdzie firma przerabia naiwniaków na szmaty, bo losowanie w zawężonym zakresie liczb zmniejsza prawdopodobieństwo wygranych, gdyż losowane liczby nie są z całego zakresu! /tam jest też kwestia fluktuacji/. Tabelka prawdopodobieństw zgadza się ...formalnie..



To są zagadnienia, które analizowałem jeszcze w podstawówce. Ok. 40 lat temu.



No więc Junior, zastanów się, co piszesz na tym forum...



A jeszcze wracając do \"Twojej metody\" wyznaczania statystycznej średniej.

Niestety muszę Cię zmartwić. Dobry Pan Bóg tak to zrobił, że losowość nie ma rozkładu równomiernego. Jak np. rzucasz 1000 razy doskonale wyważoną monetą, to liczba \"dąży do równowagi\" ... ale nigdy jej nie osiąga.Słowem 500 na 500 jest cudownym wyjątkiem i nigdy się nie zdarza.



Chodzi mi o Lotto, bo tutaj występuje ten efekt na potęgę.



Twój sposób można by zastosować brutalniej. Wystarczy wyznaczyć np. najlepszą 15 liczb z ostatnich n losowań. Jest to 6 z 15 = 5005 kombinacji.



Tylko że jest mały pikuś.



To są kombinacje najlepsze z losowań, które już się odbyły.



One pasują do zdarzeń przeszłych.



Ale nie wiadomo jak będą pasowały do losowań przyszłych.



Nikt ze śmiertelników nie wie co będzie wylosowane.



Możesz wygrać albo wszystko przegrać. Na dwoje babka wróżyła.



I nikt tego nie wie



2009-10-22 (00:28)

status Junior
Data rejestracji: 2009-10-20
Ilość postów: 8

12221
wpis nr 243 382
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Powiem to tak ładnie to wszystko napisałeś: moja zasadą czy dewizą jest aby nie mówić tylko pokazać. Więc to zrobię. A tworząc te kombinacje patrzyłem z innej strony: jeżeli pary liczb typu 1,2,3,4,5,6 itp padły raz bądź wcale z wszystkich losowań to na tej podstawie i innych stworzyłem rożne statystyki. I tak wychodzi.. Nie musze znać liczb z przyszłości porostu cofnie się o 20 losowań wstecz i dany algorytm na (razie w rozsypce tworze go aby wpisać tylko liczby i mieć gotowe kombinacje) tworze na piechotę kombinacje. I tak znając dane z wcześniejszych losowań wypisuje te kombinacje i otrzymuje wynik czyli jak na razie się doliczyłem muszę sprawdzić na większej grupie losowań ze wypadniecie np tzn trójki 1:ok 7 razy w lotto jest 1:57 tak jak ty napisałeś. Więc łatwo policzyć ze prawie same trójki zwrócą koszt wszystkich kuponów a nie policzyłem jeszcze 4 i 5. Wiec mówię to co mi wychodzi z liczb a nie z danych. I tak jak pisałem wcześniej będą kombinacje i porostu prześledzisz je sobie i sam wyciągniesz wnioski.. Jeżeli podam te kombinacje wcześniej je będziesz mieć przed losowaniem i ujrzysz to może uwierzysz. A zdolności matematyczne tu opisane to parę zaradniej z jednego działu matematyki każdy je może posiąść bez wyjatku.
2009-10-22 (01:05)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 243 402
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Junior,



Trójki Ci niczego nie zwrócą.



W tych Twoich 15 tysiącach zakładów będziesz miał 20 różnych trójek, jak dobrze pójdzie. A jak źle pójdzie, a nieraz źle pójdzie...



To co Ci zwrócą??



Na bułkę dla ptaka Ci zwrócą?



Albo będziesz powtarzał jednakowe liczby. Wtedy masz szanse na więcej trójek kosztem wyższych wygranych, bo nie ma nic za darmo. Ale to co, to masz może zamiar dawać ludziom z tego forum \"jednakowe liczby\"??



Ale jeśli zagrasz na jednakowe liczby, to będziesz powielał to, co robi znakomita większość uczestników tego forum. Oni właśnie posyłają jednakowe liczby i wspólnie przegrywają.



A centrala pęka ze śmiechu.



Jeszcze można było w dawnych czasach próbować grać \"na trójki\" przy pomocy \"twardych\" dwójek, trójek i czwórek /tzw. pewniaków/, tak sam grałem z powodzeniem zanim nastał multilotek. Ale przy obecnych kosztach to się już nie opłaca.



No to dużo zdrowia
2009-10-22 (02:44)

status brodin
Data rejestracji: 2006-04-26
Ilość postów: 66

1958
wpis nr 243 408
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tajemniczy Don Pedro

W każdej dziedzinie nauki czy może powiedzmy mniej górnolotnie ludzkiej aktywności są młodzi gniewni (Jnior) oraz rutyniarze . Ci pierwsi patrzą na pewne rzeczy ze świeżym spojrzeniem bo \"nie wiedzą że się nie da\" i czasami trfiają na nowe rozwiązania ,które czynią w danej dziedzinie rewolucję .Rachunek prawdopodobieństwa jest tylko aparatem matematycznym wyznaczającym tzw warunki graniczne i tak na prawdę nie odzwierciedla rzeczywistości.

Ty wyliczyłeś zgodnie z prawidłami tego rachunku ,że aby trafić TRÓJKĘ należy wysłać ok. 13mln kombinacji .Natomiast wiadomo ze aby trafić trójkę wystarczy wysłać zaledwie 163 szóstki (własność STEFAN VANDEVELD) można o tym przeczytać na stronie głównej Multipasko tak więc widzisz, że sam wpadasz w pułapkę rutyny.

Nie piszę tego by Cię obrażać lecz po to tylko by uzmysłowić każdemu, że wiedza którą posiadamy z czasem się starzeje i często staje się nieprawdą.

NIe bronię tu Juniora bo jego intencje są faktycznie czytelne co do logowania się na jego stronce.Bronię natomiast ideii, że w życiu wszysko jest możliwe . Niech więc pokaże swoje osiągnięcia a po ich zweryfikowaniu można się dopiero o nich wypowiadać.

Czasy \"świętej inkwizycji \" mamy już za sobą więc poznawajmy nowe idee i wyciągajmy wnioski.

Nauka zna pojęcie \"burzy mózgów\" która jest wykorzystywana do rozwiązywania przeróżnych problemów i ja tak traktuje to forum rozważam każdą możliwość .



pozdrawiam

brodin



2009-10-22 (03:35)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 243 410
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Brodin,



Przeczytałem uważnie Twój wpis i uprzejmie dziękuję za to cenne uzupełnienie.



Ja sam już wiem, że wychyliłem się cokolwiek przesadnie. Straciłem przez tę awanturniczą nadaktywność ludzką postać i automat odznaczył mnie gwiazdką, która mi się bardzo nie podoba.



Sam rozumiesz chyba, że młody gniewny pisze na razie niedorzeczności, ale faktycznie z tą burzą mózgów to zgadzam się z Tobą całkowicie i doprawdy nawet nie masz pojęcia jak Ci jestem wdzięczny za ten wpis.



Bo mnie nie honorowo byłoby o tym napisać po uprzednim starciu.



Ale też młodego trzeba \"nieco pokierować\" /tu liczę na Ciebie i innych, którzy tu kiedyś byli aktywni/, bo jak nieszczęśnik wpadnie w łapska tym okrutnym magikom niebu obrzydłym /których tu jest zatrzęsienie - \"Blanka podaj, no podaj te liczby!\"/, to przepadnie na wieki i przebimba swoje cenne życie.



Czuję jakoś niewytłumaczalnie, że nie jest jeszcze do spodu zepsuty..



A młodego życia szkoda byłoby tak zmarnować.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina