Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

TOTO buk - córka cyrku iluzji Monopolisty Lotto mafii.

2010-02-23 (17:46)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 290 450
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Poznań dn.17.02-2010 nr.



Minister Skarbu Państwa

Ministerstwo Skarbu Państwa

ul. Krucza 36/Wspólna 6

00-522 Warszawa





S K A R G A - W N I O S E K



Dotyczy spółki Skarbu Państwa – Instytucji zobligowanej do przestrzegania szczególnych zasad przejrzystości w swojej działalności jakim jest firma Totalizator Sportowy Sp. z o.o. siedziba ul Targowa 25 .03-728 Warszawa.





Wielokrotnie na piśmie zwracałem się do Rzecznika Prasowej dezinformacji , a tak że do Prezesa siermiężnej powyższej firmy o udzielenie mi odpowiedzi na zadane na piśmie pytania. /Dowody są w kopercie jako załączniki./

Z mojej i agentów Służb Specjalnych wiedzy tocząca się afera hazardowa przed Sejmową komisją to ,,mały pikuś ‘’ do afery kręconej dotychczas od 1991 roku, a powiązanej z oligarchami podstawionych usługowych firm świadczących układowe usługi na rzecz państwowego monopolisty jakim jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w której stanowiska przydzielane są z aktualnego klucza rządzących pajacy w ,,Kolonii La Polonia’’ Syjonistów Euro Kołchozu Imperium Rzymskiego.

Od pięciu lat Rzecznik Prasowej dezinformacji Goi z roku na rok obiecywał, że grający naiwniacy będą dopuszczeni do swobodnego udziału w losowaniach za szklanego parawanu .

Jak wiadomo znacząca ilość uczestników dotychczas ustawianych zakładów i kumulacji to emeryci i renciści żyjący z głodowych świadczeń emerytalnych.

W związku z powyższym zwracam się do pana o udzielenie mi jednoznacznych odpowiedzi na piśmie na poniżej zadane pytania.

1/ Czy i od jakie daty uczestnik umowy cywilno prawnej zakładu dopuszczony zostanie do swobodnego uczestnictwa w losowaniach gier liczbowych.

A może tak ustalić czas losowania zamiast na godz. 20.00 to na 1.00 w nocy, a organizatorzy mieli by więcej czasu na orgie w tym cyrku ustawianych kulek.

2/ Czy i od jakiej daty do maszyn losujących przymocowane zostaną czasomierze pokazujące dzień - miesiąc – godzinę- minutę – sekundę. Wprowadzona zmiana uniemożliwi podmianę wizji losowania próbnego w miejsce losowania na żywo.

3/ Czy i od jakiej daty wprowadzony zostanie ciąg transmisji bez wstawianych klipów reklamowych ,które obecnie umożliwiają podmianę wyników losowania w cyrku ustawianych kulek.

4/ Czy i od jakiej daty zostanie zaprzestane nagrywanie losowań ,, pic próbnych’’ na nośniki wizyjne.

5/ Czy i kiedy wyda pan polecenie zniszczenia nagrań archiwalnych losowań próbnych.

6/ Czy i od jakiej daty wyda pan polecenie zaprzestania stosowania algorytmu w oprogramowaniu przy przydziale kombinacji o z góry narzuconych parametrach przy grze na

,,chybił trafił’’

6/ Czy i od jakiej daty zostanie zastosowana kryptologia w szyfrowaniu zawartych zakładów uniemożliwiająca znanie ich parametrów przez organizatora przed losowaniem.

7/ Proszę wyczerpująco umotywować dlaczego została sprzedana spółka córka , Totolotek S.A

Zamierzeniem tej spółki było m.in. pośrednictwo w zawieraniu zakładów on-line przez Internet na gry liczbowe. Podstawieni kolesie oligarchów jako Greccy udziałowcy kupili tą spółkę i mogą teraz odpłatnie oferować powyższe usługi .



Str. 2



8/ Czy i od jakiej daty będzie można zawierać zakłady poprzez Internet do pięciu minut przed losowaniem.

9/ Jak długo jeszcze stanowiska technokratów w T.S. Sp. z o.o. będą przydzielane z klucza aktualnie rządzących nomenklaturowych decydentów partyjnych i prywatnych układowych

znajomych

10/ Czy prawdą jest że firma Gtech ma zapewnione preferencyjne warunki w kolejnym starcie do przetargu na transmisje parametrów zawartych zakładów z kolektur via satelita do centrali siedziby Totalizatora. Kąsek jest bajeczny ,a lobbyści oferować będą też bajeczne prowizje na konta oby tylko szwajcarskie.

Z uwagi że chce się zapoznać z wszelkimi warunkami dotyczącymi przystąpienia do ogłoszonego przetargu zwracam się z prośbą o przesłanie mi oferty przetargowej.

Interesuje mnie nie tylko punkt zabezpieczający zapewnienie możliwości zawierania zakładów on line przez grających w czym nie jest zainteresowana firma Gtech sp. z o.o.

Bardzo proszę o rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi ponieważ stanowić one będą podstawę prawną do wdrożonych działań przed Urzędami Parlamentu E.U.

Proszę nie zapominać o nadrzędności dyrektyw prawa E.U. nad prawodawstwem układowych

przefarbowanych technokratów w już ,, Kolonii La Polonia’’









......................................................



W Kolonii La Polonia rządzonej przez uwłaszczeniowych Mosie komuchów , pajaców kolaborantów i U.B-eków przefarbowanych na Spec Służby wygranie z pachołkami Syjonistów jest poważnym problemem.

Pluj uwłaszczeniowym świniom w mordę a one twierdzą że Goi należy okraść z ich naiwność.

Prezio Toto mafii na zadane pytania w formularzu B.I.P . nie raczył odpowiedzieć w ustawowym terminie.

Zobaczymy co odpisze wstawiony pajac ministe ..

W środę będę w Sądzie w Warszawie



Prawdopodobnie ufunduje Prezesowi Toto mafii zegary do zamocowania

przy maszynach losujacych w dodychvzasowym cyrku iluzji.



1/ ?sess_id=700975d8a3b3dbc4638a5e289269d5c0



2/ http://zakupy.onet.pl/17877585-zegar-scienny-z-termometrem,oferta.html

2010-02-23 (18:12)

status mrowa
Data rejestracji: 2009-06-13
Ilość postów: 213

4718
wpis nr 290 456
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sens jest my wiemy o co chodzi. Pytanie tylko czy urzednik taka tresc potraktuje powaznie...szczerze watpie.



pozdro



2010-02-23 (22:46)

status shadowbb
Data rejestracji: 2009-07-22
Ilość postów: 121

4944
wpis nr 290 558
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

talizman4 ta tresć płynie Ci z serca i jestem tak samo pewien Twoich podejrzeń jak Ty.

Ale co Ty chłopie chcesz zdziałać ? Zadaj sobie pytanie czy ja byś trafił szósteczkę w Lotto to czy przejmował byś się tym problemem i pozostałymi grajacymi jak teraz ?

Pozdrawiam i plus za wytrwałość
2010-02-24 (10:47)

status Kameliowa77
Data rejestracji: 2009-11-30
Ilość postów: 236

12281
wpis nr 290 632
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja uważam,że nawet mała kropelka drążąca skałę da wcześniej czy później efekty - szkoda tylko,ze on jest taki \"jeden\",który widzi sens i jest wytrwały.

Może gdyby było więcej takich jak on to ......!

pozdrawiam Cię Talizman serdecznie
2010-03-30 (00:35)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 305 583
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pani Radca Prawny tego cyrku na polecenie Oligarchów dała mi do zrozumienia że dociekliwi grający marzyciele o wygranej mogą sobie tylko po bazgrać i poszczekać.



- Informuję iż w ocenie TS informacje o których udostępnienie Pan wnioskuje nie spełniają kryterium umożliwiającego zakwalifikowanie ich jako informacje publiczne w trybie ustawy z dn. 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej Dz.U.Nr112 poz.1198 ze zmianami.

Podpisała

Radca Prawny

Katarzyna Kotelecka WA 6561

24 marca 2010r

L.dz. 955/2010

Ja jej i Aleksandrowi Gradowi napisałem ,aby nie ściemniali bo formularzem BIP posłużyłem się dlatego ,że na pismo z pytaniami nikt nie raczyłby odpowiedzieć.

Oligarchowie z cyrku ustawianych kulek wiedzą już o moim pozwie na grubą kasę i ze zwolniony zostałem z kosztów sądowych od tej kasy.

Ja jestem cierpliwy .Na dodatek do każdego wniosku do swobodnej dedukcji dokładam im stosowną wiedzę.

Być może komuchom itd. uda mi się uszczuplić dochody roztrwaniane na działalność.

Tu na forum tyle postowiczów zadeklarowało wysłanie wniosku o możliwość wejścia do studia na losowanie i pytam się jakie otrzymaliście odpowiedzi z toto cyrku.

Ciekawy jestem ilu odważyło się wychylić poza szereg i napisało do Toto cyrku ustawianych kulek.



2010-03-30 (13:44)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 305 716
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

talizman4 >>> u mnie cisza,nic od nikogo nie dostałam
2010-03-30 (14:29)

status matev44
Data rejestracji: 2009-10-02
Ilość postów: 47

12166
wpis nr 305 738
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

napewno nie dostaniesz sie do studia podczas losowania na żywo.Ja ten problem mam i miałbym z głowy ponieważ nie gram w żadne toto czy typowanie meczy..Nie trace na to kasy nie podniecam sie jeśli ktoś wygra nie marzę i nie licze na to że ktoś za 2-3zł uczyni ze mnie milionera...
2010-03-30 (17:35)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 305 771
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To bardzo ciekawe czego szukasz na forum o grze w lotto i u buków?





2010-03-31 (11:39)

status matev44
Data rejestracji: 2009-10-02
Ilość postów: 47

12166
wpis nr 306 009
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Obstawiam sobie cyferki tylko dla przyjemności...Jest losowanie są rankingi jest zabawa[darmowa oczywiście] i tyle w temacie.
2010-03-31 (19:37)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 306 196
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jednym słowem: nie grasz.

A nie o to chodzi w grze, żeby nie grac, tylko, żeby grać.

Oczywiście za kasę a nie skasowane bilety.
2010-04-05 (21:45)

status M.Morii
Data rejestracji: 2010-01-23
Ilość postów: 1700

12368
wpis nr 308 009
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



talizman4 z tego co piszesz wynika że nie spotkałeś i nie znasz nikogo kto trafił fula i do tego jest zwykłą osobą jak my na tym forum , może jest w tym co piszesz jakaś racja , lecz biorąc pod uwagę dwa zdarzenia tj.



jeden facet z dolnego śląska trafił trzy razy 6 w DL tego facia osobiście nie znałem , wysyłał tysiące kuponów



w okolicach Ostrzeszowa padła 6 w dużego 11 000 000 około , trafiła zwykła osoba to wiem na pewno



więc jednak jest możliwe że to prawdopodobięństwo wygranej sprawia że nie możemy trafić , a nie ustawiają kulki co ty na to.....



2010-04-05 (21:58)

status M.Morii
Data rejestracji: 2010-01-23
Ilość postów: 1700

12368
wpis nr 308 011
[ CZCIONKA SPECJALNA ]





......dodam jeszcze że w multi lotku mogą ustawiać kulki , gdyż nigdy nie znałem nikogo kto trafił 10/10 9/10 9/9 8/9 8/8 7/7
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina