Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 598 599 600 ... 3315 3316
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2015-01-27 (17:01)

status nirwana
Data rejestracji: 2015-01-27
Ilość postów: 366

14288
wpis nr 871 035
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie jesteś szefem nostradamus!!!!!!!!!Ika tu była piersza. Osobiscie uwazam ze Ika jest lepsza i lepiej zna sie na tym fachu
2015-01-27 (17:09)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3398

12847
wpis nr 871 037
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tym wpisem będę Was "katować" do skutku!!!!!!



Witam wszystkich serdecznie.

Mam propozycję, jestem przekonana, że do przyjęcia przez wszystkich.

To forum jest specyficzne, nie ma takiego drugiego na mp.

Wzajemnie sobie pomagamy, ale mam wrażenie, że nie wszyscy są tego świadomi. Każdy korzysta od każdego i choćby dlatego powinniśmy się szanować. Długi czy krótki wpis, z liczbami czy bez, rano czy wieczór, wszyscy się obnażamy z najbardziej osobistych przeżyć.

Podajemy siebie i nasze liczby na tacy!

Niech na naszym forum nigdy już nie pojawią się słowa nieprzyjemne, niech przed nami kroczy tolerancja, bezinteresowność, zrozumienie (nie jesteśmy doskonali), uśmiech i największa z największych MIŁOŚĆ.

Bez niej nic pięknego nie stworzymy.

A magiczne słowa niech zagoszczą tu na zawsze.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
2015-01-27 (17:14)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 871 041
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stokrotka masz rację i zgadzam się z Tobą

Pozdrawiam serdecznie wszystkich
2015-01-27 (17:16)

status sorelka
Data rejestracji: 2012-11-07
Ilość postów: 865

13635
wpis nr 871 042
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

stokrotka masz rację - chociaz ja jako ta co udzieliła sie ze 3 razy mam najmniej do powiedzenia.
2015-01-27 (17:21)

status Lessi_Milioner
Data rejestracji: 2015-01-13
Ilość postów: 19

14272
wpis nr 871 043
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dzieki za analize krzysiek i nostradamus
2015-01-27 (17:40)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 59281

13056
wpis nr 871 046
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stokrotko ja też się pod tym podpisuję



jesteśmy jedyni w swoim rodzaju i ci co śnią i ci co analizują ...bo najlepiej sie na tym znają



POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO BARDZO GORĄCO



ps może w czwartek uda mi się opisać sen lub sny ...idę do pracy na 2-gą zmianę
2015-01-27 (20:47)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9486

13656
wpis nr 871 087
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich serdecznie

Pragnę wszystkich tu zaglądających przeprosić za mój wpis, który doprowadził do rozwinięcia osobistego zatargu, którego rozmiar bardzo negatywnie wpłynął na atmosferę.

Przyznam szczerze, że od pewnego czasu obserwuję dość irytujące sytuacje pojawiające się na "obróbce", lecz ponieważ jest to moja subiektywna opinia, nie miałam zamiaru publicznie jej wyrażać.

Wczorajszy niefortunny wpis do Nostradamusa niewątpliwie był efektem od dawna już narastającego odczucia niemiłego podziału na "grupy i przywileje", jednak nie było celem jego doprowadzenie do kłótni, a raczej pragnienie odtworzenia wcześniej istniejącej równoprawności.

Zamiar mój się nie powiódł, dodatkowo rozpętał wojnę, za którą w pełni czuję się odpowiedzialna.

Jedynym usprawiedliwieniem takiego obrotu sprawy jest zwyczajna ludzka słabość, która odezwała się we mnie - może miałam słabszy dzień, może podświadomie pragnęłam skrystalizować sytuację, może......

Bez względu na powód niewątpliwie dałam ponieść się emocjom i pierwotna zaledwie pretensja wymknąwszy się spod kontroli, przeobraziła się w konflikt rzutujący na ogólną atmosferę.

W całkowitym poczuciu bardziej, czy mniej usprawiedliwionej, ale winy i zdecydowanie mojej, przepraszam raz jeszcze.

Mam też prośbę o ustosunkowanie się do mojej "działalności".

Będąc w pełni świadomą swoich cech, warunków i związanych z nimi możliwości wiem, że

- mam długie sny, które opisuję całościowo i późno

- co jakiś czas, w miarę swoich możliwości zamieszczam dygresje czy pomysły

dotyczące sposobów i praktyk

- co pewien czas zamieszczam nie związane z tematem, osobiste refleksje,

luźne pomysły czy żartobliwe wizje

Odnosząc się do wyżej wymienionych punktów pragnę dodać, że :

- mając świadomość trudności idących za moimi wpisami staram się nie

obciążać analizujących i sama "cyfruję" symbole. Jakakolwiek pomoc jest

przeze mnie bardzo mile widziana i doceniona, lecz nie jest moim żądaniem.

Późne wpisy wymusza cykl moich obowiązków, lecz pewna jestem, że pora

uszczupla ilość liczb, ale nie "wygasza" całkowicie ich aktywności, więc mogą

być przydatne

-dygresje i pomysły dotyczące snów są wynikiem wieloletniego i głębokiego

zainteresowania tematem, a co za tym idzie praktyki. Opinie moje więc, nie

są "bajdurzeniem" fantasty, lecz, w związku z obszernym tematem nikłą,

ale na warunki "codzienności" sporą wiedzą. Wiedza moja mimo, iż spora,

nie jest ostateczna. Jest zaledwie jedną z wielu dróg i sposobów i

różni się stanowczo od praktyki Nostradamusa.

Nie znaczy to, że jest lepsza, czy gorsza - jest zwyczajnie INNA i prezentuję

ja dla osób, które tą INNOŚCIĄ są w jakimkolwiek stopniu zainteresowane.

- osobiste wywody zamieszczam z czysto spontanicznych pobudek.

Lubię to forum i lubię jego bywalców, a że lubię też dyskutować, żartować

i nawet czasem trochę pobłaznować, daję się czasem ponieść "fazie"

Zachowuję jednak na tyle jasności umysłu, by " nie rozpychać się " ze

swoimi wywodami w czasie przeznaczonym na opisy snów, analizy, wnioski

czy, jak do niedawna pięknie tu bywało - wzajemną wymianę grzeczności.

Piszę w porach nocnych, by nie przeszkadzać, a jeśli zdarzy mi się

"obsuwa", staram się to wynagrodzić.

Opisałam trzy punkty mojego tu " funkcjonowania" .

Wiem, że są tu osoby, dla których każdy z trzech punktów dyskwalifikuje moją

przydatność na obróbce. Zapewne są tacy, dla których jest jakiś punkt w którym jestem "strawna". Mam nadzieję, że jest też ktoś zadowolony z mojego wkładu w temat.

Nie chcąc być uciążliwa, proszę o przemyślenie i ustosunkowanie się do mojego uczestnictwa.

Jeśli nie znajdzie się nikt, kto będzie oczekiwał mojego "pisania", odejdę z grupy.

Jeśli ktoś zainteresowany moją "pracą " się znajdzie, będę kontynuować, po krótkiej przerwie.

Zaznaczam też, że decyzja moja o ewentualnym odejściu nie jest podszyta jakąkolwiek emocją - żalem, czy pretensją.

Jest to handel w czystym wydaniu, oparty na stosunku popytu do podaży.

Jeśli na moje wpisy nie będzie popytu - zaprzestanę "produkcji"

Jeśli będzie na nie jakikolwiek popyt - będę "produkować się " nadal dla "odbiorcy", a niezainteresowani mnie pominą



Makaroni,

rozumiem, że zwracasz się do mnie?

Nie znam Cię i nie wiem, kim jesteś.

Mogę zaledwie się domyślać, że jesteś:

- tajemniczym obserwatorem tegoż tematu i zarazem piszących tu osób

-świeżo objawioną, by przypędzić z odsieczą "wrzutką" Nostradamusa - co oczywiście nie jest pewne, ale bardzo prawdopodobne.

Bez względu na to, kim jesteś, na pewno zbędne, a wręcz niestosowne jest, co robisz!

Ponieważ nie przypominam sobie Twojego uczestnictwa w temacie samych snów, tym bardziej nie mogę dostrzec jakiegokolwiek elementu upoważniającego Cię do wyrażania subiektywnej opinii w sporze dotyczącym dwóch konkretnych, personalnie określonych osób - czyli, co prawda z konieczności upublicznionej, ale całkowicie prywatnej sprawie.

Poza tym jeśli już tak bardzo pragniesz opowiedzieć się po czyjejś stronie, to rób to tak, by nie przynosić ujmy i nie stawiać w niekomfortowym położeniu osoby, którą chcesz obronić.

Myślę, głęboko wierzę, że Nostradamus ma odpowiednią dozę inteligencji pozwalającej mu samodzielnie obronić własne stanowisko.

Odnosząc się do z niejasnego dla mnie powodu przedstawionych przez Ciebie "sentencji"

Zgadzam się całkowicie z tym prostym, a tak oczywistym "piłeś, nie jedź", którego rozwijać nie ma potrzeby.

Natomiast "piłaś, idź spać nie pisz" jest wyjątkowo gruboskórną sprzecznością.

Pierwsza część tego dziwacznego sloganu dotyczy naszego organizmu.

Absolutnie, powtarzam ABSOLUTNIE nie należy spać pod wpływem alkoholu, zwłaszcza przy wysokim jego stężeniu.

Nie będę rozwijać tego oczywistego faktu, krótko jedynie powiem, że tak niegodziwa dla ciała praktyka po kilku latach doprowadzi wątrobę i nerki do ruiny!

Drugi człon dotyczy stanu psychiki -

Makaroni - cudzie dziewiczego rozumu!

a po co ludzie piją?! PO CO ?!

Czy nie po to, żeby w towarzystwie umieć się bawić, "rozwiązać język", opowiadać dowcipy, bez skrępowania tańczyć, wiwatować, grać, śpiewać, tworzyć......... no i pisać?! - czyli przekraczać sztywne granice tłamszącego nas rozsądku!

A Ty myślisz, że piosenki, których słuchasz, to po wypiciu zsiadłego mleka powstały?

Czy Ty myślisz, że filmy, które oglądasz to pan rezyser wymyślił, bo jajka na miękko go natchnęły?

Obrazy kosztujące krocie, to mama kazała malarzowi namalować, a on po zjedzeniu jej zupy ogórkowej wziął pędzel w dłoń, rzekł - jestem Modigliani i "Kobieta w czarnym krawacie" wskoczyła na płótno? - zapewniam Cię, że gdyby było Cię stać, to kupił byś dzieło tego artysty, choćby ze względu na inwestycję. I myślę, że nie przeszkadzałoby Ci, że Twoją "fortunę" PIJAK malował!

Makaroni - otwórz oczy, niechaj wejdzie w nie Światło!, które rozjaśni Twój Umysł - serdecznie życzę



Nostradamus,

przepraszam Cię, że w ogóle do Ciebie napisałam.

Mój oczywisty błąd, ponieważ widziałam, ale nie chciałam zaakceptować faktu, że Twoja mentalność podąża w tym kierunku, od którego ja chcę się jak najmocniej oddalić.

Nie będę rozwijać tego wątku, gdyż prawdopodobnie doprowadziłoby to do kolejnej awantury.

Jeśli będziesz miał chęć, rozwiniesz go we własnym Umyśle, bo argumenty otrzymałeś, a i możliwości do dokonania tego posiadasz - wystarczy tylko z nich skorzystać.

Przyznam, że nie miałam zamiaru kontynuować tego konfliktu, jednak mocno poruszona Twoim wpisem, postanowiłam wyjaśnić kilka kwestii.

Po pierwsze - możesz, ale podtrzymuję, że jest to tchórzliwe i bardzo nieładne wykorzystywać niezainteresowane i niezamieszane osoby do podpierania, uwiarygadniania osobistych poglądów.

Po drugie - publiczne "obrabianie" kogokolwiek, w tym przypadku mnie (co dziś zrobiłeś) do osób trzecich jest już nie tylko tchórzostwem, ale dodatkowo celowym preparowaniem rzekomej prawdy na własny użytek

Tyle, co do Twojego zachowania.

Jeśli zaś chodzi o moje nawyki, które tu tak pewnym tonem opisałeś, pragnę wyjaśnić, że:

- ja nie piję. Oczywiście używam alkoholu, jak większość ludzi, natomiast zdecydowanie nie mam problemu z jego nadużywaniem.

Jestem wegetarianką od 23 lat, a ten sposób odżywiania skutkuje bardzo złą tolerancją alkoholu przez organizm.

Jestem również w tej, z jednej strony komfortowej, z innej niekomfortowej sytuacji, że alkohol nie oddziałuje w tradycyjny sposób na moją psychikę.

Jednym słowem - im więcej wypiję, tym większy budzi się w moim umyśle rozsądek, więc rozrywkowa strona trunku nie jest w stanie mnie "odrealnić"

Szczerze mówiąc marzę o tym, by móc się czasem całkowicie "zresetować", jak inni. Może sztucznie włączona "funkcja niemyślenia" pozwoliłaby pojąć w końcu tajemnicze dotąd stany pewnych mentalności!

- również nie ćpam. Nie lubię odmiennych, a sztucznie wywołanych stanów świadomości do tego stopnia, że nie używam nawet leków nasennych - ziołowych!

Mam nadzieję, że domyślasz się, iż nie zaprezentowałam tu swojej skromnej osoby z chęci usprawiedliwienia się i obawy, by ktoś nie pomyślał, że jestem pijaczką i ćpunką ?!

Chciałam jedynie pokazać Ci, jak błędne i bezpodstawne są Twoje wnioski wyciągnięte z moich wpisów i ..... SNU !!!

Powiem Ci, że w najmniejszym stopniu nie interesuje mnie Twoja opinia na temat sposobu mojego życia.

Dla Ciebie to ja mogę mieć pomarańczowe oczy, kwadratowe kolana, odżywiać się benzyną i pić drink z denaturatu i oleju silnikowego.

Co najwyżej mogę pogratulować Ci wyobraźni !

Natomiast to, co mnie przeraziło, oburzyło i spowodowało ten oto wpis, to fakt, że określiłeś mnie mianem ćpuna z powodu mojego snu, w którym pojawiła się marihuana!!!

Nostradamus,

opisujemy tu nasze sny, obnażamy się wzajemnie przed sobą, przedstawiamy czasem intymne szczegóły naszych sennych wizji....!

Jeśli jestem ćpunem, bo śniłam pozytywnie o marihuanie, to znaczy, że gdybym śniła pozytywnie o seksie pozamałżeńskim oceniłbyś, że jestem ladacznicą ?!

Gdybym dopuściła się we śnie kradzieży, zostałabym złodziejem ?!



Z jednej strony przerażenie - jak można było zaufać i opisywać sny !

Z drugiej strony bezsilny śmiech człowieka ogarnia - kilka lat "obróbki" , tysiące wpisów i najrozmaitszych snów - seks, kradzieże, zdrady, bójki, picie, ćpanie......... wszyscy

Chyba należy rozważyć zmianę tytułu tematu i "obróbkę snów" zamienić na

" SODOMA I GOMORA" - bagno rozpusty i jeden sprawiedliwy!



Nostradamus,

dziękuję Ci za dotychczasową pomoc, czas poświęcony moim snom, wszelkie istotne dla nauki uwagi i po prostu za całokształt .

Jednak ze względu na obojgu nam znane okoliczności proszę o całkowite wyeliminowanie mnie z zakresu Twoich działań.

Jest to prośba formalna, gdyż zrozumiałe jest dla mnie, że ani Ty sam nie będziesz miał chęci na współpracę ze mną, ani ja z Tobą.

Ponieważ często zmieniasz zdanie i w moim odbiorze jesteś osobą chimeryczną "sformalizowałam" prośbę, by uniknąć ewentualnych nieporozumień w przyszłości - gdyby Ci się coś odmieniło.

Na koniec pragnę Ci powiedzieć, że bez względu na ostre moje słowa, bez względu na odmienność Twoich poglądów i zapatrywań w pełni szanuję Twój wybór kierunku drogi życiowej całkowicie rozumiejąc, że taki właśnie przemierzasz etap. Nie oceniam i życzę Ci wszystkiego, co najlepsze dla Twojego rozwoju i szczęścia.







Do wszystkich nieznanych mi czytających:

bezpodstawnie oczerniona dystansowałam się od bycia "pijącą" i " ćpającą"

Pragnę wyjaśnić, że oczyszczanie się z zarzutu wynikało tylko i wyłącznie z "przypięcia" mi nieprawdy, a nie z mojego negatywnego stosunku, czy złej opinii na temat osób z wyżej opisanymi nałogami.

Skalę ludzkich wartości prezentuje dla mnie poziom Umysłu i stan Ducha i te dwa punkty odniesienia wyrabiają moją subiektywna opinię.

Natomiast ludzkie nałogi, tzw. wstydliwe słabości... nie upoważniają mnie w żadnym stopniu do oceny człowieczeństwa i wartości człowieka.

Prostuję na wszelki wypadek, gdyby ktoś z czytających poczuł się oceniany i klasyfikowany.





Do wszystkich "Obróbkowiczów"

dziękuję za wszelkie kojące atmosferę wpisy i cierpliwość umniejszającą tę burzę

Gorąco proszę tych, którzy myślą o odejściu z "obróbki", by ochłonęli i nie podejmowali tak smutnej decyzji.

Temat jest wyjątkowy i wart rozwijania, a wyjątkowy temat mogą tworzyć jedynie wyjątkowi ludzie , więc twórzcie dla Waszego pożytku

Spory towarzyszą nam zawsze i wszędzie i są cyklem zupełnie naturalnym.

Nie jesteśmy w stanie sporów uniknąć, ale mamy możliwość je rozwiązać i przez zrozumienie przekształcić dla naszego dobra, które wcześniej czy później pozytywnie zaowocuje.

Jestem jedyną winną tej sytuacji, gdyż to ja otwarłam Puszkę Pandory, a będąc tego świadomą robię, co w mojej mocy, ba na powrót ją zamknąć.

Jutro jest nowy dzień i myślę, że kiedy wszyscy zrelaksują się snem, ranek przyniesie oczyszczające refleksje, które doprowadzą wszystko do dobrej formy

Jak pisałam na początku proszę o przemyślenie "przydatności" mojej osoby na forum.

Jeśli nie jestem bardzo uciążliwa, a bywa czasem, że coś wniosę, pojawię się za kilka dni.

Jeśli "obróbka" lepiej działać będzie beze mnie odejdę zabierając ze sobą najcieplejsze wspomnienia, a zostawiając moc najlepszych życzeń dla wszystkich.

Tymczasem znikam, bo jest mnie tu stanowczo za dużo i wszyscy, łącznie ze mną muszą odpocząć.

Pragnę też uprzedzić, że w razie jakichkolwiek wpisów do mnie, nie będę na bieżąco odpowiadać, by nie ożywiać w nieskończoność problemu, który powinien zasnąć snem wiecznym.

Sygnały informujące o Waszym życzeniu wobec mnie zadecydują, czy "widzimy się " po raz ostatni czy " do następnego "

Pozdrawiam































2015-01-27 (20:49)

status agatkaa
Data rejestracji: 2013-10-24
Ilość postów: 560

13973
wpis nr 871 090
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

ja dopiero wrocilam i Stokrotko podzielam Twoja opinie i sie tez podpisuje.

Pozdrawiam pieknie i ide spac, bo jestem"wypompowana" po calym dniu.
2015-01-27 (21:21)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 871 102
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika do następnego oczywiście

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
2015-01-27 (21:38)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18128

13107
wpis nr 871 113
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika lubie czytac Twoje sny i je analizowac,a twoj wpis popieram bo masz całkowitą racje.

I czekamy na Ciebie



pozdrawiam
2015-01-27 (22:06)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 59281

13056
wpis nr 871 134
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No i ja cos dodam od siebie ...



Ika twoje sny to jak mojej mamy harlekiny

Czyta sie je od deski do deski w ciagu kilku nastu minut razem z analizą cyferkową przez ciebie zrobioną

Podziwiam ciebie ,że potrafisz tak opisywać sny ...mnie też się zdarza opisać swój sen z najdrobniejszymi szczegółami



i wiedz ,ze niektóre fragmenty od razu wpadają mi w oko i podkradam cyferki z jego fragmentu i muszę przyznać ,że trafiam choć nie zawsze ale zawsze coś ugram nawet te 2 zł jest miłe



Tak więc opisuj swoje sny tak jak ci na to pozwala czas



Ja będę czekała ...



Pozdrawiam wszystkich



Życzę spokojnej nocy oraz kolorowych snów
2015-01-27 (22:29)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 22372

13474
wpis nr 871 144
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika przeprosiny przyjęte,a trzeba trochę panować nad emocjami,i doceniać cięzką pracę analityków.

Po losowaniu.

Pewniaki trafione.

Dusia-32-żabka

Matka Nostradamusa-45

Lessi-drugi pewniak wszedł-20.

Aga u Ciebie to wyszła Gosia-24,a nie Gośka-17,i te 20zł.-20,Patryk-27,skrzynka-15.

Uczeń-krowa-20,szpadel-28,szyć-62.

Nostradamus-dziura-62,Jaka to melodia=45(teleturniej),i prowadzący-R.Janowski-63.

Jakieś grosze wpadły 3/5,5/10 chociaż.

A pozostaje mocna liczba-69 na jutro ,i 14.

Przyjemnych snów.Pa
2015-01-27 (22:54)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3398

12847
wpis nr 871 151
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich serdecznie jeszcze raz.

Mam nadzieję, że jutro wszyscy, łącznie z Iką, "odmeldują się"

na obróbce ze snem albo bez niego.

Dobrej nocy.

PS. Pozdrawiam też wszystkich tych, którzy tu zaglądają, ale snów nie opisują.

Od mojego wpisu o godz. 16:58 zajrzało tu 509 osób.

I pewnie tyleż samo w ciągu dnia.

Z takiej armii ludzi na pewno ktoś codziennie coś ugra z naszą pomocą.

Jeśli tak jest, a wierzę mocno, bardzo się z tego cieszę.

Kolorowych snów.

2015-01-27 (22:55)

status krolowamonet
Data rejestracji: 2013-08-10
Ilość postów: 1837

13928
wpis nr 871 153
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika nawet o tym nie myśl ,żeby stąd odchodzić. : )

Zgrzyty zawsze były i będą jeszcze nie raz .

Z Twoich gotowych wpisów każdy wybiera sobie sam wg uznania.

Dobrej nocy wszystkim.
2015-01-28 (05:52)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 59281

13056
wpis nr 871 173
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich

Dzis z zapamietanego snu...

Jechalam samochodem droga,byla super dopiero wyremontowana i w pewnym miejscu okazalo sie ze jest druga czesc tej drogi ,trzeba byloprzejechac bardzo waska czescia pod mostem.powiedzialam ze jakis wariat to wymysli.



Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
2015-01-28 (07:28)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3398

12847
wpis nr 871 178
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich.

U mnie nic.

Krysia

-1-

Pozdrawiam.
2015-01-28 (08:00)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 9591

14214
wpis nr 871 180
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam....Stokrotko melduje się i zgadzam się z Tobą bo zgoda-buduje,a niezgoda- rujnuje.... Nostradamus dzięki za wczorajszą obróbkę ,szkoda że nie miałam jak zagrać .....Ze snu dzisiejszego zapamiętałam ;-Urząd Skarbowy, -okrąg lub koło;-i coś 2 w 1
2015-01-28 (08:15)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3398

12847
wpis nr 871 181
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Dusia

1-2-4-5-50 i może 55

Pozdrawiam.
2015-01-28 (08:26)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18128

13107
wpis nr 871 182
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzien dobry



Krysiu



jechac-38,12,samochod-42,droga-41,most-62



Dusia



urzad-41,okrągły-40,5 i te 2,1



41 pewne



pozdrawiam
2015-01-28 (08:44)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9486

13656
wpis nr 871 187
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

. .

jesteście bardzo kochani i gorąco dziękuję za wszystkie, tak miłe dla mnie słowa.

pozdrawiam, pięknego dnia, powodzenia i " do następnego"

paa.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 598 599 600 ... 3315 3316
Wyślij wiadomość do admina