Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Do pana ,,Pasko''

2009-09-25 (19:39)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 027
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rico-i bardzo dobrze że powstrzymałeś się od ? ze względu na to że jestem kobietą ( gdybyś dobrze widział to zauważyłbyś że nie-blondyną)

a zresztą szkoda czasu na kogoś kto próbuje kpić -a nawet to mu zbyt dobrze nie wychodzi
2009-09-25 (19:41)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 234 029
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Co jak co ale lotto na pewno nie powstało po to, aby bogacić naród i chodzi tu głównie o to, żeby zapłacić podatek i przegrać, i tak wychodzi z teorii. Jeśli ktoś zacząłby nagminnie wygrywać, to znak, że coś tu jest nie tak i że albo rozmawia z Panem Bogiem albo jest jasnowidzem.



Zrobię sobie grę w której \"kupon\" kosztuje 1 zł i typujecie co wyrzucę kostką (od 1 do 6). Jeśli ktoś zgadnie co wyrzucę kostką dostaje 3 zł.



Wieczorem o 22:00 transmisja na żywo i rzucam kostką sześcienną.



Ot i cały biznes. Kupiłbym zwykłą kostkę i nawet nie myślał o oszukiwaniu. Oby tylko ludzie typowali co wyrzucę i płacili.



Pozdrawiam



2009-09-25 (19:43)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 234 032
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak więc pytanie czy lotto oszukuje?



A czy ja Was oszukiwałbym gdybym płacił 3 zł jeśli ktoś zgadnie ile wyrzucę kostką?



W pewnym sensie jest to oszustwo, ale całkowicie jawne. Bo lotto przyznaje się do tego co jest faktem - że płaci 51% tego co powinien faktycznie wypłacać.



Pozdrawiam

2009-09-25 (19:46)

status andrre
Data rejestracji: 2008-01-16
Ilość postów: 133

3130
wpis nr 234 034
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mądrze to ująłeś



a Ty madziu może załóż forum dyskusyjne poświęcone krytyce i szukaniu spisków w TS.



Booże... dlatego jeszcze się nie ożeniłem ;-P
2009-09-25 (19:48)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 036
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko-punkt widzenia od punktu siedzenia

Pewien Pan Dyrektor ZUS-u miał bardzo dużo kasy z racji swojej posady a mimo wszystko dopuścił się korupcji dlaczego:



bo miał taką możliwość, a po za tym \" w miarę jedzenia rośnie apetyt\"



Cieszę się iż zająłeś stanowisko w naszej polemice oby tylko stanowisko było \"bezstronne\"

pozdrawiam serdecznie



2009-09-25 (19:50)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 234 039
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Drogi Pasko!!!, nie jesteś odkrywczy, ale masz \"przebłyski\" geniuszu i cierpliwości w tłumaczeniu innym (w tym również blondynkom) \"zjawisk tak oczywistych\", że \"aż mdli\"

Szkoda, ze nie do wszystkich \"to dotrze\"

.....ale cóż jeszcze się taki nie urodził co by \"każdemu dogodził\"



Pozdrawiam
2009-09-25 (20:07)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 047
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pasko-wszystko się zgadza ale zawsze jest jakieś \"ale\"

jak firma może być wiarygodna-jeżeli jeden pan z zarządu został aresztowany i skazany za narażenie firmy na straty

więc skoro sam dyrektor TS dopuścił się defraudacji kasy to pewność iż nie są robione przekręty odnośnie graczy było by głupotą



To tak samo jak byś Ty organizował gry liczbowe ( będąc aresztowanym i skazanym) jaką byś miał wtedy wiarygodność-żadnej!
2009-09-25 (20:07)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 234 048
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hehe, madzia nadal nie wie dlaczego zaklady sa zbierane przez system, trzymajcie mnie bo sie posikam
2009-09-25 (20:19)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 053
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rico-nie musisz odgrywać roli Matki Teresy i być \" cierpliwym \"

nikt tego nie oczekuje od Ciebie

A jeżeli już jesteś takim człowiekiem,który jest cierpliwy i lubi tłumaczyć

to wytłumacz swojemu sprzymierzeńcowi \" ralfek \" aby \" się nie posikał\" bo w przeciwnym razie będzie musiał posprzątać po sobie gdyż jeszcze nie wygrał głównej wygranej aby zrobił to za niego sprzątający-hehe
2009-09-25 (20:44)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 234 062
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

gratuluje jasnowidzenia madziu



przewidzialas, ze nie mialem glownej wygranej, gratuluje
2009-09-26 (07:02)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 234 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



DO MADZI 77 jestem zaskoczony Twoimi wypowiedziami

płynącymi prosto z serca a zarazem z nieskażonego

totolotkiem rozumu co do tego czy jesteś blondynką

czy brunetką otrzymujesz ode mnie POCHWAŁĘ za to

że odważyłaś się wywalić tą PRAWDĘ ;; jak to się

mówi kota wbawełnę nie będę obwijać...

Ja rozumiem Twoje sformuowane wypowiedzi między

którymi są zawarte jeszcze odpowiedzi na logikę

ale czy inni to zrozumieli niewiem .



Z POSZANOWANIEM // MEDIUM //
2009-09-26 (07:19)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 142
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

medium-Ciekawa jestem czy czytałeś moje wszystkie posty ?

Tak czy inaczej jestem i tak posądzana o herezje -ale wiesz co mam to w nosie,bo i tak w wielu zasiałam wątpliwości a teraz to tylko kwestia czasu

\" Mądry zrozumie a głupi pomyśli,że tak ma być\"
2009-09-26 (09:36)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 234 154
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

DO MADZI 77 -- masz się nie przejmować --bo jeśli

PAN BÓG STWORZYŁBY wszystkich mądrych to

niebyłoby porównania kto głupi a kto mądry

a powiedz głupiemu że jest głupi ........



TAK nieczytałem wszystich Twych wypowiedzi po co

mądrą osobę ocenię po trzech zdaniach i dziękuję ..



2009-09-26 (09:42)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 155
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

medium-żebyś wiedział iż dla mnie największą radością jest to że ktoś potrafi zrozumieć o czym piszę ( mam tu też na myśli osoby,które nie koniecznie podzielają moje zdanie ale \" kapują \" o czym piszę ) najgorzej jest z ludźmi którzy są na tyle durni że nie rozumieją mojej postawy a dodatkowo próbują ze mnie kpić!
2009-09-26 (09:48)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 234 156
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



do MADZI 77 -- trafiłaś na mrowisko SZERSZENI darmozjada

jest to pasożyt który dzięki swym umiejętnościom bez

robienia ran wysysa krew ...
2009-09-26 (09:58)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 234 158
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Idę teraz na zakupy na targ z żoną będę

niedostępny ale Ci powiem że mądre

logicznie myślące i mające wrodzoną intuicję

osoby zawsze szanowałem i będę szanował

//medium //
2009-09-26 (10:10)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 164
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

medium-doskonale zdaję sobie sprawę iż dla TS moja postawa i wypowiedzi ( można powiedzieć publiczne ) niekoniecznie są wygodne-ale kicham na to-konstytucja gwarantuje mi \" wolność słowa i przekonań \" a ja jedynie robię użytek z tego

Dlaczego?

Czytając wpisy ludzi tutaj doszłam do wniosku,że wielu liczy na to iż to właśnie jego spotka coś dobrego a w dobie dnia dzisiejszego owe dobro \" jest to zasobny portfel \"

bo według wielu duża kasa rozwiązuje dużo problemów ( nic bardziej mylnego w tym roku pokonałam raka i to było dla mnie coś dobrego,bo mam dla kogo żyć )

Organizatorzy gier zbijają fortunę na przekonaniu LUDZI iż kasa rozwiązuje wiele problemów i tym samym daje ludziom \" WIARĘ \"( w wygraną ) a człowiek jest tak skonstruowany,że musi wierzyć w coś dobrego bo inaczej bez tej wiary ( obojętnie w co ) podkopana została by jego istota egzystencji ( kiedyś wiarę dawała wiara np. katolicka ) ale wraz z postępującym światem zmieniły się morale ludzi-ale ok-nie roztrząsajmy tego tutaj

Osobiście myślę że gry liczbowe nie są niczym złym -bo zapewniają ludziom rozrywkę a każdy z nas jej potrzebuje

Złe jest to że organizator takich gier lub firma jest nieuczciwa w stosunku do swoich kontrahentów ( myślę iż tak można nazwać graczy ) i oszukuje dając \" FAŁSZYWĄ WIARĘ \" w lepsze juro
2009-09-26 (10:17)

status kenaj
Data rejestracji: 2003-10-05
Ilość postów: 196

165
wpis nr 234 165
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Talizman ,przestań już lamentować bo to się robi smieszne, rozpracuj to

oszustwo i wykorzystaj z zyskiem dla siebie.

Ja użyłbym słowa, ze lotto manipuluje jest to bliższe prawdy a dlaczego to robi? No , cóz powodów jest wiele , ale nie mam zamiaru na ten temat dyskutowac. Szkoda czasu na jałowe dyskusje. Mogą to robić Ci co mają wolny czas i lubią pisać.





2009-09-26 (10:54)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 178
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

kenaj-bardzo słuszna uwaga \" ale \" to forum zostało specjalnie utworzone pod kątem gier liczbowych a w tym wypadku \" owy \" Talizman ten temat kontynuuje

pozd

2009-09-26 (11:30)

status boczas
Data rejestracji: 2009-06-18
Ilość postów: 52

4746
wpis nr 234 185
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fakt jest taki że w tym kraju gdzie jest jakaś kasa to jest przekręt i im większa kasa to na większą skalę to się dzieje i tajemniczo giną ludzie którzy próbują coś wyjaśnić np. telegraf. Tego nikt nigdy nie ruszy bo nikt tak naprawdę nie jest tym zainteresowany.

Każdy widzi ze te losowania są dziwne i fakt jest taki że oni nic nie robią aby zwiększyć swoją wiarygodność, a wystarczy np aby z tyłu w tle były wlączone monitory z innymi programami tak jak np. w telexpresie, więc jeśli tak prostych metod nie używają to coś nie tak.

Następny fakt jest taki że ludzie grają i grać będą nawet gdy prowadzący zacznie wyjmować kulki z kieszeni. Dla wielu granie i potencjalna wygrana to jedyne co wydaje im się jest dla nich osiągalne aby zmienic swoje chu... życie

Tak że można sobie wrzeszczeć do woli czy zaprzestać gry, na nich to nie zrobi nic, jeśli to czytają to się śmieją najwyżej.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina