Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Do pana ,,Pasko''

2009-09-25 (17:04)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 233 973
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Do pana ,,Pasko\'\'

Jak już pan wie jestem posiadaczem oprogramowania dość dobrego i w kazdej chwili mogę mieć napisany program zgodnie z swoim życzeniem.

Do cienkich finansowo bolków się nia zaliczam.

U buka nawet stawiałem jednorazowo 3510 zeta na zadażenie że swołocz ustawi kumulację. Możliwości finansowe moje są spore i wystarczajace ,aby osiągiągnąć wygraną pierwszego stopnia.

Aby zmierzyć się z mafią zadałem sobie trud poznania kuchni tego szwindel interesu. Prosze mi zapewnić spelnienie w losowaniu warunków zamieszczonych w mojej skardze to przyjmę zakład że w ciagu 6 miesiecy okażę zakład z wygraną pierwszego stopnia w grze D.L.

Obecnie nawet posiadacz genialnego oprogramowania nie ma szans gdy wyniki losowań są ustawiane na podstawie zawartych zakładów przez naiwnych marzycieli.

Pzdr.
2009-09-25 (17:08)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 233 975
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

prowokacja
2009-09-25 (17:24)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 233 978
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

talizman4- są tutaj osoby które mają na celu \" rozwiewać wątpliwości graczy \"

( faktem jest że Pasko jest tylko \"właścicielem tego forum\")

Powiem Ci że przez ten cały czas wiele osób pluło na mnie wyśmiewało itp. są też tacy którzy podzielają moje( nasze zdanie )iż TS warto byłoby zweryfikować bo za dużo dziwnych rzeczy się dzieje jak i w samej firmie wśród personelu jak i odnośnie lottomatów,maszyn losujących itp.

Problem jest jednak taki iż wielu wątpiących nie zrobi absolutnie nic aby tą sytuację zmienić i pomóc aby TS stało się jaśniejsze

Mam wrażenie że nasze \"uświadamianie \" nic nie da-rozumiesz ?

I nawet gdybyśmy na tacy przynieśli im dowód \"zdrady\"

to i tak większość swoje działanie sprowadziłaby tylko do po marudzenia !!!

pozdrawiam
2009-09-25 (17:43)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 233 984
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no jak nie moze sie trafic to sie szuka spiskow ...

wypisz sobie 100 kuponow na sucho po 12 liczb i sprawdz czy trafisz...

Baa ... nawet 1000
2009-09-25 (18:29)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 233 994
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ShoCKwAve-ja nie gram już ani w DL ani EX itp.

ostatnio jedynie kontrolnie więc logiczne że nic nie trafię bo nie gram rozumiesz?

I w takim układzie twoja teoria iż jestem sfrustrowana bo nie mogę trafić głównej wygranej jest śmieszna -no chyba że oceniasz mnie według siebie !
2009-09-25 (18:29)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 233 995
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

poza tym Madzia mam calkeim ladny generator zestawow liczb w Pythonie ...

Jesli masz ochote wygeneruje Ci ile chcesz zestawow - system 12 na DL

Sprawdzisz sobie liczby i kiedy trafisz



Przykladowo mam zapuszczony inny program ktory generuje 6 liczb z 49

Dla wczorajszego losowania zapuscilem i sprawdzilem w ktorej probie trafi kombinacja 10,14,16,17,37,48... Obserwacje : Min liczba kuponow 130 tys ( wtedy szczesliwie wygenerowano chybil trafil).Srednio musialem wygenerowac 8 do 12 mln kuponow aby trafil ktos .....Przeloz sobie to na losowania w kolekturach .... Byla takze sytuacja kiedy na szczesliwy kupon trzeba bylo wygenerowac 18 mln zakladow

Sprawdz ile ogolnie puszczanych jest zakladow i porownaj to z powyzszymi liczbami.Dodatkowo powiem ze 5 sie trafiala calkiem proporcjonalnie do tego co jest obecnie w DL.... Fakt ostatni - duzo razy dubletów - takie same kupony.Trafic 6 - boskie szczescie



Pozdrawiam
2009-09-25 (18:31)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 233 996
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ShoCKwAve-patrz wyżej !
2009-09-25 (18:33)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 233 997
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Aha , kolega generujac rownolegle ze mna trafil wygenerowana 6 za 48 razem .... Co Ty na to ? Dlatego won od automatow i chybil trafil
2009-09-25 (18:34)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 233 998
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja nie jestem ani zly ani nic ...

Po prostu ogarnijcie sie bo kazdy z was chce wygrac a tak sie nie da ...

Ja chce wygrac rownie ale no nie dyskutuje na temat uczciwosci , spiskow , ustawiania bo to sie mija z celem ...
2009-09-25 (18:40)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 000
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A do twojej wiadomości ( o ile zrozumiesz co piszę ) to przestałam grać w TS właśnie dlatego iż miało miejsce bardzo wiele dziwnych i ciekawych rzeczy A ts nigdy się nawet nie pofatygowało aby je wyjaśnić-rozumiesz!

Latające kulki po studiu

łapówkarstwo,korupcja w samej firmie,( jeden z generalnych był nawet aresztowany i dostał wyrok za sprzeniewierzenie kasy )

nie wypłacanie wygranych ( w tym obarczanie grających \" oszustwem )

itp

nie chce mi się pisać i powtarzać tego co już wcześniej pisałam,bo skoro nie zrozumiałeś to raczej nie liczę że ty i tobie podobni zrozumiecie

a gadanie głupot o uczciwości to zostaw dla młodszych roczników które mają jeszcze jakieś ideały ( \" wiara,nadzieja,miłość\" )
2009-09-25 (18:47)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 234 001
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no nie ukrywajmy ze kazdy majac swoj biznes cos ukroi pieniazkow ... To sie dzieje wszedzie na kazdym kroku i Ameryki nie odkrylas .... Chcesz z tym walczyc ? W porzadku ale Madzia cos Ci zasugeruje .... Piszesz o tym ze teraz wydaje Ci sie wszystko podejrzane ... A co gdy wlasnie teraz jest w miare okey a to kiedys robili waly na potege zeby sie dorobily inne osoby ? W koncu kiedys bylo latwiej zrobic przekret w lotku mimo ze te byly te banderole i inne sprawy i nie bylo kumulacji bo skubali co losowanie No moze tak byc ?
2009-09-25 (18:51)

status andrre
Data rejestracji: 2008-01-16
Ilość postów: 133

3130
wpis nr 234 005
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zaraz po tym co napiszę pewnie pomyślicie sobie: co Ty leszczu możesz się udzielać! Masz 7 napisanych komentarzy i się nie znasz. Owszem, nie znam się tak jak Wy wszyscy ale skoro to forum (dyskusyjne) postanowiłem przedstawić swoją opinie na temat togo co twierdzi talizman i madzia77.



Osobiście nie jestem zapalonym hazardzistą, więcej przegrałem w życiu niż wygrałem. Gram w różne gry - nie tylko totalizatora Sportowego. Wysyłam czasami smsy do RMFFM, kupię co jakiś czas zdrapkę... Puszczę dużego lotka jak jest kumulacja 25 mln



Za każdym razem powtarzam sobie: są raczej marne szanse żeby cokolwiek wygrać, ale co tam 2, 5, 3zł nie majątek!



To tyle mojej krótkiej charakterystyki na temat gier liczbowych. Teraz to co chciałem powiedzieć:

Droga Madziu: Czytam chyba 15 Twoją wypowiedź w której stanowczo podejrzewasz TS o złe czyny. Wcale Ci się nie dziwię bo zapewne po jutrzejszym losowaniu dużego lotka jakieś 5 mln ludzi będzie ich o to podejrzewało gdy nic nie wygrają.

To śmieszne - bo gdy trafi się nawet 3-ka to zapominają o nieuczciwości i lecą po odbiór wygranej.



Mam do Ciebie jedno pytanie: Skoro tak podejrzewasz ich o ustawianie wyników: To po co grasz? Bo chyba grasz? Prawda? Inaczej byś nie odradzała tego innym?



To tak samo jakbym wyszedł na środek sali w jakimś klubie i kazał ludziom przestać palić. Bo to powoduje raka i inne schorzenia. Chcą palić? To ich sprawa.



Chcą grać - to też ICH SPRAWA!



Na szczęście w Polsce nie ma obowiązku grania więc nie ma się co przejmować.



Powiem Ci, że nie wszyscy grają - tylko żeby wygrać lub nie. Grają dlatego, że głupie 2zł (równowartość piwa lub jak kto woli ciastka z kremem) daje im coś czego nikt w Polsce na dzień dzisiejszy im dać nie może...



Co to takiego? Marzenia! Czyż to nie piękne, mieć w posiadaniu kawałek kartki która może dać nam wszystko czego tylko zapragniemy? Nie ważne czy trafimy 2 czy 3 liczby... (w trzech zakładach ). Najważniejsze, że przez dzień a może nawet 2 będziemy w głębi duszy czuć się milionerami.



Ameryki chyba nie odkryłem, ale proszę Cię abyś trochę sfolgowała z tymi oskarżeniami wobec TS.



P.S Nie jestem ich pracownikiem/pewnie mało im płacą

Nie podam Wam też moich 6 liczb które na pewno wygrają w tą sobotę

Oraz życzę Wszystkim większego dystansu do gier liczbowych , bo wydaje mi się że coraz więcej osób traktuje to jako źródło utrzymania...

2009-09-25 (18:55)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 234 007
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

andree postem zakonczyl temat , cala esencja grania w lotka



pozdrooooooooooo i powodzenia
2009-09-25 (18:58)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 008
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ShoCKwAve-\"kiedyś\"

informatyka była na bardzo niskim poziomie i nikt nie miał dostępu do Twoich zakładów,które typowałeś -kuleczki były losowane przez \"sieroty\"

Czy istniało prawdopodobieństwo \" oszukiwania \" ależ oczywiście że tak ale \" kiedyś \" miałeś szansę bo jeżeli nawet kuleczki nie były losowane losowo to i tak istniała szansa że może wygrasz bo nikt nie miał wglądu w twoje typy a teraz wszystkie wytypowane zakłady zbierane są na specjalnych serwerach

Pytam tylko po co -skoro kupon jest jedynym \" świadectwem zawarcia zakładu\"

A bajki po to aby sprawdzać wygrane to są właśnie po to aby mieć wiarygodne uzasadnienie -to tyle nuży mnie pisanie ciągle o tym samym

pozd
2009-09-25 (19:02)

status ShoCKwAve
Data rejestracji: 2009-09-09
Ilość postów: 62

5177
wpis nr 234 011
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bez komentarza
2009-09-25 (19:13)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 014
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

andrre-wiem,że nie jesteś pracownikiem TS ale z twojej wypowiedzi wnioskuję że może jesteś \" rzecznikiem \" ludzi-marzycieli-idealistów ?,których nie ma sensu wyrywać z ich świata ?

Wiesz co Ci napiszę tak jak sugerowałeś abym nie głosiła tak gorliwie swoich teorii to powinieneś napisać jeszcze do moich \" partnerów \" tej polemiki aby zrobili to samo o co prosisz mnie

Napiszę Ci jeszcze jedno -iż wertując te forum -nie znalazłam jeszcze nikogo tak \" nawiedzonego \' jak ja.

W sensie tym iż wielu graczy gnębią podobne wątpliwości jak mnie, wielu zgadza się z moimi spostrzeżeniami i opiniami

A jednak tylko ja \"bronię w taki sposób \" swoje racje-pomyśl sobie zanim jeszcze coś będziesz chciał do mnie napisać
2009-09-25 (19:14)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 234 015
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jednego nie zrozumiem, zamiast się cieszyć, jak inne narody (Włosi,Francuzi, Anglicy czy Jankesi, ze i w Polsce, zdarzają się kumulacje rzędu kilku milionów Euro, wszyscy narzekacie lub wietrzycie jakiś spisek ze strony organizatora czyli T.S (no może nie wszyscy)

Jednak, zauważcie, że prawdopodobieństwo trafienia \"6\" jest jak 1 do 14 milionów (prawie) , ale przy założeniu, że wszyscy grający zawrą różne zakłady.

To w praktyce jest niemożliwe!!!, a poza tym, co stoi na przeszkodzie, zeby pula na wygraną 6-tkę wzrosła do 100 milionów euro i została podzielona na stu wygrywających???

Właśnie to prawdopodobieństwo, o którym ja i pewnie niektórzy z Was uczyli się w szkole....

Czyżby nauka poszła w las>>>>>>>>>>>>>>>
2009-09-25 (19:21)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 018
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rico-chyba Ci się tematy pomyliły bo tutaj nie piszemy o matmie,prawdopodobieństwie czy \" losowości losowań\"

Ale chyba nie wszyscy mają zdolność rozumienia czytanego tekstu



Czyżby nauka poszła w las>>>>>>>>>>>>>>>
2009-09-25 (19:24)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 234 019
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

rico-aha jeszcze odnośnie twojego pytania to:

w innych państwach żaden odpowiednik TS nie jest taki \" tajemniczy \" jak nasz

pozd

2009-09-25 (19:34)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 234 021
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

hm...miałem coś napisać, ale wolę się powstrzymać z uwagi na to, że jesteś kobietą, \"być może blondynką\"(w tych czasach trudno rozpoznać).

Dla rozjaśnienia tematu (oszustwa T.S) polecam Ci kawały o blondynkach....tam zapewne znajdziesz wiele rozwiązań na nurtujące Cię tematy, a może nawet Siebie w nich odnajdziesz.

W swoim czasie wiele z nich zamieściłem na tematach Pasko, ale prosiłem o ich usunięcie. (nie wiem czy ADMIN wprowadził moją prośbę w czyn)

Pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina