Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Dziś cienko - witam cienkich bolków - marzycieli.

2009-10-18 (08:54)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 241 698
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

talizman4 ty jesteś ewenementem na tym forum. Piszesz, przechwalasz się ile to ty pieniędzy zarobiłeś ile masz złotych kart, ile pieniędzy na kontach u bukmachera i jak tobie dobrze idzie.

Za chwile dodajesz, że wszyscy oszukują. To jak to jest? Oni oszukują, ty wygrywasz i tobie to przeszkadza. Mam rozumieć, że tobie chodzi o to żeby oni przestali oszukiwać a ty wygrywać. Innego wytłumaczenia nie widzę. Masz normalny syndrom przegranego hazardzisty, który nie przegrał setki, przegrałeś tysiące i teraz szukasz winnych. Każda następna twoja „wtopa” jest dla ciebie i twojej rodziny wytłumaczeniem: Przegrałem, bo oni oszukują. A co jak wygrywasz? Jesteś normalnym statystycznym graczem, który raz wygrywa raz przegrywa. Tylko to też trzeba umieć. Ty umiesz wszystkich wyzywać od Żydów, złodziei, oszustów. Od czasu do czasu polecam spojrzenie w lustro.

Chyba że się boisz w nie spojrzeć.

2009-10-18 (09:29)

status andrre
Data rejestracji: 2008-01-16
Ilość postów: 133

3130
wpis nr 241 707
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no i jak tam talizman? wygrałeś wczoraj ten kupon?? Bo 6tka nie padła z tego co mi wiadomo.
2009-10-18 (10:05)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 241 715
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

talizman4 - od dawna podziwiam Cię za odwagę mówienia czy w tym wypadku pisania prawdy odnośnie całych hazardowych zagrywek,których jesteśmy świadkami. Niestety mamy monopol w naszym kraju i co byś nie zrobił to wiadomo - zawsze plecy. Zgadzam się z Twoim stanowiskiem,że uczciwość w naszym kraju to towar deficytowy. Mam nadzieję,że pomimo obelg,głupich insynuacji dalej będziesz trwał przy swoim.

pozdrawiam Cię serdecznie !
2009-10-18 (10:59)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 241 731
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Moim celem nie jest przechwalanie się ,ale uświadomienie grającym marzycielom , iż do czasu gdy monopolista cyrku iluzji nie zostanie zmuszony prawnie do obecności publiczności na losowaniach , aby nie grali w ustawiane kulki. Grając u mafijnej córki pokazuje że należy grać tylko na jedno lub do trzech zdarzeń , aby nie wtopić.

Podstawa gry to otrzymanie złotej karty ,czyli 10% bonusu przy wpłacie w każdy poniedziałek 910 zł. na konto buka.

Przy dużej posiadanej kasie do dyspozycji stratę od 1000 do 3000 zł można odrobić w ciągu max 4 tygodni.

Prosty rachunek 179 zeta x 3= 537 zeta plus 3x po 100 zeta z bonusu= 300 zeta plus 537zeta= 837 zeta minus 1000 zeta przegrałem .

Jestem na minusie 163 zeta . Aj waj ale mi to wielka strata.

Niech policzą swoje straty grający z mafią w ustawiane cyferki.

Przyjdzie czas że gdy prawnie zmuszę mafie do obecności publiczności na losowaniu to zagram za grubą kasę w cyferki z mafią.

Baj ,baj dla marzycieli.
2009-10-18 (11:18)

status Rat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 241 736
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Że się niby nie przechwalsz jasneeee . I tak wiele osób czyta to co piszesz z przymrurzeniem ola .

2009-10-18 (12:14)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 241 763
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Talizman4 > z kim ty walczysz i o co? Niby wygrywasz a walczysz żeby przegrywać? O co chodzi? Jaka to uczciwość, jeśli piszesz, że „oni” oszukują a sam uczestniczysz w tym przestępstwie wysyłając kupony? Na dodatek ciągle piszesz ze wygrywasz, a jak przegrywasz to grosze.

Ja też walczę o uczciwość w tym państwie, ale walczę anonimowo, walczę o to żeby dzieci w domach dziecka miały większą rację żywieniową i większe pieniądze na utrzymanie dzienne aniżeli przestępcy w zakładach karnych. Wiesz, że w niektórych powiatach i gminach przeznacza się mniej pieniędzy na utrzymanie dziecka w domu dziecka aniżeli państwo przeznacza na utrzymanie więźnia. To jest dopiero przekręt!!!!!!! Pewien starosta kiedyś mi głupio odpowiedział, że według niego dziecko w domu dziecka to taki sam człowiek jak więzień w więzieniu. Na szczęście nagrałem tą jego bezczelną wypowiedź i musiał się tłumaczyć na łamach prasy ze swojego podejścia do świata. Dla ciebie nieuczciwość zamyka się na świecie gier i tego, że nie wygrywasz. Jedź kiedyś i odwiedź dzieci w domu dziecka to zobaczysz dopiero nieuczciwość i „s***esyństwo” ze strony państwa.

To tyle.

2009-10-18 (13:06)

status kogucik19
Data rejestracji: 2006-03-24
Ilość postów: 7712

1867
wpis nr 241 782
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.Ustosunkuje sie tylko do opisanej sytuacji przez DANTEV dotyczącej domów dziecka i wiezień.Popieram go w całej rozciągłości,jak czytam ze NFZ nie ma pieniędzy na leczenie dzieci a więźniowie sie tną,łykają różne świństwa,po to by poleżeć sobie w szpitalu to nóż mi sie otwiera,ale to szerszy problem a jeszcze większy przekręt .Pozdrawiam
2009-10-18 (13:34)

status Rat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 241 797
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dantev

Ostatnio zbudowano więźenie(czytaj pęsionat) za bagatela 65mln ,przy czymś takim też nuż się otwiera.
2009-10-18 (13:57)

status talizman4
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 438

4782
wpis nr 241 810
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Powiem tylko ,ze jakby co dziesiąty Polak uczynił to co ja mam zapisane na plus na swoim koncie to dzisiaj nie bylibyśmy lennikami - kolonią Euro Kołchozu Imperium Rzymskiego. Pomyśl tylko, aby odtworzyć Imperium pewna grupa za pomocą dodruku zielonego pieniądza i korupcji doprowadziła do przejęcia decydenckich stanowisk w państwach na zainteresowanych terytoriach.

Jak jesteś przekonany że w La POLONII mają cokolwiek do powiedzenia obecnie Goje Polacy to nie mamy sensu dedukcji faktów.

Kto ma pieniądze i media ten dezinformacją zawsze podporządkuje sobie naiwnych Goi. Polska inteligencja została wymordowana podczas ostatnich wojen w sposób zamierzony przez okupantów i ich kolaborantów.

Testu dedukcji narodu Masoneria dokonała wstawiając S. Tymińskiego jako kandydata na prezydenta. Przykro ,ale Goj Polak to głup przed i po szkodzie .

Tak więc chwastów przybyło wiele w skutek perspektywicznej bezmyślności.

Wiara , giełda i hazard pomyślane zostały przez Samozwańców po to ,aby jednostki żyły i żądliły ludzką naiwnością.

2009-10-18 (14:06)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 241 814
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\" ale uświadomienie grającym marzycielom , iż do czasu gdy monopolista cyrku iluzji nie zostanie zmuszony prawnie do obecności publiczności na losowaniach \"



Dokładnie tak - też nie rozumiem dlaczego tak by miało nie być i co stoi na przeszkodzie aby losowania odbywały się nie tylko publicznie ale i z udziałem publiki.? Zapewne czysty zysk ( odpadną maszyny losujące zużycie prądu itp. )

Uważam,że jest o co walczyć - nawet jeżeli ta walka sprowadza się do gier hazardowych,bo przekręty trzeba zwalczać w każdej jednej dziedzinie,a nie tylko wybranej - dlatego też myślę sobie każdy z nas ma swą rolę i wybrane cele.

Z tego co wiem TS też oddaje jakiś procent właśnie na domy dziecka - chętnie przyjrzałabym się temu z bliska ile jest w tym prawdy?

Talizman naturalnie prawdą jest też to aby walczyć i wygrać trzeba pewne rzeczy uświadamiać,bo nie każdy ma świadomość jak to wygląda i dlaczego jest jak jest.

Odnośnie domów dziecka i dzieci tam przebywających jeżeli mogę coś za sugerować to proponowałabym się bliżej przyjrzeć relacją: wychowanek-wychowawca i wychowanek-wychowanek bo dużo kasy i superowe warunki to nie wszystko ( do wszystkich wrażliwych na ten temat)

pozd

2009-10-18 (20:30)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 241 965
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Talizman...jakby co dziesiąty Polak skopał ci du.ę to może przestałbyś bredzić...

Bądź sobie fanem Dana Browna,ale na Boga ,przestań tworzyć Żydowskiego Matrixa na tym forum !!!!
2009-10-18 (20:43)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 241 974
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bez urazy miałam przyjemność poznać tu większych bajkopisarzy i fantastów!
2009-10-18 (20:50)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 241 976
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

serafin>>> sądzę że aż tylu Polaków nie trzeba w to skopanie mu d...y angażować , bo jestem więcej niż pewien , że temu oszalałemu forumowemu inkwizytorowi i ksenofobowi pękła by gumka w stringach i spadły sztuczne rzęsy - gdyby tylko 1 osoba tupnęła nogą w ziemię , w realnym spotkaniu: twarzą z jego głupim ryjem!
2009-10-19 (04:54)

status mrowa
Data rejestracji: 2009-06-13
Ilość postów: 213

4718
wpis nr 242 078
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie, koledzy troszke zrozumienia i mniej agresywnosci.
2009-10-19 (07:31)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 242 080
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mrowa>>>> nie ma i nie może być tego postulowanego przez Ciebie \"zrozumienia i mniej agresywnosci. \" , dla treści publicznie tu głoszonych przez wiadomego t4.



Zapewniam Cię , że w trosce o to aby nie nastąpiła powtórka z historii , gdy owe

\"zrozumienie i mniej agresywnosci. \" zezwoliły na stopniowe poszerzanie kręgu słuchaczy a rychło po tym już czynnych zwolenników w brunatnych koszulach innego oszołoma , w monachijskich piwiarniach - niejakiego Adolfa H. ( być może słyszałeś o nim i o owocach tej tolerancji względem niego pod nazwami Auschwitz , Treblinka , Sobibór , Dachau ) i dlatego będę żywo reagował na pojawiające się w jego wypowiedziach treści rasistowskie i ksenofobiczne , postępując tak samo jak robi się w swoim ogrodzie z chwastami - czyli wyrywał je z korzeniami w trosce o to , aby się nie rozpleniały...



Jeżeli Ty nie dostrzegasz bądź nie wyczuwasz zagrożenia wobec jawnego łamania porządku prawnego , który jasno reguluje sferę wolności wypowiedzi - tu przekraczaną i łamaną w sposób ewidentny przez t4 , poprzez to co zawierają jego ewidentnie rasistowskie wpisy , to znaczy że albo ich nie czytałeś albo zawodzi Cię ich percepcja.

Są one ( te rasistowskie treści ) obecne praktycznie w każdym jego wpisie - a zakamuflowane pod szyldem walki z TS , choć to jest jedynie płaszczyk , aby móc medialność forum multipasko.pl wykorzystać dla swoich celów...



Zatem \"mrowa\" przemyśl sobie dobrze za czym i za kim się opowiadasz , apelując tu w tym konkretnym przypadku o \"więcej zrozumienia i mniej agresywnosci\" .



Pzdr.

edi8
2009-10-19 (09:34)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 242 115
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Doszukiwania się ukrytych znaczeń?

Jasno napisał talizman,że ma wątpliwości co do losowości losowanych kulek - biorąc pod uwagę fakt iż w naszym pięknym kochanym kraju często zdarzają się rzeczy bynajmniej dziwne,a do tego tajemniczość TS wcale nie dziwię się takiej postawie,sama tak myślę, i to cała filozofia.

2009-10-19 (09:45)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 242 119
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77>>> wyglądasz na dorosłą kobietę a piszesz jak mała dziewczynka , w dodatku z bardzo silną wadą wzroku , porównywalną z tą u pani Alicji Tysiąc , która ma minus 22 dioptrii - skoro nie widzisz w praktycznie każdym wpisie t4 treści rasistowskich niezgodnych z polskim prawem...a tematyka TS nie jest tu polem sporu i niezgody nań ze strony wielu osób w tym mojej , a te właśnie jego w/w rasistowskie wypowiedzi!



Pzdr.

edi8



P.s: kiedyś już Cię o to prosiłem, aby Twoje pisanie nie wyprzedzało myślenia - i czuję się niestety zmuszony wznowić ten apel do Ciebie...
2009-10-19 (10:08)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 242 121
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

edi8 - skoro talizman wypisuje głupoty ( rasistowskie ) skąd u Ciebie ta obawa,że znajdzie posłuch?

Zaznaczając ciągle jego \"rasistowskie\" wpisy - sam wzbudzasz zainteresowanie tym tematem - a jak sam sugerujesz konsekwencje mogą być opłakane ( dla talizmana?)

Ja nie neguję Ciebie i Twojego spojrzenia na świat i ludzi i nie obrażam z tego tytułu więc była bym Ci orgromnie wdzięczna,aby działało to w dwie strony.
2009-10-19 (10:29)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 242 123
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77>>> rasistowskie wpisy t4 naruszają polski porządek prawny - więc daruj sobie wszelkich dalszych porównań tego co on pisze , z moimi wpisami!!!



Zwracam Ci uwagę wyniesioną z lekcji jaką dała historia XX wieku , że na publiczne wypowiedzi monachijskiego malarza Adolfa H. też wiele osób nie zwracało żadnej uwagi i śmiano się do rozpuku z jego obsesji...

DO CZASU - bo wkrótce strach sparaliżował i zamknął usta tym , którzy kiedy śmiali się z jego wygłaszanych przy piwie poglądów , tożsamych z tymi , które usiłuje lansować tu t4.

Zatem nie pisz zupełnie bez sensu , aby nie zwracać na to uwagi - abyśmy się kiedyś nie przebudzili w brunatnej Polsce!
2009-10-19 (10:41)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 242 128
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

edi8 - W jednym się z Tobą zgodzę strach (nie) paraliżuje,że istnieje więcej ludzi podobnych talizmanowi w ocenie nie mojej \"rasistowskich\"

Nie chcę więcej ciągnąć tematu,bo nie widzę - dokładnie większego \"sensu\".
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wyślij wiadomość do admina