Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Od dzisiaj olałem lotto

2009-09-17 (20:51)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 641
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

danteV- i co tam ukarzesz nam swoje oblicze ?
2009-09-18 (16:48)

status dsg
Data rejestracji: 2009-05-06
Ilość postów: 342

4565
wpis nr 231 859
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przecież nawet jeśli wszystko by podawali na tacy. Tzn numery zestawów kul, maszyn, daty wymiany maszyn i zestawów i na jakie będą wymienione. To i tak nic to nie da, bo nawet jeśli minimalnie to pomoże w typowaniach to i tak za mało aby coś ugrać. Takie jest moje zdanie
2009-09-18 (20:30)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 932
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dsg-wystarczy aby TS było uczciwe i gwarantuję Ci iż wygranych było by o wiele więcej i nie mam tu na myśli tylko tych głównych wygranych

pozd
2009-09-18 (22:26)

status mrowa
Data rejestracji: 2009-06-13
Ilość postów: 213

4718
wpis nr 231 973
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Madzia77 przyznam sie ,ze zaczyna mnie nudzic juz to Twoje narzekanie niemal ,ze w kazdym temacie jak to TS oszukuje swoich klientow . Nie mogla bys tego zebrac w jeden temat i tam to rozwijac ?



Mam do Ciebie takie pytanie czy sama grasz w jaka kolwiek gre losowa organizowana przez firme TS ? Czy tylko sobie tak gdybasz i drazysz spisek ?



Jezeli naprawde tak mocno twierdzisz ,ze Cie oszukuja to proponowalbym zostawic temat gier liczbowych i zajac sie czyms innym. Szkoda Twojego zdrowia . Podejrzewam ,ze Ty tak naprawde nie wiesz z czym walczysz z losem czy TS . Racja ?







2009-09-19 (07:28)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 232 019
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

mrowa- ( moja teoria spiskowa ma poparcie w faktach czytaj linki ) gdybyś uważnie czytał co piszę to dowiedziałbyś się czy gram czy nie gram a jeżeli tak to dlaczego

Mnie nudzą osoby które twierdzą iż jest inaczej a moim celem jest uświadomienie co niektórym jak to może wszystko wyglądać

Mam nadzieję że wyczerpująco odpowiedziałam na Twoje pytanie???
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina