Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Racjonalizm na pół serio bo inaczej nie trafia.

2009-09-15 (11:10)

status gregor1975
Data rejestracji: 2009-08-27
Ilość postów: 154

5100
wpis nr 230 647
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pkt. 10 Dlaczego w dużym lotku skreślamy 6 liczb z 49 a nie 1 z 13 983 816 skoro wychodzi na to samo?



To kolejna podła i przewrotna zagrywka ze strony TS. Skreślając 1 liczbę z 13 983 816 gracze nie mają szans na wygrane niższych stopni i w ten sposób mogliby się zniechęcić do gry.



Poza tym jest to pułapka na tak zwanych „systemiarzy” i „matematyków” - opracowując złoty zestaw liczb a następnie przenosząc go na blankiet, istnieje szansa, że zmęczony i przepracowany matematyk pomyli się skreślając 6 liczb, co wykorzystuje TS. Przy skreślaniu jednej liczby o pomyłce nie może być mowy.



Oficjalne tłumaczenie TS o ograniczonej powierzchni blankietów i ograniczonej pojemności maszyn losujących jest oczywiście całkowicie pozbawione sensu i jest jedynie przykrywką.
2009-09-15 (12:03)

status SirMavins
Data rejestracji: 2009-05-29
Ilość postów: 3951

4654
wpis nr 230 659
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"w tym wątku robimy jaja, śmiejemy się i IRONIZUJEMY.\" - a to nie ironia, że pomimo iz jest komisja i losowania odbywaj ąsię na oczach widzów są jakieś manipulacje?
2009-09-15 (13:51)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 230 704
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pkt. 11 Co na to lotto? - znalezione w kanalizacji.



Cholery jedne ciągle mnie oszukują :/ wysłałem już ok 13 tys kuponów dużego lotka i ani jednej szóstki! Jak to możliwe? Przecież to 0,1% wszystkich możliwych kombinacji! Już dawno powinienem trafić..



Niespałem dziś w nocy, wpadłem na to o czym kiedyś bym nie pomyślał - manipulują wynikami! Siedziałem całą noc i rozpisywałem wypadnięte liczby, to co znalazłem to straszne. Czy wiecie, że 10 lat temu wypadły 3 takie same cyfry jak w ostatnim losowaniu DL? Niesamowite oszustwo, myśleli, że tego nie zauważę ale ja już ich mam w garści!



Jakieś 2 tygodnie temu napisałem list do lotto, wymagałem od nich aby mnie zaprosili na losowanie i pokazali jak to działa, opisałem im to co znalazłem i zagroziłem, że podam do sądu!!



Więc mijają 2 tygodnie, a odpowiedzi nie ma.. chwila.. ktoś puka do drzwi..



Jasna CHoleraA! Spojrzałem przez wizjer a tam panowie ubrani na czarno.. !@!!!!!!!!

co mam robic rattunki, przeciesza pisallkem listrt w rekawiczkachji.. wywwazylki dzrwi

ida, wyrzuccnam tensk pamietgnjik do do kiblaa, jeslkhdhki kiedykolwiek ktodsdts to znajdzie opiszcjfie moja histories calemu swiatryu!!!!
2009-09-15 (15:47)

status sollos
Data rejestracji: 2009-07-22
Ilość postów: 529

4937
wpis nr 230 746
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jako \"obrońca uciśnionych\", dorzucam swój \"żart\":



Pytanie: Dlaczego tylko w Polsce do losowań stosowane są jeszcze Maszyny Losujące starego typu, oparte na zasysaniu kulek?



Odpowiedź: Bo w TSie wszyscy wolą \"dmuchać na zimne\" a wiadomo, że ciepłe kulki łatwiej lecą do góry!





2009-09-15 (21:20)

status Rat666
Data rejestracji: 2009-07-01
Ilość postów: 2510

4853
wpis nr 230 897
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dlaczego gregor1975 i ini jemu podobni tak zachwalają ts bo to baaaarrrrdddddzzzzzzo uczćiwi ludzie ktuży znają ts lepiej od swojej kieszeni

(Ale skąd oni mają taką wiedzę.?)

Skoro pracownikami ts-u nie są.

2009-09-15 (21:51)

status gregor1975
Data rejestracji: 2009-08-27
Ilość postów: 154

5100
wpis nr 230 914
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ini > literówka

ts> ort.; nazwę instytucji lub skrót wypada napisac z wielkiej litery

baaaarrrrdddddzzzzzzo> neologizm

uczćiwi> ort; powinno być: uczciwi

ktuży > ort.; powinno być: którzy

ts-u > ort.; błąd w odmianie



Interpunkcję pomijam.



Matury nie zdałbyś, przynajmniej za moich czasów.



Przypominam: w tym temacie robimy jaja, śmiejemy się i ironizujemy.



Polemiki gdzie indziej.
2009-09-15 (22:17)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 230 931
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Madzia odkryła wielka i niezaprzeczalną prawdę ,po co połaczono nas z systemem centralnym.

To wierzchołek góry lodowej wobec wszystkich przekretów tej swiłoczy.

Czy wiecie że stan wojenny był przez swołocz zaplanowany wiele ,wiele lat wcześniej ???

Dlatego juz wczesniej wszystklie nasze telefony podłaczono do centrali ,by nas mogli potem podsłuchiwać i kontrolować nasze rozmowy.

Madzia pewnie ząda stanowczo by Jej telefon odłaczono od centali.

A wiecie dlaczego powstały sklepy samoobsługowe???

By ta swołocz (własciciele) kradła do woli a braki zwalali na uczciwych obywateli że pokradli.

A ochroniarze to jeszcze wieksza swołocz ,wyłapuja uczciwych obywateli co im nie wystarcza od 1-ego do 1-ego i chcą sobie cos tam skubnąc a swoich puszczają przez bramki z kupą towaru.

Te ubytki i braki opłacamy właśnie mu ,uczciwie pracujący ,nawt Madzia jak na dużej przerwie szkolnej kupi sobie lizaka to i tak jest w nim cena tych pokradzionych przez swołocz towarów.

Ciagle im mało ,kradną na potęge więc ceny towqarów wzrastaja.

Dolar tanieje a benzyna drożeje ,nie wiecie czemu...no to juz wiecie.
2009-09-17 (02:22)

status sollos
Data rejestracji: 2009-07-22
Ilość postów: 529

4937
wpis nr 231 301
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ściśle Jawne

Komunikat Zarządu L...o





Do wiadomości: wszyscy pracownicy L...o





Po konsultacjach z branżowymi związkami zawodowymi w naszej firmie ustaliliśmy co następuje:





Na znak solidarności z bułgarskimi kolegami, w miarę możliwości technicznych i w stosunkowo krótkim czasie, w jednej z gier zostaną wylosowane, identyczne liczby jak w losowaniu poprzednim.



Niech będzie niespodzianką dla niemal każdego z nas, dokładna data losowania i rodzaj gry!



Z uwagi na zależne od naszej firmy, problemy z łączami satelitarnymi, nie będzie możliwe zobaczenie tego wyjątkowego losowania na żywo w TV ani w sieci Internet.



Nie mniej chętnych zapraszamy codziennie do studia / trochę ruchu nie zaszkodzi/, można będzie zaszczycić swoją obecnością znudzonych pracą operatorów maszyn, kamerzystów oraz prowadzących losowanie.

A jak dopisze szczęście zobaczyć te historyczne losowanie.



Oczywiście jak zawsze w tak szczególnych przypadkach komisja nadzoru gier musi stanąć na wysokości zadania i na czas podpisać protokoły. Bo z tymi drzemkami w pracy to ostatnio trochę koledzy przesadzają. Rozumiemy brak motywacji/emeryturka już przecież jest/, lecz za coś wam jednak płacimy.





Tak więc dziękujemy za „wysłuchanie” i jak zawsze życzymy wysokich wygranych.



O ile ktoś z was jeszcze gra … no bo ileż można.

2009-09-17 (06:57)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 308
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jasze- tak czytam twoje posty odnośnie mojej osoby i na początku nie reagowałam bo myślałam sobie tak:



Pewnie biedaczysko spadł ze swojego rumaka i porządnie uderzył się w głowę.

Teraz pisze bzdury bo jego system odnośnie dobrego wychowania i tolerancji uległ uszkodzeniu -pierw ci współczułam iż coś takiego ci się w ogóle przytrafiło ale teraz

się wkurzyłam bo ja się z ciebie nie śmieję iż co losowanie typujesz liczby

które mają rzadko coś wspólnego z liczbami wylosowanymi

Więc proszę ( widzisz kobieta cię prosi ) odbij od mojej osoby a swoje puste,ironiczne i nic nie dające komentarze zachowaj dla siebie ( naturalnie pod kontem mojej osoby



Mam nadzieję iż upadek z rumaka nie spowodował aż tak poważnych uszkodzeń w twoim mózgu abyś nie zrozumiał o co cię \" proszę \"!
2009-09-17 (15:38)

status gregor1975
Data rejestracji: 2009-08-27
Ilość postów: 154

5100
wpis nr 231 486
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pkt. 12: Dlaczego wygrane wyższych stopniu odbieramy tylko i wyłącznie gotówką?



Dlatego, że chęć przelania pieniędzy na konto wiąże się z koniecznością wydania przez wygrywającego stosownej pisemnej dyspozycji. TS, przy pomocy ultranowoczesnego sprzętu poligraficznego oraz najlepszych po tej stronie Odry grafologów, fałszuje te dyspozycje, zmieniając numery konta.

My wracamy do domu, sprawdzamy stan konta, a przelewu jak nima, tak nima. I nie będzie a my nic nie możemy zrobić.



Pamiętajcie zatem - tylko gotówka. Kto gra, niech już teraz, tak na wszelki wypadek, kupić sobie stosownych rozmiarów walizkę.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina