Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Czy powinno się zamknąć TS? Ankieta.

2009-09-07 (21:32)

status gregor1975
Data rejestracji: 2009-08-27
Ilość postów: 154

5100
wpis nr 228 153
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam



Założyłem temat pt. „Za co lubimy a za co nie naszego krajowego monopolistę”?



Temat ewoluuje i za wcześnie na wyciąganie wniosków, w każdym razie już teraz widać, że TS raczej opinii dobrej nie ma. W tamtym temacie prosiłem użytkowników forum o ograniczenie się do wyrażenia swoich opinii, bez polemiki i pyskówki.



W tym temacie będzie jeszcze prościej – proszę o odpowiedź na pytanie główne: TAK lub NIE.



Jak na razie zdefiniowałem cztery typy poglądów ludzi na temat z TS:



1)jestem niezadowolony + nie gram = ok

2)jestem niezadowolony + gram = nie ok => o co mi chodzi, dlaczego nic z tym nie robię?

3) jestem zadowolony + gram = ok

4)jestem zadowolony + nie gram = zbiór pusty.



Połączenie wypowiedzi użytkowników w tych dwóch tematach da nam odpowiedź, kto zacz.



Jak zwykle – paranoikom, osobom konfliktowym i bajkopisarzom dziękujemy.



I mam nadzieję, że ta ankieta spłodzi kolejne, zakładane przez innych, naprawdę KONKRETNE tematy. I w końcu forum zacznie naprawdę żyć - bez wróżenia a za to z konkretami.
2009-09-08 (20:16)

status klusek
Data rejestracji: 2007-09-12
Ilość postów: 336

2871
wpis nr 228 464
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

oczywiście że nie powinno sie zamykac TS -a
2009-09-09 (17:36)

status Petrus6
Data rejestracji: 2009-08-15
Ilość postów: 11

5056
wpis nr 228 764
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Może nie należałoby zamykać TS-a, jest to raczej nierealne i nikt na to nie pójdzie. Rozsądniej byłoby wpłynąć na odpowiednie czynniki, aby dokonały istotnych zmian w regulaminie, m.in. wyeliminowanie tzw. kumulacji, upublicznienie losowania i bardzo ścisłe nadzorowanie działalności tej Spółki.

Ponadto gracze powinni być częściej informowani o samej grze, np. jak często i kiedy zmieniane są kule.Jest na to realna szansa.TS nie jest państwem w państwie i powinno się mieć wpływ na jego działalność, a budżet nie powinien tylko liczyć wpływów ale patrzeć, skąd i jak te pieniądze wpływają.

Mamy liczebny Sejm, mamy stosowne organy centralne, więc Panowie i Panie do... dzieła. Zmiany nie dokonają się same.
2009-09-09 (23:42)

status gregor1975
Data rejestracji: 2009-08-27
Ilość postów: 154

5100
wpis nr 228 912
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Petrus6>>>(...)m.in. wyeliminowanie tzw. kumulacji(...)

***



Ta koncepcja podoba mi się bardzo. Wolałbym mieć w miarę pewną, dobrze płatną trójeczkę czy czwóreczkę, niż marzenie do potęgi n w formie np. dwudziestomilionowej kumulacji. Dzielić całą pulę przeznaczoną na wygrane (oczywiście według odpowiedniej wagi), tak aby wyczerpać ją w obrębie jednego losowania, żadnych kumulacji.



A TS oczywiście nie zamykać.
2009-09-17 (11:50)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 395
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Petrus6-bardzo mądra wypowiedź myślę
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina