Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

DLACZEGO LOTTOMATY PODŁĄCZONE SĄ DO SYSTEMU????

2009-09-16 (17:06)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 139
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mirka Z. Lottomaty podłączone są do systemu aby zbierać dane kto i jakie zawarł zakłady ( ewentualnie gdzie ) oficjalnie po to aby w razie wygranej mieć potwierdzenie

Chociaż moim zdaniem to przykrywka bo kupon który otrzymuje grający myślę iż jest wystarczającym dowodem na to iż taki zakład został zawarty



Mam nadzieję iż zaskoczyłaś

pozd
2009-09-16 (17:09)

status romanx
Data rejestracji: 2008-11-02
Ilość postów: 10155

3859
wpis nr 231 141
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

już gdzieś to pisałem, że oficjalnie są podłączone po to by z systemu pobierać kombinacje liczb \"chybił trafił\", same lottomaty niby takiej funkcji nie posiadają
2009-09-16 (17:12)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 143
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

romanx-oficjalnie tak. Ale zawsze musi być jakiś oficjalny dowód
2009-09-16 (17:13)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 144
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Sorry \" powód \"
2009-09-16 (17:23)

status Amadeus
Data rejestracji: 2009-04-30
Ilość postów: 820

4541
wpis nr 231 146
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mała uwaga w temacie:



Byłoby stanowczo znacznie lepiej dla zaufania do TS, jeśli typy \"chybił-trafił\" są generowane przez lokalny generator losowości w lottomacie, a nie wysyłane z \"centrali\". Jeśli jest odwrotnie, to stanowi to podstawę do podejrzeń o \"profilowanie\" typów \"chybił-trafił\" w celu uzyskiwania kumulacji. Teza nie jest moja, pochodzi od znajomego, który wysłał zapytanie do Totalizatora: czy typy \"chybił-trafił\" są generowane lokalnie czy w centrali - odpowiedzi nie otrzymał.



Amadeus



2009-09-16 (17:44)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 155
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Skoro wszystkie zawarte zakłady są zbierane na serwerach a lottomaty są podłączone do systemu po to aby generować chybił-trafił to jaką mam gwarancję iż komputer nie wygeneruję mi zestawu takiego samego jak innej osobie tym samym zmniejszając moje szanse na wygraną?



Słucham zwłaszcza tych mądrali,które pod moim adresem rzucali niewybredne żarty?
2009-09-16 (18:03)

status Mirka Z.
Data rejestracji: 2009-09-08
Ilość postów: 17

5174
wpis nr 231 165
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Madziu dziecko coraz dziwniejsze rzeczy wypisujesz , nie sposób sensownie na te głupoty odpowiadać. Ja już nawet nie próbuję.
2009-09-16 (18:04)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 167
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mirka Z.-nikt nie oczekuje,żebyś odpowiadała
2009-09-16 (18:35)

status Tygrysek
Data rejestracji: 2009-08-31
Ilość postów: 181

5121
wpis nr 231 176
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Madziu77

nie przejmuj się Mirką Z, ona poprostu atakuje wszystkich, którzy stanowią dla niej zagrożenie...



Poprostu nie warto reagować na jej hasła, ponieważ ona sama neguje swoje wypowiedzi w swoim nastepnym swoim wpisie na forum.



Pozdrawiam Cię i powodzenia

Tygrysek
2009-09-16 (18:38)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 178
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tygrysek-ona sama chyba nie wie co napisała i odnośnie czego

samo życie
2009-09-16 (18:45)

status Mirka Z.
Data rejestracji: 2009-09-08
Ilość postów: 17

5174
wpis nr 231 180
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tygrysek Ty dla mnie zagrożeniem? O czym Ty dziecko piszesz?
2009-09-16 (18:49)

status Tygrysek
Data rejestracji: 2009-08-31
Ilość postów: 181

5121
wpis nr 231 182
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Madziu77,



jedno co widzę w jej wpisach, to to, iż ona bardzo lubi ubliżać innym.

Mnie też już się oberwało, że jestem wazeliniarzem, poza tym że z moją inteligencją jest widocznie coś nie tak, ponieważ mam swoją pozytywną opinię co do jednego z wątków na forum...

A widzę, że i Tobie się obrywa...

Ale jak ktoś nie pisze konstruktywnie (bo zauważ ona nie wypowiada się na żadnym z wątków na temat) tylko poniża kogoś, próbując uderzyć w jego inteligencje, to poprostu nie warto się zajmować taką osobą.



A teraz Mirka Z znów potwierdza, że czyta to co chce czytać a nie ze zrozumieniem.

Ehhh... bywają i tacy ludzie.
2009-09-16 (18:51)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 185
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A tak na marginesie czytałam kiedyś pewien artykuł na necie było to forum odnośnie pracy w kolekturze i właśnie zakładów chybił-trafił



Wypowiadał się Pan,który wpadł na pomysł prowadzić kolekturę razem z salonikiem prasowym itp

W pobliskim miasteczku pracował też w kolekturze jego kolega czy jakiś znajomy.

Faktem jest iż wpadli na pomysł aby porównywać kupony które każdy z nich wysyłał na chybił trafił

Finał był taki iż wiele razy lottomaty generowały takie same zestawy liczb lub bardzo podobne,więc nasz bohater myśląc że coś się zepsuło powiadomił o tym TS

W konsekwencji dostał zawiadomienie od TS iż firma zrywa z nim współpracę.



Próbowałam znaleźć to na necie ale nie było albo zapomniałam gdzie i źle szukałam



Szkoda mi się zrobiło facia bo on myślał że tylko coś się popsuło
2009-09-16 (18:58)

status bratiszka
Data rejestracji: 2009-08-23
Ilość postów: 297

5089
wpis nr 231 192
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

WITAJ MADZIA

Czytam i czytam wszystkie madre posty, dotyczace twego zapytania.

Rozumiem teorie optymistyczno-logiczno-matematyczne niektórych tutaj biegłych .

Ale doprawdy nie wiem czemu ci optymisci, nie moga zniesc ze ktos moze miec inne zdanie, uparcie wyszydzajac własnie tych.

Powiem tak w odpowiedzi na jeden z postów który mówił ze na milionach osób nie mozna zrobic przekretu...:):)

To mnie ubawiło po prostu setnie

Przypomnijcie sobie ustawiane mecze przy pełnej trybunie jakies 40-50tys ludzi , albo ostatnie dochodzenia w formule 1.

Dla ludzi pamietajacych tamte czasy wymienic mozna jeszcze Afery typu FOZZ lub naszej Joli Fundacje it, itd. Mozna mnozyc tego do znudzenia



NIkt ale to nikt nie ma prawa powiedziec ze nia ma takiej mozliwosci by ustawiac wyniki losowania, dlatego ze nawet sznowny TS nie odpowiada na meile i zapytania graczy.

Własnie na milionach naiwnych i majacych nadzieje na lepsze jutro robi sie najwieksze pieniądze

Wiec wy wszyscy optymisci co do wiarygodnosci TS nie , przyjmujcie wszystkiego na logike i teorie bo to w naszym kraju zbyt czesto sie mija z prawda.

pozdrawiam
2009-09-16 (18:58)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 193
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tygrysek-wrzuć na luz i ignoruj bo najgorsze co może być dla drugiego człowieka to totalna olewka a wierz mi iż to skutkuje a ona na mnie wrażenia żadnego nie zrobiła

Ja też musiałam się można tak powiedzieć \" bronić \" ale w przeciwieństwie do tej pani miałam przynajmniej godnych przeciwników z którymi mogłam wymienić poglądy

A tak na marginesie istnieją ludzie z natury bardzo niespokojni a co za tym idzie często kłótliwi ale tak jak Ci już pisałam po prostu \" ignoruj \'

pozd
2009-09-16 (19:06)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 196
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bratiszka-dokładnie tak jak mówisz bardzo niepokojące jest to iż TS na wszystkie pytania uparcie milczy i nie liczy się z opiniami nas grających a przecież bez nas grających TS nie istniało by i nie robiło kasy



Mam cichą nadzieję że kiedyś skończy się dyktatura TS i zaczną nas dostrzegać

pozd
2009-09-17 (09:21)

status BIANKA
Data rejestracji: 2009-06-29
Ilość postów: 39

4843
wpis nr 231 330
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hej Madzia. Po awatarze widzę że prawie jesteśmy sąsiadkami. Ja mieszkam na Kraka.

Pozdrawiam.
2009-09-17 (09:41)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 335
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tak do poczytania

http://www.netwars.pl/forumview.php?t=109332
2009-09-17 (09:57)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 231 343
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Artykuł

07 Gru 2008 01:29 Re: Lotto - wygrał ktoś coś dzisiaj?

W totolotka raczej nie gram, ale dzisiaj na Onecie trafiłem na zastanawiającą informację, że pierwsza kumulacja w historii nastąpiła w 1997r. Czyżby wcześniej znacznie więcej ludzi grało niż obecnie, dlatego zawsze padały szóstki? Obecnie kumulacje trafiają się dość często, bo nikt nie wygrywa. Tylko dlaczego nie wygrywa, skoro od 2000 roku (znalazłem na innej stronie) liczba zawieranych zakładów zaczęła rosnąć. Im więcej zawieranych zakładów, tym więcej powinno padać 6. Z kolei brak wygranych = kumulacja, czyli duuuużo kasy do wygrania, a to przyciąga ludzi, nawet tych, zazwyczaj nie biorących w tym udziału, a to oznacza większe wpływy dla totalizatora, zatem brak 6 jest totolotkowi na rękę.



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina