Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Progresja 3 stopniowa na zdarzenia sportowe od wrzesnia

2009-08-25 (22:35)

status bratiszka
Data rejestracji: 2009-08-23
Ilość postów: 297

5089
wpis nr 223 781
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Gdyby teoretyczne wasze rozwazania były tak genialnie proste (co to za problem trafic ako 2 ) jak piszecie to az mnie dziwi fakt ze buki jeszcze istnieja...i maja sie całkiem dobrze



Ludzie czytaja wasze cudowne posty nie poparte niczym jak tylko butna wiara ze to nic trudnego....

Czemu w takim razie tego nie zrobicie ?

Po co grac w MM jak mozna codziennie sobie zagrac np za 1000pln ako 2,0 i zyc jak król !!!



Myslicie ze zaimponujecie małolatom czytajacym to forum?

Tak Josef gram juz z okładem ponad 10lat i powiem ci ze nie byłem nigdy tak do przodu jak po paru mc grania własnie tych typów.

Powiesz ze nie potrafie typowac

Pewnie tak . Pewnie na tym forum zebrali sie sami geniusze bukmacherki polskiej, z edim8 na czele który garsciami sypie linki do stron i szasta nickali szanowanych typerów. Tylko jakos o efektach mało słychac i sie ze screenem do tej pory nie wychylił ..

Ten temat pozostawie wałsnie po to zeby takowe zamiescic we wrzesniu i ci co ze mna zagraja nie beda sie tych screenów wstydzic .



2009-08-26 (00:00)

status Zoska44
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 23

4780
wpis nr 223 822
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bratiszka piszesz tak \"Tak Josef gram juz z okładem ponad 10lat i powiem ci ze nie byłem nigdy tak do przodu jak po paru mc grania własnie tych typów.\" a jeszcze wczoraj pisałeś tak \"Nie bede nikogo przekonywał ani namawiał. Jesli trzeba bedzie to sam w to wejde gdzies kase zorganizuje\"

To jesteś tak bardzo do przodu czy musisz dopiero organizować pieniądze na zakup typów? Zdecyduj sie bo może dla ciebie organizowanie znaczy naciąganie innych.
2009-08-26 (00:18)

status edi8
Data rejestracji: 2007-04-03
Ilość postów: 41774

2623
wpis nr 223 827
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zoska44>>> autor wątku napisał we wstępie także :

\"W temacie tym szukam osób na powaznie zajmujacych sie typowaniem z doswiadczeniem , ktore zechca sie podzielic z mniej znającymi zagadnienie graczami.\"



Czyli jeszcze kilka dni temu nie miał i nie znał tego super pewnego żródła informacji o \"ustawkach\" po 1500zł za miesiąc - a za kilka dni już miał i z sukcesami grał te typy od niego
2009-08-26 (00:23)

status bratiszka
Data rejestracji: 2009-08-23
Ilość postów: 297

5089
wpis nr 223 830
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Edi8

Czy nie masz za grosz honoru ze masz czelnosc tu jeszce cos pisac ????

Wez sie za inne tematy i spieprzaj z mojego !!!!!!

2009-08-26 (00:38)

status Zoska44
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 23

4780
wpis nr 223 835
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

I jeszcze napisał że przez rok grania tymi cudownymi acz drogimi typami miał trafność 85% a jednak musi zorganizować kasę na zakup typów. Pomieszanie z poplątaniem.
2009-08-26 (00:43)

status Zoska44
Data rejestracji: 2009-06-21
Ilość postów: 23

4780
wpis nr 223 836
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bratiszka jeszcze jedno. Jakbyś miał choć 10% wiedzy którą ma Edi8 to nie ośmieszał byś sie tak bardzo wypisując głupoty wykluczające się nawzajem.
2009-08-26 (01:03)

status Jason Bourne
Data rejestracji: 2009-08-18
Ilość postów: 57

5068
wpis nr 223 844
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bratiszka:

ja też już zakładam się sporo lat z bukmacherami (głównie z Fortuną i TotoMixem, ale także z Expektem) i nie wciskaj tutaj, nowym i niedoświadczonym jeszcze graczom takich ciemnot... AKO 2,10 do 2,60 minimum 4 próg... rozbawiłeś wszystkie konie na wielkiej warszawskiej, rżą aż uszy więdną...

jesteś zwykłym naciągaczem, albo (moim zdaniem) prowokatorem i tyle

nie pozdrawiam
2009-08-26 (01:13)

status Jason Bourne
Data rejestracji: 2009-08-18
Ilość postów: 57

5068
wpis nr 223 852
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bratiszka:

i jeszcze jedno:

-----

\"Dotychczasowa spółdzielnia rozwiązała sie z prostego powodu, kazdy zarobił i gra solo:)

Poszukuje tutaj powaznie zainteresowanych osób max do 5, aby zminimalizowac koszty zakupu typów.\"

-----

każdy zarobił, a TY? coś Tobie nie poszło, że szukasz frajerów...

nie pozdrawiam
2009-08-26 (01:15)

status bratiszka
Data rejestracji: 2009-08-23
Ilość postów: 297

5089
wpis nr 223 854
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

zoska

Proponuje wychwalaj bozka swego w odrebnym i nie moim temacie .

Na temat procentownosci posiadanej wiedzy.....

Jason Bourne

nie wiem co widzisz smiesznego ??

To ze ako 2,0-2,6 trafiamy np dziesiec razy pod rzad ?

To cie tak ubawiło ?

Ty tak potrafisz razem z konmi na słuzewcu?

prosze zapodaj pare kuponów na jutro jak to dla was geniuszy taka buła z masłem

Sami sie osmieszacie piszac takie posty, kto gra to wie ze pare razy sie uda az przyjdzie jaki wałek lub fix z kursem 1,2 i lezysz bracie i kwiczysaz .

|No ale mamy tutaj samych wygranych ....

Ja bynajmniej miałem odwage napisac ze wiele lat głównie przegrywałem nierówna walke z bukiem

Wy wszyscy co mnie tu błotem smarujecie oczywiscie macie tylko same przody i dla was ako 2 trafiane 8-10razy jest po prostu smieszne ....

Czesc i chwała bohaterom .....



Skad tyle jadu zamiast powaznej dyskusjii.....?
2009-08-26 (01:19)

status bratiszka
Data rejestracji: 2009-08-23
Ilość postów: 297

5089
wpis nr 223 858
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jason Bourne

NIe mam zamiaru tłumaczyc ci co zrobiłem z wygrana

A o chetnych sie nie martw , graj swoje i pouczaj innych jak to powinni robic..

Ja bede robił swoje a ty swoje , a jak poczujesz zes przegrany, napisz zawsze ci pomoge bom taki dobry człek co nie chowa urazy....
2009-08-26 (01:30)

status Jason Bourne
Data rejestracji: 2009-08-18
Ilość postów: 57

5068
wpis nr 223 859
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bratiszka:

wygrałeś już swoje i chwała ci za to, ale nadal nie rozumiem, po co Tobie w takim razie jacyś jeszcze wspólnicy, toż to się kupy nie trzyma, obstawiaj kursy 2,10 do 2,60 np. za 1000 PLN i sobie z tego żyj długo i szczęśliwie...
2009-08-26 (01:44)

status bratiszka
Data rejestracji: 2009-08-23
Ilość postów: 297

5089
wpis nr 223 864
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jason Bourne

Wreszcie mozemy pogadac jak cywilizowani ludzie bez zbednych epitetów

Cieszy mnie to

Tak masz racje , mógłbym ale...

Koszty sa dosyc spore (co na dzien dzisiejszy jest juz historia bo mam juz kase )

Po drugie primo chciałem by pare osób powznie myslacych o graniu i zarabianiu tez miało z tego pozytek, ja ponosiłbym mniejsze koszty wszyscy bysmy zarabiali tyle ile kazdy jest w stanie zainwestowac.

Nie wkrecam nikogo w niesprawdzone zródła bo juz tam jestem jakis czas.

Ale jak widzisz gdy pojawia sie cos takiego to kazdy weszy podstep.

Znam strony z płatnymi typami gdzie wysyłaja jednym 1 drugim x a trzecim 2.

To jest jawne oszóstwo ale maja 33,3333% zadowolonych przynajmniej po jednym razie:0

ja nic takiego nie proponuje !!!!!!

dziele sie po prostu tym co daje zyski, a ze oczekuje udziału w kosztach to chyba nie powinno dziwic ?

jesli chcesz załozyc jakis biznes w centrum miasta to płacisz wiecej niz na skaraju..

kazdy moze grac typy z ogólnie dodtepnych stron za darmo, albo zapłacic i miec parokrotnie wieksze szanse na wygrana.

Czy to jest cos złego ? Tak jak mi pisza wielcy tego forum to oszóstwo?!!!!

Odrobine pokory i skromnosci by sie niektórym przydało, no ale to juz kwestia indywidualnej samooceny i kultury..

Pozdrawiam cie kolego i pamietaj ze nie wszystko jest takie jakim sie na poczatku wydaje
2009-08-26 (02:16)

status Jason Bourne
Data rejestracji: 2009-08-18
Ilość postów: 57

5068
wpis nr 223 872
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

bratiszka:

po pierwsze: nie jestem Twoim kolegą!!!

po drugie: nie wszystko faktycznie jest takie jakim się na początku wydaje

po trzecie:

----

Wreszcie mozemy pogadac jak cywilizowani ludzie bez zbednych epitetów

Cieszy mnie to

Tak masz racje , mógłbym ale...

Koszty sa dosyc spore (co na dzien dzisiejszy jest juz historia bo mam juz kase )

Po drugie primo chciałem by pare osób powznie myslacych o graniu i zarabianiu tez miało z tego pozytek, ja ponosiłbym mniejsze koszty wszyscy bysmy zarabiali tyle ile kazdy jest w stanie zainwestowac.

Nie wkrecam nikogo w niesprawdzone zródła bo juz tam jestem jakis czas.

----

\"motasz\" się strasznie w zeznaniach:

1: Tak masz racje , mógłbym ale...

Koszty sa dosyc spore (co na dzien dzisiejszy jest juz historia bo mam juz kase )

Po drugie primo chciałem by pare osób powznie myslacych o graniu i zarabianiu tez miało z tego pozytek, ja ponosiłbym mniejsze koszty (ponosiłbyś mniejsze koszta???)

2: nie wkręcasz nikogo w \"niesprawdzone zródła bo juz tam jestem jakis czas\" (w niesprawdzonych źródłach???)

----

nie obrażaj edi8, zoska44 i pozostałych.... wylej pomyje na mnie

nie pozdrawiam
2009-08-26 (02:40)

status bratiszka
Data rejestracji: 2009-08-23
Ilość postów: 297

5089
wpis nr 223 874
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jason Bourne

A myslałem ze cos dotarło.......szkoda

Nie motam sie w zeznaniach bo przed nikim nie zeznaje a na pewno nie przed toba i całej reszcie która raczyłes wymienic z grona twoich przyjaciół...



Wyrywasz zdania z kontekstu i co chcesz tym udowodnic ?????

Szkoda słów,, jak widze masz swój swiat i w nim trwaj sobie .Ja mam inne spojrzenie i na szczescie nikt z was mi tego nie zabroni :):):)

Pozostaje mi ubolewac tylko nad faktem ze swiat schodzi na psy a człowiek człowiekowi nade wszystko wilkiem...

Bywaj zdrów bez odbioru (
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3
Wyślij wiadomość do admina