Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

***CO TO JEST UZALEŻNIENIE OD GIER I JAK SIĘ ZNIEGO WYLECZYĆ***

2009-08-02 (08:15)

status dsg
Data rejestracji: 2009-05-06
Ilość postów: 342

4565
wpis nr 217 912
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja myślę, że najlepszym sposobem aby odstawić grę jest znalezienie sobie innej fajniejszej rzeczy. Tylko jest problem, bo można znowu się uzależnić i tak będzie się miało już 2 nałogi a nie 1. Umiar
2009-08-02 (13:58)

status dobra wola
Data rejestracji: 2009-07-28
Ilość postów: 33

4971
wpis nr 217 986
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Zuzanna, tak mi ciebie szkoda, ale Sama widzisz, ze wyjście z tego jest bardzo trudne.

Mimo wszystko, życzę Ci wytrwałości, bo Sam widziałem kobiety jeszcze mocniej uzależnione.

Może to dla Ciebie wątpliwa pociecha.



Pozdrawiam.
2009-08-04 (14:27)

status dobra wola
Data rejestracji: 2009-07-28
Ilość postów: 33

4971
wpis nr 218 405
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeden z powyższych wpisów mówi, ze lepiej mieć \"jeden nałóg niż dwa nałogi\"



Być może, ale nałóg nałogowi nierówny i lepiej mieć dwa nałogi budujące twoją osobowość niż dwa nałogi ją rujnujące.....



Jeśli ktoś nałogowo zbiera znaczki, a do tego kolekcjonuje stare wina, to ma dwa nałogi ale w sensie pozytywnym, bo zarówno znaczki jak i stare wino z czasem nabiorą takiej wartości, że zapewnią mu podziw innych i spore pieniądze!!



Jednak jeśli ktoś zbiera nałogowo bezwartościowe rzeczy na śmietniku i jako drugie hobby wypija cztery piwa dziennie, to te dwa nałogi mogą zrujnować mu życie, a prawie na pewno nie zapewnią mu podziwu.....



Wniosek: Jeśli mamy mieć nałogi to raczej te budujące i pozytywne, a nie negatywne i rujnujące.



Przymus grania w lotto lub na maszynach bo tak bym nazwał bym hobby hazardzistki, jest na pewno rujnujący i zdrowie i kieszeń.



Proponuję, idźcie tym tropem i znajdźcie sobie pożyteczne hobby, czyli uzależnienie.



Pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina