Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

EuroMillions, Superenalotto i inne - gramy przez internet - krok po kroku !

2009-07-29 (19:18)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 216 877
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\"Firma\" typu \"krzak\" zareklamowana na tym portalu NIE JEST ŻADNYM OFICJALNYM POŚREDNIKIEM.



Jest to w ogóle nie wiadomo kto. Ja np. jestem zdania, że robi ten cały \"biznes\" jakiś zaradny 10-letni smarkacz... razie czego, nikt takiemu nic nie zrobi a cała kasa przepadnie legalnie. Pozycjonowanie zaś jest techniką reklamy internetowej. Duża liczba naiwniaków nie autoryzuje portalu. Nie jest stopniem wiarygodności.



Proszę sobie wejść na stronę np. prawdziwego bukmachera \"Expekt\". Proszę sobie wejść na stronę norweskiej loterii państwowej \"NORSK\". Proszę sobie odwiedzić stronę państwowej loterii angielskiej. W tych wymienionych przeze mnie miejscach można zagrać online. Otóż portale te można łatwo zweryfikować. Są podane wszelkie istotne informacje, kto jest właścicielem biznesu, są fotografie menadżerów, są prawdziwe adresy, są sygnatury statutów w sądach et cetera, et cetera.



A na stronie podanej przez Admina Pasko nie ma nic!!!



Dlatego kierując się całkowicie i wyłącznie zwykłą życzliwością, z racji mego wieku i doświadczenia, ostrzegłem Admina, aby uważał na te sprawy. Dopóki na przekręt nabierają się naiwniaki zwykłe, obędzie się bez większych reperkusji. Ale jeśli pod wpływem tego portalu nabiorą się \"LUDZIE Z WOŁOMINA, PRUSZKOWA CZY ZAKOPANEGO, Z WIADOMYCH SŁUŻB, ITP.\", to Ktoś może mieć złamane życie już na wstępie. Wątpliwe, czy w ogóle ujdzie z życiem. Skończy jak Dębski i Papała... To proste.

Oczywiście jackpot jest w ogóle mało prawdopodobny, i trafienie \"na sucho\" głównej nagrody też jest mało prawdopodobne. Ale jeśli KTOŚ W WOŁOMINA TRAFI, to co wtedy będzie, a?



Jak ktoś chce się dowiedzieć, czy włoska państwowa loteria ma oficjalnych pośredników, to cóż prostszego, niż napisać list z zapytaniem do organizatora tej loterii. Otóż dam sobie głowę uciąć, że w Polsce nie ma żadnego oficjalnego pośrednika tej skumulowanej loterii. Nikt też nie wysyła kuponów do Włoch ani w ogóle ich nie skreśla. Tylko zbierają kasę od naiwnych...



NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, ŻE NIE ISTNIEJE LOTERIA WE WŁOSZECH, W KTÓREJ JEST KUMULACJA PONAD 100 MILIONÓW EURO. Taka loteria istnieje. We Włoszech oczywiście. Ale nie w Polsce.



Natomiast ta zażartość, z jaką niektórzy bronią przegranej sprawy dowodzi, że nie z naiwniakami mamy do czynienia. Otóż mamy do czynienia z bezpośrednio zainteresowanymi. Wszak wszystko odbywa się w przestrzeni anonimowej.



Rico, masz dużo racji /z tym, że w kwestiach ambasad, to ...niezupełnie/. Gratuluję myślenia, wiem, że jesteś bardzo młodym człowiekiem.



Wszystkim Życzę wielkich uczciwych wygranych
2009-07-30 (16:39)

status Pawcio
Data rejestracji: 2009-07-25
Ilość postów: 379

4961
wpis nr 217 256
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

To polska strona internetowa pod adresem http://www.playeuromillions.pl/main/show_article/11 też jest przykrywką?
2009-07-30 (16:56)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 217 266
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tajemniczy Don Pedro - Pisałeś całkiem nie dawno, że Ciebie bardzo rozbawiłem. Musze przyznać ze i Ty doprowadziłeś mnie troszkę do uśmiechu. Jeśli dla Ciebie jest miarą uczciwości to, że ktoś podaje swój adres lub można zobaczyć jego wizerunek to ja mogę na specjalne Twoje życzenie wysłać parę tysięcy adresów firm, zakładów, kancelarii prawniczych, przedsiębiorstw, byłych banków, firm maklerskich, firm doradczych, firm państwowych gdzie były podane adresy, zatrudniani najlepsi menedżerowie i firmy te niestety upadły a wierzyciele – no cóż – czekają, czekają,czekają…………………… też na miliony.



Ps. Z racji swojego wieku to powinieneś wiedzieć że w naszym kraju przekręty były nawet robione pod przykrywką gwarancji dawanych przez państwo i to nie jak to piszesz przez 10- letnich smarkaczy.
2009-07-30 (17:15)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 217 272
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Niema firm uczciwych w 100%, bo postępując zgodnie z przepisami (które są niekiedy absurdalne) zakończyły by swoja działalność wcześniej czy później bankrutując.

Niekiedy zdarzają się firmy, które reklamując swoją rzetelność popadają lawinowo w niewypłacalność:

Ostatni przykład: F-my turystyczne (niektóre)

Oferując tanie wczasy, zapłaciły swoim bankructwem i \"umiliły\" wypoczynek za granicą wieli naszym rodakom....

Fimy \"krzak\" w necie oferują zawieranie zakładów, ale ich realizacja wygranych wyższego stopnia jest też \"wielką niewiadomą\" jak wszystko w naszym życiu...
2009-07-30 (18:18)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 217 285
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pawcio,



podana przez Ciebie polska strona nie jest z całą pewnością żadnym \"oficjalnym pośrednikiem\" ani reprezentantem włoskiej loterii państwowej.



Albowiem żadnego takiego przedstawicielstwa owa włoska loteria w Polsce nie posiada. We Włoszech zresztą też nie.



Czym jest ta polska strona?



Stawiam na jakiegoś 10-letniego smarkacza. Człowiek w takim wieku jest zupełnie bezkarny, co kapitalnie podnosi bezpieczeństwo procederu. Oczywiście, ma starszych \"współpracowników\". Wpakował to na serwer w Republice Południowej Afryki. I teraz zbiera dieńgi. W internecie mu wolno, internet jest oazą wolności. W internecie tego typu działalności są setki tysięcy w różnych dziedzinach. Możecie wpłacać na \"szkolenia\", za jakieś e-booki, free-lotto, wirtualny handelek, et cetera. Możecie wpłacać do \"banków\" /których nie ma/, kupować \"akcje\", rozmnażać kasę \"kilkaset procent dziennie\". Co kto lubi.



Ktoś tu podobno z tego forum wpłacał kasę do niejakiego \"POBIERACZKA\" ZA TO, ŻE OGLĄDAŁ FILMY W INTERNECIE. SWOJĄ DROGA, CO ZA NAIWNOŚĆ...



SPOSOBÓW DEFINITYWNEGO ROZSTANIA SIĘ Z KASĄ PRZEZ INTERNET JEST \"skolko ugodno\".



Pawcio, jeżeli miałbyś \"zacięcie szubrawca\", \"instynkt killera\" itp. atrybuty mafijnego typu, TO RÓWNIEŻ MOŻESZ ZROBIĆ \"IDENTYCZNY BIZNES\". Idiotów chętnych aby finansować tego typu przedsięwzięcia nie brakuje.



Tyle, że życie człowieka jest krótkie, no a potem już czeka wieczność w ...piekle.



No ale przecież straszenie piekłem może być dla wielu zwykłym frajerstwem. Zatem zamiast jęczeć z braku kasy - DO DZIEŁA PANOWIE I PANIE! a KRAŚĆ DO WOLI, BO HULAJ DUSZA PIEKŁA NIE MA.



Zresztą Polska jest krajem agentów i złodziei. Wielu Polaków jest uwikłanych w te rzeczy. No to co za różnica?



Modne jest teraz \"załatwianie pracy\" w Anglii. Jest telefon. Dzwonicie pod wskazany numer. Rozmowa po polsku lub angielsku, co kto woli. Kapitalnie popłatna \"praca\", konkretna rozmowa, od razu mówią ile chcą pieniędzy \"za usługę\" rzekomego \"pośrednictwa\", warunki, zakwaterowanie, wszystko. Jedziecie na miejsce i najczęściej wówczas po prostu OSKUBJĄ WAS ZE WSZYTSKIEGO CO MACIE I ZOSTAWIĄ W SZCZERYM POLU. Jest tego mnóstwo, sami sobie sprawdźcie. Jeden potężny jęk rozpaczy oszukanych rodaków...



DanteV, zastanów się, co napisałeś. Przecież nie bronię Ci wysyłać Twoich pieniędzy na podany przez Pasko adres osób zbierających pieniądze z okazji loterii we Włoszech, która ma aktualnie wysoką kumulację.

A wpłacaj sobie do woli! To są naprawdę Twoje pieniądze. Co mnie to obchodzi.



Z Bogiem.
2009-07-30 (18:48)

status Bruno777
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 217 289
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie ma co zgadywać i osądzać bez dokładniejszego sprawdzenia.



A sprawa jest dość prosta, bo jest telefon do polskiego przedstawiciela: 793 69 69 12.



Proponuję dzwonić, stawiać pytania, a następnie tu na forum dzielić się wnioskami.
2009-07-30 (20:02)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 217 299
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Bruno777



w książce telefonicznej są telefony do zakładów karnych.



Zadzwoń, porozmawiaj z osądzonymi. Zapytaj ich czy są winni.



Były zresztą robione badania socjologiczne. Bywało, że 100 procent badanych dużych grup przestępców stwierdzała, że jest absolutnie niewinna. Wśród nich ewidentni przestępcy...



No więc zapewne wszyscy Ci powiedzą, iż są niewinni.



Ale zadzwoń, upewnij się. A potem zabierz głos na forum i stwierdź z całym przekonaniem, iż są niewinni.



Jest taka stara rzymska maksyma - NIKT NIE JEST SĘDZIĄ WE WŁASNEJ SPRAWIE \"Nemo iudex idoneus in propria causa\".



Zatem Twój pomysł zadzwonienia odpada.



Ponadto to nie jest telefon do przedstawiciela. ALBOWIEM PAŃSTWOWY WŁOSKI TOTOLOTEK NIE MA PRZEDSTAWICIELA W POLSCE.



To jest numer telefonu do jakiejś bliżej nieznanej prywatnej osoby, której danych osobowych nigdy nie poznamy, albowiem osoba ta jest anonimowa. I ta osoba wraz ze wspólnikami zbiera pieniądze na swoje wygodne życie.



Wymyślili pretekst, we Włoszech w jednej z loterii jest rekordowa kumulacja.



Równie dobrze mogliby zbierać z okazji lotu na Księżyc.



NO TO WPŁACAJCIE PIENIĄDZE Z TEJ OKAZJI JAKIMŚ BLIŻEJ NIEZNANYM LUDZIOM.



Wolno Wam wpłacać SWOJE pieniądze komu dusza zapragnie.



Kilka lat temu ktoś w Krakowie pewnego dnia rozdał na Rynku Głównym kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dawał komu popadnie.



Można wspiąć się na najwyższe dostępne miejsce Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i rzucić z góry trochę pieniędzy... Przecież wolno, dlaczego nie.



Wolno też dać trochę kasy anonimom internetowym.



Zachęcam do jałmużny. Obok postu jest to koronna cnota. Trzeba rozdawać pieniądze. Co prawda \"napisane jest - dawajcie biednym\".

No ale kto to jest biedny w tych czasach. Każdy jest, kto się poczuje..



TYLKO NIECH NIKT NIE PISZE GŁUPSTW, ŻE WPŁACA DO \"OFICJALNEGO POŚREDNIKA-PRZEDSTAWICIELA\" włoskiej loterii, BO TO JEST KONFABULACJA.

2009-07-30 (20:13)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 217 301
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

T.D.P, dlaczego tak ostrzegasz tych, którzy i tak nie wierzą w twoje ostrzeżenia?

Czyżbyś sam, miał jakieś przykre doświadczenia w przeszłości.

Może dałeś się nabrać na jakąś piramidę.

Może byłeś ofiarą Tzw. Łańcuszka Świętego Antoniego?

Może wreszcie padłeś ofiarą internetowego oszusta?



Opisz swoją przygodę a staniesz się pewnie bardziej wiarygodny, bo wydaje mi się,że nawet sam Pasko zaufał tej firmie, a Ty z uporem maniaka na siłę odwodzisz ludzi od tego \"reklamowego kąska\"
2009-07-30 (20:33)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 217 302
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

W Superenalotto kumulacja ponad 109 milionów EURO

2009-07-30 (20:46)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 217 306
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rico



Ależ nie czytasz uważnie.



Zachęcam do wpłaty z całego serca!!!



Płaćcie jak najwięcej.



Napisałem byłem: jałmużna jest cnotą. Trzeba wspierać biednych.



Rico



Czy ja piszę głupoty? Wejdź na tę stronę /rzekomego oficjalnego przedstawiciela państwowej włoskiej loterii-ktoś tak to tu określił/ i sam sprawdź komu płacisz. Otóż NIE WIADOMO KOMU. Po prostu nie wiadomo komu... Wiemy, że kolesie zadekowali się serwerze w Republice Południowej Afryki. Nie dziwi Cię to?



Po prostu proszę nie konfabulować, iż wpłacacie do \"oficjalnego przedstawiciela, gdyż państwowa loteria włoska nie ma takiego przedstawiciela. Na pewno też póki co mamy w Polsce państwowy monopol loteryjny w grach liczbowych. Ustawy określają podmioty dopuszczane do działalności w dziedzinie gier i na razie uwolniony jest rynek zakładów na wydarzenia sportowe /bukmacherzy/, automaty oraz kasyna. Gry liczbowe są póki co wyłącznie państwowe. W związku z tym, żaden \"oficjalny przedstawiciel\" włoskiego czy jakiegokolwiek innego lotto nie ma w Polsce czego szukać.



Pasko napisał niemądrze, iż w razie czego w sądzie łatwo dowiedzie swoich racji.



Jestem odmiennego zdania, a kwestie prawne, to są kwestie na których m.in. dość dobrze się znam, nie chwaląc się.



Bo, jak rozumiem, PASKO W RAZIE CZEGO, POZWIE ADRES INTERNETOWY DO SĄDU.



No to życzę zwycięstwa w sądzie .
2009-07-30 (20:48)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 217 307
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam,



Strona ta nie pojawiła się kilka miesięcy temu z powodu kumulacji, a istnieje podobno całe 10 lat.



Jest taka fajna strona: http://web.archive.org



Można tam wpisać adres dowolnej strony internetowej i \"przenieść się w czasie\" tj. zobaczyć jak w przeszłości wyglądała dana strona.



Widać, że strony te istnieją od wielu lat. Ja wcale nie jestem pionierem w reklamowaniu tej firmy. Chociażby lotto-centrum.com robi to samo.



Co do samej gry... Przyszła kumulacja, postanowiłem spróbować. Puściłem kupon... wszystko ładnie doszło, konto się załadowało, itd. Wiedziałem, że wiele osób z multipasko już od dawna grało przez playeuromillions, nawet zanim ja o tym usłyszałem.



No ale co tu dużo mówić - jest drogo. Ponadto słowa Don Pedro działają trochę jak zimny prysznic. Zdałem sobie sprawę, że wygrana 110 milionów euro w ten sposób przede wszystkim byłaby źródłem ogromnego stresu. Pocieszeniem jest fakt, że jest prawie 50 razy trudniej trafić niż 6/6 w Dużego Lotka



Jeśli więc o mnie chodzi to wolę betgun ...



Pozdrawiam

2009-07-30 (22:35)

status kret100
Data rejestracji: 2009-07-28
Ilość postów: 2

4972
wpis nr 217 349
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

trzykomentarze.

1. W regulaminie UKloterry jest wyraźnie napisane, że musisz tam mieszkać aby w nią grać !!!!!! możesz grać przez internet ale jak tam mieszkasz !!!

2. napisałem do polskiego Lotka prośbę o opinię - czekam na odpowiedź. dam znać.

3. jak wpłacałem 100 euro na konto w tym portalu to dostałem 200 euro ( napisali że to bonus). wydałem już 107. spróbuje te 93 wpłacic na swoje konto bankowe - dam znac czy kasa doszla
2009-07-31 (11:47)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 217 445
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



I wszystko jasne !!!!!!

Wniosek:

Czytajcie regulaminy (nawet jak są pisane małym druczkiem, że trudno odczytać)

Nie wierzcie bezgranicznie, każdemu (nawet gdy podaje adresy)

Nie wpłacajcie dużych kwot (trudno będzie odzyskać)

Nie wierzcie w bonusy (one tylko służą do zwabienia naiwnych)



Pozdr.
2009-07-31 (11:55)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 217 452
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

w Superenalotto, kumulacja wynosi już ponad 119,5 miliona EURO, czyli znowu nikt nie trafił
2009-07-31 (13:00)

status eternalwinner
Data rejestracji: 2009-07-28
Ilość postów: 12

4974
wpis nr 217 468
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wszyscy chyba trochę maja problemy z czytaniem.



1) Nie dziwię się, że serwery są zlokalizowane w RPA, bo z tego co wiem są po prostu tańsze

2) PlayUKinternet NV jest właścicielem playeuromillions.com

3) Powyższa firma ma siedzibę w UK i jest pośrednikiem, który pozwala np. osobom mieszkającym w miejscach oddalonych od kolektur robić zakłady we wcześniej wspomnianych loteriach przez Internet.

4) Internet Services jest właścicielem playeuromillions.pl. Jest firmą która m.in. zajmuje się działalnością reklamową i to jest właśnie cel strony playeuromillions.pl

5) Nie trzeba mieszkać w UK wystarczy być w UK, żeby kupić zakład. Dlatego właśnie w UK jest siedziba PlayUKinternet i oni kupują losy w imieniu swoich klientów. Dostaje się potwierdzenie na maila, że zakład został złożony. Nikt nie jest w stanie udowodnić, że w tym czasie nie przebywaleś w UK albo, że Twoja ciocia, która mieszka w UK kupiła dla ciebie zakład i wysłała kupon pocztą.

6) Co do podatku w takich przypadkach, to zadzwonię do urzędu skarbowego i się zapytam.



Pokusiłem się, żeby spróbować wyjaśnić wątpliwości dot. wiarygodności Internet Services. Napisałem do nich, że jestem ich klientem, że ostatnio prowadziłem dyskusję ze znajomymi na ich temat i na temat PlayUKinternet i nie potrafiłem ich przekonać o wiarygodności tych firm. Nie podają żadnych konkretnych danych dot zarejestrowania firm itd. Odpowiedź dostałem następującą: \"Witam, dziękuję za cenną informację, która pomoże nam zwiększyć wiarygodność w oczach obecnych i potencjalnych klientów. Wiarygodność firmy potwierdza inż. Tadeusz Kwiatkowski były Konstruktor Firmy ZREMB oraz autor logo ZREMB, który jest jednocześnie dyrektorem firmy. Informacja o numerze wpisu do ewidencji działalości gosp. wkrótce się pojawi się na stronie. Wrazie dalszych pytań i wątpliwości proszę o kontakt....\"



Napisałem też do PlayUKinternet. Jak tylko otrzymam odpowiedź odezwę się.



Ps.: Zarzartość z jaką bronię swoich poglądów wynika z faktu, że nie lubię jak się robi ze mnie naiwniaka, głupka i idiotę. W takich sytuacjach bronię się do ostatniej kropli krwi. ;] I proszę mi tu nie insynuować żadnych powiązań kontaktów interesów i innych rzeczy.
2009-07-31 (14:09)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 217 482
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

.....może nie wszyscy nie czytają, ale nawet ci co czytają nie rozumieją co czytają:



Primo: Jak można przeczytać w art 107 w Polsce zawieranie zakładów przez internet jest niedozwolone i można zostać pociągniętym do odpowiedzialności za ich zawarcie.



Secundo: skoro F-ma internetowa jest uczciwa to dlaczego ucieka z własnego kraju, gdzie odprowadza podatki od swojej działalności.



Trecio: Dlaczego wiele takich firm w Polsce ma fikcyjne adresy, o czym łatwo się przekonać próbując do nich dotrzeć.



Qarto:

Jeśli ktoś chce się zakładać to będzie się zakładał, bo nawet największe wątpliwości co do legalności,wiarygodności i wypłacalności takich firm go nie zrażą.



I na koniec dodam, że zawsze trzeba być pewnym, ( przynajmniej do tego dążyć) że nasze pieniądze inwestujemy w uczciwy interes i opłacalny!!!
2009-07-31 (17:53)

status Tajemniczy Don Pedro
Data rejestracji: 2009-04-18
Ilość postów: 722

4474
wpis nr 217 548
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja dziwię się, że firma obracająca miliardami /tak, tak miliardami / euro szuka \"tańszego serwera w RPA. Nasz Admin Pasko nie szuka w RPA tańszego serwera.



Adminie Pasko!! Dlaczego Ty nie szukasz w RPA tańszego serwera?



Co to w ogóle jest za różnica dla tak bogatej \"firmy\" wynająć serwer w Polsce za grosze. Albo W UK czy we Włoszech. To są grosze przy takich obrotach, zero kosztów.

A obecne RPA, to jak wiadomo bardzo ale to bardzo poważny kraj. Nawet nie wiadomo, kto tam teraz rządzi, oficjalnie nawet mają rząd, no ale jak to w Afryce... Wolałbym mieć do czynienia z firmą nigeryjską, którym też, co tu gadać, nie brakuje ...fantazji.

To raz.



Dwa - p. inż. Kwiatkowski. Mnie to nazwisko nic nie mówi. Był przed wojną znany przemysłowiec socjalistyczny o tym nazwisku, ale teraz miałby pewnie już ze 200 lat. Jak dla mnie to mógłby być p. Nikodem Dyzma. Ani swat ani brat ani autorytet moralny, nie tacy robili nie takie przekręty.



Jak napisał Rico powyżej, tego typu działalności nie da się w Polsce zarejestrować.



Trzy - włoska loteria państwowa w ogóle nie ma żadnych oficjalnych przedstawicieli czy reprezentantów. TOTEŻ WW \"FIRMA\" NIE JEST ŻADNYM \"POŚREDNIKIEM\".

Na tej zasadzie ja mogę się ogłosić np. \"oficjalnym\" pośrednikiem prezydenta Obamy, papieża Benedykta albo premiera Tuska. To jest KONFABULACJA.



Kto nie wierzy mi, niechaj napisze list do rządu Włoch, do włoskiego ministra skarbu. Dostanie odpowiedź na pytanie, czy państwowe loterie włoskie mają w Polsce jakichś pośredników. Bo wiadomo, że nie mają.



W internecie każdy może sobie stworzyć najbardziej PIRAMIDALNE GŁUPSTWO\", jakie mu do głowy przyjdzie.



Wreszcie - czekamy na: zarejestrowanie działalności gospodarczej w Polsce polegające na \"pośredniczeniu\" pomiędzy państwową loterią włoską a obywatelami RP. Czekamy z utęsknieniem, lecz niestety póki co, ustawy istniejące w Polsce takiej możliwości nie dają. No więc są to bajki. A rozpowszechnianie takich bajek DAJE MI PODEJRZENIE GRANICZĄCE Z PEWNOŚCIĄ, że jest to oszustwo.



NIE DZIWI MNIE, ŻE KOLESIE ZAMIESZANI osobiście W TEN przestępczy PROCEDER TUTAJ NA TYM FORUM /niby w roli niewinnych graczy/ BRONIĄ TEJ \"FIRMY\" JAK REDUTY ORDONA. Czy was Drodzy forumowicze to dziwi, a?



Ewidentnie kolesie zrobili \"lewy\" interes, co tu dużo gadać. Teraz dowiadujemy się, że pod \"przykrywą\" działalności reklamowej. Stąd to pozycjonowanie w internecie /które można sobie wykupić/.

Antycypuję, że wkrótce sprawą zajmie się prokurator krajowy i z małych hukiem rzecz się skończy.



Ale nie będę psuł zabawy tym co wierzą! PŁAĆCIE IM DIEŃGI! PŁAĆCIE IM JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY !!



Pismo nas poucza: \"dawajcie biednym jałmużnę\". Dawanie biednym AUTENTYCZNIE jest wielką cnotą. Nie żartuję.



No więc jak ktoś wyciąga łapę, to dawajcie BEZ ŻADNEGO NAMYSŁU.





A dużo zdrowia wszystkim, bo u nas to trzeba mieć końskie zdrowie.
2009-07-31 (18:20)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4319
ADMIN
1
wpis nr 217 550
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oczywiście w Polsce nie ma żadnych pośredników i chyba to nie o to tu chodzi i nikt się nie podaje za takiego pośrednika. No bo niby o kogo Wam chodzi?



Cała sprawa dotyczy nieoficjalnego pośrednictwa w zawieraniu zakładów przez firmę z UK (nie z Polski!)



Z kolei firmy z Polski mogą być co najwyżej pośrednikami tej firmy pośredniczącej z UK.



Pozdrawiam
2009-07-31 (18:22)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 217 551
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

TDP - jesteś cienias nad cieniasami, piszesz głupoty, uważasz się za jakiegoś guru i przestrzegasz przed wiatrakami. Czy ty naprawde uważasz że tutaj są zarejestrowani sami idioci i tylko ty jesteś mądry i zawsze masz racje?

W jednym poście piszesz co w Polsce jest zabronione żeby w następnym wychwalać firmy legalne ale namawiające do łamania prawa w naszym kraju. Piszesz wielkie wywody o uczciwości i nie uczciwości - podobno znasz się na prawie - więc jeśli masz jakieś wątpliwości to dlaczego nie lecisz do prokuratury? Bo tam by ciebie wyśmiali tak jak większość uzytkowników na tym formu. I jeśli miarą twojej kultury jest pisanie do mnie \"Z Bogiem\" to ja dostosowuje sie do twojego poziomu i żegnam ciebie słowami - SPADAJ!!! i już mi nie odpisuj bo żygać się chce czytając ciebie jak odpisujesz nie na temat.
2009-07-31 (18:40)

status rico
Data rejestracji: 2008-12-11
Ilość postów: 509

3966
wpis nr 217 554
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wyniki: 30.07.09

2,68,77,81,83,84 Jolly 19 Super Star 7



Wygrane:

\"punti 6\" - 0

\"punti 5+ - 0

\"pnnti 5 - 51.062,51 EURO ilość wygr: 35

\"punti 4 - 463,72 EURO ilość wygr:3.854

\"punti 3 - 20,96 EURO ilość wygr: 170.475



Gratuluję wygranych - szczególnie graczom z Polski (poprzez internet !)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina