Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Losowanie lotto na żywo o 14:00 i 22:00

2009-10-10 (11:22)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 238 723
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

madzia77 > jeszcze jeden tekst do mnie i skopiuje twoje grzecznościowe wpisy z tej strony i czata. Myślę, że nie będzie to miłe ani dla mnie, a tym bardziej dla ciebie.



Więc proszę grzecznie po raz ostatni: NIE PROWOKUJ!!!!!
2009-10-10 (11:45)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 238 729
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Chłopie,że tak napiszę sam prowokujesz wpychając moją osobę do swoich potyczek z talizmanem,a potem lamentujesz,że Cię zaczepiam itp bzdury.

Więc skoro chcesz mieć spokój daj i Ty mi go i nie snuj przypuszczeń czyją jestem koleżanką,a czyją nie jestem,bo raczej nie powinno Cię to interesować

Nudzą mnie już pyskówki z Tobą,więc teraz ja Cię proszę ignoruj moją osobę w dosłownym tego słowa znaczeniu,bo jesteśmy na stronie związanej z tematyką gier losowych,a nie na bazarze - a nikt nie ma ochoty tutaj czytać naszych niepoważnych myślę sobie potyczek!
2009-10-10 (12:02)

status danteV
Data rejestracji: 2009-03-22
Ilość postów: 2034

4344
wpis nr 238 735
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Musze jednak uzupełnić twój ostatni wpis.

Kilku tutejszych użytkowników stwierdziło jednak, że to ty pojawiasz się zawsze po moim wpisie, obojętnie, do kogo on by był skierowany.



I jeszcze jedno. Jak będziesz miała tyle wpisów o tematyce gier losowych i bukmacherce na tej stronie, co ja to będziesz mogła mnie pouczać. Na razie koleżanko, jesteś tutaj jak sama się nazwałaś \"panią do towarzystwa”, więc nie pouczaj mnie, o czym na tej stronie mam pisać.

2009-10-10 (12:38)

status madzia77
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 238 746
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

\" -ja tu jestem,że tak powiem do towarzystwa\" nie używając \"Pani\"

Udało Ci się sprowadzić mnie do poziomu\"Pani do towarzystwa\" - mam nadzieję,że jesteś dumny z tego tytułu 1:0 dla Ciebie bravo!

Ja niestety nie jestem w stanie przytaczać Twoich wpisów,bo nigdy nie zadałam sobie trudu,aby czytać wszystko co napisałeś,bo po co?

Gratuluję wiedzy,którą posiadłeś i cieszę się bardzo,że jesteś taki dobry i dzielisz się z nią na forum-tak trzymaj i będzie wszystko ok

bez odbioru
2009-10-10 (12:43)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 238 747
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

...no i przez glupi stanik tyle zamieszania

pzdr.nara:)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2
Wyślij wiadomość do admina